×


תפריט נגישות

פניות אחרונות מהאתר

עורך דין גירושין

14-06-2024 19:21

עורך דין גירושין

16-06-2024 00:25

עורך דין ירושה וצוואה

16-06-2024 01:23

עורך דין גירושין

אשמח להסבר טלפוני על התהליך
16-06-2024 06:02

עורך דין גירושין

whatsapp
16-06-2024 13:01

עורך דין תעבורה

whatsapp
16-06-2024 13:52

עורך דין תעבורה

הנחה לדוח
16-06-2024 13:54

עורך דין פטנטים

16-06-2024 15:51

עורך דין אזרחי

עורך דין עם מומחיות וידע בקיבוצים
16-06-2024 20:01

עורך דין עבודה

16-06-2024 23:00

ייעוץ משפטי

 

 

מחפשים סיוע משפטי? רוצים לדעת מה עושה עורך דין?


ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, כאן ניתן לקרוא מדריכים, לקבל ייעוץ מקצועי, המלצות והצעות מחיר ללא התחייבות מעורכי דין מומלצים בישראל.

 

ייעוץ והצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות!

כמה עולה

חוסכים לך זמן וכסף!

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש עורך דין, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 עורכי דין יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

 

איזה עורך דין דרוש לכם? בדקו ובחרו בעורך הדין הנכון


תחום עריכת הדין הינו מורכב ביותר. התחום כולל התמחויות רבות כאשר לכל התמחות יש חוקים, סעיפים ופרטים משלה, לכן כאשר יש צורך בעורך דין יש לאתר עורך דין שמתמחה בתחום הרלוונטי ללקוח.

 

רק עורך דין מנוסה שמתמחה בתחום, טיפל בתיקים ומקרים רבים, סייע ללקוחות מגוונים, ייצג אותם בכבוד ומפגין הבנה ושליטה בחוקים יוכל לספק ייעוץ מקצועי ולטפל במקרה בצורה יעילה ונכונה אשר תגדיל את סיכויי ההצלחה של הלקוח.

 

במדריך זה נציג בפניכם את סוגי ההתמחויות הקיימים בתחום עריכת דין ונסביר מהו כל עורך דין ובאילו מקרים הוא מטפל.

 

במידה ודרוש לכם עורך דין יש לבדוק את האפשרויות הקיימות ולקבל המלצות.

להלן סוגי ההתמחויות הקיימים:

 

עורך דין ביטוח


עורך דין ביטוח מתעסק בתביעות פיצויים שונות, ביניהן:

 

תביעות פיצויים בגין תאונות דרכים, נזקי גוף, רשלנות רפואית, תאונות עבודה, תאונות שחלו בשטח ציבורי, תאונות בגני ילדים ובתי ספר, תאונות כלליות- ביניהן- תאונות שהתרחשו בבתי מלון, תאונות ספורט, נשיכות כלבים, פגיעות תקיפה, תביעות בגין נזקים לרכוש מצד שלישי לרבות נזקים שנגרמו לעסקים, דירות ורכבים, תביעות בגין לשון הרע והוצאת דיבה, תביעות של פוליסת ביטוח חיים, ביטוח תאונות פרטיות, ביטוח אבדן כושר לעבוד, ביטוח נכות כתוצאה מתאונה, תביעות של פוליסות ביטוח דירות, עסקים, רכוש, ייצוג נתבעים שלא בוטחו בתביעות נזקי רכוש ונזקי גוף ועוד.

 

למידע נוסף: עורך דין ביטוח

 

עורך דין ביטוח לאומי

 

המוסד לביטוח לאומי הוא גוף ציבורי שאחראי על תשלומי קצבות, גמלות ודמי פגיעה לאזרחים ועובדים בישראל.

קשה מאוד להתנהל מול הגוף הגדול והמורכב משום שיש להתמודד עם הרבה ביורוקרטיה וקשיים.

כדי להתמודד עם הקשיים ניתן לפנות אל עורך דין ביטוח לאומי וחשוב מאוד לפנות אל משרד עורך דין ביטוח לאומי מקצועי ובעל ניסיון.

 

עורך דין שמתמחה בתחום ביטוח לאומי מטפל בתביעות בתחומים הבאים:

 

נכות מנופה, קצבת נכות כללית, זכויות של חולי סכרת, גמלת סיעוד, נכות לילד, נכי פוליו- לפני הקמת המדינה, נפגעי תאונות, נכים מרדיפות הנאצים, פוליו, שירותים מיוחדים, פטור מס לנכים, זכויות של נפגעי פולי בחוץ לארץ, זכויות של נפגעים מתאונות עבודה ועוד.

 

למידע נוסף: עורך דין ביטוח לאומי

 

עורך דין צבאי

 

עורך דין צבאי מתעסק בתחום המשפט הצבאי ומייצג חיילים (חיילים בסדיר, בקבע, במילואים או צעירים שלא התגייסו עדיין אך חייבים להתגייס) שזקוקים לשירותיו בפני הרשויות של הצבא.

יש לציין כי רק עורך דין שקיבל אישור מטעם הצבא רשאי לתפקד כסנגור צבאי ולהופיע בבתי משפט צבאיים.

במקרי דין משמעתי עורך הדין לא רשאי לתת ייצוג אבל הוא כן רשאי לייעץ לחייל לפני ההליך ולספק את חוות דעתו המשפטית.

 

מעבר לזאת, ייצג עורך הדין את הנאשם במקרים של עבירות חמורות- אלימות קשה, עריקות וכו', רשאי להגיש קבילה עם חתימה לייפוי כוח ורשאי לייעץ, לסייע בניסוח ולהדריך את הנאשם. נוסף על כך, רשאי עורך הדין לסייע לנאשם לפנות אל קצינת פניות הציבור באמצעות מתן ייעוץ והנחיות, רשאי לייצג תושבים מחו"ל, רשאי לעסוק במקרים של השעיות, פיטורים, שחרור מוקדם, פרישה מוקדמת וזכויות של עתודאים, יכול לספק ייצוג בפני וועדת הערר, לסייע בהכנה בטרם חקירה של קצין- בודק, לסייע בהליכי התרת התחייבות של שירות קבע לרבות עתודאים, לייצג כלואים, לטפל במקרים של השעיה, הדחה, עבירות סמים, רישום פלילי לפני גיוס ובמהלכו, לספק ייצוג בתחום הרפואה, תנאי שירות ועוד.

 

במקרה הצורך יש לפנות אל עורך דין בעל המלצות- עורך דין מנוסה אשר מתמחה בתחום יוכל לסייע לחייל להתמודד עם המערכת הצבאית המורכבת ורווית האתגרים.

 

למידע נוסף: עורך דין צבאי

 

עורך דין פלילי


המשפט הפלילי עוסק בהסדרת חיי החברה והגדרת התנהגויות מסוימות כבלתי חוקיות. אדם שפועל בניגוד לחוק מואשם בגין ביצוע עבירה פלילית ועליו לעמוד לדין ולקבל עונש בהתאם לעונשים שקבועים בחוק.

אדם שהואשם בביצוע מעשה פלילי צריך לפנות אל עורך דין פלילי.

 

התחומים בהם עוסק עורך הדין הפלילי הינם:

 

שימוש בסמים, החזקת סמים שלא למטרת צריכה עצמית, תקיפה סתם, תקיפת שוטר או תקיפת אדם שמסייע לשוטר, תקיפה תחת נסיבות מחמירות (תקיפה שמתבצעת על ידי שני אנשים או יותר, לרבות תקיפת בן משפחה ובן זוג), איומים, אונס, מעשה מגונה בקטין, מעשה מגונה בבגיר, גניבה, מעשה סדום, עבירות מין שמתבצעות באמצעות מחשב, הטרדה מינית, עבירות מין, עבירות הונאה ומרמה, אלימות במשפחה, דיני הסגרה, עבירות מחשב, עבירות רצח ועוד.

 

למידע נוסף: עורך דין פלילי

 

עורך דין עבודה


עורך דין דיני עבודה עוסק בהבטחת זכויות מגן של עובדים.

בין הזכויות הללו קיימים:

 

מעקב אחרי תשלום שכר מינימום בהתאם לטבלאות השכר המינימאלי, הסדרים של דמי הבראה, ניצול חופשות שנתיות, הסדרים של דמי מחלה, הפקדות לקרן השתלמות והפקדות לקרן פנסיה, שמירה על זכויות העובד במהלך מילואים, זכויות של מורים, זכויות של נשים בהריון, שעות נוספות, חגים ומתנות לכבוד חגים ועוד. כמו כן, יכול עורך דין שמתמחה בדיני עבודה לספק ייעוץ משפטי במצבים של פיטורים או התפטרות, החזר הוצאות נסיעה, חופשת מחלה, התלמדות וחפיפה, זכויות במהלך טיפולי פוריות, דמי אבטלה ועוד.

 

עורך דין עבודה מקצועי יוכל לסייע לאדם לקבל את הזכויות שמגיעות לו במסגרת העבודה ולמנוע מצבים בעייתיים ועוגמת נפש.

 

למידע נוסף: עורך דין עבודה

 

עורך דין נכי צה"ל

 

עורך דין נכי צה"ל עוסק בתביעות של נכי צה"ל ורשאי לייצג חיילים במהלך שירות סדיר, אנשי קבע, אנשי מילואים, שוטרים ועוד מול מערכת הביטחון ואגף השיקום. התביעות עוסקות בתחומים הבאים: תביעות של החמרת נכות, העלאת אחוזי הנכות, פוסט טראומה, נכות נפשית, הכרה באדם בתור נכה צה"ל, נכות מוסבת ועוד.

 

עורך דין נכי צה"ל יכול לספק ייצוג בוועדות רפואיות, בוועדות רפואיות עליונות, בבית משפט המחוזי והשלום- במקרים שמשרד הביטחון לא הכיר בנכות וכו'.

 

כמו כן, עוסק התחום בהכרה במחלת סוכרת הנעורים של חיילים בשירות סדיר- כאשר המחלה נגרמה במהלך ובעקבות התנאים של השירות, בהכרה בתסמונת מעי רגיז שנגרמה בעקבות תנאי השירות, במחלת תשישות כרונית שנגרמה בעקבות השירות, בהכרה במום מולד או במום התפתחותי שנגרם בעקבות התנאים של השירות, בקביעת נכות קבועה לחיילים שקיבלו נכות זמנית בעקבות

 

סירוב לבצע ניתוח נוסף, בהכרה בנכות של עמוד השדרה המותני של חיילים ומשרתי מילואים, בהכרה בדאבת השרירים (פיברומיאלגיה) שנגרמה במהלך ובעקבות השירות הצבאי, בהכרה במחלת הפסוריאזיס בקרב אנשי קבע וכו'.

את התביעה יש להגיש לאגף השיקום של משרד הביטחון.

 

לאחר שהאגף אוסף את החומר הוא מזמן את מגיש התביעה לבדיקה אצל מומחה רפואי. במידה והמומחה מחליט שהנכות קשורה לשירותו של החייל יעמוד החייל מול ועדות רפואיות שיקבעו את הדרגה של הנכות.

 

אם התביעה נדחית יכול החייל להגיש ערעור לוועדת הערעורים של נכי צה"ל תוך 30 יום.

 

כדי להצליח בתביעה יש לפנות אל עורך דין נכי צה"ל מומלץ שמכיר את הנושא בצורה הטובה ביותר וטיפל במקרים רבים.

 

עורך דין מקצועי יטפל בתביעה וייצג את החייל לפני הגשתה ובמהלכה ויספק ייצוג בפני וועדות רפואיות.

 

למידע נוסף: עורך דין נכי צה"ל

 

עורך דין גירושין

 

תחום הגירושין הינו מורכב ורגיש ביותר ולכן, במידת הצורך מומלץ לפנות אל עורך דין גירושין מומחה ובעל ניסיון.

 

הייצוג המשפטי בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה מאוד משפיע על ניהול התיק.

 

עורך דין גירושין יספק מגוון שירותים, ביניהם: הגשת תביעת גירושין, הגשת תביעה לשלום בית אשר עשויה להיות פתרון יעיל שיביא לסיום המחלוקת ויאפשר את המשך קיומו של התא המשפחתי- דבר שעשוי להיטיב עם הילדים, הגשת תביעת מזונות ילדים והגשת תביעת מזונות לאישה, הגשת תביעות רכוש, משמורות ילדים, הסדרי ראייה, כתיבת הסכמי ממון, כתיבת הסכם גירושין, עריכת צוואות וערעורים- (פסק הדין של בתי הדין אינו סופי ואפשר להגיש ערעור לפחות פעם אחת מול ערכאה גבוהה יותר, במקרים רבים המערערים מצליחים).

 

נוסף על כך, עוסק עורך דין גירושין בתחום ניהול עזבונות ובמידה ויש צורך בשירות זה יש לפנות אל עורך דין מומחה בתחום ניהול עזבונות. בכל המקרים הללו חשוב מאוד לפנות אל עורך דין מנוסה אשר נוהג בלקוחות ברגישות.

 

 

למידע נוסף: עורך דין גירושין

 

עורך דין רשלנות רפואית

 

כדי להוכיח שהתקיימה רשלנות רפואית צריך להוכיח כי הייתה התרשלות מצדו של הרופא, כי נגרם נזק למטופל וכי יש קשר סיבתי בין ההתרשלות ובין הנזק.

 

תחומי ההתמחות של רשלנות רפואית הינם: רשלנות רפואית בלידה והריון, איחור באבחון סרטן וטעויות בפענוח הבדיקות, רשלנות בניתוחי עיניים, רשלנות בניתוחים כירורגיים, רשלנות ברפואת משפחה ועוד.

 

לא קל לנהל תביעה של רשלנות רפואית ולכן רצוי לקבל המלצות על עורך דין מיומן ומנוסה שמתמחה בתחום רשלנות רפואית- מבין את הרשומה הרפואית, המונחים הרפואיים, מסוגל לצפות את התהליך וסיכויי הצלחתו, מקיים קשרים עם מומחים רפואיים שנותנים חוות דעת ומעידים בבתי המשפט, מנוסה בחקירות מומחים רפואיים ועוד.

 

למידע נוסף: עורך דין רשלנות רפואית

 

עורך דין מקרקעין


עורך דין מקרקעין עוסק בליווי עסקאות של מקרקעין, ביניהן: חוזי השכרה ומכירה של מגרשים, דירות (דירות יד שנייה, דירות חדשות של קבלן, בתים פרטיים) חנויות, נכסים מסחריים, כינוס נכסים, הסכמי שיתוף ופירוק, עסקאות קומבינציה, מתן ייצוג בעסקאות תמ"א 38, עריכת חוזי שכירות, פינוי נכסים, פירוק שיתוף מקרקעין ועוד.

 

עסקאות בתחום המקרקעין עשויות להיות מורכבות ביותר ובמרבית המקרים מדובר על העסקאות הכלכליות המשמעותיות ביותר שיבצע האדם במהלך חייו.

 

כדי להפחית את הסיכונים הרבים רצוי מאוד לקבל ייעוץ מקצועי מעורך דין מקרקעין מנוסה וותיק אשר יודע כיצד להתנהל מול הרוכשים והמוכרים, מול קבלנים, מול רשויות ציבוריות כמו למשל- מנהל רישום המקרקעין, רשות המיסים, וועדת התכנון והבנייה, השכנים שמתגוררים בבתים הסמוכים ועוד.

 

למידע נוסף: עורך דין מקרקעין

 

עורך דין מסחרי

 

המשפט המסחרי כולל מגוון תחומים. ביניהם יעסוק משרד עורכי דין מסחרי בדיני חוזים, הסכמי מייסדים, הסכמי סודיות, הסכמי סחר, הסכמי שותפים, הקמה של חברות בע"מ, הסכמים של השקעה בחברות, פירוקים של חברות, רכישות ומיזוגים, שטרי מטען, שיקים, מתן ייעוץ משפטי לחברות, כינוס אספות של בעלי מניות, כינוס של ישיבות דירקטוריון, שוק ההון, הסכמי השקעה, דיני צרכנות, פטנטים, חינוך , מתן ייעוץ ביטחוני ומוצרים ביטחוניים ועוד.

 

במהלך השנים האחרונות התפתח תחום האינטרנט והחל לתפוס מקום מרכזי בעולם המסחר- לכן נכנסים גם דיני אינטרנט ודיני מחשבים תחת תחום המשפט המסחרי.

 

למידע נוסף: עורך דין מסחרי

 

עורך דין תעבורה


עורך דין תעבורה מספק מגוון שירותים, ביניהם: מתן ייעוץ והכנה לחקירות של המשטרה, ייצוג הנאשם בהליכי מעצר, ייצוג בזמן הליכי פסילה, ייצוג וייעוץ לחשודים בתאונות דרכים קשות עם הרוגים, מתן ייצוג וייעוץ בעבירות הפקרה, מתן שירות לחשודים בתאונות דרכים שכללו נפגעים, מתן ייצוג וייעוץ במקרים של נהיגה בקלות ראש, ייצוג חשודים בביצוע עבירות נהיגה בשכרות ובמצבים בהם החשוד מסרב לעבור בדיקת שכרות, מתן ייצוג וייעוץ לחשודים שהואשמו בנהיגה לאחר שימוש בסמים, מתן ייצוג וייעוץ במקרים של נהיגה בלי רישיון נהיגה, בזמן פסילה ובעבירות מסוג "נהג חדש", מתן ייצוג וייעוץ בעבירות של חוסר ציות לשוטר, בעבירות נהירות מופרזת ובעקיפות מסוכנות, מתן ייצוג וייעוץ במקרים של פסילות מנהליות, מתן ייצוג וייעוץ לחשודים שמואשמים בשימוש בטלפון נייד במהלך הנהיגה, מתן ייצוג וייעוץ לנהגים שמתקשים להוציא ולהרחיב רישיון נהיגה וכו', מתן ייעוץ לאחר קבלת דו"חות תנועה ובקשה להישפט ועוד.

 

קבלת סיוע משפטי מעורך דין תעבורה בשלבים שלפני החקירה, במהלך מעצר ימים או בזמן החקירה עשויה למנוע את הגשת כתב האישום או להפחית את העונש.

 

למידע נוסף: עורך דין תעבורה

 

עורך דין פטנטים

 

ראשית נסביר מה זה פטנט. אחד הנכסים החשובים ביותר של מובילי השוק הוא הפטנט משום שהוא נותן יתרון תחרותי, מונופול זמני ומהווה אמצעי בידול. הרבה חברות ישראליות הצליחו למנף פטנטים מוצלחים שגרמו לחברות מחו"ל לרכוש אותן.

 

בפטנט יכול להחזיק כל אחד אך לא פשוט לרשום את הפטנט ולכן מומלץ לקבל ליווי מעורך דין פטנטים מומלץ ובעל ניסיון אשר יספק ליווי ויסייע בהמרת הרעיון המקורי לנכס כלכלי תוך הגנה על התוצר- קניין רוחני, בצורה זה יהיה המוצר מוגן בפני שימוש שאינו מורשה או העתקות- ובמקרה והמוצר יועתק או במידה ויתבצע בו שימוש לא מורשה יקבל בעל הפטנט פיצויים כספיים.

 

משרד עורכי דין פטנטים יוכל לספק את השירותים הבאים: בחינת והערכת ההמצאה, בחינת יישומיה המסחריים, ביצוע בדיקה שתפחית את הסיכוי שקיים פטנט זהה- דבר שיחסוך הוצאות בהגשת הבקשה, בחירה בין פטנט קבוע או פטנט זמני, הטריטוריה והגוף שבוחן, ניסוח הבקשה לרבות תרשימים וטענות, הגשה ורישום בקשת פטנט זמני ופטנט קבוע בארץ או בחו"ל, טיפול בהתנגדויות של משרד הפטנטים, ייצוג בהגנת זכויות הקניין הרוחני או בתהליכים של המסחור ועוד.

 

למידע נוסף: עורך דין פטנטים

 

עורך דין נזיקין

 

דיני נזיקין הינם חלק מהמשפט האזרחי ועוסקים בנזקים שנגרמו לאדם- לגופו ורכושו ובפיצוי שדורש הנפגע מהמזיק.

 

עורך דין נזיקין יתמחה בתביעות של נזקי גוף, רשלנות רפואית, נזק שנגרם לרכוש, תביעות פיצויים מאנשים פרטיים וחברות ביטוח, ביטוח חיים, אבדן כושר עבודה, ביטוח של תאונות אישיות, תביעות לטיפולים רפואיים בחו"ל ועוד, תביעות נגד הביטוח הלאומי לרבות ליווי בוועדות רפואיות, תקיפה, מטרד, לשון הרע ועוד.

 

עורך דין נזיקין מומלץ יופיע בדיונים רבים שמתקיימים בכל הערכאות ויופיע בערעורים מול בית המשפט העליון.

 

למידע נוסף: עורך דין נזיקין

 

עורך דין ירושה


ירושה היא העברת נכסים ורכוש של אדם שנפטר והיא יכולה להתבצע לפי צוואה או לפי סדר העדיפויות שנקבע בחוק הירושה, לכן היא עשויה לגרום למחלוקות וסכסוכים בין הצדדים. פעמים רבות מגיעים הסכסוכים אל בתי המשפט.

 

עורך דין ירושה עוסק בכל הדיונים המורכבים הללו- בטענות לביטול הצוואה, בהשפעות לא הוגנות על בעל הצוואה, בהכרה בבנות הזוג הידועות בציבור, בעריכת צוואות, בבקשות לקיום הצוואה, בבקשות לקבלת צו ירושה, בייצוג התנגדויות לבקשות של מתן צווי קיום וצווי ירושה ובניהול עזבון.

 

בעת הצורך חשוב לפנות אל עורך דין ירושה בעל המלצות אשר צבר ניסיון בניהול משפטים של סכסוכים, עריכת צוואות בהתאם לצרכים ולרצונות של הלקוחות, טיפול ברישום של צוואות וירושות מול הרשם שעוסק בענייני ירושה ועוד. חשוב מאוד לפנות אל עורך דין שנוהג בלקוחות בסבלנות וברגישות.

 

למידע נוסף: עורך דין ירושה

 

עורך דין אזרחי

 

המשפט האזרחי קובע את מערכת הכללים לפיה יש לפעול.

 

בין מגוון התחומים קובע המשפט האזרחי איך יוצרים חוזה, כמה צריך להיזהר בעת ביצוע פעולות מסוכנות, איך רוכשים זכויות בנכסים, מה כוללות הזכויות וכיצד צריך לנהוג במסגרת משפחתית, חברתית, כלכלית ומסחרית- כך שהוא נוגע כמעט בכל התחומים של חיי הפרט והחברה.

 

עורך דין אזרחי מקצועי יעסוק בייצוג נתבעים ותובעים של תביעות אזרחיות וכספיות מגוונות- אלו יכולות להיות מחלוקות בין עסקים או אזרחים.

 

במידת הצורך רצוי לפנות אל עורך דין אזרחי בעל המלצות אשר מספק ייצוג בערכאות המשפטיות ובהליכי בוררות וגישור, מנהל תביעות בתחומים שונים, מספק ייעוץ משפטי ועוסק בניהול משא ומתן.

 

למידע נוסף: עורך דין אזרחי

 

עורך דין פשיטת רגל

 

ההגדרה של פשיטת רגל היא מצב בו האדם לא יכול לשלם את החובות שצבר בשל סיבות שונות ומערכת המשפט מכירה בחוסר יכולתו באופן רשמי.

 

ברוב המקרים יתקשה החייב לשלם לכמה אנשים (נושים). באמצעות פשיטת רגל ניתן להגן על החייב מהמשך תביעות ולהחזיר לאנשים להם הוא חייב לפחות חלק מהחובות, כך שהחייב יוכל להתחיל מחדש והנושים קבלו את כספם.

 

הגשת הבקשה על פשיטת רגל יכולה להיות מוגשת מידי הנושה או על ידי החייב. לאחר הגשת הבקשה בית המשפט יכריז על צו כינוס- במהלכו יוקפאו ההליכים המשפטיים נגד החייב, בשלב זה עשוי בית המשפט להטיל מגבלות על החייב, לאחר מכן יכריז בית המשפט על החייב כפושט רגל ויתחיל תהליך כינוס הנכסים- המטרה של כינוס הנכסים היא להשתמש בהם כדי להשיב את החובות שצבר פושט הרגל, לאחר שמוצו ההליכים יוציא בית המשפט צו שפוטר את האדם מחובותיו והוא יוכל להתחיל מחדש.

 

משום שמדובר על תהליך מורכב שעשוי להמשך זמן רב חשוב לפנות אל עורך דין פשיטת רגל מנוסה- בעזרתו יהיה ניתן להקל על ההתנהלות מול הנושים, בית המשפט וכו'.

 

יש לציין כי גם לאחר צבירת החובות ניתן להימנע מהגעה למצב של פשיטת רגל באמצעות פתרונות שונים כמו למשל- השגרת ממון, קבלת הלוואות, הגעה להסדרים עם הנושים וכו'. כדי להכיר את הדרכים ולפעול לפיהן רצוי לפנות אל עורך דין מנוסה ולקבל ממנו ייעוץ מקצועי.

 

למידע נוסף: עורך דין פשיטת רגל

 

עורך דין הוצאה לפועל


עורך דין הוצאה לפועל עוסק במתן ייצוג לחייבים בתיקים הוצאה לפועל, לזוכים בתיקים של הוצאה לפועל ובהוצאה לפועל של מזונות- תוך גישה למערכת התיקים של הוצאה לפועל וביצוע מעקב.

 

בין מגוון השירותים שנותן עורך דין הוצאה לפועל יכולים החייבים והזוכים בהוצאה לפועל לקבל ייצוג. כמו כן, יעסוק עורך הדין בהגשת התנגדויות של תביעה על סכומים קצובים, בפינוי נכסים, בהתנגדויות של בקשות לביצוע המחאות ושטר, בצו תשלומים, באיחוד תיקים, בחקירות יכולת, בבקשות לביטול הגבלות ועיקולים, בכתיבה ועריכת הצהרות על רכוש מצב ג' של החייב, בניהול משא ומתן מול הזוכים ובביטולים שונים, ביניהם: ביטול הגבלת רישיון הנהיגה, ביטול הגבלות בבנק ישראל, ביטול הגבלות לחידוש דרכון, ביטול הגבלה של יציאה מהארץ, ביטול עיקול של מטלטלין, ביטול עיקולים בחשבון בנק, ביטול הגבלת שימוש באשראי, ביטול עיקול רכב, גביית חובות של תיקי הוצאה לפועל ועוד.

 

החובות בהוצאה לפועל הם תוצאה של פסקי דין נגד חייבים, המחאות שלא התקבלו, שטרות שלא התקבלו, הסכמים בכתב ושטר ערבות כך שאנשים שמחזיקים בהמחאות, שטר חוב, פסק דין או שטר ערבות שלא שולמו יכולים לפנות אל ההוצאה לפועל ולגבות את המגיע להם. כמו כן, יכולים האישה וילדיה לגבות חוב מזונות דרך פנייה אל ההוצאה לפועל ולגבות גם הוצאות נלוות.

 

למידע נוסף: עורך דין הוצאה לפועל

 

עורך דין משפחה

 

משמורת של ילדים קטינים, מזונות אישה, מזונות ילדים, רכוש, ידועים בציבור, חטיפת ילדים, הגירה לחו"ל, גירושין בבית דין רבני, הסכמי גירושין, הסכמי ממון, תביעות לשלום בית, תביעות לגירושין ברבנות, אלימות במשפחה ייצוג בבג"צ, אפוטרופסות, מאבקים של סמכויות בין בית הדין הרבני ובית המשפט, אבהות, צוואות, ירושה, קיום צוואה, עריכת הסכמים מסדירים כמו הסכמי ממון, הסכמי גירושין, הסכמים של הלוואות, הסכמי יורשים, הסכמי הורות, גישור במחלוקות בערכאות משפטיות ומחוץ להן ועוד.

 

במידה ויש צורך בכך יש לפנות אל עורך דין משפחה שמתמחה בטיפול של ההליכים בשתי הערכאות- בבית המשפט לענייני המשפחה ובבתי הדין הרבניים.

 

למידע נוסף: עורך דין משפחה

 

עורך דין זכויות רפואיות


הזכויות הרפואיות מגיעות לכל אדם שנפגע בעבודתו- בדרך אל העבודה ובדרך חזרה ולאנשים שעובדים במקום שעלול להזיק להם.

 

המטרה של הזכויות הרפואיות היא לסייע לאנשים שנפגעו בתאונות, שנפצעו, שחלו, שאינם יכולים לעבוד, שסובלים מבעיות נפשיות שפוגעות ביכולת ההשתכרות שלהם וכו' ולא קיבלו את הכסף והזכויות שמגיעים להם מהמדינה.

 

החובה להוכיח את הפגיעה ואת חומרת הפגיעה מוטלת על האדם שנפגע ובמרבית המקרים הגופים שאחראיים על מתן הפיצויים מקשים על הפונים כתוצאה מחשש לניצול ולכן צריכים מבקשי הזכאות לעבור תהליך מורכב שכולל בירוקרטיה ופנייה אל הגופים השונים לרבות וועדה רפואית אשר קובעת את אחוזי הנכות.

 

הזכויות הרפואיות ניתנות מהביטוח הלאומי בתור קצבאות, פיצויים ומענקים. כמו כן, ניתנות הזכויות הרפואיות ממס ההכנסה בתור הקלות בתשלום המס או פטור ממס הכנסה. הזכויות יכולות להיות קצבה שנתית או חודשית, תעודות שמעניקות הנחות שונות ועוד.

 

כדי לעבור את התהליך ולהצליח לקבל את הזכויות הרפואיות רצוי לפנות אל משרד עורך דין זכויות רפואיות אשר מתמחה בפגיעות עבודה, מחלות מקצוע, תאונות עבודה וכו', מלווה את מבקש הזכויות לכל אורך התהליך, מספק ייצוג בוועדות הרפואיות ובמידה ויהיה צורך מופיע בערעורים בבתי המשפט.

 

למידע נוסף: עורך דין זכויות רפואיות

 

עורך דין בדק בית


בדק בית הוא ביקורת דירה או בית שנרכשו. המטרה של בדק הבית היא לבחון האם הנכס עומד בתקנות ובתקנים של תחום הבנייה ולהבטיח את בריאותו ורווחתו של רוכש הנכס.

 

במידה ורוכשים בית או דירה רצוי לפנות אל מומחה בתחום בדק בית בעל המלצות ולקבל ממנו חוות דעת ובסיום שנת הבדק לאפשר למוכר לתקן ליקויים.

 

במידה ומוכר הנכס לא מסכים לדרישות של רוכש הדירה או הבית על הרוכש לקבל ייעוץ מעורך דין בדק בית מנוסה אשר יסביר לו כיצד עליו לפעול ומהן הזכויות שמגיעות לו.

 

למידע נוסף: עורך דין בדק בית

 

עורך דין דיני מיסים


מס ישראלי, תכנון מס ליחידים וחברות, ייעוץ מס באופן שוטף, קבלת אישורים מרשויות המס, מיסוי מכשירים פיננסיים, מיסוי עסקאות איגוח, הון גידור וסיכון, מכס ומע"מ, מחירי העברה, תכנוני מס רב- לאומי, מיזמים משותפים ובינלאומיים, שותפויות להשקעות, ערעורים והשגות על שומות המס, תכנון מסים וקבלת החלטות מיסוי, מיסוי בינלאומי, תוכניות שונות ביניהן: תוכניות פנסיה, הטבות לעובדים תגמול מנהלים ועוד. במידת הצורך יש לפנות אל משרד עורך דין דיני מיסים שמתמחה בערעורים בנושא המס בפני הרשויות בארץ ובבתי המשפט בעלי הערכאות.

 

למידע נוסף: עורך דין מיסים

 

עורך דין משפט מנהלי


המשפט המנהלי מסדיר את אופן הפעולה של הגופים השלטוניים שנמצאים תחת הרשות המבצעת ועוסק בסמכויות של הממשלה, השלטון המקומי, הרשויות הממשלתיות, התאגידים הממשלתיים, הגופים הציבוריים וכו' והיחסים ביניהם.

 

הסוגיות המרכזיות בהן עוסק המשפט המנהלי הן הסמכות של הרשות המנהלית לביצוע פעולה, האופן בו הרשות המנהלית מפעילה שיקול דעת והיחסים של הרשות המנהלית עם הפרט והציבור.

 

המשפט המנהלי פועל לפני כללים פורמאליים ועקרונות דמוקרטיים.

 

עורך דין משפט מנהלי ייצג אנשים שהסתכסכו עם משרדי הממשלה- ביניהם- משרד הפנים, משרד האנרגיה והמים, משרד הכלכלה, משרד האוצר, משרד הבריאות, הרשויות המקומיות וכו', ייצג וילווה חברות ולקוחות שונים שעוסקים הנדל"ן, ביטוח, בנקאות, קמעונאות, תקשורת ועוד.

 

למידע נוסף: עורך דין משפט מנהלי

 

עורך דין נוטריון

 

עורך דין נוטריון הוא עורך דין שהוסמך להעיד, לאמת ולאשר מסמכים משפטיים. לפעמים הנוטריון מאשר פעולות, מאמת חתימות, מתרגם מסמכים וכו'- כל אלו מתבצעים בהתאם לדין.

 

לנוטריון יש וותק של עשר בשנים בתור עורך דין והוא עובר הכשרה מיוחדת. רק לאחר שעבר את ההכשרה הוא מקבל את רישיונו וראשי לספק שירותים בתור נוטריון. הגוף שמעניק את הרישיון הוא ועדת הרישיונות של משרד המשפטים.

 

הנוטריון עוסק בתחום הצוואות- עריכת צוואות, מאמת הסכם ממון ומתרגם. עבודת התרגום ניתנת לישראלים שלומדים בחו"ל או עוברים למדינה אחרת וצריכים להגיש מסמכים.

 

ברוב המקרים יתורגמו המסמכים לאנגלית אך לפעמים יהיה צורך בהגשת תרגום בספרדית, צרפתית וכו'- כך שבמקרה הצורך צריך הלקוח לאתר עורך דין שמדבר בשפה הנחוצה.

 

במקרה ואין נוטריון בבית המשפט יכול משרד המשפטים למנות את אחד מעובדי המדינה שמלא את תפקיד הנוטריון.

 

למידע נוסף: עורך דין נוטריון

 

איזה עורך דין אתם צריכים?

 

במידה ונקלעתם לסיטואציה בעייתית שעוסקת באחד התחומים שהוזכרו – מומלץ עבורכם לפנות אל עורך דין שמתמחה בתחום הדרוש לכם. עורך דין מומחה יהיה בעל ניסיון ויוכל לספק לכם את השירות הטוב ביותר ולהגדיל את סיכויי ההצלחה שלכם.

 

לעורך דין מקצועי ומנוסה יהיו כישורים דרושים וקשרים במקומות הנכונים. חשוב לבחור בעורך דין שיכול להקדיש לכם זמן – לפעמים עורך דין מפורסם ובעל מוניטין לא יוכל להקדיש לכם את הזמן הדרוש, יהיה קשה מאוד לקבוע איתו פגישה ולרוב הוא ייעזר בעורך דין מתמחה או עורך דין שכיר שיבצע את העבודה- יש לתת את הדעת על כך.

 

תמיד מומלץ לקבל המלצות אישיות משכנים, מכרים או קרובי משפחה. ניתן לפנות גם אל עורך דין מוכר שלא מתמחה בתחום הדרוש לכם ולבקש ממנו המלצות על עורך דין שעוסק בתחום הדרוש. נוסף על כך, ניתן לפנות אל ארגונים ציבוריים שמחזיקים במידע על עורכי הדין.

 

חשוב מאוד שלא לקבל המלצות מעורכי דין שפוגשים במסדרונות של בית המשפט – הם עשויים להוליך אתכם שולל ולהציג את עצמם כמומחים כאשר האמת רחוקה מכך- כל עורך דין יכול להחשיב את עצמו כמומחה כאשר מומחיותו לא נבדקת כלל.

 

נקודה חשובה ואחרונה תתייחס לכימיה שלכם עם עורך הדין – חשוב שתרגישו שעומד בפניכם אדם מקצועי ומנוסה ושאתם יכולים לסמוך עליו ולשאול אותו את כל השאלות שמעסיקות אתכם.

 

מדריך לבחירת עורכי דין בעידן האינטרנט

 

עבור רבים מאיתנו נושא בחירת עורכי דין נחשב למשימה לא פשוטה ולכן חשוב לקרוא מדריך זה ולהבין כיצד יש לבחור עורך דין.

 

יש מגוון רחב של עורכי דין המתמחים בנושאים שונים כגון עורך דין משפחה, עורך דין הוצאה לפועל, עורך דין מסחרי, עורך דין מקרקעין וכדומה.

 

כל עורך דין מתמחה לרוב בתחום אחד או יותר ולכן חשוב לפנות לשירותיו של עורך דין המתמחה בתחום הנדרש לנו.

 

עורך דין פלילי אינו מתמחה בנושאי משפחה וגירושין כמו עורך דין גירושין ולכן בחירת עורך דין לא נכונה עלולה להסב לנו נזק, הפסד כספי, הסדרי מזונות נמוכים או לחילופין נזקי רכוש והפסד בתביעה או בהגנה.

 

יש מקרים בהם אנו פונים לקבל שירות מעורך דין עליו קיבלנו המלצה מבני משפחה, מחברים או מקולגות בעבודה אך למעשה עורך הדין אינו מתמחה בנושא הנדרש לנו והוא עלול להסב לנו נזק. לכן, כאשר אתם מחפשים עורכי דין חשוב להתמקד בתחום ההתמחות הנדרש ומומלץ לבחור עורכי דין עם ניסיון וידע רב בתחום הנדרש לנו.

 

כאמור, יש שוני רב בין עורך דין עבודה, עורך דין פטנטים לעורך דין תעבורה או עורך דין ירושה.

 

לכל עורך דין תחום התמחות ספציפי בו הוא לרוב מתמקצע ואין להסתכן בבחירת עורך דין שאינו יכול להוכיח את ניסיונו בתחום הנדרש לכם.

 

בדיקת מקצועיות ומומחיות

 

כאשר אנו מעוניינים וזקוקים לייעוץ ולייצוג משפטי בנושא עסקת מקרקעין עלינו לפנות לשירותי המקצועיים של עורך דין מקרקעין וכך נזכה לייעוץ משפטי הולם ואיכותי.

 

כל תחום מקצועי בענף עריכת הדין דורש מעורך הדין ניסיון וידע רב ועליו להפגין בקיאות בנושא. לכן, אם אנו עומדים להתגרש עלינו לפנות לשירותיו של עורך דין משפחה או עורך דין גירושין וכך נקבל ייעוץ וליווי משפטי הכולל ייצוג בערכאות השונות, לרבות בית דין לענייני משפחה ובבית הדין הרבני.

 

ייצוג שאינו מקצועי עלול לגרום לנו לנזק כבד הטומן בחובו הפסדים כספיים כמו תשלום גבוה של דמי מזונות או הסדרי ראייה שאינם נוחים לנו ועלולים לפגוע במערכת היחסים על הילדים.

 

אגב, כאשר נפגשים בפעם הראשונה עם עורך הדין, בין אם נפגשים עם עורך דין פלילי או עורך דין נוטריון, יש לבקש ממנו להציג תעודה וחברות בלשכת עורכי הדין בישראל.

 

חשוב לדעת כי עורכי הדין שהינם חברים בלשכת עורכי הדין חייבים להקפיד על אתיקה מקצועית, ובנוסף, לרוב הם מצוידים גם בביטוח אחריות אישית.

 

עורך דין מקצועי ומוביל יופיע לרוב במגוון פסקי דין וכך מובטח לכם ייצוג משפטי ברמה הגבוהה ביותר ושירות איכותי והולם.

 

משרד עורכי דין או עורך דין פרטי

 

כאשר מחפשים עורך דין באינטרנט מומלץ לקרוא אודותיו. יש להבדיל בין משרדי עורכי דין ופירמות גדולות ומובילות לבין עורכי דין עצמאיים הפועלים באופן פרטי.

 

כאשר פונים למשרד עורכי דין גדול או בינוני מטופל כל תיק משפטי על ידי צוות של עורכי דין ועורכי דין מתמחים, פקידות ועוזרים שונים. התיק המשפטי מטופל על ידי צוות ובמשרד יחליטו מי עורך הדין הראשי שיטפל בתיק ובלקוח. לכן, חשוב לברר מראש מי עומד לנהל את התיק שלכם ויש לוודא כי הנכם מקבלים שירות מקצועי על ידי עורך דין מקצועי ומנוסה. לכן, יש מקרים בהם כדאי לפנות לעורך דין פרטי וכך תקבלו ייצוג משפטי על ידי עורך הדין שבחרתם והתיק לא יועבר בין ידיים שונות, לעיתים ללא ניסיון.

 

בנוסף, הפנייה למשרד עורכי דין גדול והטיפול בתיק עלול להיות יקר יותר בהשוואה לעורך דין פרטי ולמרות שהטיפול בתיק מופקד לאחד מעוזריו של עורך הדין במשרד עדיין תדרשו לשלם שכר טרחה גבוה ולעיתים הטיפול בתיק יעבור בין מספר עורכי דין ולכן אינכם את הטיפול המקצועי בו אתם מעוניינים.

 

קביעת שכר טרחה מראש

 

כאשר אתם פונים לשירותיו של עורך דין פלילי, עורך דין נזיקין, עורך דין הוצאה לפועל או כל עורך דין אחר מומלץ כבר בפגישת הייעוץ לדרוש לדעת מהו שכר הטרחה של עורך הדין, מה כולל השירות והאם עליכם לשלם עלויות נוספות במהלך הייצוג והייעוץ המשפטי.

 

לעיתים, עורכי דין קובעים תעריף בסיסי שאינו כולל עלויות כמו ייצוג בבית המשפט, הגנה משפטית וערעור אחרי פסקי דין בבית המשפט וכדומה. יש מקרים בהם עורך הדין קובע מראש מהי עלות הטיפול בתיק הכוללת ייצוג מלא אך יש לוודא נושא זה לעומק על מנת להתמודד עם הנטל הכלכלי ולהיערך נכון מבחינה תקציבית. אגב, יש מקרים בהם התעריף נקבע בהתאם למחירון כמו בשירותיו של עורך דין נוטריון ויש מקרים בהם עורך הדין קובע תעריף באחוזים מהצלחת התיק, לרוב במקרים בהם התביעה גבוהה ועורך הדין יכול להרוויח היטב כאשר הוא רואה פוטנציאל בתיק.

 

דוגמא לכך היא בקרב עורכי דין תעבורה או עורך דין רשלנות רפואית בהם סכומי התביעה יכולים להיות גבוהים במיוחד.

 

השוואת מחירים


כיום, בעידן האינטרנט קל להשוות מחירים ובקליק קצר ומהיר ניתן לקבל הצעות מחיר ממגוון עורכי דין.

 

באתר זה תוכלו לקבל מידע מקיף וחשוב, לקרוא מהו המחיר הממוצע של עורך דין משפחה, עורך דין פשיטת רגל ועורכי דין נוספים מכל התחומים, תוכלו לקרוא על פסקי דין וכן תוכלו להבין כיצד עורכי דין בתחומים שונים מחשבים את שכרם ואת עלות הטיפול בתיק הנדרש.

 

כאמור, השוואת מחירים באינטרנט נעשית במהירות וביעילות והיא מאפשרת לכם להוזיל עלויות מכיוון שעורכי הדין הרשומים באתר מתמודדים ומתחרים זה בזה על מנת לזכות בכם כלקוח ולספק עבורכם מענה מקצועי ואיכותי במחיר הוגן ומשתלם. בנוסף, באינטרנט תוכלו לברר מראש מהי עלות עורך דין נוטריון מכיוון שיש מחירון הנמצא תחת פיקוח ולאחר שתקבלו הצעת מחיר תוכלו להשוות ולבדוק האם ההצעה שקיבלתם הוגנת ואטרקטיבית.

לסיכום


בחירת עורך דין דורשת בדיקת עומק וכיום בעידן האינטרנט ניתן לקבל את כל המידע הנדרש לבחירת עורך דין נזיקין, עורך דין הוצאה לפועל, עורך דין ביטוח או כל עורך דין אחר, לרבות עורך דין לענייני משפחה.

 

לאחר סינון בין התוצאות חשוב לגלוש לאתר של מספר עורכי דין על מנת לקרוא אודות הניסיון והמקצועיות של עורך הדין בתחום הנדרש וחשוב ליצור קשר עם מספר עורכי דין, להשוות מחירים ולהגיע למספר פגישות ייעוץ על מנת להתרשם מהמשרד, מהשירות ומהמקצועיות של עורך הדין.

 

מחירון עורכי דין

 

ייעוץ משפטי מעורכי דין מומלצים

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.