×


תפריט נגישות

מחירון חוגי ספורט

כמה עולה חוגי ספורט ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוגי ספורט מעודכן לשנת 2019.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגי ספורט בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוגי ספורט מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

מחירון חוגי ספורט בקליק!

כמה עולה חוגי ספורט? מדריכים ומחירונים למגוון חוגי ספורט לכל הגילאים.

מדריך עבור חוגי ספורט

עם חלוף השנים התעסוקה של כולנו הופכת להיות יותר ויותר מהראש ופחות ופחות מהידיים- מגיל צעיר למדים הילדים את הערכים והרווחים הגדולים הגלומים בישיבה, לימוד, ריכוז ומחשוב. יש לכך יתרונות רבים, אך גם חסרונות למכביר. למרות אורך החיים ואיכות החיים הגבוהה יותר- פעם היה האדם בריא יותר. הפרעות מצב רוח, שינה, השמנה ועוד אינם נדירות יותר, בגלל השעות הרבות שמבלה האדם- מגילאים צעירים ועד גילאים מבוגרים- בישיבה עיקשת על הכסא. גם רב פעילויות הפנאי שלנו הן פעילויות ישיבה: קריאה, טלוויזיה ומשחקי מחשב אינם מעודדים פעילות גופנית אחרי הכל.


החשיבות והפריחה

בשנים האחרונות, כמה עשורים בודדים בלבד, שאנשים מכל הגילאים והעיסוקים מתחילים להבין את הקשר הישיר בין פעילות גופנית לבריאות טובה. הפעם, מדובר לא רק על אמרות ומימרות, אלא על מציאות בשטח: פעילות גופנית הכרחית כדי למנוע דיכאון, השמנה, סכרת, לחץ דם גבוה ועוד שלל בעיות בריאותיות הנפוצות היום יותר מתמיד באוכלוסייה הכללית ובגילאים צעירים והולכים. אבל, אם את רב היום אנחנו מבלים בישיבה, בעבודה או לימודים, היכן אפשר להכניס כמה שעות של ספורט שבועיות? מדריך חוגי ספורט מפורט של המתנ"ס השכונתי או הקאנטרי קלאב הקרוב אליכם יתן לכם את כל המידע הדרוש.


למה לא לבד

לכאורה, מה צריך מדריך חוגי ספורט ומאמנים ומכונים וחדרי כושר ושאר פיציפקעס כאלה של מפונקים כדי להתאמן? נכון, לא באמת צריך. כיום כמעט בכל פארק גדול אפשר למצוא מתקנים לפעילות גופנית. אך המציאות בשטח היא שאנשים שלא רשומים אל קורס או חוג ספורט מסוג כלשהו לא באמת מתמידים בספורט בדרך כלל. כאשר נרשמים לחוג כדור עף, באולינג או רכיבה על אופניים נוצרים שלושה דברים המכריחים את האדם לשתף פעולה גם בימים שיותר קשה להניע את עצמך. קודם כל, נוצרת מחויבות פנימית בגלל הכסף ששולם, גם אם מדובר על מחיר סמלי. אחרי הכל, שילמת- ולא תרצה שהתשלום יאבד. דבר שני, נוצרת מחויבות בין חברי החוג- ובמהרה הנושא המשותף וסביבת החוג נותנים גם רווחי לוואי כמו חברה והנאה ממנה. דבר אחרון- הוא ייחוד של זמן ומקום, פניות נפשית ופיזית לעיסוק בספורט בלבד.


אוכלוסיות מיוחדות

אל תתבלבלו, בכל גיל יש מה להרוויח מהרשמה אל חוג ספורט למבוגרים ושהיה בחברת מדריך חוגי ספורט מקצועי, אגב, לא משנה מה בדיוק החוג שלקחתם. אבל ישנם גילאים ומצבים בחיים בהם הרווח הוא כפול ומכופל- כך למשל חוגי ספורט לילדים (מחוגי אקרובאטיקה, גלישת רוח, כדור יד ועד כדורגלאו כדורסל ודומיהם) מלמדים הרגלים בריאים לחיים וגם עוזרים בתקופת ההתפתחות החשובה שעובר הילד. חוגי ספורט לנשיםבגיל השלישי או בהיריון גם הם באים לתמוך בתקופה בה הנשים צריכות את זה יותר מכל. גם גברים בגיל השלישי יכולים ליהנות מחיזוק הגוף ושיפור הבריאות ושימורה בזכות השתתפות בפעילות גופנית בשלל חוגים.


התאמה ומיגון

חשוב להבין כי אולם ספורט הוא טוב לבריאות אך לא כל ספורט ולא לכולם. זו גם הסיבה, למשל, שאנשים חייבים בבדיקת רופא טרם הרשמה אל חדר הכושר. לכן, אם אתם בדרך אל הרשמה אל חוגי אתלטיקה, גלישת גלים, משחקי כדור או אומנויות לחימה- כדאי שתתייעצו עם הרופא שלכם על מסוגלות הגוף שלכם. באם הרופא אוסר עליכם מסיבה כלשהי השתתפות בחוגים הנ"ל אפשר לפנות אל חוגי ספורט "מקלים" יותר בדרישותיהם או מותאמים בדיוק עבורכם- למשל טניס שדה, טניס שולחן או באולינג- שהם ללא ספק דורשים מאמץ גופני שונה מאתלטיקה קלה או משחקי כדור. ישנם גם חוגי שחיה שונים. השחייה ככלל נחשבת לספורט מאד בטוח לאוכלוסיות רבות, ולכן מעטים האנשים שפעילות גופנית זו אסורה עליהם.


רק תזוזה

גם אם אתם נמצאים במצב בו כל פעילות גופנית מאומצת אסורה לכם, אל תוותרו- פילאטיס, יוגה או קבוצות הליכה כולם מיועדות לאנשים שאינם יכולים להשתתף בפעילויות אגרסיביות ומאתגרות יותר. גם פעילות "רגועה" כמו טאי צ'י יש בה כדי להזיז את הגוף ולחזק את השרירים. אל תוותרו על הצורך והחלום לזוז ולו רק מהסיבה שחוסר התזוזה יחמיר את הבעיה שיש לכם לזוז, לא משנה מה היא. כל מה שצריך הוא למצוא את מה שמתאים במיוחד עבורכם.

 

טיפים עבור חוגי ספורט

הסוף לדחיינות – בוחרים בבריאות

כמה פעמים אמרת לעצמך, מחר אתחיל לעשות ספורט או אולי שבוע הבא, או אולי כשיגמרו החגים או יתחילו השיפוצים, או כשייגמר הסימסטר או כשיתחילו הלימודים, או כשהילדה תלך לבית הספר או כשיהיה לי זמן. אינספור תירוצים והצדקות של דחיינות, אנו מספרים לעצמינו יום אחרי יום, אינספור של סיבות למה לא להתחיל היום לעשות ספורט. פעילות גופנית אינה משהו שיש לדחותו, פעילות גופנית אמורה להשתלב באורך חיינו ולשפר את איכות חיינו.


תרומת של פעילות ספורטיבית לחיינו

כל אדם בכל גיל, מומלץ לו שיבחר פעילות כלשהי של התעמלות ותנועה ויתמיד בה, אם גופינו יכול היה לדבר איתנו בזמן שאנו עושים ספורט הוא היה אומר לנו תודה, תודה ושוב פעם תודה. פעילות ספורטיבית של התעמלות ותנועה משפרת את מחזוריות הדם, אנו הופכים לערניים יותר, מערכת החיסון שלנו משתפרת, אנו מפחיתים במשקל ושומנים, מסת השריר שלנו גדלה, סיבולת לב הריאה שלנו משתפרת, היציבה משתפרת, התעמלות ותנועה מסויימים מביאים לשיפור ניכר אף בגמישות, לחץ הדם כאשר אנו עוסקים בספורט באופן קבוע גם הוא מתאזן, אנו מפחיתים את גורמי הסיכון לחלות במחלות שכיחות, והחשוב מכל אנחנו נהנים.


יציבה נכונה, גמישות וסיבול לב ריאה

כל חוג של התעמלות ותנועה בו תבחרו יהיה מבורך עבורכם ועבור גופכם, אולם כדאי לבחור בחוג אשר אתם נמשכים אליו ומוצאים בו עיניין וזאת בכדי שתוכלו להתמיד, כמו כן כדאי לבחור בחוג אשר עונה על צורכיכם והמטרה אליה אתם מגיעים. חוגים כמו יוגה, פילאטיס ופילאטיס מכשירים, תורמים רבות לאיזון בין הגוף לנפש, משפרים את היציבה והגמישות ומחזקים שרירים שאינם עובדים רבות ביומיום, אולם חשיבותם גדולה, לעומת חוגים כמו זומבה, ספינינג, קיקבוקס ואירובי אשר בעיקר נועדו לשיפור הכושר הגופני, שיפור בסיבולת לב ריאה, שריפת שומנים והפחתה במשקל.


חוגי ספורט, למי זה מתאים?

חוגי התעמלות מתאימים לכל הגילאים, קיימים חוגי תנועה לגיל הרך ואף חוגי יוגה לילדים ומהעבר השני ניתן להנות מחווית אימון כושר אישי אשר מותאם לאדם מבוגר, התעמלות מכשירים וקרקע נפוצה בקרב הנוער והילדים, לעומת זאת חוגי עיצוב הגוף השונים יותר פופולריים בקרב בני ה-20 וה-30, כל אדם בכל גיל ובכל מצב בריאותי יוכל למצוא את הפעילות הגופנית המתאימה לו ביותר ולהתמיד בה.

 

כמה עולה חוגי ספורט?

סוג חוג ספורט וטווחי מחירים לחודש

חוג רכיבה על אופניים
עלות לילדים - 150-190 ש"ח
עלות לבוגרים - 170-230 ש"ח
    
חוג אגרוף קלאסי
עלות לילדים - 200-270 ש"ח
עלות לבוגרים - 250-270 ש"ח
    
חוג אגרוף תאילנדי
עלות לילדים - 150-250 ש"ח
עלות לבוגרים - 200-250 ש"ח
    
חוג אקרובטיקה
עלות לילדים - 140-220 ש"ח
עלות לבוגרים - 140-250 ש"ח
    
חוג אתלטיקה
עלות לילדים - 100-150 ש"ח
עלות לבוגרים - 100-200 ש"ח
    
חוג באולינג
עלות לילדים - 100-150 ש"ח
עלות לבוגרים - 100-200 ש"ח
    
חוג גלישת גלים
עלות לילדים - 100-200 ש"ח
עלות לבוגרים - 100-250 ש"ח
    
חוג גלישת רוח
עלות לילדים - 100-200 ש"ח
עלות לבוגרים - 100-250 ש"ח
    
חוג התעמלות קרקע, מכשירים
עלות לילדים - 150-200 ש"ח
עלות לבוגרים - 150-230 ש"ח
    
חוג טניס שדה
עלות לילדים - 200-230 ש"ח
עלות לבוגרים - 200-250 ש"ח
    
חוג טניס שולחן
עלות לילדים - 150-230 ש"ח
עלות לבוגרים - 150-230 ש"ח
    
חוג כדורגל
עלות לילדים - 100-150 ש"ח 
עלות לבוגרים - 100-200 ש"ח
    
חוג כדורעף
עלות לילדים - 100-150 ש"ח
עלות לבוגרים - 100-200 ש"ח
    
חוג כדורסל
עלות לילדים - 100-150 ש"ח
עלות לבוגרים - 100-200 ש"ח
    
חוג כדוריד
עלות לילדים - 100-150 ש"ח
עלות לבוגרים - 100-200 ש"ח
    
חוג סייף
עלות לילדים - 150-200 ש"ח
עלות לבוגרים - 150-250 ש"ח
    
חוג ג'ודו
עלות לילדים - 150-200 ש"ח
עלות לבוגרים - 150-250 ש"ח
    
חוג שחייה
עלות לילדים - 130-200 ש"ח
עלות לבוגרים - 200-250 ש"ח

ט.ל.ח