מחירון חוג כדורסל

 

כמה עולה חוג כדורסל ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג כדורסל מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגי כדורסל בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג כדורסל מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

 

כמה עולה להירשם לחוג כדורסל?

 

מחירו של החוג נע בין עשרות למאות שקלים לשיעור והוא נקבע על פי מספר פרמטרים:

מקצועיות החוג: ככל שרמת החוג גבוהה ומקצועית יותר, כך מחיר החוג עולה. ישנם חוגי כדורסל המתאמנים לקראת תחרויות ארציות.

גודל הקבוצה: ככל שהקבוצה גדולה יותר, כך מחיר החוג קטן יותר. אימון בקבוצות גדולות תורם להגדלת המעגל החברתי של הילד, כך שכדאי לקחת זאת בחשבון ללא קשר למחיר.

גיל הקבוצה: עם הגיל המחיר עולה.

חוג במתנ"ס יוזיל משמעותית את העלויות שכן חלק מהן יהיו מסובסדות.

 

טווחי מחירים

 

חוג כדורסל לילדים - 150-200 ש"ח לחודש

חוג כדורסל למבוגרים - 200-250 ש"ח לחודש

ט.ל.ח

 

חוג כדורסל

 

הילדים שלכם צופים במשחקי כדור סל במשך שעות בטלוויזיה. הם מכירים בעל פה את כל השמות של שחקני הNBA המפורסמים. מדי פעם הם גם משחקים קצת עם האח הקטן במי קולע יותר סלים. אבל בעצם, אתם חושבים לעצמכם, למה לא לשלוח אותם לחוג מקצועי, בו הם יוכלו לקחת את האהבה שלהם לתחום וליהנות ממנה עד הסוף?

 

ילדים רבים משתתפים בחוגי ספורט. כדור סל, כדור רגל, כדור עף, ג'ודו וקראטה. פעילות ספורטיבית היא חשובה בכל שלב בחיים, וכדאי להרגיל את הילדים כבר מגיל צעיר לעסוק בה. אלו שעושים ספורט באופן קבוע יעידו על כך הדבר משפר את תחושתם, את מצב רוחם ואת יכולותיהם הפיזיות בצורה ניכרת. על כן, רצוי מאוד לשלוח את הילדים שלכם לחוג ספורט כלשהו, לפי בחירתם ונטיית ליבם, לפחות פעם בשבוע.

 

איך בוחרים חוג כדורסל?

 

לא תמיד פשוט לבחור חוג שיתאים לילדיכם מכל הבחינות. לעיתים יש חבר או חברה שהולכים למקום מסוים ואז אתם יודעים בדיוק לאן להירשם ואיזה מדריכה לבקש. אך לפעמים הדרך מתארכת, ועליכם לבדוק את התחום לעומק כדי להגיע למקום הנכון. ישנם מקומות רבים שעורכים חוגי כדור סל. מרכזי ספורט, מתנ"סים, חברות פרטיות, ולעיתים גם בתי ספר שמפעילים תוכניות העשרה אחר הצהריים לתלמידים.

 

מה לבדוק?

 

ראשית בררו מהו המחיר של החוג. האם ניתן לקחת שיעור או שניים לניסיון לפני שמתחילים להתאמן? האם התשלום הוא מדי חודש, או לכל השנה מראש? שנית, מי מעביר את האימונים? האם זה מאמן שהוא מצטיין בתחום אך אין לו גישה חינוכית, או אולי מדובר באדם שאינו רק ספורטאי טוב אלא גם איש חינוך אמיתי? חשוב לשאול את הילדים שלכם כיצד הם מרגישים בקבוצה- האם נעים להם? האם הם מצליחים למצוא חברים חדשים? נסו לשאול אותם אחרי האימון מה שלומם, איך היה להם היום, האם הם הצליחו לקלוע סל או שאולי הם דווקא לא בלטו לטובה הפעם? תוכלו להבין מהם אחרי תקופת מה של אימונים האם הם נהנים וטוב להם.

 

טיפים עבור חוג כדורסל

 

משחקי כדור בכלל ומשחקי כדורסל בפרט נהנים ממוניטין של משחק לצעירים. משחק- כשמו כן הוא- הרי אמור לגרום לנו הנאה ואילו אנשים בוגרים המעוניינים בפעילות גופנית כדאי שיפנו אל עיסוקים "מהנים פחות" כגון חדרי כושר, ריצה או פילאטיס. אבל חוג כדורסל יכול לתת לכם הרבה יותר מסתם כושר. חדוות המשחק, ההנאה של הזזת הגוף- הינה רק חלק קטן מכל מה שיש להפיק ממשחק כדור מדהים זה. עבודת צוות, משמעת, התמודדות עם תחרותיות, עם כישלונות וניצחונות ועוד- הינם יתרונות גדולים בכל גיל.

 

בבית הספר

 

ברור מאליו למה חוג כדורסל בגילאי בית הספר הוא יתרון. אחרי הכל זהו בדיוק הגיל בו ילדים למדים להתמודד עם עצמם, עם תחרותיות, עם ניצחונות וכישלונות. פעילות גופנית, בטח פעילות גופנית פופולארית גם עוזרת בבניית הערך העצמי, דבר שיש לו השפעה ישירה על תהליכי התבגרות שונים שישפיעו על האדם פסיכולוגית לאורך שנים גם לאחר מכן. חוג כדורסל לילדים הוא חוג פופולארי מבין היצע החוגים לגילאי בית הספר, בדיוק מכל הסיבות הנ"ל. בעיקר, כאשר מדובר על חוג כדורסל לבנות- המציע גם שייכות לקבוצה ספורטיבית, גם דמויות חיקוי נשיות חזקות ומעוררות השראה מהתחום (יותר מאשר בתחום הכדורגל למשל) וגם הקלה על חלק גדול מהסיבוכים הפיזיולוגיים הקשורים בגיל ההתבגרות.

 

להתקדם עם אהבה

 

חוג כדורסל הינו חוג פרוגרסיבי, לכן, הילד שלכם יכול להתקדם רחוק עם כל שלב שהוא עולה. חוג כדורסל לנערים ולנערות מתחרים אלה באלה בטורנירים שונים כל הזמן ומשפרים בכך את יכולות לימודי כדורסל שלהם מחד וגם הופכים את החוגים לחוויה של ממש מצד שני. לא חוג סטטי כי אם עולם שלם של כדורסל, עם תחרויות, זכיות, פרסים והכרה.

 

לא רק ילדים

 

אבל היום לא רק צעירים נהנים מחוגי כדורסל איכותיים, חוג כדורסל נשים וגברים בגילאים בוגרים יותר אינו דבר נדיר יותר וגם הם יכולים ליהנות מחברה בעלת מחנה משותף ופעילות גופנית בחבילה אחת. למנהלים ועובדי צוות המעוניינים בשיפור יכולות עבודת הצוות שלהם, מדובר על הזדמנות פז, שהרי עבור חוג כדורסל מחירים סבירים לחלוטין- וודאי ביחס ליתרונות הרבים.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג כדורסל ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.