מחירון חוג באולינג

 

כמה עולה חוג באולינג?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג באולינג מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגי באולינג בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג באולינג מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

מחיר חוג באולינג

 

מחיר חוג באולינג נע בין עשרות למאות שקלים בחודש. החוג כולל השכרת נעליים ושימוש במסלולי המשחק. ניתן לקבוע מראש את מספר האימונים ויחד עם זאת ניתן לקנות כרטיסיה לשימוש ללא הגבלה במסלולי המשחק. החוג מתבצע בהדרכת מדריך צמוד המכוון את המתאמנים להצלחה. היופי בבאולינג הוא שכל אחד יכול להצליח, אז גם אם אתם מרגישים שיש לכם שתי ידיים שמאליות כדאי מאוד לנסות.

 

טווחי מחירים

 

חוג באולינג לילדים - 100-150 ש"ח

חוג באולינג למבוגרים - 100-200 ש"ח

ט.ל.ח

 

טיפים עבור חוג באולינג

 

באולינג אינו רק מקום שנוהגים לחגוג בו יום הולדת או לשחק בשעות הפנאי. באולינג הוא ספורט לכל דבר המפתח מיומנויות של ריכוז, אסטרטגיה וחשיבה ממוקדת. חוג באולינג מתאים למבוגרים ולילדים כאחד והוא מקנה דרך מצויינת להעביר את הזמן תוך כדי פיתוח הגוף. אז לפני שאתם נרשמים לקבוצה, הנה כל מה שתרצו לדעת על חוג באולינג.

 

חוג באולינג לילדים

 

חוגי ילדים כבר מזמן אינם מתמקדים רק בדילמה בין חוג ג'ודו לחוג קראטה. כיום ישנם שלל מקצועות אותם יכולים הילדים ללמוד, ביניהם גם חוג באולינג. אחד המשחקים האהובים על ילדים מגילאי חמש ומעלה הוא הבאולינג. למעשה, אם ניזכר בצעצועי הילדות שלכם, נראה שהם נחשפו למשחק הבאולינג עוד הרבה לפני הפעם הראשונה שבאתם לשכור איתם נעליים.

 

אימון באולינג מגיל צעיר מקנה יכולת יציבה נכונה, סיגול תכנון ואסטרטגיה, מיקוד במטרה, ודרך כיפית במיוחד לשחרר אגרסיות ולחצים.

 

חוג באולינג לנוער

 

גם בני הנוער אוהבים מאוד לשחק באולינג. הם נחשפים לספורט הזה כחלק מבילוי חברתי ללא קשר לאימונים. ניתן לפתח את היכולות האלה בגיל הנעורים ואף להגיע להישגים מרשימים במיוחד. כדאי מאוד לנסות. ישנן קבוצות המיועדות לבנים ולבנות ויש גם קבוצות מעורבות. חוג באולינג לנוער תורם מאוד מבחינת הגדלת המעגל החברתי.

 

חוג באולינג למבוגרים

 

הבאולינג הוא ספורט אהוב במיוחד גם על מבוגרים ואף פעם לא מאוחר מדי להתחיל. קבוצות חוג באולינג למבוגרים נפתחות כל הזמן והן כוללות גם אימונים לקראת תחרויות עירוניות, ארציות ואפילו תחרויות בינלאומיות. ישנן קבוצות המיועדות לגברים ויש גם לנשים. יחד עם זאת ישנן גם חוגי באולינג לקבוצות מעורבות שהפכו בשנים האחרונות לדרך מעניינת להכיר בן זוג.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג באולינג ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.