מחירון חוג גלישת גלים

 

כמה עולה חוג גלישת גלים ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג גלישת גלים מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגי גלישת גלים בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג גלישת גלים מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

מחיר חוג גלישת גלים

 

ניתן למצוא חוג גלישת גלים בעלות של בין עשרות למאות שקלים לשיעור. המחיר תלוי בגודל הקבוצה, גיל המשתתפים ובתדירות השיעורים המתקיימים מדי חודש. בניגוד לחוגים אחרים, חוג גלישת גלים הוא משהו שניתן לחזור אליו לאחר הפסקות לסירוגין. בדרך כלל בימות הקיץ השיעורים זולים יותר.

 

טווחי מחירים

 

חוג גלישת גלים לילדים - 100-150 ש"ח

חוג גלישת גלים למבוגרים - 100-250 ש"ח

ט.ל.ח

 

טיפים עבור חוג גלישת גלים

 

הים כבר מזמן אינו רק זירת בילוי שנוהגים להגיע אליה בבגד ים בימי הקיץ, כדי לשחות, להשתזף או לבנות ארמון בחול. גלישת גלים היא ספורט אולימפי שהפך ליותר ויותר פופולארי בשנים האחרונות בייחוד כשמדובר על ערים השוכנות לאורך חופו של הים התיכון. חוג גלישת גלים הוא דרך מצוינת ללמוד את מקצועות הים וגם לפתח כוח וסיבולת לב ריאה. אם אתם רוצים להכיר את הים ולעוף על הגלים, קורס גלישת גלים זה בדיוק מה שאתם מחפשים.

 

לימודי גלישת גלים – מה עושים שם בכלל?

 

ספורט גלישת הגלים נעשה על ידי מפרשיות רוח שהן למעשה גלשנים או סירות קטנות. המפרש המחובר אל הגלשן מכוון במהירות כנגד כיוון משב הרוח ובכך מאפשר התקדמות מהירה עם כיוון הרוח. חשוב לזכור כי קורס גלישת גלים מפתח מיומנויות רבות כמו: תרגול מהירות התגובה, זריזות, תכנון אסטרטגי לצד אימון פיזי המפתח את שרירי החזה והידיים.

 

חוג גלישה לילדים יש דבר כזה?

 

כשמדובר על חוג גלישת גלים, הילדים לא נשארו מקופחים. הוכח כי תרגול גלישת גלים כבר מגיל צעיר מפתח מיומנויות גבוהות בתחום ולכן אף פעם לא מוקדם מדי להתחיל. בימות הקיץ או בחופשות החגים תוכלו למצוא קייטנת גלישה לילדים המאפשרת לקהל הצעיר לקחת טעימה ממקצועות הים כבר בגיל צעיר במיוחד.

 

ומה עם המבוגרים?

 

גם אם אתם לא ילדים, תוכלו ליהנות ממשב הרוח בפנים. חוג גלישת גלים למבוגרים הפך להיות פופולארי בשנים האחרונות. ושלא תחשבו שזה מיועד רק לגברים חסונים, בשנים האחרונות חוג גלישת גלים לנשים הופך להיות נפוץ יותר ויותר. כמו כן, במרינות השונות בהן יש בתי ספר למקצועות הים, ניתן למצוא מועדון גלישה המרכז חוגים שונים של מקצועות הים.


צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג גלישת גלים ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.