×


תפריט נגישות

מחירון חוגי התעמלות ותנועה

כמה עולה חוגי התעמלות ותנועה?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מומלץ ומקיף עבור מגוון חוגי התעמלות ותנועה.

לא משנה איזה חוג אתם מחפשים...? יש לנו הכל מהכל, חוג פילאטיס, חוג אירובי, חוג התעמלות מים, חוג התעמלות מכשירים, חוג התעמלות קרקע ועוד.

 

מחירון חוגי התעמלות ותנועה בקליק!

כמה עולה חוגי התעמלות ותנועה? מדריכים ומחירונים למגוון חוגי התעמלות ותנועה לכל הגילאים.
 

מדריך עבור חוגי התעמלות ותנועה

אף אחד כבר לא טוען שנשים לא יכולות להיות בודי בילדריות, כדורגלניות, גולשות או מתאגרפות. אף אחד. אף אחד גם לא יעז לזלזל בגבר העולה על קורה או מתעסק בסוגים שונים של התעמלות אומנותית. הספורט הינו אולי המקום בו שוויון המינים הוא בין המלאים ביותר והכל מתחיל בילדות. אבל כאשר מדובר בילדים הפרטיים שלנו, כמה מאתנו באמת יתנו לבן שלהם להיכנס אל חוג התעמלות אירובי ולביתם להצטרף אל חוג איגרוף? יותר ממה שנדמה לכם.


העיקר התזוזה

לא משנה מהי נטיית הלב שלכם או של הילד שלכם בבחירת חוג הספורט אליו החלטתם לפנות, חשוב שתבדקו כי מדריך התעמלות ותנועה המנחה את החוג הוא מקצוען, כזה עם כל התעודות הנדרשות. כהורים זהו התפקיד שלכם ושלכם בלבד. אבל מדריך התעמלות ותנועה מקצועי זה עוד לא הכל- חשוב לבדוק גם את המכון בו אתם רושמים את הילד. הוא צריך להיות בעל אישורים רלוונטיים משל עצמו ואמין לא פחות מהמדריך עצמו. אחרי הכל, בדיוק כמו בדיקה של בית ספר או בביסיטר- עליכם לוודא כי הילד שלכם נמצא בידיים נכונות פעמיים בשבוע (לכל הפחות).


הבחירה

בשלב הבא, אחרי בדיקת כל האישורים והתעודות, מגיעים אל הבחירה. בדרך כלל, הרב המכריע של ההורים הולך עם רצון הילד בעת הבחירה של החוג. אבל ילדים בוחרים לא תמיד מהסיבות הנכונות. לעיתים יבחרו בחוג בגלל שכל החברים שלהם שם, למרות מדריך התעמלות ותנועה שאינם מתחברים אליו- ובריב הראשון שיקרה בינם לבין החברים (ילדים רבים, אין צורך להתרגש) לא יהיה עוד מוקד משיכה והחוג ישכח מלב. עליכם לוודא כי הילד מעוניין גם במקצוע ולא רק בחברה, מתחבר גם למדריך ולמקום.


אגרסיבי או אומנותי

עכשיו נשאלת השאלה מה עושים עם ילד שלא ממש יודע מה הוא רוצה לעשות. הפתרון ההגיוני הוא לעבור בין שיעורים לדוגמא של החוגים השונים עד שהילד שלכם מתאהב במשהו. אבל היצע החוגים הוא בלתי נגמר ואי אפשר הרי לעבור בין כולם. קודם צריך לצמצם את הרשימה. בין סוגי ההתעמלות קיימים משחקי הכדור הפופולאריים והפופולאריים פחות, אומנויות לחימה, והתעמלות לסוגיה: התעמלות קרקע, התעמלות מכשירים, התעמלות מים ועוד. בנות לרב יעדיפו בעצמם חוגים כאלה בגלל היתרונות הבולטים שיש לחוגים אלה על חיטוב ועיצוב הגוף, אליו הן מתחילות להיות מודעות בגילאי ההתבגרות הנמוכים. בנים אולי יעדיפו את משחקי הכדור או אומנויות הלחימה- אבל אל תובילו אותם לשם, אם רצונם דווקא בהתעמלות או ריקוד. אולי מסתתר בבתכם הכוכב הבא של הבלט- מבלי שתדעו זאת.


לא רק ילדים

חשוב שתסבירו לילדים שלכם שלא מדובר על חוג לכמה חודשים או שנים וכי הספורט חייב להיות חלק מכל אורך חיים בריא. הדרך הטובה ביותר לעשות את זה היא כמובן ע"י דוגמא אישית. אין דרך טובה יותר לתת לילד דוגמא של התמדה מאשר לנסוע בעצמכם פעמיים בשבוע לחוג פילאטיס, חוג פלדנקרייז או התעמלות למבוגרים מסוג אחר. גם התעמלות יעודית כגון התעמלות נשים, התעמלות בהריון, התעמלות לגיל הרך עם פעוט שאך זה נולד- מעבירים מסר דומה. כל דרך בה אתם שומרים על כושר וזמן איכות בינכם לבין עצמכם רלוונטית ומקובלת, ומעבירה מסר של כבוד לגוף, להתעמלות והתמדה.


לא להגזים

בהתעמלות כמו בדברים רבים בחיים המודרניים, מתחילים חוגים עצמאים לקראת גיל בית הספר. אבל, חשוב מאד שלא להגזים. אולם פעילות מתונה של שעתיים עד ארבע שעות שבועיות היא מבורכת, אימונים מפרכים או חוגים רבים ושונים מדי יכולים לגרום לילד שחיקה ולהשיג את התוצאה ההפוכה מזו שאתם מחפשים. במקום להתאהב באורך חיים בריא וספורט- עלול הילד לחוש כי מדובר על מטלה לא חביבה ולהירתע ממנה. ילד עם שחיקה קיצונית הופך מוטרד, חווה התפרצויות זעם רבות ואינו משתף פעולה. חשוב להיות עם היד על הדופק ולא לתת לילד שלכם לקחת על עצמו יותר ממה שהוא מסוגל.


בין המאמן לילד

חשוב שתזכרו שאתם הקו המגן של הילד, גם מפני המדריך והמאמן שלו. אם הילד שלכם מעוניין בהגברת שעות החוג אך אינו מסוגל להם, יתכן והוא מנסה לרצות את המאמן- שדורש ממנו יותר במודע או שלא במודע. עליכם להיות אלה ששומרים על הגבולות ומגנים על הזמן של הילד שלכם, גם סתם להיות ילד.

 

כמה עולה חוג התעמלות ?

התעמלות אומנותית

150-280 ש"ח לחודש

התעמלות קרקע

100-200 ש"ח לחודש

התעמלות מכשירים

100-200 ש"ח לחודש

התעמלות נשים

150-280 ש"ח לחודש

התעמלות אירובי

150-300 ש"ח לחודש

התעמלות למבוגרים

100-180 ש"ח לחודש

התעמלות במים

150-280 ש"ח לחודש

התעמלות בהריון

150-250 ש"ח לחודש

התעמלות לגיל הרך

100-250 ש"ח לשיעור

חוג פלדנקרייז

150-180 ש"ח לחודש

חיטוב ועיצוב הגוף

200-280 ש"ח לחודש

פילאטיס

150-250 ש"ח לחודש

ט.ל.ח