מחירון פילאטיס

 

כמה עולה חוג פילאטיס ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג פילאטיס מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגי פילאטיס בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג פילאטיס מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוג פילאטיס?

 

150-250 ש"ח (מחיר לחודש)

ט.ל.ח

 

טיפים עבור חוג פילאטיס

 

זה נראה כל כך מובן מאליו ועם זאת כל כך בלתי אפשרי- איך בכלל אפשר לשמור על רעננות, חיוניות וספורטיביות במהלך תקופת ההיריון? בעיקר, אם לא היית בדיוק אצנית אולימפית גם לפני ההריון, לא כדאי להתחיל עכשיו, נכון? ממש לא נכון. גם בתקופת ההיריון אפשר להתחיל לשמור על הבריאות ולחזק את עצמך ע"י פעילות ספורטיבית ייעודית.

 

מה עושים?

 

קודם כל חשוב שתביני שלא כל חוג נועד לך. יהיו חוגים אותם תאהבי פחות ואחרים יותר, אבל בכל מקרה- הבטיחות חשובה מכל- וחשוב לוודא כי אותו חוג בו חשקה נפשך הוא בטיחותי ואפשרי לנשים בהריון. בד"כ, עדיף ללכת על סדנאות העובדות על מתיחת שריר, הארכתו ושיקומו ופחות על פעילויות בונות שריר חדש. גם קורסים המאפשרים עבודה של סיבולת לב-ריאה נהדרים בתקופה זו של החיים, בתנאי כמובן שהם מותאמים לנשים בהריון.

 

ראשון, שני, שלישי

 

ההריון, על כל הקסם והטוב שבו, הוא גם טראומה משמעותית לגוף. כך שאישה העוברת מספר רב של הריונות, עוברת מספר רב של טראומות. דווקא בגלל זה חשוב לחזק את השרירים שלך, אלה שנושאים אותך ואת עשרת הקילוגרמים הנוספים לך, בהריונות חוזרים. קורסים של התעמלות ותנועה או סדנאות פילאטיס לנשים בהריון למשל, מאפשרות לך לחזק את כל השרירים הרלוונטיים להיריון ולידה, ויכולים להקל עליך את תקופת ההיריון ואפילו את הלידה עצמה.

 

בחירה מרובה

 

מחיר סדנאות שונות לנשים בהריון נע בין סביר ליקר מאד, בהתאם למכון ולפופולאריות הספורט. אך אין קשר ישיר בין מחיר סדנאות לבטיחותן עבורך. ישנו סיכוי גם כי תמצאי הבדלי מחיר בין המרכז לפריפריה. עם זאת, עלות חוג לא צריכה להיות הגורם המרכזי בבחירתו. בעת בחירת חוגים חשוב שתמצאי מקום המכבד את גבולות הגוף שלך ולא דוחף אותך כמו היית מתאמן רגיל, חוגי התעמלות ותנועה ייעודיים לנשים בהריון מאפשרים זאת.

 

הפן החברתי

 

כאם לעתיד או אם צעירה, את ניצבת בפני אתגרים שרק נשים כמוך יבינו. חוגים של התעמלות ותנועה כגון פילאטיס לנשים בהריון יכולים להוות בשבילך מסגרת להכרת נשים במצבך. הנשים שתכירי באותם קורסים של פילאטיס יכולות להיות אוזן קשבת מעולה עבורך.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג פילאטיס ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.