מחירון חוג פלדנקרייז

 

כמה עולה חוג פלדנקרייז ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג פלדנקרייז מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגי פלדנקרייז בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג פלדנקרייז מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוג פלדנקרייז?

 

150-180 ש"ח לחודש

ט.ל.ח

 

טיפים עבור חוגי פלדנקרייז

 

לזקוף לזכות הזקיפות

וודאי שנאתם את זה כשבגילאי העשרה אמא או סבתא העירו לכם ללא סוף לא להשתופף בכיסא אלא לשבת זקוף. חשבתם לעצמכם "מה הם מציקים לי? מה אכפת להם איך אני יושב?"- ייתכן ששנים אחר כך הבנתם שבסך הכל מדובר בדאגה. הזקיפות חשובה לכל שלב בחיים שלנו, היא משפיעה על כל החזקת הגוף וההליכה שלנו, בעלת תפקיד מכריע בכל הקשור אל כאבי גב ונשיאת משאות כבדים- וכמובן, בעלת קשר ישיר לתחושת הצעירות שאנו חשים בבגרותנו. תאמינו או לא, אבל לזקיפות יש אפילו פן פסיכולוגי נרחב- אז קדימה, תתיישרו בכיסא ובואו נדבר על זקיפות.

 

ללכת ישר

 

בעיקר כאשר מדובר על נשים- זקיפות הגב הינה הכרח. עם הופעת גיל ההתבגרות פרופורציות הגוף משתנות והחזה מתחיל לצמוח. זהו גיל שבנות רבות מתמודדות עם עקמת בדיוק בגלל לקוי בזקיפות הקומה. סדנת פלדנקרייז יכולה לעזור לבני עשרה משני המינים להחזיר לעצמם את זקיפות הקומה, ע"י לימוד הגוף על התנועה ויכולותיה. סטודיו לפלדנקרייז מספק בד"כ סדנאות משני סוגים: פרטיות וקבוצתיות. בני הנוער לרב יצטרכו יחס של אחד על אחד, בגלל המבוכה הגדולה שהם שרויים, אבל אין לפסול גם חוג פלדנקרייז קבוצתי- לפני ששואלים לדעתם.

 

הריון ולידה

 

במהלך ההריון משקל נוסף מוצא דרכו אל גוף האישה ומעוות גם הוא את הזקיפות. גם כאן, נשים שלא נחנו בזקיפות טבעית ונשים שזקיפות זו עורערה אצלן בעקבות ההריון- מומלץ שיכירו את שיטת פלדנקרייז ע"י חוג פלדנקרייז לנשים בהריון או חוג אישי של אחד על אחד. חוג כזה יכול ללמד את האישה להחזיר לעצמה את השליטה על גופה, לעמוד זקוף, ללכת באופן נכון יותר ולהשתמש בגופה באופן שמחזק אותו ולא שוחק אותו. מיותר לציין כי חוג פלדנקרייז מעולה גם בגיל השלישי- ובכל מצב בו ישנו ערעור של פעילות גופנית יומיומית סדירה, הגורמת לכאבים כגון כאבי גב, כתפיים ועוד.

 

על הנפש

 

תתפלאו לדעת אבל לזקיפות קומה יש רווחים נפשיים רבים- אנשים נראים טוב יותר ומרגישים טוב יותר, מה שמקרין על סביבתם. לכן, אם אתם לא זקופים, שיעורי פלדנקרייז בודדים או לימודי פלדנקרייז ארוכים יותר (בהתאם למצב) הם הדרך עבורכם.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג פלדנקרייז ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.