×


תפריט נגישות

מחירון חוגי בריאות

כמה עולה חוגי בריאות ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוגי בריאות מעודכן לשנת 2019.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגי בריאות בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוגי בריאות מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

מחירון חוגי בריאות בקליק!

כמה עולה חוגים בתחום הבריאות?
 

טיפים עבור חוגי בריאות וסגנון חיים

יוצרים דרך חיים חדשה

ללא כל ספק, בעשור האחרון נעשה מהפך גדול בכל הנושא של בריאות וסגנון חיים. מחלת השמנת היתר אשר הפכה למחלה שהביאה למותם של אלפי בני אדם מידי שנה, החלה להיות מטופלת על ידי אנשים, אנשים כבר מבינים שהבריאות היא מעל הכל ובריאות טובה היא הבסיס לחיים טובים. כולנו חוטאים מידי פעם באכילת דברי מתיקה, מאכלים בעלי ריכוז שומן גבוה ופמימות מרובות, אולם חוסר איזון בגוף עלול להביא ולגרום למחלות ובעיות בריאותיות רבות כגון: חומציות יתר בקיבה, רמת כולסטרול גבוהה, השמנת יתר, חוסר בויטמינים ומינרלים ולטווח הארוך תזונה לקויה, עלולה אף להביא למחלות סופניות.


שומרים על איזון

תזונה נכונה בשילוב ספורט, הינה הדרך לשמור על משקל גוף מאוזן, דיאטה יכולה להיעשות באופן פרטי או בעזרת קבוצות העובדות בשיטות שונות, ישנן סדנאות אשר מסבירות על תזונה בריאה ומשלבות תפריטים ואף מתכונים בריאותיים. בנוסף למודעות אשר הלכה וגדלה בשנים האחרונות לכל הנושא של בריאות וסגנון חיים, כך גם גדלה המודעות לתורות מזרחיות וטיפולים שונים אשר הגיעו אלינו מהמזרח, טיפולים אשר תורמים לבריאותינו הפיזית והנפשית כגון: דיקור סיני, תטא הילינג, שיאצו, תרפיה הוליסטית ועוד.


בריאות כחלק מהשיגרה

אין ספק כי השיגרה היומיומית הינה לוחצת ומביאה אנשים למצבי לחץ ומתח ואלו אינם תורמים למצב הבריאותי שלנו, אולם אם ישנה נכונות ואמונה והחלטתם לשים לכם למטרה לשפר את חייכם מבחינת בריאות וסגנון חיים, הדרך הנכונה לעשות זאת היא, לפנות שעה או שעתיים בשבוע (כמובן שאם יש אפשרות ליותר, זה לא יזיק), בזמן הזה אשר פיניתם לכם, השקיעו בעצמכם באיזו סדנא בעלת ערך מוסף אשר תכניס לכם איכות לחיים, קיימות סדנאות רבות לשיפור איכות החיים והגישה לחיים כגון: סדנאות צחוק, גמילה מעישון, סדנאות בריאות ויופי ועוד.

כמובן שאורח החיים המודרני מלא באינספור פיתויים, הן באוכל והן פיתויים אשר גוזלים מאיתנו זמן יקר ופוגעים באיכות חיינו כגון צפייה מרובה בטלוויזיה או רביצה ממושכת מול המחשב, על כן, כדאי לפנות זמן מוקצב בשבוע, ואף להכניס זאת ללוח הזמנים הצפוף, בו תדאגו ותטפלו אך ורק בעצמכם, בבריאות ובסגנון החיים שלכם.

סוג חוג בריאות וטווחי מחירים

קורס תטא הילינג
1650-1700 ש"ח
  
חוג שיאצו
100-200 ש"ח לשיעור
  
חוג רייקי
100-200 ש"ח לשיעור
  
חוג עיסוי
100-250 ש"ח לשיעור
  
חוג בישול
100-300 ש"ח לשיעור
  
סדנאות הרזייה
100-300 ש"ח לשיעור
  
יוגה טיפולית
100-200 ש"ח לשיעור
  
חוג צי' קונג
100-250 ש"ח לשיעור
  
חוג טאי צ'י
100-250 ש"ח לשיעור
  
חוג טווינא
100-250 ש"ח לשיעור
  
חוג נטורופתיה
100-250 ש"ח לשיעור
  
חוג ריפוי בעיסוק
100-250 ש"ח לשיעור

ט.ל.ח