מחירון טווינא

 

כמה עולה לעשות טיפול טווינא ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון טווינא מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מטפלים לטווינא בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר ממטפלים בטווינא מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה טיפול טווינא?

 

טווינא בהריון - 100-170 ש"ח
  
טווינא ילדים - 100-170 ש"ח
  
טווינא פריצת דיסק -  100-170 ש"ח
  
טווינא צוואר - 100-170 ש"ח

ט.ל.ח

 

טיפים והמלצות עבור טווינא

 

טווינא היא פיזיותרפיה סינית, שיטת העיסוי הרפואי של הרפואה הסינית. הטווינא מתבצעת על גבי בגדים כאשר המטופל שוכב או יושב. הטווינא מתאימה לטיפול בבעיות אורטופדיות שונות כמו כאבי גב, כאבי מפרקים שונים, מחלות פנימיות ועוד. הטווינא מתאימה גם כטיפול איזון כללי והרגעה.

 

תורת הטווינא והיתרונות שבה

 

טיפולי טווינא מבוססים על מגע עמוק ולפיתה של האזור המטופל בגוף. תורת הטווינא שייכת לרפואה הסינית המסורתית, והיא נמצאת בשימוש כבר אלפי שנים. כשם שטיפולי פיזיותרפיה הם הטיפולים הפיזיים של הרפואה המערבית לשחרור מכאובים, כך הטווינא היא, בעצם, הפיזיותרפיה של הרפואה הסינית העממית. שיטת טווינא מוכרת ונפוצה מאד בארץ ובארצות המערביות בכלל, כפי שהרפואה המשלימה הולכת ותופסת תאוצה בשנים האחרונות ומשמשת לפתרון למגוון בעיות וקשיים שמתגלים אצל אנשים.

 

טווינה - איך זה עובד בעצם?

 

עיסוי טווינא מבוסס על נגיעות עמוקות ומגע חזק ואינטנסיבי בגוף המטופל. זה יכול להיות טיפול כנגד כאב באיבר מסוים, או לצורך שחרור שרירים וחילוץ עצמות, כדי להתחיל מחדש, לטעון מצברים ולפתוח דף חדש. טיפול טווינא יכול להיות כטיפול של טווינא בלבד או כחלק מסדרת טיפולים משולבת עם תחומים נוספים של רפואה משלימה או רפואה סינית. הטיפול המשולב הנפוץ ביותר הוא של דיקור סיני במקביל לטווינא ובכך לכסות מגוון שלם של בעיות ומכאובים שיכולים להיפתר באמצעות טיפולים אלה וחיזוק הגוף מבפנים ומבחוץ.

 

איך לומדים טווינא?

 

לימודי טווינה מוצעים בדרך כלל במוסדות הלימודיים המתמחים בתחומים הרפואה המשלימה. אין מדובר בתואר אקדמי בדרך כלל, אלא בלימודים לצורך תעודה בלבד. אפשר לקחת קורס טווינא אחד ומרוכז או סדנת טווינא חד פעמית או שאפשר להירשם לתכנית לימודים מלאה של כל תחומי הרפואה המשלימה. מי שיש לו ידע כלשהוא בתחום של עיסוי רפואי לא יתקשה ליישם את הידע שכבר יש לו מכיוון שהטכניקות של טווינא ושל העיסוי דומות מאד.

 

מי שמבקש לברר פרטים אודות טווינא מטפלים, שיטות וקליניקות, יכול להיעזר בלוחות המודעות של המרפאות הצמודות לבתי הספר והמוסדות המלמדים רפואה משלימה. בנוסף, ניתן לפנות לטיפולים דרך קופות החולים השונות. כדי לברר לגבי טווינא מחירים, אופן תשלום וסדרות טיפולים ניתן ליצור קשר עם המרפאות. ישנם גם לא מעט מטפלים באופן פרטי אך המחירים שלהם יהיו בהכרח גבוהים יותר מאשר דרך המרפאות של קופת החולים. אין ספק שהטווינא תמצא מזור לכל בעיה.

 

טיפים עבור קורס טווינא

 

הבריאות שבמגע

באם תמיד רצית להביא מזור לכאבם של אחרים, היית טוב עם אנשים, טוב עם הידיים וכמובן- אוהב מגע- הרי שעולם העיסוי הוא בשבילך. עיסוי מכל הסוגים יכול להביא למזור כזה או אחר לבעיות שרירים שונות, אך תחומי עיסוי שונים יכולים לעשות יותר מזה, הרבה יותר מזה. כך למשל ידוע כי פיזיותרפיה עוזרת לאדם להתגבר על מגבלות גופניות רבות ואף לשקם פגיעות חמורות בשרירי הגוף. עם זאת, מעטים האנשים שיודעים זאת, לולא פנו בעצמם לטיפול- אך ישנן גם שיטות עיסוי שעוזרות לכאבי מחזור וראש, כאבים שיכולים לשפר בעיות כרוניות ובריאותיות אפילו במערכות העיכול, הפריון והנשימה. הכל עניין של מגע.

 

לא אנחנו

 

המאמינים הגדולים במגע הם כמובן שכנינו מהמזרח הרחוק. לכן, רפואה סינית ויפנית מתהדרות בשלל שיטות מגע (או חצאי מגע כגון דיקור סיני ויפני) המאפשרות רפואה טובה יותר לשלל מצבים. קחו לדוגמא את אומנות המגע הידועה בשם טווינא. מדובר על עיסוי המשתמש באותן נקודות בהם משתמשת תורת הדיקור, אך במקום מחטים- השימוש הוא באצבעות, כפות ומרפקי הידיים. לימודי טווינא הם לימודים מקיפים וקפדניים, כמו כל עיסוי סיני או יפני מסורתי, והעוברים לימודי טווינא עוברים בחינות לא קלות טרם קבלת תעודות הטיפול.

 

למה מגע?

 

למעוניינים בטיפול פיזיותרפיה סינית או טיפול טווינא- החווים אותו בפעם הראשונה מצפה חוויה לא שגרתית של רפואה. עד כדי כך לא שגרתית שאפשר ותרצו להרשם אל לימודי טווינא בעצמכם. טווינא מטפלים נעשית ע"י קורס טווינא. מחיר קורס טווינא נע בהתאם למכון ולרצינותו. מכונים מכובדים, המקנים ניסיון קליני ותעודה מוכרת של מטפל בסיום הלימודים יעלו לכם יותר מאשר קורסים חובבניים- אך מובן שהם משתלמים יותר עם החלטתם להיות מטפלים של שיטת טווינא. מכונים זולים יכולים ללמד אתכם חצאי דברים או אף דברים שאינם קשורים לתורה ולגרום לכם להזיק לאנשים שלא בכוונה- לכן כדאי להיזהר מאד ולבדוק את כל האישורים הרלוונטיים לפני ההרשמה.

 

אפקט "אין בו"

 

יש הטוענים כי כל היתרונות הגדולים של עיסוי טווינא הם לא יותר מאשר שכנוע עצמי כי השיטה עובדת. לכך אפשר לענות רק שמיליארד סינים- אינם טועים.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא טווינא ולהבין את טווחי המחירים לפי סוגי הטיפולים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.