כרטיס העסק הזה יכול להיות שלך!
מבצע 25% הנחה עבור פרסום לשנה, במקום 200 ש"ח לחודש רק 150 ש"ח לחודש!
טלפון: 03-6449369

מחירון רייקי

 

כמה עולה לעשות רייקי ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון רייקי מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מדריכים לרייקי בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר ממדריכים לרייקי מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה רייקי ?

 

טיפול רייקי בודד - 150-300 ש"ח

הרשמה לחוג רייקי - 100-250 ש"ח (לחודש)

ט.ל.ח

 

טיפים עבור רייקי - לבד או בקופה

 

זה קרה רק בעשור האחרון- עולם הרפואה הקונוונציונאלית הכיר סוף כל סוף בסגולות הגדולות של רפואה משלימה. התוצאות החיוביות וההמלצות של המטופלים ניצחו את הסקפטיסיזם ויוהרה המודרנית וחזרנו למוטב. התוצאות של כך היו מעולות כמובן- פתאום בכל פינה אפשר למצוא מומחים ומטפלים לשלל מקצועות רפואה אלטרנטיבית ובמחירים זולים במיוחד. אבל עכשיו ניצב האדם החולה בפני דילמה מסוג חדש- השאלה כיום איננה האם ללכת לטיפול משלים, אלא האם ללכת לטיפול משלים דרך הקופה או באופן פרטי.

 

מקרה בוחן

 

בואו ניקח לדוגמא את הטיפול המפורסם רייקי. כנציג בולט של הרפואה האלטרנטיבית רייקי מרתקת את החוקרים של הרפואה הקונוונציונאלית כאחת החידות הגדולות. אף אחד לא באמת יודע להסביר למה זה עובד, אבל זה עובד. איך עושים רייקי, אתם שואלים? פשוט למדי- הנחה של ידיים, ללא תזוזה או לעיתים אפילו החזקה של ידיים באוויר- מעבירה אנרגיות חיוביות מהעולם אל האדם ומרפאה אותו מכאביו פנימה, הן ברמה הפסיכולוגית והם הפיזית. שיטת טיפול יפנית רייקי היא שיטה עתיקה ומנוסה, הנהוגה מאד ביפן. ההצלחה הגדולה שלה סביב העולם ובישראל מראה כי מדובר על טיפול בעל תוצאות. אבל היכן כדאי להרשם לטיפול?

 

בקופה ובפרטי

 

הדרך הזולה ביותר להירשם אל טיפולי רייקי היא ללא ספק בסבסוד הקופה ובימינו אנו, בואו נודה, העלות היא בהחלט שיקול. אלא שאם תבדקו באותיות הקטנות תגלו שלרב, מדובר על סבסוד למספר מסוים של מפגשים, מספר שעלול לא להספיק לכם. על אף שאין הבדל משמעותי בין מטפלי רייקי למטפלים פרטיים מבחינת מקצועיותם ואמינותם, אין ספק כי האווירה בקופת חולים שונה מהאווירה המרגיעה שתקבלו במכון פרטי- גם כאשר מדברים על זמינות התורים, בקופה ישנה בעיה לא קלה בד"כ בעוד שבסקטור הפרטי הגמישות רבה יותר.

 

זהירות בדרכים

 

בסופו של יום, אם לא נרשמתם לטיפול דרך הקופה עליכם לעשות את העבודה בעצמכם: בדקו כי המטפל שלכם בוגר לימודי רייקי במכון מוכר, בעל תעודות קורס רייקי ולא סדנת רייקי חד פעמית. חשוב שתדעו עם זאת, כי אחרי סדנה אחת- תוכלו להכיר כמה תנוחות רייקי ואף לטפל בעצמכם.

 

חוגי רייקי למתחילים

 

יותר ויותר זוגות פונים למרפאות פוריות שונות ברחבי העולם המודרני. העובדה שדוחים עוד ועוד את הרחבת המשפחה, יותר ויותר מזהמים נמצאים באוויר ובאדמה וכי האוכל שלנו דל ומעובד- גורמת לקשיים בכניסה להיריון אצל זוגות רבים. אבל האם טיפולים הורמונאליים, על כל הסבל שבהם, הם הפתרון היחיד המוכח להגברת הפוריות?

 

הדרך האחרת

 

לא מעט רופאים מכירים היום בעזרת הרפואה האלטרנטיבית כדרך לשיפור מצב בריאותי לקוי או אף ריפוי. מצב של חוסר פריון לא שונה. ישנה השפעה ברורה של מצב בריאות וסגנון חיים של בני הזוג על יכולותם להיכנס להיריון, לשמור על ההיריון ועל בריאות העובר העתידי. בריאות וסגנון חיים אינם עניין של מה בכך- תזונה, שינה נאותה, לבוש נאות (בעיקר לגבר), פעילות גופנית והמנעות מאלכוהול ועישון, ידועים כגורמים חשובים בכל הקשור לפריון ולכן שמירה על בריאות וסגנון חיים תקין חיוניים בהחלט בעת הניסיון להכנס להריון.

 

טיפולים אלטרנטיביים

 

אחרי שיפור כל הדברים הבסיסיים הללו, אל תרוצו עדיין אל הרופא. נסו כמה טיפולים אלטרנטיביים, או טוב מזה, גשו אל מכון פוריות אלטרנטיבי המרכז בתוכו שלל טיפולים שיכולים לעזור. רייקי, שיאצו, דיקור ועוד שלל טיפולים מראים כל אחד נתונים שונים של הצלחה בפתרון הבעיה או לפחות בעידודו. רופאים אחרים יטענו כי רייקי למשל אינו מוכח כעוזר במקרי איבוד פיריון, אבל ההיגיון אומר כי כל דבר הנעים לגוף ומחזק אותו כמו המגע של רייקי- לא יכול להזיק.

 

איך וכמה

 

אם החלטתם ללכת על טיפולים אלטרנטיביים ישנם כמה דרכים לעשות זאת: סדנאות של כמה מפגשים אפשר לרכוש הן בקופת החולים והן באופן פרטי. סדנאות כאלה בקופת החולים יהיו בעלי מחיר נמוך יותר ולאו דווקא מבעלי מקצוע נחותים יותר, אך בתוך הסקטור הפרטי אפשר למצוא מכונים המתמחים בטיפול בבעיית הפוריות. מכונים אלה מרכזים סשנים של סדנאות טיפולים שונים, אולי אפילו מעורבים- מחיר הטיפולים באגף הפרטי יקרים יותר אין ספק- אך ייתכן כי דווקא האינטגרציה בין הטיפולים השונים היא שתעשה את ההבדל ואז הרי אי אפשר לשים מחיר להצלחה.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא הרייקי ולהבין את טווחי המחירים לפי כמות הטיפולים או המיפגשים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.