מחירון שיעורי יוגה

מחפש לדעת כמה עולה שיעורי יוגה?

כמה עולה שיעורי יוגה?

כמה עולה

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון שיעורי יוגה מעודכן לשנת 2020 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : למה כדאי לעשות יוגה?

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מדריכי יוגה בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה

כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לשיעורי יוגה מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

שיעורי יוגה

מחירון מומלץ

מחירון שיעורי יוגה עודכן בתאריך 30.03.20

ט.ל.ח

טווחי מחירים

 

שיעורי יוגה נעים בין עשרים למאה שקלים לשיעור. מחיר השיעור משתנה על פי גודל הקבוצה, הרקע המקצועי של המדריך והמקום בו מתבצע האימום. מומלץ לרכוש מראש מספר שיעורים ובכך להפחית את העלות של כל שיעור בנפרד.

מחירי יוגה טיפולית

שיעור 1 יוגה טיפולית
מחיר - 60-80 ש"ח

מנוי חודשי יוגה טיפולית
מחיר - 150-180 ש"ח
הערה - עד שיעור אחד בשבוע

מנוי חודשי יוגה טיפולית
מחיר - 300-330 ש"ח
הערה - עד 2 שיעורים בשבוע

מחירים לשיעורי יוגה בקבוצות

שיעור ניסיון
מחיר - 30-45 ש"ח

חודש ניסיון
מחיר - 250-300 ש"ח

שיעור יוגה אחד
מחיר - 70-80 ש"ח

שיעורי יוגה לחודש
מחיר - 200-250 ש"ח

שיעורי יוגה לשנה
מחיר - 250-270 ש"ח לחודש

שיעורי יוגה לזוגות

שיעורי יוגה לזוג
מחיר - 350-450 ש"ח לחודש
הערה - עד שיעור אחד בחודש

שיעורי יוגה לזוג
מחיר - 450-550 ש"ח לחודש
הערה - עד 2 שיעורים בחודש

מחירים לשיעורי יוגה outdoor
שיעור ניסיון
מחיר - 30-45 ש"ח

חודש ניסיון
מחיר - 250-300 ש"ח

שיעור יוגה אחד
מחיר - 70-80 ש"ח

שיעורי יוגה לחודש
מחיר - 200-250 ש"ח

שיעורי יוגה לשנה
מחיר - 250-270 ש"ח לחודש

שיעורי יוגה ברכישת כרטיסייה

רכישת כרטיסייה עם 5 שיעורים
מחיר - 290-320 ש"ח

רכישת כרטיסייה עם 10 שיעורים
מחיר - 520-550 ש"ח

רכישת כרטיסייה עם 20 שיעורים
מחיר - 920-980 ש"ח

רכישת כרטיסייה עם 30 שיעורים
מחיר - 1,320-1,370 ש"ח

רכישת כרטיסייה עם 50 שיעורים
מחיר - 1,920-1,970 ש"ח

שיעורי יוגה ברכישת מנוי

מנוי חודשי
מחיר- 150-180 ש"ח
הערה - עד שיעור אחד בשבוע

מנוי חודשי
מחיר - 300-330 ש"ח
הערה - עד 2 שיעורים בשבוע

מנוי שנתי
מחיר - 280-350 ש"ח
הערה - עד 2 שיעורים בשבוע

שיעורי יוגה לגיל הרך

שיעור 1 יוגה לגיל הרך
מחיר - 50-70 ש"ח

מנוי חודשי יוגה לגיל הרך
מחיר - 120-150 ש"ח
הערה - עד שיעור אחד בשבוע

מנוי חודשי יוגה לגיל הרך
מחיר - 200-250 ש"ח
הערה - עד 2 שיעורים בשבוע

שיעורי יוגה לילדים

שיעור 1 יוגה לילדים
מחיר - 60-80 ש"ח

מנוי חודשי יוגה לילדים
מחיר - 120-150 ש"ח
הערה - עד שיעור אחד בשבוע

מנוי חודשי יוגה לילדים
מחיר - 220-270 ש"ח
הערה - עד 2 שיעורים בשבוע

שיעורי יוגה להורים וילדים
שיעורי יוגה להורה וילד 1
מחיר - 200-250 ש"ח לחודש

שיעורי יוגה להורה ושתי ילדים
מחיר - 320-370 ש"ח לחודש

יוגה לנשים

שיעור 1 יוגה לנשים
מחיר - 60-80 ש"ח

מנוי חודשי יוגה לנשים
מחיר - 180-250 ש"ח
הערה - עד שיעור אחד בשבוע

מנוי חודשי יוגה לנשים
מחיר - 300-330 ש"ח
הערה - עד 2 שיעורים בשבוע

יוגה לגיל השלישי

שיעור 1 יוגה לגיל השלישי
מחיר - 60-80 ש"ח

מנוי חודשי יוגה לגיל השלישי
מחיר - 180-250 ש"ח
הערה - עד שיעור אחד בשבוע

מנוי חודשי יוגה לגיל השלישי
מחיר- 300-330 ש"ח
הערה - עד 2 שיעורים בשבוע

שיעורי יוגה לחודש במועדוני גיל שלישי
מחיר - 120-150 ש"ח
הערה - עד שיעור אחד בשבוע

 

מהי יוגה?


חלק חושבים שזאת מדיטציה, אחרים מאמינים שזאת פעילות גופנית. מי שהתמכר כבר יודע שיוגה היא שילוב של שני הדברים גם יחד. אבל מעל לכל מי שמבין יאמר בלי צל של ספק שיוגה היא פשוט דרך חיים.

 

תורת היוגה התפתחה בהודו והיא למעשה רצף של תנועות גופניות המאפשרות לגוף להירגע. על פי הפילוסופיה ההודית, שעליה מתבססת תורת היוגה, היקום כולו מבוסס על אנרגיה אחת, מן רוח אוניברסלית המשתלטת על הקיום. קיימים סוגים שונים של יוגה שלכל אחד מהם סגולות רפואיות שונות, כשהמכנה המשותף ביניהן הוא שליטה על הגוף וסיוע בריפוי עצמי באמצעות רפואה אלטרנטיבית.

 

למה כדאי לעשות יוגה?

 

פעילות יוגה היא מעל לכל פעולה גופנית שתפקידה הוא להמריץ את מחזור הדם, אך לא רק. לתורת היוגה יתרונות שונים המשפיעים עלינו בפתרון בעיות שונות בחיים.

 

הנה חלק מיתרונות תורת היוגה:

 

1. עליה ביכולת הריכוז: התעמלות יוגה דורשת מעל לכל ריכוז. היכולת להקשיב לגוף, שעליה מתבססת כלל תורת היוגה, היא יכולת נרכשת הדורשת ריכוז רב. מתרגלי יוגה מספרים כי מהר מאוד הם הבחינו כי היוגה הצליחה לגרום להם לשפר את יכולת הריכוז שלהם.

 

2. שיפור הזיכרון: תורת היוגה מבוססת על תנועות קבועות. כדי לבצע את הפעילות יש ללמוד את התנועות. תרגול התנועות מפעיל לא רק את הגוף שלנו אלא גם את המוח ובכך משפיע באופן ישיר גם על הזיכרון.

 

3. יכולת להירגע בקלות: תרגול יוגה נועד בראש ובראשונה לסייע לגוף להירגע. אם אתם חשים מתח או לחץ, יתכן מאוד ששיעור יסייע לכם להירגע. אפילו אם מדובר רק בשיעור אחד. כבר סיבה טובה לקבוע תור לשיעור, לא ככה?

 

4. התמודדות עם לחץ וחרדות: במדינה תוססת כמו שלנו, לחץ הוא חלק בלתי נפרד מחיי היום יום. לא מעט מתושבי ישראל היו נתונים גם למצבי חרדה. תורת היוגה נתפסת כמשחררת ומרגיעה. מטופלים שניסו מספרים כי היוגה פתרה אצלם את מה שעשרות טיפולים פסיכולוגיים לא הצליחו לפתור.

 

5. שליטה עצמית: סובלים מהתפרצויות? יוצא לכם לשמוע מהסובבים אתכם שכדאי לכם לספור לפחות עד שלוש לפני שאתם מגיבים? קורה לכם הרבה שאתם חושבים על דברים בדיעבד? קבלו את הפתרון האולטימטיבי לשליטה עצמית שיעזור לכם לנהוג ולקבל החלטות בצורה שקולה ומחושבת. 

 

6. התבוננות פנימית: מתי בפעם האחרונה הקשבתם לעצמכם אבל באמת? האם אתם באמת נמצאים במקום בו רציתם להיות? האם הגשמתם את הייעוד שלכם בחיים? האם אתם קמים בבוקר ליום שאתם באמת רוצים להיות בו? בטח לא פעם יצא לכם להשיב שאתם לא יודעים מה אתם רוצים. כדי לקבל החלטות קיומיות שכאלה יש להתבונן פנימה ולהקשיב לגוף. תרגול יוגה יעזור לכם להכיר בצורה טובה יותר את האדם הדמות המשתקפת מולכם כשאתם מביטים במראה.

 

7. פיתוח סיבולת לב ריאה: אחד מגורמי הסיכון למוות הוא מחלות לב. אחת הדרכים המרכזיות להימנע מהתקפי לב היא על ידי פיתוח סיבולת לב ריאה. הדרך לעשות זאת היא באמצעות פעילות גופנית אירובית. תרגול היוגה מעודד נשימה מוגברת ומפעיל את השרירים בו זמנית. כך שהתוצאה המתקבלת היא המרצת מחזור הדם, מה שגורם ללב ולריאות לעבוד קצת יותר קשה ולספק לגוף כמות חמצן גדולה יותר בכל פעימת לב ובכל פעימה.

 

8. חיזוק השרירים והעלאת מסת השריר: פרט למסת העצם, גופנו מורכב מייחס בין מסת שריר ומסת שומן. ככל שמסת השריר גדולה יותר, כך שורף הגוף יותר קלוריות ומחזור הדם עובר בגוף בצורה אפקטיבית יותר. חיזוק השרירים יבטיח לנו לחיות שנים רבות בגוף בריא, עם דגש על יציבה נכונה, כיוון ששרירי הגב והבטן שומרים על חוליות עמוד השדרה. שרירי הגפיים מחזקים את המפרקים.

 

9. חשיבה חיובית והתמודדות עם דיכאון: יוגה מאפשרת לגוף להירגע, אך לא רק. מסתבר כי תרגול יוגה גורם לגוף להפריש אנדרופינים אל המוח המעלים באופן מיידי את מצב הרוח. אנדרופינים אלו משתחררים בשני מצבים דומים, האחד הוא אכילת דברי מתיקה טעימים במיוחד כמו שוקולד למשל, והשני הוא בזמן עשיית סקס. שווה לנסות לעשות יוגה!

 

10. הסתגלות לאורח חיים בריא: אורח חיים בריא הוא הרגל לכל דבר ולהרגלים צריך להסתגל. ברגע שתתחילו לתרגל יוגה, לא תצליחו להבין איך אפשרתם לגוף שלכם לחיות בדרך לא בריאה. בואו לעשות את הצעד הראשון שיעשה לכם טוב.

 

יוגה וגמישות – עד כמה זה חשוב?


גמישות היא אחד היתרונות המתלווים לתרגול יוגה. תרגילי היוגה דורשים מהגוף להגיע לגמישות מקסימלית. זה לא אומר שבאופן מיידי תוכלו לבצע תרגילים של נערת גומי, אבל זה בהחלט אומר שיהיה לכם קל יותר לבצע פעולות שונות. תרגילי הגמישות אינם פשוטים בהתחלה, אך כמו בכל ספורט גם בתרגול יוגה, תוכלו להגיע לגמישות ככל שתתרגלו יותר. תרגילי היוגה מתאימים לכל הרמות. כל תרגיל אפשר להתחיל ברמה נמוכה יותר ולאט לאט לראות איך הגוף מתגמש ומאפשר לכם לבצע את התרגיל באופן מלא.

 

אלו סוגי יוגה קיימים?

 

לתורת היוגה מספר סוגים ואלו שלושת הסוגים העיקריים המתורגלים כאן בישראל:

 

• יוגה ויניוגה: זהו סוג היוגה הפופולארי כאן בישראל. שיטת הויניוגה פותחה בדרום הודו ועל פיה הדגש אינו על שלמות התנוחה, אלא חשוב שהתנוחה תתאים ליכולת של המתרגל ולא להפך. כך שאם אתם מתחילים בפעילות יוגה, זכרו את השם – ויניוגה!

• ביקראם יוגה או במילים אחרות יוגה חמה: תרגול ביקראם יוגה שם דגש על תרגול שתי תנוחות עם שתי נשימות באמצע. תרגול זה משפיע על יכולת הריכוז ועל סיבולת לב ריאה. שיטה זו שפותחה על ידי סוומי וישונדוונדה (תלמידו של אחד מגדולי היוגה סוומי שיווננדה), מאפשרת שריפת קלוריות בזמן מהיר יותר. רוצים להיפתר מ400-700 קלוריות בשעה? חפשו את השם ביקראם יוגה!

• יוגה שיווננדה: שיווננדה היא אחת הדרכים הנפוצות לתרגול יוגה. השיטה מורכבת משילוב של חמישה עקרונות גם יחד: תרגול נכון, נשימה נכונה, הרפיה נכונה, מחשבה נכונה ותזונה נכונה. תרגול השיווננדה מבוסס על 12 תנוחות שהמפורסמת שבהם היא ברכת השמש. בנוסף משולבים תרגילי נשימה ומדיטציה הכוללים גם מזמורי מנטרות.

 

איך מתחילים לעשות יוגה?


ניתן לחפש סרטוני הדרכה ליוגה באינטרנט ובטלוויזיה, אך חשוב לזכור כי מדובר בספורט שכדאי להתחיל בליווי מדריך מקצועי. שיעורי יוגה מצויים במקומות שונים ברחבי הארץ. מומלץ להתחיל לתרגל בקבוצות קטנות. בקשו לדעת מה הרקע המקצועי של המדריך והאם הוא מוסמך בהדרכת יוגה.

 

כמה זמן צריך להשקיע בפעילות יוגה?

 

פעילות היוגה הינה פעילות ספורטיבית שניתן לתרגל מפעם בשבוע ועד לפעילות יום יומית. אימון יוגה נמשך בין חצי שעה לשעה וחצי תלוי ברמה ובצורת התרגול.

 

טיפים עבור לימודי יוגה : רוגע ושלווה


בגבעות ירוקות וקסומות, תחת נופים טבעיים הרבה מחפשים את רגעי השלווה והשקט. יוגה מביאה אותם לשם. אבל לא רק בהרים אסייתים מושלגים וביערות שוממים אפשר לעשות יוגה. למעשה, כיום בכל מקום אפשר ליהנות מחוויה זו- החל מדרך קופות החולים ועד לטיפולים פרטיים ברב ערי הארץ. האפשרויות הן רבות כך שניתן להירשם אל שיעורי יוגה במכון המקומי לא רק בערים הגדולות, אלא גם ברב ערי הפריפריה. טווחי הגילאים של לימודי יוגה נעים בין תינוקות ממש לגילאים המבוגרים ביותר, מקורסי אימהות ופעוטות ועד לקורסי פנאי פופולאריים של גיל הזהב.

 

למה נרשמים? הממממ?


כאמור, יוגה באה בצורות ובאופנים שונים. למביט מהצד נראה כי כל סוגי יוגה דומים, אך המציאות היא שמדובר על מספר רב מאד של טכניקות ותורות משולבות בתורה אחת ראשית- סוגים שיש לבחור מתוכם את המתאים לכם ביותר. בכל אופן, בין אם בחרתם בקורס יוגה ביקראם, יוגה חמה, יוגה בריאות, אשטנגה יוגה או יוגה צחוק אין סיבה שלא תעשו השוואת מחירים בין מקומות הלימוד השונים. הגם שמדובר על שיטות שונות, כל קורס יוגה נישען על אותן טכניקות, תנוחות יוגה, תרגילי יוגה ותורה בסיסית- הכוללת תנועה, רגיעה ונשימה נכונה.

 

אפשר להירגע?


נותר לאחל הצלחה רבה לכולם, אתם בדרך להרשמה. מומלץ למצוא מקום קרוב אל ביתכם כדי שהשקט שתשיגו באימון, לא יתקלקל עם נהיגה למרחקים חזרה אל הבית. גם טיב מדריכי יוגה צריך להיות שיקול ענייני וכבד משקל בכל הקשור אל קורסי לימוד יוגה. עם עבודה קשה ניתן להגיע להנאה מוחלטת תחת תרגול יוגה, אך קשה יהיה לעשות זאת עם מדריך לא מקצועי. מדריך חדור מוטיבציה ורצון ללמד אתכם, לעומת זאת, יכול לקחת אתכם רחוק ובהנאה מרובה- בין אם מדובר על קורסי יוגה לנשים או יוגה לגברים, ואם איזה דודה תרצה לבוא – גם נעודד אותה בשמחה. עבור קורסי יוגה מחירים לכל נפש, בין אם מדובר על קורס יוגה תל אביב, יוגה בירושלים, יוגה חיפה ואפילו בערים הקטנות. אז שיהיה לכם יוגה שמח.

 

טיפים עבור חוגי יוגה טיפולית - גוף ונפש


בעידן המודרני ישנה מודעות הולכת וגדלה לחשיבות בריאות הגוף ופעילות גופנית. ברור לכל כי אין בריאות ללא פעילות גופנית, תזונה ושינה נכונים. אבל, גם בעידן שלנו, רק פעילויות ספורטיביות מסורתיות מבינות כי מקיים קשר הדוק בין גוף ונפש- קשר שיש לטפח ולשמור עליו. ברמה הביולוגית, ברור לכל העוסק בתחומי הנפש כי כל תופעה פיזיולוגית יש לה תהודה נפשית וההפך, ויש שיטענו כי פעילות גופנית כשלעצמה מרגיעה את הנפש. עם זאת, פעילויות ספורט מסוימות, בעיקר מסורתיות המגיעות מהמזרח, ניחנו בהבנה מרחבית יותר של מושג הגוף והנפש וכיום נעשה בהם גם שימוש טיפולי.

 

יכולות הגוף


פעילות גופנית נוסח יוגה טיפולית מהללים את גוף האדם ויכולותיו, הם דוגלים בריפויו הטבעי דרך מנגנונים קבועים ויומיומיים ולא התערבות תרופתית- עד כמה שאפשר. לא מדובר בסירוב לטיפולי חירום- אלה הבנה כי לא חייבים לרוץ אל ארון התרופות עם כל כאב קטן. יוגה טיפולית מציעה גם מזור לנפש של המאה העשרים ואחת, הסובלת לעיתים מזומנות למדי מחרדה ואורך חיים מלא מתח המקשה על בריאות הנפש והבריאות הפיזית. יוגה טיפולית מאשפרת חיזוק שרירים וגמישות מחד והרפיה והרגעת הנפש מאידך.

 

לא רק בנות


על אף שתכונות הרוגע נחשבות לנשיות, בעידן המודרני כבר ברור שגם הגברים לא יכולים לחיות לנצח בתוך עולם תחרותי וקשה. לכן, חוגי יוגה לגברים מציעים מזור לכל אותם אנשים המחפשים להכניס משמעות נוספת אל הפעילות הגופנית שלהם, משמעות המאחדת את הנפש ונותנת להם מעט זמן הרחק מהעולם ובתוך העולם הפנימי. יוגה נשית יכולה להיות שונה במעט מבחינת המיקוד שלה בשיעורים, לעיתים ממש מתמקצעת כמו במהלך יוגה לנשים בהריון ולפעמים לא שונה כל כך גם מיוגה של גברים.

 

לכולם ולכל


יוגה רפואית מאפשרת טיפול במגוון רחב מאד של בעיות ובמגוון רחב מאד של גילאי מטופלים. כמעט ואין אדם שלא יכול לעסוק ביוגה, בעיקר אם מדובר בחוגי יוגה קלה המתאימים אפילו לבני הגיל השלישי ולילדים רכים או יוגה שיקומית המתאימה גם לנכים ומוגבלים. שיעורי יוגה טיפולית אפשר למצוא בשלל מכונים מומחים ברחבי הארץ.