מחירון קורס תטא הילינג

מחפש לדעת כמה עולה קורס תטא הילינג?

כמה עולה קורס תטא הילינג?

כמה עולה

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון קורס תטא הילינג מעודכן לשנת 2020 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : כיצד לבחור מורה לתטא הילינג בעידן האינטרנט ?

 

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי קורס תטא הילינג בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה

כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לקורס תטא הילינג מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

קורס תטא הילינג

מחירון מומלץ

מחירון קורס תטא הילינג עודכן בתאריך 30.03.20

ט.ל.ח

טווחי מחירים

 

טווחי המחיר של קורסי תטא הילינג בישראל הינו 1,600-1,800 ש"ח לקורסי הבסיס והמתקדמים.

לשאר הקורסים – יש מחיר שונה בהתאם למספר הימים של הקורס.

ניתן לבקש מילגה עבור קורס תטא היליניג.

 

כיצד לבחור מורה לתטא הילינג בעידן האינטרנט?


החלטתם שאתם רוצים שינוי בחיים, ואתם מחפשים מורה לתטא הילינג איתו תוכלו לעשות את השינוי המיוחל. האינטרנט מציע הרבה אפשרויות, ואתם צריכים לבחור. מדריך זה יסיע בידיכם כיצד לעשות זאת על ידי עשר עצות פשוטות. (המדריך נכתב בלשון זכר אך מתייחס כמובן גם למורות לתטא הילינג, אל תפספסו את העצה העשירית).

 

1. גוגל - באינטרנט תמיד מתחילים בגוגל. הקישו בגוגל את הביטוי "תטא הילינג" או "קורס תטא הילינג" חפשו את התוצאות הראשונות והתחילו לקרוא. סיכוי טוב שהמורים שנמצאים בדף הראשון  והשני הינם מורים בעלי יותר ניסיון ומשקיעים יותר באינטרנט.

 

2. מאמרים - קראו גם מאמרים אודות שיטת התטא הילינג אשר מופיעים בגוגל, בווינט או בוואלה. מאמרים אלו נכתבו במקרים רבים על ידי מורים ותוכלו להתרשם מהסגנון שלהם במאמרים. טוב לראות על מה המורה שם דגשים בלימוד שלו. מטבע הדברים כל אחד מלמד קצת אחרת. חלק מדברים יותר על זוגיות , חלק על רוחניות אחרים על כסף. למה אתם יותר מתחברים ?

 

3. אתר – אהבתם מורה מסוים, הכנסו לאתר שלו והתחילו לקרוא. חשוב שתרגישו שאתם מתחברים לתדר שמאחורי המילים, לגישה, לנדיבות של חשיפת המידע. באתרים רבים כאלו ישנם גם המלצות של תלמידים. ההמלצות תהיינה תמיד חיוביות, אחרת הן לא תהיינה באתר אבל תמיד טוב להתרשם.

 

4. יוטיוב – ישנם מורים שמעלים סרטונים ליוטיוב. לראות את המורה מדבר ומסביר תמיד טוב יותר מאשר רק לקרוא. צפו בסירטונים והרגישו אם  יש למורה את הסגנון שאתם מתחברים אליו והאם יש לו משהו שאתם רוצים לקבל. תלמידים רבים שהגיעו אלי, הגיעו כי התחברו אלי ורצו ללכת רק אלי. תלמידים אחרים שחשבו בתחילה לבוא אלי בסוף הלכו למורה אחר ואני מברך על כך.

 

5. פייסבוק - מצאתם מורה? חפשו אותו בפיסבוק, תקראו מה הוא כותב, איך הוא עונה לאנשים. לכל אדם יש סגנון, בידקו אם שלו מתאים לכם. אולי יש לכם חברים משותפים. תשאלו אותם אם הם מכירים אותו? יש את הטריק של לכתוב על הקיר שלכם " מי מכיר מורה לתטא הילינג טוב/ה ? " זה יכול להיות טריק נחמד אבל סיכוי טוב שתוצפו בכמה שמות ואז תצטרכו להמשיך עם הסינון.

 

6. ניסיון - בידקו איזה ניסיון יש למורה. ההכשרות בתטא הילינג למורים הינם יחסית קצרות. יש מורים שעברו דרך ארוכה עם התטא הילינג ויש שעברו דרך קצרה יותר. יש מורים שבאו מתחום הרפואה המשלימה ועוסקים בעוד שיטות ריפוי דבר שמוסיף לניסיונם. ניסיון של הרבה שנים בתחום הרפואה המשלימה והמדיטציה יכול להוסיף. היתרונות של הרבה ניסיון הם שמטפל ראה ועבר הרבה תלמידים ומטופלים והידע שלו עשיר ומגוון. הפרספקטיבה שלו בתטא הילינג ובתחומים אחרים תעשיר את הקורס. זה לא בא להוריד מערכם של מורים מתחילים שיכולים לחפות על חוסר הניסיון במוטיבציה והתלהבות.

 

7. מיקום הקורס של התטא הילינג - קורס תטא הילינג למתחילים נפרש על שלושה ימים. בדרך כלל בסופ"ש. קורס שקרוב למקום מגוריכם יכול להיות בעל ערך רב יותר עבורכם. חלק מהקורסים מציעים אפשרויות לינה. עבור מי שמחפש קצת "ניתוק" מהיום יום והמשפחה, באווירה יותר רגועה, האופציה הזו יכולה להיות גורם משמעותי, ואז למרחק יש פחות משמעות. עקרונית, למורה טוב שווה לנסוע רחוק, אבל יש אנשים שעבורם נוחות זה דבר ראשון.
 
8. זמנים - המורה שבחרתם עושה קורס בדיוק מתי שאחותכם מתחתנת...אתם שוקלים אם לחכות לקורס הבא שלו או ללכת למורה אחר..שאלה קשה... בידקו כמה זמן תצטרכו לחכות.. בכל זאת אתם רוצים כבר את השינוי. מצד שני ,אולי זה לא הזמן שלכם, התזמונים מדויקים.. ועכבה היא לעיתים לטובה.

 

9. מחיר קורס תטא הילינג - המחיר בישראל לקורס תטא הילינג למתחילים בכל מדינה הינו קבוע ונקבע על ידי ארגון התטא הילינג העולמי. עלות הקורס נעה בין 1600 – 1800 ₪ נכון ל- 2014. יש מורים שמאפשרים יותר תשלומים או תשלום באשראי זה בוודאי יעזור. מומלץ לראות את הסכום שאנו משלמים לקורסים כאלה כהשקעה והרבה פעמים בקורס משתחררות אמונות שקשורות לכסף ושפע, ואז ההשקעה שלכם תוחזר גם מבחינה כלכלית.

 

10. העצה הכי חשובה - בכל זאת אתם הולכים ללמוד תטא הילינג. בתטא הילינג תלמדו לפתח את החושים האינטואיטיביים שלכם. חשבתם על מורה מסוים או סדנא לתטא הילינג ואתם לא בטוחים.. קחו נשימה ארוכה והרפו את הגוף. דמיינו שאתם עולים למעלה ומתרחבים עד אשר אתם מתמזגים עם כל השמים ועם כל היקום.

 

ואז תשאלו את היקום/ הבורא/ האני הגבוה שלכם (תבחרו עם מה הכי נוח לכם)

"האם המורה הזה מתאים לי ?"

ואז חכו קצת.

אם תרגישו בגוף תחושה של פתיחות רוגע ושלווה, התשובה היא כנראה כן.

אם תרגישו תחושת מחנק , חרדה אי נוחות, התשובה היא כנראה לא.

מותר לכם לבדוק את זה עם כמה מורים עד שתרגישו נוח.

בכל מקרה אתם תמצאו את המורה שמדויק לכם לזמן הזה ותלמדו את הקורס.

אם תרגישו אחר כך צורך לחזור על הקורס עם מורה אחר (שזה דבר מומלץ מאוד) רוב המורים נותנים את הקורס השני ללא עלות כאסיסטנט או בסכום מופחת ואז תוכלו לחוות עוד מורה.

 

מה זה תטא הילינג?

 

בשנת 1990 באיידהו ארה"ב, התוודעה ויאנה סטייבל לגילוי מדהים. מעבר לכך שקיבלה מתנה טבעית "לקרוא" אנשים בדיוק רב, היא גם יכולה גם לראות איך הריפוי שלהם מתרחש דרך הראיה הרוחנית שלה. מה שמעניין הוא שלה בעצמה אובחן גידול ממאיר ברגלה הימנית. הרופאים טענו כי האפשרות הטובה ביותר כדי להציל את חייה הינה לקטוע את רגלה, אבל ויאנה הייתה בטוחה שיש דרך נוספת ופעלה מתוך האמונה שרפואת השם כהרף עין. היה בה אמון כי הדרך תוצג בפניה..

 

ויאנה מספרת כיצד יום אחד בעת שצעדה צולעת ברחוב עלה במוחה כי אם ביכולתה לרפא אחרים, אולי היא יכולה לרפא את עצמה וכך עשתה. הנפיחות ירדה והרגל חזרה לקדמותה. בדיקה הבאה לא היה שום סימן לסרטן. בהתלהבות רבה היא החלה לתרגל טכניקה זו עם לקוחותיה. בתוך כמה חודשים, היו אנשים נוהרים אליה מכל רחבי הארץ.

 

מה זה גלי תטא?

 

ויאנה לא בדיוק ידעה בדיוק למה הריפוי התרחש אך לאחר מחקר מעמיק, היא הגיע למסקנה כי ישנה האטה של גלי המוח בזמן הטיפול. גלים איטיים אלו מכונים ע"פ הפיסיקה "גלי תטא".


המוח שלנו מייצר תדרים חשמליים (הנמדדים ביחידות הרץ, מספר מחזורים בשנייה), הם משתנים על פי מידת העירנות שלנו. במהלך שינה עמוקה המוח שלנו מייצר גלים איטיים מאוד (דלתא), ואילו בין ערות לשינה המוח מייצר גלים מעט מהרים יותר שנקראים גלי תטא (4-7 מחזורים בשנייה). והם נמצאים בתדר של 7-4 הרץ. מכאן מקור השם תטא הילינג.

 

מה מיוחד בגלי תטא?


במהלך מדיטציה והרפיה עמוקה, כאשר אנו עוברים בגינה יפה, כשנושמים עמוק ועוצמים את העיניים המוח משדר בגלי אלפא (7-14 הרץ) וכאשר אנחנו בפעילות מלאה תוך התמקדות במשימות שלנו המוח משדר בגלי ביתא (14-28הרץ) במצב של למידה אינטנסיבית נחשב לעתים קרובות בטא גבוהה או המכונה לעתים גלי גמא (עד 40 מחזורים לכל שניה). במצב האופטימלי ניתן ללמוד את היכולת שלנו לעבור במהירות בין תדר אחד לשני ללא מאמץ. יכולת זו בסופו של דבר מראה על גמישות מנטלית ויכולת תפקוד טוב בכל תחומי החיים.


בואו נחזור לרגע אל גלי המוח תטא. המוח שלנו מאט לתדר זה בנסיבות שונות. כל אלה מאפשרים לנו לגשת ביצירתיות וגמישות רבה יותר את התת מודע שלנו ואל מציאות שבדרך כלל איננו מודעים אליה, ומשם ליצור את הריפוי המיוחד הזה.

 

מה חווים בתטא הילינג?


תטא הילינג מעניקה לנו את האפשרות לחוות את המציאות בבהירות רבה יותר, בחופשיות ובאהבה. להתחבר לאינטואיציה שלנו בצורה מאוד חזקה לקבל מידע רוחני ואינטואיטיבי בצורה ברורה, בהירה ובטוחה.


תטא הילינג מאפשרת לנו ליצור ריפוי בחיינו בכל התחומים הפיזיים הרגשיים, הכספים, במערכות היחסים שלנו ובדרך הרוחנית שלנו.

 

איך למצוא מורה לתטא הילינג?


ישנם בארץ מספר עשרות מורים לתטא הילינג . מומלץ למצוא מורה שיש לו רקע בעוד תחומים של רפואה משלימה, או מערבית. מומלץ למצוא מורה שיש לו נסיון רב שנים בטיפולים, עם הצלחות בטיפולים שלו. מומלץ ליצור קשר עם המורה ולדבר איתו ולבדוק איך הקשר בינך ובינו והאם יש חיבור בינכם.

 

איזה קורסים יש בתטא הילינג ?


בתטא הילינג ישנם מספר קורסים, בסיסי, מתקדמים, שפע, זוגיות, הורדה במשקל, אנטומיה איטואטיבית, יחסי עולם מחלות והפרעות ואת קורסי המורים שרק וויאנה סטיבל מלמדת.

 

טיפים עבור קורס תטא הילינג


מחקרים מוכחים ורציניים ביותר בעולם הרפואה מוכיחים טענה מרכזית אחת, שעד לפני זמן לא רב התייחסו אליה כאל קוריוז בלבד: לחוש טוב, תורם לבריאות. הדיכאון והעצבות מסוכנים לבריאותנו: מסוכנים לבריאות האדם הבריא ומסכני החלמה של האדם החולה. בריאות וסגנון חיים חייבים לכלול בעצמם גם דברים כמו מגע, צחוק ותחושה טובה כללית כדי להביא את האדם אל בריאות אמיתית, איתנה.

 

ללמוד לשמוח


כחלק מניסיון שמירה על בריאות וסגנון חיים אנשים רבים, חולים ובריאים כאחד, מגיעים אל קורס תטא הילינג. קורס תטא הילינג מלמד את האדם להביא את מוחו אל גלי תטא- גלי המח המאפיינים את השלב שבין העירות לשינה וידוע כשלב יצירתי ומחודד במיוחד. נטען כי משתתפי קורס תטא הילינג בריאים יותר, חווים החלמות ספונטניות ממחלות יותר מאחרים, ואפילו ממחלות חשוכות מרפא.

 

סדנאות שונות


עוד דוגמא לניסיון להזכר במה שידענו כשנולדנו ולשמור על בריאות וסגנון חיים נאותים ומאושרים מתבטא בשלל סדנאות, קורסים, חוגים, הפעלות ושלל לימודי הנאה מהחיים. סדנאות צחוק, קורסים של ריקוד (שכן ידוע כי ספורט מהנה ואין מהנה מריקוד), חוגים של אומנות או יצירה או הפעלות חברתיות אחרות- לכולן מטרה אחת: להזכיר לך איך לצחוק, לחייך, להינות מחברה, יצירה ועצמך.

 

לא לשכוח


עם כל החיפוש הזה של ההנאה, חשוב לא לשכוח את לימודי הבסיס: תזונה בריאה, המנעות מתרופות ללא צורך, שמירה על הגיינה, ספורט ועוד. אלה הם לימודי הליבה בכל הקשור לבריאות ואושר. הוכח למשל כי בית מלוכלך גורם לילדים רבים להרגיש מצוברחים- כך שהגיינה בסיסית הכרחית מסיבות נוספות. מובן שגם את כל הדברים האלה אפשר לעשות בצוותא: ללמוד קורסים של תזונה נכונה, להירשם אל חוגים של ספורט ולהשתתף גם בשלל הפעלות אחרות עם אנשים. למה אנשים? כיוון שאחד מהגורמים המרכזיים לשפיות נפשית, רוגע, שלווה ואושר הנם אנשים אחרים. גם אלה מבנינו שטוענים כי הם מתבודדים יותר מאחרים, עדיין צריכים אנשים אחרים סביבם. אם תחשבו על זה, יש בזה הרבה היגיון- הרי בדיחה מצחיקה הרבה יותר, כשיש מי שיצחק ממנה חוץ מכם.