×


תפריט נגישות

מחירון חוגי אומנויות לחימה

כמה עולה חוגים לאומנויות לחימה ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוגי אומנויות לחימה מעודכן לשנת 2019.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגים לאומנויות לחימה בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוגי אומנויות לחימה מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

מחירון חוגי אומנויות לחימה בקליק!

כמה עולה חוגי אומנות לחימה?
 

סוג חוג ריקוד וטווחי מחירים לחודש

חוג אגרוף קלאסי 
עלות לילדים - 130-150 ש"ח
עלות לבוגרים - 130-230 ש"ח
    
חוג אגרוף תאילנדי
עלות לילדים - 100-170 ש"ח
עלות לבוגרים - 150-250 ש"ח
    
חוג ג'ודו 
עלות לילדים - 75-199 ש"ח
עלות לבוגרים - 75-199 ש"ח
    
חוג טאקאונדו 
עלות לילדים - 100-180 ש"ח
עלות לבוגרים - 100-250 ש"ח
    
חוג נינג'יטסו 
עלות לילדים - 100-180 ש"ח
עלות לבוגרים - 200-250 ש"ח
    
חוג סייף
עלות לילדים - 150-200 ש"ח
עלות לבוגרים - 100-250 ש"ח
    
חוג קארטה
עלות לילדים - 100-200 ש"ח
עלות לבוגרים - 100-250 ש"ח
    
חוג קפוארה
עלות לילדים - 100-200 ש"ח
עלות לבוגרים - 150-250 ש"ח
    
חוג קונג פו 
עלות לילדים - 100-200 ש"ח
עלות לבוגרים - 150-200 ש"ח
    
חוג קיקבוקס 
עלות לילדים - 100-200 ש"ח
עלות לבוגרים - 150-200 ש"ח

ט.ל.ח

 

מדריך חוגי אומנויות לחימה - ביטחון, איזון ואומנות.

אומנויות לחימה , כשמן כן הן, לחימה אשר הגיעה לרמת אומנות, רוב רובן של אומנויות הלחימה הגיעו מהמזרח הרחוק והן משלבות, מיומנות גופנית נרכשת, אשר מטרתה העיקרית הינה לשפר את יכולת הלחימה בפועל. קיימות אומנויות לחימה רבות ומגוונות ובשנים האחרונות חלה עלייה חדה, הן במודעות לכך שהן ספורט מיוחד ואומנותי לאין שיעור, והן באחוז הנרשמים לחוגים של אומנות לחימה כלשהי. בשנים האחרונות נכנסו לארץ חוגי אומנויות לחימה רבים ושונים, וכל אדם באשר הוא יוכל למצוא את האומנות אליה הוא מתחבר יותר, הסוד הוא בתרגול, בהתמדה ורכישת מיומנות.

 

רוקדים את הקרב

אחת מאומנויות הלחימה, אשר נכנסה חזק אל התרבות הישראלית בשנים האחרונות הינה, קפוארה, אומנות לחימה זו, מקורה דווקא בברזיל, יש הרואים באומנות לחימה זו משחק וריקוד, כמובן שיש בזה גם את אלמנט ההגנה העצמית וההתקפה, אך במהותה קפוארה הינה אומנות אשר משלבת, תנועה, ריקוד, שירה ומשחק. אומנות לחימה זו מלאת שמחת חיים וחדווה ומתאימה לכל גיל. אומנות לחימה נוספת שהתפתחה בשנים האחרונות בארץ הינה, אגרוף תאילנדי, כמובן שמוצאה של אומנות לחימה זו הוא תאילנד, במהלך השנים, התפתחה אומנות זו לכדי ספורט המחזק הן את הגוף ואת את הנפש.


מתחברים למרכז

ואם בחיזוק הנפש עסקינן, אי אפשר שלא להזכיר את אומנות הלחימה עתיקת היומין אשר פותחה בסין, הלא היא טאי צ'י, אומנות לחימה זו מפתחת מיומנויות כמעט בכל תחום לחימה, כמו כן מפתחת את היציבה, את המרכז הפנימי ומעניקה חוסן טוטאלי, הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית ומנטלית. חוג נוסף אשר זכה לפופולאריות רבה בארץ, וזאת משום שתמיד ייזכר כספורט אשר הביא לישראל את המדליה האולימפית הראשונה שלה, הלא הוא ג'ודו, מקורה של אומנות לחימה זו הוא יפן והיא נחשבת לאומנות לחימה מודרנית.

באופן עקרוני רוב אומנויות הלחימה מבוססות על הגנה ואיזון פנימי וחיצוני, ולאו דווקא על התקפה. כאשר נוטלים חלק באחד מחוגי אומנויות הלחימה הרבים אשר קיימים, כגון: קונג פו אייקידו, קרב מגע, היאבקות ועוד, החוסן הפיזי משתפר, הנפש מגיעה לאיזון והביטחון העצמי והאישי עולה.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על חוגי אומנויות לחימה ולהבין את טווחי המחירים לפי החוג הרצוי לכם.

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.