מחירון חוג אייקידו

 

כמה עולה חוג אייקידו ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג אייקידו מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגים לאייקידו בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוגי אייקידו מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוג אייקידו ?

 

חוג אייקידו לילדים - 100-150 ש"ח

חוג אייקידו למבוגרים - 100-200 ש"ח

ט.ל.ח

 

טיפים עבור חוג אייקידו

 

רלוונטית כמו לעולם לא, תורת הלחימה שאינה תורה של לחימה- הדוגלת בשלום ואהבה דרך ניצחון עצמי- עושה קמבק אדיר. יחסית אל אומנויות הלחימה, מדובר על חברה חדשה למדי. היא לא מתחרה וברב הקרבות שלה אין מפסיד או מנצח. כבר ניחשתם? נכון, מדובר על אייקידו. מה יש באומנות מוזרה זו, השזורה בפילוסופיה מרתקת ומקורית, שגורם לאנשים שונים- ילדים, נשים וגברים מכל הסוגים, מנהלים גדולים ופקידים קטנים, למצוא את עצמם מרותקים אל התורה הזו ולמדים אותה לעומק?

 

לנסות ולהבין

 

לנסות להסביר למי שטרם ביקר בתוך חוג אייקידו על מה מדובר, דומה במקצת בתיאור של טעם או מוזיקה במילים- אפשרי אולם, אך תמיד לוקה בחסר. התורה ודרך החיים הצמודים לאומנות הלחימה, שנלמדים בתוך חוג אייקידו דוגלת בשלום והגנה עצמית- לא על חשבון הפגיעה ביריב. בעצם, הטענה המרכזית של חוג אייקידו הנאמנה לתורה המקורית היא שהאדם שמנגד, התוקף אותנו, מעורר בנו קשיים, פחדים, כעסים ושנאות שעלינו להתגבר עליהם- כדי לנטרל אותו מבלי לפגוע בו. סדנאות אייקידו נראות מהצד כמו ריקוד יותר מאשר אומנות לחימה- רב הזמן התוקף מוצא עצמו מרותק לרצפה ומנוטרל מבלי פגע.

 

איפוק וקור רוח

 

אין ספק כי לימודי אייקידו הנטולים כל אגרסיביות הם הדרך האולטימטיבית ללימוד הגנה עצמית עבור אוכלוסיות רבות. בעיקר אייקידו לילדים שלמדים את המשמעות של איפוק, סובלנות ושליטה עצמית על הדרך הטובה ביותר. אייקידו לנשים יעיל במידה דומה, שהרי נשים שפונות אל אומנויות לחימה כדי ללמוד איך להגן על עצמן יהיו מרוצות מנטרול היריב מבלי לפגוע בו. אייקידו לבוגרים, אייקידו למבוגרים מכל הגילאים- גם היא פופולארית למדי, גברים כעסנים ורגועים מגיעים כולם ללמוד משהו על תורת החיים המרתקת שמציגה בפניהם אומנות לחימה זו.

 

חד פעמי

 

כיום, מתקיימות גם פעילויות חד פעמיות של אייקידו. למשל פעילות אייקידו למנהלים יכולה להיות מהנה מאד ולתפקד כערב השתלמות וגיבוש העומד בפני עצמו. ברור שעבור פעילות חד פעמית כזו ועבור חוג אייקידו מחירים שונים- בהתאם למספר מפגשים ומשך המפגש- גם אם מדובר באותו מאמן ומפעיל.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על חוג אייקידו ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.