מחירון חוג אגרוף תאילנדי

 

כמה עולה חוג אגרוף תאילנדי ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג אגרוף תאילנדי מעודכן לשנת 2020.

 

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגים לאגרוף תאילנדי בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

 

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוגי אגרוף תאילנדי מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוג אגרוף תאילנדי?

 

חוג אגרוף תאילנדי לילדים - 100-150 ש"ח

חוג אגרוף תאילנדי למבוגרים - 100-200 ש"ח

ט.ל.ח

 

טיפים עבור חוג אגרוף תאילנדי

 

אתה הורה מודרני. כזה שיודע לחנך את הילד שלו לפנות אל מנהלת בית הספר והמורה, כשמציקים לו. כזה שיודע לומר לו שאם יש בריון בבית הספר שמציק לו- שיעשה כל שביכולתו להתחמק ממנו. אבל במציאות, הדם בעורקים שלך בוער ומתחשק לך ללמד את הבריון לקח טרם יניח ידיו שוב על הבן שלך. עצור. נשום עמוק. שאל את עצמך למה דווקא לבן שלך נטפל אותו בריון? נכון, התשובה תמיד מורכבת- אבל יש נקודת אור בתשובה.

 

הליכה קורבנית

 

מחקרים מראים כי לקורבנות יש הליכה ועמידה מסוימת, המראה על כניעה. ברור שזה לא הכל, אבל אדם בטוח בעצמו- כך הוכח- כזה שעומד באופן בוטח, הוא בעל סיכוי נמוך יותר לעבור תקיפה. האם לא היית רוצה שהילד שלך יהיה בטוח בעצמו יותר מאשר קודם? וודאי שכן. אחת הדרכים להעלות את הביטחון העצמי של הילד שלך היא לרשום אותו אל חוג אגרוף תאילנדי. אומנויות לחימה בכלל וגם חוג אגרוף תאילנדי הם דרך נהדרת לאפשר לילד שלך להרגיש בטוח בעצמו, שולט בתגובותיו וכמובן, מחוזק יותר מבחינה פיזית. דברים שיכולים לעזור לו במקרה ויהיה מותקף, עוד טרם יצטרך להשתמש בדברים שלמד בחוג.

 

התלהבות יתר

 

הרבה הורים המעוניינים לרשום את ילדיהם אל חוגים נוסח חוג אגרוף תאילנדי מפחדים שהם מעבירים מסר מוטעה. אחרי הכל, הם מנסים לחנך את הילד כנגד אלימות אך רושמים אותו אל לימוד איגרוף תאילנדי כדרך להגנה עצמית. כאן יהיה המקום לבחירה קפדנית של מכון בו יהיה חוג אגרוף תאילנדי לילדים אותו תבחרו. מאמן טוב ידע להסביר את ההבדל בין המציאות לאימון, לגרום לילדים להתאפק ולשלוט בעצמם ולהגן על עצמם במידת הנחיצות- מבלי לעשות נזק בלתי הפיך לצד השני.

 

לא רק ילדים

 

חוג אגרוף תאילנדי לבוגרים, ז"א חוג אגרוף תאילנדי לנשים וגם לגברים- גם הוא דבר נפוץ בימינו. אבל גם אם נפשך לא חשקה בחוג עבור עצמך, התפקיד שלך כהורה לא נגמר עם מסירת הילד אל המאמן. גם בבית עליכם לעבור על החוקים והכללים ולהסביר איך להגן על עצמך ללא נזק, תוך שמירה על ערכים ראויים. אחרת, גם עבור חוג אגרוף תאילנדי מחירים כבדים לשני הצדדים.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על חוג אגרוף תאילנדי ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.