מחירון חוג קונג פו

 

כמה עולה חוג קונג פו ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג קונג פו מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגים לקונג פו בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוגי קונג פו מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

טווחי מחירים עבור חוג קונג פו

 

חוג קונג פו לילדים - 100-150 ש"ח

חוג קונג פו למבוגרים - 100-200 ש"ח

ט.ל.ח

 

טיפים עבור חוג קונג פו

 

אנשים רבים פונים אל עולם אומנויות לחימה מתוך כוונה, מודעת או לא, להיות מסוגל להחזיר או להכות את האחר. מעטים מאד מהם מבינים כי אומנויות לחימה זה הרבה יותר מטכניקה המכוונת לאיזה מקום טוב יותר לשלוח את המכה או איך להכאיב לאויב באופן יעיל יותר. אומנויות לחימה ובעיקר אומנויות לחימה מהמזרח באות תמיד עם תורה שלמה המנסה להבין את הנפש, להכיר אותה ולאלף אותה ואת הגוף.

 

תורת התורות

 

בואו ניקח לדוגמא את לימודי קונג פו. קונג פו הינה אומנות לחימה עתיקה למדי המגיעה אלינו מסין ומיליארד סינים אינם טועים- כידוע. מדובר על שילוב עמוק בין נפש, גוף ורוח ולא רק אומנות לחימה קטלנית. לימודי קונג פו יכולים לקחת שנים רבות, ואפשר למצוא קורסים בשלל רמות ומכונים בארץ, המלמדים את התורה היפיפייה. לימודי התורה דורשים הרבה התמדה, אימונים מפרכים וכמובן- יכולות פיזיות.

 

הגיל להתחיל

 

חוגים ראשונים של אומנות לחימה זו או אחרת אפשר להתחיל כבר בגיל 6. אגב, היום אין אפליה ומתקיימים קורסים גם לבנים וגם לבנות, לעיתים אפילו מעורבים. בגלל הביקוש הרב, אפשר למצוא חוגים למתחילים בכל הגילאים ולא רק בגילאים הצעירים מאד- כך שגם מבוגרים, למען האמת, יכולים להתחיל חוגים בסיסיים ולהתקדם משם- אף פעם לא מאוחר מדי. מכונים שונים מציעים מגוון רחב של קורסים מכל מיני אומנויות, לבחירת המעוניינים.

 

כך תתחזקו

 

ברב המקרים, אין מניעה להשתתפות בתוך סדנאות לימודי לחימה ורובם מותאמות לפי דרגות קושי ויכולות גיל, כאמור. אבל לעיתים כן מתקיים איסור על סדנאות לימודי לחימה לאוכלוסיות מסוימות, ומכון טוב ידרוש מכם אישור רופא בדיוק כמו לפני כניסה לחדר כושר, טרם לרשום אתכם אל סדנאות לימודי לחימה. מחיר חוג במכון טוב אינו זול, אך גם לא לוקסוס של ממש ובהשוואה לרווחים, אפילו אפשר לאומר זניח. מחיר חוג לא אמור להשתנות בגלל רמתו אך ייתכן וישתנה בגלל כמות המשתתפים. ברור גם כי מחיר חוג במכון מוכר ומקצועי יעלה לכם יותר, מאשר עלות של חוג במתנ"ס השכונתי- אך גם רמת הבטיחות והמקצועיות תהיה גבוהה בהרבה יותר.

 

כמה עולה להירשם לחוג קונג פו?

 

מחירו של החוג נע בין עשרות למאות שקלים לשיעור והוא נקבע על פי מספר פרמטרים:

● מקצועיות החוג: ככל שרמת החוג גבוהה ומקצועית יותר, כך מחיר החוג עולה.

● גודל הקבוצה: ככל שהקבוצה גדולה יותר, כך מחיר החוג קטן יותר. אימון בקבוצות גדולות תורם להגדלת המעגל החברתי של הילד, כך שכדאי לקחת זאת בחשבון ללא קשר למחיר.

● גיל הקבוצה: עם הגיל המחיר עולה.

● חוג במתנ"ס יוזיל משמעותית את העלויות שכן חלק מהן יהיו מסובסדות.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על חוג קונג פו ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.