מחירון מקום לחגוג

כמה עולה להשכיר מקום לחגוג ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור מקום לחגוג את האירוע שלכם.

לא משנה איזה סוג מקום אתם מחפשים...? יש לנו הכל מהכל , אולמות אירועים, גני אירועים, וילה עם בריכה, מסעדות, לופטים, מועדונים, אירועים בטבע ואפילו אירועים על חוף הים.

מלבד מחירון המקומות המומלץ תמצאו גם דילים שווים וקופונים עבור מקום לחגוג את האירוע שלכם.

 

 

מחירון מקום לחגוג

מחירון מקום לחגוג בקליק!

כמה עולה להשכיר אולם אירועים? גן אירועים?

 

מדריך מקום לחגוג - ביחד עד הסוף

נכון, ככל שנוקפים הימים התמונות האלה של זוג החוגג את חתונתו זה לזה בפעם השלישית, בחלוף יובל מראשית נישואיהם, נדירות יותר ויותר. אבל הן עדיין קיימות. מיעוט קטן ומובחר נשאר ביחד למרות כל הקשיים, כל השינויים וידע להשתנות ולגדול ביחד: דרך היותו זוג צעיר, דרך גידול הילדים, דרך עזיבתם ומציאת הזוגיות הבלעדית שוב וגם דרך ההפיכה לסבא וסבתא. אין דבר יפה יותר מחתונת זהב.


הערב המיוחד

טוענים כי ערב החתונה הינו הערב המיוחד ביותר לאישה. אם אכן כך הדבר, הרי שערב חתונת הזהב מיוחד לפחות פי שלוש. לכן, גם בחירת מקום לחגוג אינה פשוטה כלל. מצד אחד, הרצון לאירוע גדול ומרשים דועך עם השנים ומתחשק יותר על חגיגה אינטימית, של משפחה וחברים קרובים, שמלווים אתכם שנים רבות. מצד שני, אין ספק שאותו מקום לחגוג שתבחרו חייב לתת כבוד ומקום לגודל המאורע הבלתי נשכח הזה. אגב, אירוע אינטימי הכולל משפחה וחברים קרובים בלבד, לא בהכרח יהיה קטן מאד. אחרי הכל- אם שרדתם 50 שנה בזוגיות, יש סיכוי שאספתם כמות נכבדת של חברים ובני משפחה בדרך.


מיוחד ומכובד

באירוע כל כך מיוחד, מומלץ ללכת על מקום לחגוג שעונה על ההגדרה "סולידי". משהו איכותי, מאופק ומקסים- כיוון שהאירוע עצמו חגיגי מספיק מבלי הקישוטים שבסוף. זאת ועוד, כאשר מדובר על אוכלוסיית גיל הזהב, כדאי להתחשב בדברים טכניים כמו חדרי מדרגות מול מעליות, רחבת ריקודים נמוכה ולא במה, מוזיקה בווליום הנכון ועוד. בגיל הזה, קודם כל נוחות ורק אחר כך זוהר. גם דוכני מזון שתזמינו לאירוע צריכים להיות מותאמים- בעלי אופציות לאנשים שלא יכולים לאכול מטוגן, מתוק, מלוח, מלא כולסטרול ועוד. מובן שאין צורך להפוך את כל דוכני מזון לדיאטטים, אך אפשר בהחלט לתת אלטרנטיבה או שניים לבעלי הצרכים המיוחדים.


אני אני ושוב אני

אם החלטתם לעזור לסבא וסבתא בחגיגת האירוע הגדול, דעו שמלבד הזמנת המקום, דוכני מזון והריצות השונות של הסידורים- דעו שאין תחליף לווידיאו מרגש שמסכם בראשי פרקים את החיים של הזוג וכולל גם כמה ברכות מרגשות מנכדים, ילדים וחברים.


מקום לחגוג

כעיקרון, אדם אוהב לבלות ולחגוג עם אנשים הקרובים אליו. חגיגה היא שינוי אווירה רצויה ואולי גם הכרחית לאור קשיי החיים והעומס הפסיכולוגי הנוחת עלינו. אי לכך, כולנו מחפשים מקום למסיבה ולבילוי ומנסים לבחור לעצמנו מקום לחגוג בו, מקום שישמח אותנו ויעניק לנו תחושה של אושר והקלה. כל אחד מאיתנו מחפש מקום בילוי שיתאים למטרה שלו, ליעד או למסיבה שיש לו. מועדון, כמקום למסיבות, נחשב למקום הבילוי המועדף בקרב אוכלוסיית הצעירים. במיוחד בערים, הם הולכים למועדון בערבים ובלילות, חברים וחברות, רוקדים שותים, צוחקים ומתפרקים ולעיתים מגזימים ומתפרעים במועדון ריקודים וחושפים את עצמם לעונשים ולצער. גם הורים המחפשים מקום לחגוג יום הולדת לילדים יכולים לבחור במועדון רגיל או מועדון בר מצווה או מועדון בת מצווה. ילדים שרוצים לחגוג בר מצווה מעדיפים לחגוג באולמות או במועדונים ולא לחגוג בביתם.


מקום לחגוג יום הולדת

מעניין אותנו יותר מכל לחגוג יום הולדת במקום מיוחד. חלק חוגגים במועדון ריקודים וחלק בוחר לחגוג באולם אירועים. אולמות אירועים נחשבים למקומות סבירים לחגוג בהם. אולם אירועים בדרך כלל הינו מקום רחב, יפה, מטופח, מאובזר ונקי. חלק בוחרים לחגוג יום הולדת בגן אירועים. גני אירועים, כמו אולמות אירועים, נחשבים גם הם למקומות סבירים שאפשר לבלות בהם ולהיות מאושרים. אירועים בטבע נחשבים לבחירה נוספת לאנשים אוהבי טבע.


איפה חוגגים חתונה?

חתונה היא בהחלט אירוע מאד חשוב ומרכזי בחיי כל אחד ולכן בוחרים בזהירות רבה מקום למסיבה זו. אולמות חתונה הם בדרך כלל הבחירה הראשונה והטבעית לעשות הם חתונה.אך חתונות בטבע אט אט הופכות לדבר שבשגרה בעולם ובארץ. אין ספק, חתונה בטבע מהווה חוויה יחידה במינה עבור האנשים הרומנטיים אוהבי הטבע הפסטוראלי.

טבע יכול להיות מקום אידיאלי למי שמחפש מקום לחגוג מסיבת רווקים או מקום למסיבת רווקות. אולמות לאירועים, גני אירועים, מועדונים, אולמות חתונה אינם יכולים להעניק את תחושת החופש והאושר והפרטיות שמעניק הטבע. אוכלוסיית הרווקים והרווקות היא אוכלוסייה גדולה ובעלת מנטאליות שונה וצרכים שונים. זה אולי מה שעומד מאחורי החיפוש אחר מקום לחגוג מסיבת רווקות ומקום לחגוג מסיבת רווקים. אנשים אלה זקוקים לאווירה פתוחה ולטעם של החופש. חלקם אף מחפשים מקום למסיבת רווקים או רווקות במדינות מחוץ לארץ, במיוחד הודו ואיי האוקיינוס ההודי או השקט.

מה שמעניין וחשוב הוא ריבוי המקומות לחגוג והדבר מאפשר לכל אחד לבחור מקום לחגוג , מקום שיתאים לסוג המסיבה או החגיגה, להעדפות שלו ולתקציב שלו.אולמות אירועים, גני אירועים ומועדונים משחקים ללא ספק תפקיד חיוני בחיינו מאחר ולא לכל אחד יש בית או גינה פרטית שיכולה להספיק כמקום לחגוג. נדמה גם שגינה פרטית ובית ענק אינם יכולים להעניק את האווירה המיוחדת שיכול להעניק מועדון או אולם אירועים.

 

על פי מה נקבע מחיר של האולם אירועים?

מחירו של אולם אירועים נקבע על פי שני סוגי פרמטרים: פרמטרים מוחשיים, ופרמטרים מסחריים.

הפרמטרים המוחשיים כוללים את המיקום הגאוגרפי של האולם, הגודל שלו, העיצוב הפנימי, המערכות המותקנות בו, המתחמים השונים שהוא יודע להציע, המיקום הנקודתי שלו (אזור תעשייה, מיקום מרכזי, פרברים, שטח ירוק, שפת הים וכדומה), הסידור הפנימי וכדומה.

הפרמטרים המסחריים כוללים את רמת הביקוש לאולם, את האווירה והתחושה שהוא יודע לייצר אצל המבקרים בו, את המותג, את הבאזז סביבו וכדומה. פרמטר חשוב ומרכזי נוסף שמשפיע על מחירו של אולם אירועים הוא התקופה בשנה בה אתם עורכים את האירוע,

כשתקופת הקיץ תהיה יקרה יותר מתקופת החורף, ובתוך תקופת הקיץ ישנו פרק זמן שבו מזג האוויר הוא האופטימלי, ואז המחיר גם יהיה גבוה יותר. הסיבה לכך היא שיש ביקוש גבוה יותר לאותה תקופה, ולכן בעלי העולם יכולים, ואף רשאים, לדרוש יותר.


טיפים עבור בחירת מקום לחגוג אירוע:

עם או בלי - גג זאת אומרת

בוקר אחד (או צהריים או ערב) הוא החליט להפתיע אותך. פתקים פזורים בכל הבית, סוג של משחק מצא את המטמון. ובסוף, בגביע גלידה במקרר, מצאת טבעת והצעה שחיכית לה כל כך הרבה זמן. מובן שרצת לספר לכל החברות, לאמא ולאחות ואפילו לדודה או שתיים. עכשיו, אחרי כל החיבוקים, הנשיקות והאיחולים- הגיע הזמן לחשוב איך עושים את זה. איך באמת מתכננים אירוע שיהיה מקסים, מרגש, מיוחד אבל בעיקר נוח וכזה שלא יכניס אתכם לים חובות עוד לפני שהתחלתם את חייכם יחד.


הכל מתחיל כאן

הדבר החשוב ביותר שתבחרו בשביל האירוע שלכם הוא המקום. לרב המקום עצמו כולל גם את הקייטרינג, אחד משלושת הדברים החשובים ביותר לרב הזוגות המתחתנים (אוכל, מוזיקה ושמלת כלה), מה שיעשה את הבחירה שלכם לעוד יותר משמעותית. אין ספק שלא משנה איזה מקום תבחרו, עליכם לבחור מקום בעל קייטרינג משובח, או לפחות כזה העונה לטעמכם. אגב, כדאי שלא תתפתו להזמין את כל עולם הטעמים האפשריים אל קבלת הפנים שלכם- אנשים רק יתמלאו ולא יאכלו את האוכל שתגישו באירוע עצמו.


בלי גג

מובן שהקלאסי מבין כל אפשרויות מקום לחגוג היא החתונה בחוץ. היתרונות הגדולים ביותר של אירוע בגן אירועים הן האוויר הפתוח וכמובן היופי והקרבה לטבע. לאנשים שאוהבים טבע הרי אין שני לחתונה ביער, בגן אירועים או אפילו על חוף הים. עוד יתרון הוא פיזור מוזיקה בצורה טובה יותר, כך שלא תסבלו מכאבי ראש אם אתם רגישים. החיסרון של מקום לחגוג ללא גג הוא הכניעה המוחלטת למזג האוויר. כך תהיו חייבים להתחתן בקיץ בלבד- כשהמחירים בשיאם.


עם גג

מקום לחגוג עם גג לא חייב להיות סתם אולם משעמם. היום קיימים מבני אולם מדהימים עם תקרות עגולות, זוהרות ומה לא. אבל בנינו- מחירם גבוה כל כך שלא תמיד משתלם ללכת דווקא עליהם. עוד אופציה שקיימת היא אופציה של שילוב: אולם אירועים עם גן שאפשר לערוך בו את החופה למשל. אם תשאלו אותי- לא משנה איפה תעשו את החתונה שלכם, העיקר שתיהנו.


בחירת אולם אירועים

עבור חלק מהזוגות, חלק לא קטן כמו שנדמה לכם, החתונה עצמה אינה אלה אירוע פורמאלי- הנועד להרגיע את שני זוגות ההורים ואת החברה. זוג, שחי כבר מספר שנים ביחד, עשה את ההתחייבות הרבה לפני שנעמד תחת החופה. את אירוע החתונה הם לוקחים כהזדמנות לקדם את עצמם בעולם העסקי והמקצועי- ומזמינים אנשים עמם הם עובדים בנסיבות שונות, כדי להדק עמם את היחסים וליצור אינטראקציה בלתי מחייבת שעוד עלולה להוביל למקומות טובים.


רושם ראשוני

על הרושם הראשוני של האדם מתווספים רבדים שונים של מידע כל הזמן. אם תרצו להרשים אנשים, עליכם להשקיע בבחירת אולמות אירועים שישדרו קלאסה וסטייל ולא להסתפק במקום הזול, הקרוב והזמין ביותר. כאשר מדובר על קידום עסקי בתוך אירוע- שווה להשקיע את הזמן ולברור את כלל אופציות אולמות אירועים שעומדות לרשותכם, לפני שתגיעו להחלטה הגורלית. את הבדיקה יש לערוך ביסודיות שכן לעיתים, גם אולמות אירועים יוקרתיים לא מצדיקים את שמם בעוד אולמות אירועים צנועים יותר בהגדרה דווקא מפנקים אתכם יותר.


הבסיס

בעת חיפוש אולם חתונות אל תפסלו גם אולמות אירועים לבר מצווה, אולמות אירועים לבת מצווה, אולם אירועם לחינה או לאירוסין. הכותרת אינה אלא כותרת בלבד ועליכם למצוא את החלל הטוב והמפנק ביותר במחיר מה שיותר טוב עבורכם- אז חשבו מחוץ לקופסא. בעולם אולמות אירועים מחירים שונים מאד והטווחים בניהם גדולים. גם אם אין לכם בעיה לשלם ביוקר- אין סיבה שתשלמו ביוקר על אוכל ממוצע, שירות גרוע וחדרי שירותים מטונפים, אז הקפידו על כל דברי הבסיס בבדיקה- גם ביקור פתע בשירותי האורחים צריך להיות אצלכם ברשימת הבדיקה.


אוכל

גני אירועים ואולמות אירועים רבים מתגאים במנות גורמה לא מבוטלות, אך דעו לכם שרב האוכלוסייה- גם אנשי עסקים- לא אוהבים מנות גורמה שלא שובעים מהם. לכן, עדיף שתלכו על אוכל טעים ואיכותי, אך הקפידו שכמותו לא תהיה גדולה או קטנה מדי. ככלל, בגלל שמדובר באירוע בעל טעם עסקי, עדיף לעשותו מצומצם כמה שאפשר ולחפש אולמות אירועים קטנים- כך ההתחככות בניכם לבין מי שברצונכם להתחכך בו, תהיה בלתי נמנעת.


איך לבחור אולם אירועים?

ראשית – יש להתחשב במספר המוזמנים המשוער. מאתיים מוזמנים ילכו לאיבוד בגן ענקי, ואילו כמות גדולה של אנשים צריכה מרחב גדול.

יש לוודא אילו מן האלמנטים העיצוביים כלולים במחיר שאותו משלמים לאולם, ואילו צריכים להירכש בנפרד (עיצוב חופה, עיצוב שולחנות, מעטפות ומפות הגעה, תאורה והגברה ועוד).

האם חדר ההלבשה (נקרא גם חדר משפחה) גדול דיו? האם יש חדר נפרד לחתימה על הכתובה?

האם סידורי החנייה מספיקים עבור כמות האורחים המשוערת? האם יש שמירה ואבטחה בחניון? לא תרצו שהאורחים יזכרו את האירוע כי פרצו לרכבם...

וודאו כי סידורי החנייה נגישים לכל סוג של נכות או מוגבלות תנועה.

יש לוודא כי שעת סיום האירוע אינה מוגבלת על ידי משטרה או גורמים אחרים (שכנים, למשל).

יש להקדיש מחשבה לאבטחה של עגלת המתנות, וכן לזו של הכספת לצ'קים.

הקפידו לראות את תעודת הכשרות של האולם, כדי לא ליצור מצב שבו הרב לא מסכים להגיע אל המקום.

בקשו לראות את רישיון העסק של האולם או הגן, ואת כמות האורחים המותרת על פי חוק.

בקשו לראות פוליסת ביטוח של מקום האירוע. הכל יכול לקרות.


גן אירועים

רוצים לעשות אירוע קטן עד 200 אורחים? אל תבזבזו כסף על גני אירועים גדולים. ישנם מסעדות המסוגלות לעשות עבורכם את האירוע בסדר גודל זה או בתי מלון המחזיקים אולמות לאירועים קטנים ובינוניים.

חלקו את האורחים לשולחנות בצורה חכמה. לדוגמא, אל תשימו אנשים מבוגרים ליד הרמקולים באירוע.

רוצים לסגור על גן אירועים? בדקו טוב מאוד גם באותיות הקטנות, מה הצעת המחיר שקיבלתם כוללת.

בררו אם גן האירועים שם כספת בכניסה וארגז עבור מתנות בקבלת קהל. כמו כן, האם גן האירועים שם את הכספת בחדר נעול מהרגע שהחופה מתחילה.

זוגות לא מעטים מקבלים את הטלפון הזה, חלקם בר המזל מקבל אותו לפני החתונה- אך יש גם כאלה המקבלים אותו אחרי. "אנחנו לא יכולים לשבת ליד הרמקולים בחתונה, זה מכאיב לנו באוזניים". בד"כ הטענה נשמעת מהורים לתינוקות רכים המגיעים לאירוע או אנשים מבוגרים במיוחד- אבל בואו נודה בזה- כולנו סובלים מהפיזור הבעייתי של המוזיקה במקומות סגורים. אז לכל אלה שלא מעוניינים בכאב ראש ונזק לאוזניים (אגב, בלתי הפיך) שלהם ושל אורחיהם- הפתרון פשוט למדי: גן אירועים.


פיזור שונה של אוויר

המוזיקה, או קול בכלל, אינו יותר מאשר גל הנע באוויר, בדומה לרוח. אם תהיתם- אז דעו שהמוזיקה גבוהה במיוחד באירוע כדי ליצור אפקט רגשי המתרחש במח האדם עם עליה ברף מסוים של דציבלים: הוא מתחיל לחגוג. בשלב הזה, כבר לא מעניין אותו אם הוא אוהב את הזמר או הלהקה ואם הוא בד"כ אדם שרוקד- אופפת אותו אווירה אחרת. מי שלא היה במופע רוק בחייו לא יבין את התחושה- אבל מדובר על אופוריה התורמת מאד לרצון לצחוק, להתבדח, ליהנות ובעיקר- לרקוד.


מחסום הקירות

הבעיה מתחילה כאשר המוזיקה אינה מתנקזת לשום מקום ומנוגנת בדציבלים גבוהים במיוחד במקומות סגורים- אז הדהוד הקירות מגביר את עוצמת המוזיקה עוד וגורם לנזקי אוזניים וכאבים לא נעימים. חתונה בתוך גן אירועים מונעת את ההתרחשות הזו מהסיבה הפשוטה שאין קירות החוסמים את הסאונד והוא "מתנדף" לו באוויר בנינוחות. באופן דומה, החגיגה בתוך גן אירועים נותנת מענה לרגישויות שונות נוספות של אנשים בדיוק מאותה סיבה: פינות העישון מאווררות ולא גורמות מצוקה לשאר האורחים, הצפיפות לרב פחותה רק בגלל האוויר הנקי וחוויה של האירוע שלווה יותר בגלל הירוק בעיניים שלרב מקשט גני אירועים.


הברירה והמגבלה

כיום, אפשר בקלות למצוא גן אירועים בשרון, גן אירועים במרכז, גן אירועים בדרום, גן אירועים בצפון ובכל שאר חלקי הארץ ללא בעיה. אפשר אפילו למצוא בכמה גני אירועים מחירים אטרקטיביים יותר מאולמות, אם כי יש צורך בחיפוש מפרך. הבעיה העיקרית עם חתונה בגן אירועים היא העונתיות- שכן מדובר על חתונה בעונת הקיץ בלבד, בעת העלייה במחירי החתונות.


טיפים לבחירה נכונה של גן אירועים:

• מיקום והגעה של האורחים: עלינו להביא בחשבון את אזור המגורים של האורחים, לפחות את זה של רובם. אם עלינו לבחור בגן מרוחק (מסיבות של חנייה, מספר אורחים ועוד), עלינו לתת את הדעת להסעת האורחים בצורה מאורגנת אל מקום האירוע.

• חנייה לאורחים: אם בחרנו בגן הממוקם בסביבה עירונית צפופה, עלינו לוודא כי באזור יש חניון מסודר, או כזה העומד בהסדר עם בעלי גן האירועים.

• מספר האורחים: גני אירועים נוטים להיות גדולים, ואם יש לנו חתונה מצומצמת, האורחים עלולים "להיבלע". מצד שני, יש להביא בחשבון גם מקרים של מספר אורחים גדול במיוחד, ולתכנן בהתאם.

• המחיר שמציע גן האירועים: ככל שמספר המוזמנים גדול יותר, כך אמור לרדת המחיר למנה. בעלי גני אירועים נוטים גם לתת צ'ופרים כמו עיצוב שולחן או מנות מוגדלות, ככל שמספר האורחים גדול יותר.

• "אקסטרות": לעתים מחיר המנה כולל אלמנטים שונים כמו: עיצוב חופה, עיצוב שולחנות, תאורה מיוחדת ועוד. יש לוודא כי כל המרכיבים הללו אכן מופיעים בחוזה מול בעלי גן אירועים, ולבקש לראות תמונות של עיצובים קודמים מאירועים קודמים, של אותם בעלי מקצוע.

• רישיון עסק: גן אירועים הפועל ללא רישיון יכול להיסגר בכל רגע נתון. לא תרצו שזה יקרה באירוע שלכם. בקשו לראות את רישיון העסק, וודאו את תוקפו.

• בדיקת אקוסטיקה של גן אירועים: לפני ההחלטה, הגיעו אל הגן המבוקש בעיצומו של אירוע. נסו לנהל שיחה במיקומים שונים בתוך הגן, לטובת האורחים ביום האירוע שלכם.

• מזג האוויר: אירוע בגן פתוח נתון לחסדי מזג האוויר. וודאו כי תאריך האירוע שלכם אכן מתאים לבחירה בגן אירועים, ואם יש קירוי מלא או חלקי לגן, במקרה של גשם.

• וודאו כי בעל הגן אינו מגביל אתכם לבעלי מקצוע מטעמו, כמו די.ג'יי, קייטרינג ומעצבים.

• וודאו כי הגן אינו מוגבל מבחינת שעות פעילות. המשטרה עשויה לסגור אירוע במקרה של דיווח שכנים על רעש.


גן אירועים – כדאי לדעת

ישנם גני אירועים אשר כופים על לקוחותיהם לעבוד עם מעצב הבית שלהם שהוא לרוב יקר יותר.

גם אם הגן אירועים נראה לכם מושלם ונראה שמצאתם את מבוקשכם, אל תמהרו, בדקו את המקום בזמן אמת. בקשו לבוא לראות חתונה במקום, כך תוכלו לדעת יותר טוב למה לצפות בחתונה שלכם.

בדקו שגן האירועים איננו נמצא ליד רפת או לול. רוחות עלולים להביא איתן ריחות לא נעימים גם אם כשבדקתם את המקום לא הרחתם כלום

ישנם גני אירועים אשר ממוקמים ליד אזור מגורים ועקב כך אינם יכולים לקיים אירועים בשעות הלילה. וודא שרישיון העסק של גן האירועים איננו מותנה בשעות מסוימות


אירועים בטבע

יש משהו מכשף בידיעה שאת החתונה שלך את עוברת עם איזו זיקה לעבר: נשים רבות אוהבות להתחתן עם תכשיטיה של סבתא (שלבשה אותן בחתונתה היא), עם שמלת הכלה של אמא ואפילו עם הבירית של האחות הגדולה. הכל, כדי להרגיש חלק משושלת ארוכה של נשים שנכנסו בברית הנישואין והיו להשראה בעיני הכלה המיועדת. אבל אם כבר הולכים על הקשר אל העבר, הטבעי וההמשכי- כדאי להשלים את האווירה ולהגיע לקונספט כללי תואם ע"י חגיגת חתונה בטבע.


לא רק חוף

לרב האנשים, המילים אירועים בטבע מעלות תמונה של חתונה על חוף הים. אין ספק כי חוף הים הוא טבעי יותר מאשר אולם או גן אירועים, אך תחת הכותרת אירועים בטבע ישנם מקומות רבים וטובים נוספים שאפשר לנצל אותם לאירוע הגדול. פעם, הרי, אלה בדיוק היו המקומות לחגוג את כל האירועים החשובים וכל האירועים נחגגו כדרך קבע באופן זה. עם זאת, אירועים בטבע של היום רחוקים שנות אור מאותן חתונות יער של לפני כמה עשורים טובים.


פשוט וקשה

לכאורה, החתונה בחיק הטבע צריכה להיות חתונה פשוטה ביותר. במציאות מדובר על מבצע לוגיסטי מהמורכבים שיש היום. שלא כמו בתוך גני אירועים הכוללים את כל הדברים הבסיסיים כגון: קורת גג למקרה של הפתעות מזג אוויר, מיזוג אוויר כלשהו, מערכת שמע עבור המוזיקה, תאורה ואפילו דברי בסיס כמו שירותים וכיורי שטיפת ידיים- הרי שבטבע עליכם לדאוג לכל זה. האורחים היום לא יוותרו לכם על הנוחות שלהם, רק בגלל שהחלטתם להתחבר אל הטבע.


עשה זאת בעצמך

כך נוצר מצב בו הפקת אירועים בשטח ללא מקצוען הינו סיפור לא פשוט בכלל של התעסקות מול ספקים רבים, הכוללים קייטרינג בטבע, אנשי סאונד וציוד מקצועי (שלעיתים אחראים גם על התאורה), שירותים ניידים וגם ציוד בסיסי ובנאלי כמו אוהל, שולחנות, כסאות וכלי אוכל. זו גם הסיבה כי לארגון אירועים בטבע מחירים יקרים ביחס לאירועי גן או אולם. אם החלטתם ללכת על החוויה הפשוטה וברצונכם לשמור גם את החוויה שלכם כזו- כדאי מאד שתיעזרו במומחי הפקת אירועים בטבע ולא תתעסקו בעצמכם עם כל הבלגן הזה.

 

חתונה בטבע - כדאי לדעת

חתונה בטבע היא אירוע מיוחד, אך יש להביא בחשבון את כל האורחים, ולוודא כי הכל מתאים כולם. כן? קדימה, לדרך!

האלמנט החשוב ביותר הוא דרכי הגישה. לא משנה אם מדובר בלב היער או בחוף הים, האורחים צריכים להגיע בקלות עם הרכב, ומן החניה אל האירוע עצמו. מבוגרים או מוגבלים חייבים לבוא בחשבון כאשר מתכננים את הגישה!

יש לוודא כי מעבר לגישת אורחים, קיימת גישה נוחה לספקים, וכי כל האלמנטים (כיסאות, שולחנות, אוכל) יכולים להגיע, עם המשאיות עד למקום האירוע.

אם אינכם מנוסים בארגון אירועים – פנו לחברת הפקות המתמחה באירועים בטבע. יש כל כך הרבה אלמנטים מורכבים, תנו למקצוענים לעבוד, ותוכלו ליהנות מן הערב שלכם.

הביאו בחשבון את מספר האורחים ומספר תאי השירותים העומדים לרשותם. אם אין במקום שירותים כלל, העמידו שירותים כימיים בכמות הולמת.

אם דרוש ריסוס נגד חרקים באזור האירוע יש לעשות זאת כמה שעות קודם, לפני שמתחילים לסדר שולחנות וכלי אוכל.

אירועים בטבע הם חוויה קסומה, ואפשר לעצב את המקום ביד חופשית, ולשלב כל נטיית לב. לחברת ההפקות יש דרכים להגשים כל חלום שלכם, התייעצו עימם!

אם מדובר באירוע הכולל ילדים רבים, יש לחשוב כיצד תוחמים את אזור האירוע, ושומרים על ביטחון הילדים.

אירוע בטבע או חתונה בטבע אינו דומה לגן אירועים – החוויה היא אחרת וקסומה, והאורחים שלכם לא ישכחו זאת!

 

לחגוג במועדון

לפני 12 שנה שכבת בבית החולים ונקרעת בצירים. מצמצת והזמן עבר- הילד הקטן שלך כבר עלה לגן, לבית הספר ועכשיו הוא עומד בפני אחד הטקסים החשובים בחייו. בדיוק כמו בחתונה שלך או בברית שלו- את תחפשי לחגוג את האירוע בחן, יופי והדר- מבלי לרוקן לעצמך את הכיס לחלוטין. אז איך עושים את זה?


להחליט על קהל

קודם כל חשוב לתאם ציפיות עם חתן בר המצווה ולהחליט עבור מי האירוע. אם האירוע הוא עבור הבן שלך, אז רב המוזמנים שלך הרי יהיו בגילו- מה שאומר, בד"כ, שהמשפחה והאנשים המבוגרים יותר בה ייהנו פחות. במקרה כזה מומלץ לחגוג את בר המצווה בתוך מועדון ולתת לנוער להשתולל עם שתייה ממותקת, זוהרים מכל מיני סוגים על הרחבה ומוזיקה צעירה- בלי סוף. אם לעומת זאת, ההחלטה היא ללכת על הקהל המבוגר של המשפחה, הטענה היא שהם ייהנו יותר במסעדה או אולם- עם מוזיקה שקטה ברקע.


הנאה או טובות הנאה

אם החלטת לא לחגוג בתוך מועדון עם החברים הצעירים, ולהזמין את כל המשפחה המורחבת- דעי לך שצפויות לך מתנות שוות יותר. הגיוני הרי שילד בן 12 יביא לך מתנות פחותות ערך מזה של סבא או סבתא והדודים. אגב, לילדים שקשורים מאד למשפחה המורחבת שלהם זה כדאי גם בגלל שייתכן וייהנו יותר. אבל רב הילדים לא כל כך נהנים מחברת המבוגרים בגיל הזה ואין תחליף לחבר'ה. כדאי, אם החלטתם מסיבותיכם לעשות את המסיבה יותר למשפחה ופחות לחברי חתן בר המצווה, לפחות לפצות אותו בטיול בסיום האירוע.


תפסת מרובה

האירועים הפחות טובים הם אלה בהם לא הוחלט על קהל ומוזמנים כולם. אלה אירועים שבהחלט אפשר לעשות אותם בתוך מועדון, שכן קהל צעיר נוטה להיות חסר סבלנות במסעדה ולעשות בלגן. בד"כ אלה אירועים שאף אחד לא יוצא מרוצה, חוץ מחתן בר המצווה כמובן. הילדים מרעישים ומפריעים למבוגרים, שהרי לא יחסכו ממך את שבט לשונם, ומאטים את קצב החגיגה הפרועה שהיו הילדים רוצים לעשות. באופן כמעט גורף אפשר לאומר, שכדאי להחליט על קהל אחיד למסיבה- או אפילו לעשות שתי מסיבות נפרדות.


וילות עם בריכה

זוכרים את ההרגשה ההיא, המלהיבה, כשההורים נסעו בפעם הראשונה לחופשה לבד והשאירו את כל הבית לרשותכם? תודו שרצתם אל הטלפון והזמנתם את כל החברים למסיבה בו הרגע. זו גם הייתה, כמעט בוודאות, אחת המסיבות הטובות ביותר שערכתם בחייכם. משהו מהתחושה הזו שכל הבית לרשותך, מעורר את כל החושים וגורם לכל מסיבה להרגיש טוב יותר.


השדרוג

על אותו קונספט של רגש נשענת ההנחה כי מסיבה בתוך וילות עם בריכה הן מסיבות ברמה אחרת לגמרי. אחרי הכל- מדובר לא סתם על בית "ללא הורים", אלא בית יוקרתי במיוחד, עם מתקנים משלל מתקנים שנועדו אך ורק בשביל ההנאה שלכם. אין פלא כי וילות עם בריכה הפכו במהרה לאחת מאופציות חגיגת האירועים הפופולארית והתוססת ביותר. כך שבין אם אתם מעוניינים להשכיר וילות עם בריכה למסיבת רווקים, וילות עם בריכה למסיבת רווקות, וילות להשכרה למסיבות גיוס או שחרור ואפילו וילות לאירועים יותר רציניים כגון וילה לחתונה- ההיצע היום הוא גבוה, איכותי ומאד מרשים.


למעלה למעלה

אין ספק כי אחד האזורים היפים בארץ ישראל הינו הצפון, לכן גם השכרת וילות בצפון עם בריכה הינה הברירה הטבעית וההגיונית ביותר בעת חיפוש וילות עם בריכה להשכרה. כך, תוכלו ליהנות לא רק ממתקני הווילה השונים, שיכולים לכלול בריכה, ג'קוזי פנימי או חיצוני, שולחן סנוקר, פינג פונג, מערכות קולנוע ביתי או חצר מרשימה עם מתקני ברביקיו, אלא גם למצוא זמן לטייל בסביבה הירוקה השופעת שמציע לנו צפון הארץ.


על פרטיות וצפיפות

למרות שהצפון מרגיש לנו, התל אביבים, תמיד כאזור מרווח ופתוח- בשוק השכרת הוילות ישנן גם וילות עם בריכה שאינן פרטיות לגמרי. מתחמים מסוימים של וילות מתחלקות לשתיים, חולקות בניהן בריכה אחת או מתחם אחר משותף. לכן- אם אתם לא מעוניינים בשכנים המעורבים במסיבה שלכם בין אם ירצו בכך ובין אם לא, בררו היטב האם מתחם הווילה הוא שלכם בלבד או לא. עוד תלונה נפוצה על מתחמי וילות הינו כל נושא הניקיון- וודאו ושאלו גם בעת ההזמנה האם הבריכה ושאר המתקנים מנוקים בסדירות, אחרת עוד תתאכזבו.


טיפים עבור וילות עם בריכה

וילה עם בריכה הפכה להיות האופציה הכי חמה לבילוי של אירוע מכל סוג: חתונה, מסיבת רווקים או רווקות, בר או בת מצווה וכל אירוע של החברה או המשרד.

הבסיס לאירוע מוצלח בוילה עם בריכה הוא מזג האוויר. ביום קיץ חם, האפשרות להתרענן בקפיצה למים היא מושלמת עבור רוב האנשים.

יש להביא בחשבון את גודל הבריכה ואת מספר המוזמנים. אין דבר כזה בריכה גדולה מדי, אך בריכה קטנה מדי יכולה ליצור צפיפות.

וילה עם בריכה יכולה להיות זולה יותר מכל אולם או גן אירועים. השוואת מחירים מהירה תבהיר לכם עד כמה תוכלו לנצל את התקציב שברשותכם.


וילות עם בריכה - כדאי לדעת

וילה עם בריכה מעניקה לכם אירוע פרטי, עם ערך מוסף ומפנק, שייזכר אצל האורחים שלכם לעוד זמן ארוך.

למעשה, אירוע עם בריכה, המשולב עם די.ג'יי מקצועי ועם אוכל מפנק הוא מעין נופש של יום אחד (או יותר, אם תבחרו ללון בווילה), המתאים לכל אחד.

ניקיון המים בבריכה חשוב ביותר. אל תתביישו לשאול את בעל הווילה לגבי החלפת המים, ומינון החומרים המחטאים. נושא זה חשוב במיוחד כאשר יש ילדים, הפגיעים ביותר למחלות.

אם האירוע שלכם בחורף, ניתן למצוא וילות עם בריכות מחוממות, ועם קירוי. בדקו היטב, סיירו במקום, והבטיחו לעצמכם אירוע מושלם!


טיפים עבור מועדונים - לופטים - יאללה לצבא

זהו הגעת לגיל ההוא. נכון, יכולת להיות שעבדת פה ושם בעובדות נוער השונות, אבל עד עכשיו- חוץ מלקום לבית הספר וללמוד לבגרויות לא היה לך יותר מדי מחויבויות. עכשיו, עול השמירה על המדינה יהיה על כתפייך מיד. זה הזמן למסיבה! גם אם את לא מאלה ששמחים במיוחד להתגייס לצה"ל- אין ספק שמסיבת גיוס היא מן הנדרש- ולו רק כדי לאומר שלום לאזרחות באופן מכובד.


יאללה למועדון

נראה כי המקום האולטימטיבי למסיבת הגיוס שלך חייב להיות אחד מאותם מועדונים מדליקים הפזורים בערי המרכז וערים גדולות אחרות. מועדונים יכולים להיות שונים מאד אלה מאלה בעיצובם ומהותם. כך למשל חלק מאותם מועדונים מזכירים יותר מועדוני ערב: בר משקאות, רחבת ריקודים ועמדת דיג'יי או מערכת רמקולים משוכללת. בעוד אחרים הם למעשה לופטים- סוג של מקום זולה הכולל סלון ספות, מטבחון, שטח פתוח שאפשר לנצל לריקודים ועוד שטויות, למשל שולחן סנוקר, ג'קוזי או קריוקי. ישנם אפילו , לופטים עם בריכה ממש. אותם לופטים לימי הולדת, לופטים למסיבת רווקים או לופטים למסיבות גיוס בדיוק כמו זו שלך נותנים אווירה אחרת לגמרי, ומתאימים יותר למסיבות בעלות אינטראקציה של קבוצה אינטימית ולא מסיבה עם המון מוזמנים שרק רוצים לרקוד.


ההבדל הקטן

מועדונים לאירועים שנראים כמועדון ריקודים הם חיה מסוג אחר מעט. כאן כדאי לאסוף קבוצה גדולה יותר שלא אנשים ועל אף שאפשר כמובן לכבות מוזיקה ולהעביר טקס או לדבר- אין ספק כי אופציות בילוי אחרות קצת מעטות יותר. עם זאת הם מושלמים לחגיגות של אירועים, כך שהזמנת מועדונים לבת מצווה, מועדונים לבר מצווה או למסיבת יום הולדת גרנדיוזית עם המון מוזמנים- הוא דווקא דבר מה שבשגרה.


איפה העוגה

למחפשי מועדונים בתל אביב, מועדונים בהרצליה, מועדונים בחיפה, מועדונים באילת, מועדונים בראשון לציון או אפילו מועדונים בטבריה- יש חיים קלים היום. אפליקציות אייפון, אייפד או אתרי חיפוש ברשת, מאפשרים לנו למצוא את מבוקשנו בנוחות גדולה וללא בעיות- באתרים אפשר למצוא מחירים, פירוט השירותים והמתקנים שבמקום ואפילו תמונות, שיכולים לעזור לכם להעביר את תהליך הסינון הראשוני.


בחירת מסעדות

כשאתה מתכוון להציע לה לחלוק את החיים והתשוקות שלך עד סוף חייך- אתה נמצא באזור בלתי מוכר לך. אחרי הכל, כמה בטוח שלא תהיה שמדובר על שאלה פורמאלית בלבד, עדיין יקונן בלבך הספק שמא בחירת לבך תחליט לאומר "לא." דע לך, שבדיוק כמו בעניין החתונה עצמה- גם את הצעת הנישואין הזו דמיינה בחירת לבך עוד מגיל ילדות ויש לה ציפיות באשר לערב המיוחד הזה. אם אתה לא בטוח ביכולות שלך להפתיע ולייצר בילוי ייחודי ומקורי- כדאי שתיצמד אל הקלאסיקות שמניבות תשובה חיובית פעם אחר פעם, כבר דורות רבים.


על אוכל והסכמים

נטען כי אפילו בתנ"ך כל ברית חשובה נחתמת בארוחה. לכן, לא מפתיע כי הצעת נישואין בתוך מסעדות רומנטיות הינה הדרך המקובלת ביותר לחגוג את האירוע המיוחד והרגיש הזה. מסעדות רומנטיות מתאימות הרי לכולם- לא משנה אם אתה גבוה, נמוך, אוהב הרפתקאות ואתגרים או מעדיף טיולים ארוכים בטבע- אין אדם שלא ייהנה מארוחה טובה בתוך אווירה מרהיבה ורומנטית של מסעדה איכותית.


מסעדה או מסעדה

ההבדל העיקרי בין מסעדות רומנטיות לבין מסעדות יוקרה אחרות הינו ההתחשבות בפרטיות. מסעדה רומנטית אינה חייבת להיות מסעדה יוקרתית מאד, אבל בהחלט לא מדובר על מזללה- כי הרי אין שום דבר רומנטי במזון מהיר. בנוסף, בעת ביקור בכל מסעדה רומנטית, לא משנה אם מדובר במסעדה מאותן מסעדות רומנטיות בתל אביב, מסעדות רומנטיות בראשון לציון, מסעדות רומנטיות בהרצלייה, מסעדות רומנטיות בירושלים, מסעדות רומנטיות בצפון, מסעדות רומנטיות בשרון, מסעדות רומנטיות בנווה צדק או מקום אחר בארץ- תמצא תאורה ידידותית לרומנטיקן, שולחנות בעלי מרווחים אלה מאלה כדי לתת מעט פרטיות ועיצוב עוצר נשימה.


לכולם כולם

עוד דבר מאפיין מסעדה רומנטית הינה ההתאמה. ישנן מסעדות רומנטיות כשרות, מסעדות גורמה או אוכל "ביתי" ואתני- ממרוקאי מסורתי ועד יפני מודרני, מסעדות יוקרתיות מאד או מסעדות המיועדות לכיסם של בני מעמד הביניים וכו'. בתוך כמעט כל מסעדה תוכל למצוא גם מנות צמחוניות שיאפשרו גם לזוגות שאינם אוכלי בשר ליהנות ממגוון טעמים. האווירה כבר שם, עכשיו- רק נשאר להגיע.


טיפים לבחירת מסעדות

כשאתם עוברים בין מסעדות בשביל לעשות טעימות על מנת לבחון את איכותו של השף, הביאו אתכם כמה מכרים או משפחה. אוכל זה עניין של טעם ואם המאכל לא בדיוק מוצא חן בעיניכם זה לא אומר בהכרח שהשף אינו טוב. מומלץ לשמוע דעות נוספות.

אל תבחנו את האוכל בלבד. בחנו את המסעדה, מבחוץ ומבפנים וחשבו האם היא מתאימה מספיק לאירוע שלכם. הן מבחינת כמות המוזמנים והן מבחינת אילו אנשים הם (מבוגרים? צעירים? עובדי חברה? וכדומה).

באירועים גדולים לשכור מסעדה גדולה זה לא תמיד מספיק. בדקו האם יש גם מספיק חניה בשביל כל המוזמנים ושקל להגיע אל המקום.

בקשו להגיע לאחד האירועים הנערכים במסעדה כדי לבחון אותה בזמן אמת.


מסעדות – כדאי לדעת

תמיד תדאגו שיהיו מספיק מלצרים וכוח אדם באירוע. בתחום הזה לא חוסכים.

בדקו האם יש מספיק במקום במסעדה בשביל הגברה ואפילו הקמת במה קטנה או שיש כבר במה קיימת. זה במקרה שתרצו להזמין להקה או תקליטן לאירוע.

בתפריט נסו להתחשב בכל המוזמנים. ישנים אנשים צמחוניים וכאלו שאלרגיים למאכלים מסויימים.


טיפים עבור אירועים על חוף הים - להתחתן יחפה

את ההגדרות שלנו למה רומנטי ומה לא אנחנו לא יורשים בגנים, תתפלאו בנות יקרות, אנחנו למדות. ואיך אנחנו למדות? בעיקר מסיפורים. סיפורים בגוף ראשון, שלישי, סדרות וסרטים בטלוויזיה וקולנוע וכמובן המדיה הישנה והטובה שטרם הלכה לעולמה: הספרים. אז למעוניינות לחוות את החתונה הרומנטית ביותר לכאורה לא צריכה להיות בעיה למצוא את המודל- אלא שאז נכנסת התרבות אל התמונה.


חנוטה או יחפה

ההבדל המהותי בין מה שנתפס לרומנטי לבין מה שבוחרות רב קלות ישראל בפועל, הוא בנוחות. כאשר מדברים על רומנטיקה מדמיינים חתונה טבעית לגמרי: שמלה לבנה מתעופפת ברוח, כפכפים פתוחים על רגליים חינניות, פרח לבן מעל האוזן. האורחים והחתן לבושים גם הם לבן ואוורירי, ממש שבועות, והצבע היחיד ברקע הוא הכחול העז של חוף הים עליו מוצבת החופה. חתונה על חוף הים מתחילה בשירת פעמונים של מקהלה ומסתיימת, לאחר החופה, ברכיבה על זוג סוסים לבנים גזעיים יפיפיים אל עבר השקיעה.


המציאות

רב הכלות בארץ מגיעות אל חתונתן בסופו של דבר על עקבים גבוהים, בתוך מכוך לוחץ ושיער הדוק. גם אם הוחלט על חתונה על הים, בדרך כלל הקשר בין חוף הים לאוהבים מנותק באופן מלאכותי ע"י מבנה כלשהו- כמו מסעדות על חוף הים או גן אירועים המשקיף אל הים אך לא ממש נמצא עליו. זאת ועוד, האורחים באים בהמוניהם בצבעים שונים ומשונים, החתן לובש שחור כבמסורת והכל- אבל הכל שונה.


ההבדלים והפערים

הסיבה שנשים רבות החולמות על חתונת חוף הים, כזו הפשוטה עם החולות ברגליים, בסופו של יום בוחרות להתחתן בתוך אולם הינה כסף. נכון, כסף. באופן פרדוקסאלי- ככל שתרצה פחות, תצטרך להשקיע יותר. כיום ישנם 2 דרכים לקיים אירועים על חוף הים: למצוא מקום פיסת חוף המיועד לאירועים ולעשות בו את החגיגה או להוציא את כל האישורים הדרושים מהעירייה ולארגן את האירוע עצמאית. במקרה הראשון מדובר על הוצאה כספית לא קטנה ובמקרה השני על כאב ראש שקשה לתאר. בכל מקרה, לנשים שלא מוותרות על החלום ואכן חוגגות את חתונתן בטבע ועוד ליד הים- יש זיכרונות נפלאים שאין לאף אחת אחרת.

 

ערפל של ברים

 

בחורה צעירה, יפה, מחשוף עמוק- כוס אלכוהול בצבע ענברי בידה האחת וסיגריה מהבילה בידה השניה. העשן עוטף אותה בסוג של מסך חלומי. תמונה זו אינה זרה לאף מבקר פאבים בארץ. לא מדובר בדמיון כלל, אלא תמונה מציאותית של סוג הבילוי הנפוץ בחברה הישראלית: עובדים קשה ראשון עד חמישי ובשישי בערב, יוצאים וחולשים על ברים עם מוזיקה רועשת, אלכוהול בשפע, מסך עשן סיגריות והורמונים משתוללים.


התדמית והעישון

 

להתחיל עם בחורה בפאב זה לא דבר בלתי מקובל, ההפך. משהו בסצנה הזו, בתאורה המעומעמת, במוזיקה החזקה או שקטה (תלוי באיזה אם מדובר בדאנס בר או לא ומה גילאי הנוכחים) ואפילו באוכל, גורם לך לרצות לממש פנטזיות ואולי להכיר גם כמה פנטזיות חדשות. גם מסך הערפל הקל שחולש על המקום בגלל כמות גדולה של מעשנים מוסיפה לא מעט לאווירה. נכון כי עוד ב- 2007 חוקק חוק האוסר על עישון במקומות סגורים, אך בנינו- אינו נאכף וכמעט כל אותם ברים ופאבים, בעיקר בתל אביב, מאפשרות ללקוחותיהם לעשן.


הדאנס בר

 

הדאנס בר הנו סוג של הכלאה בין ברים מסורתיים- בר משקאות ומוזיקה קלה- עם מועדון הריקודים. מדובר במקום בלי רחבה מוגדרת לריקוד ועם זאת, עם מרחבי ריקוד כאלה ואחרים. דאנס ברים בד"כ נהנים מדיג'יי קבוע, המומחה לקהל המקום הספציפי ויודע לבדר אותו. ברב המקומות אפשר למצוא פינה שקטה לשבת ואכול, אם כי חייבים להודות שהזמנת אוכל אינה נפוצה במיוחד במקומות כאלה. אנשים מגיעים לכאן להנות מהשילוב של אלכוהול איכותי, מוזיקה טובה ולרב גם אזורים שלמים של ספות נוחות. הדאנס בר הינו מקום מושלם לחגיגות ימי הולדת ואירועים אחרים.


פאב או בר

 

למרות שביסוד פאב ובר הינן מילים נרדפות, יש שיגידו כי הפאב דומה יותר למסעדה וגדול יותר במימדיו. אולם אין שום אינדיקציה רשמית לעניין וכל מקום קטן, בעל קונספט של שתייה-מוזיקה, נקרא פאב או בר. פאבים מפורסמים מסוימים מחו"ל (דוגמת הפאב האירי המפורסם טמפל בר) גם הם לא עושים את ההבחנה בין הפאב לבר ובואו נודה בזה- הם מבינים בזה טוב מאתנו. 

 

סוג שירות עבור מקום לחגוג מחיר

עלות אולמות אירועים 

  
אולם אירועים בחורף
150-170 ש"ח (מחיר למנה)
  
אולם אירועים בקייץ
200-250 ש"ח (מחיר למנה)
  
  
עלות גני אירועים 
  
גן אירועים בחורף
150-170 ש"ח (מחיר למנה)
  
גן אירועים בקייץ
200-250 ש"ח (מחיר למנה)
  
  
עלות מועדונים - לופטים 
  
השכרת לופט לסוף שבוע
1,500-2,000 ש"ח
  
השכרת לופט אמצע שבוע
1,200-1,500 ש"ח
  
השכרת מועדון באמצע השבוע
*מחיר משתנה בהתאם לגודל האירוע
  
  
עלות צימר רומנטי 
  
צימר רומנטי באמצע השבוע
700-1,000 ש"ח (מחיר ליום)
  
צימר רומנטי בסוף שבוע
1,500-3,000 ש"ח
  
  
עלות יאכטות להשכרה 
  
הפלגה ביאכטה באמצע השבוע
600-1,600 ש"ח
  
הפלגה ביאכטה בסוף שבוע
800-1,600 ש"ח
  
  
עלות וילות עם בריכה 
  
השכרת וילה עם בריכה באמצע השבוע
800-1,200 ש"ח (מחיר ליום)
  
השכרת וילה עם בריכה בסוף השבוע
1,200-1,600 ש"ח (מחיר ליום)
  
ספא למסיבת רווקות, רווקים
150-300 ש"ח (מחיר ליחיד)
  
אירועים בטבע
*מחיר משתנה בהתאם לגודל האירוע
  
אירועים בחוף הים
*מחיר משתנה בהתאם לגודל האירוע
  
אירועים במסעדות
*מחיר משתנה בהתאם למספר סועדים

ט.ל.ח

עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !