×


תפריט נגישות

מחירון חוגים למבוגרים

כמה עולה חוגים למבוגרים ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוגים למבוגרים מעודכן לשנת 2019.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגים למבוגרים בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוגים למבוגרים מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

כמה עולה חוגים למבוגרים ?

סוג חוג למבוגרים וטווחי מחירים

חוג אנגלית למבוגרים
70-120 ש"ח לשיעור

חוג שחיה למבוגרים
150-250 ש"ח לחודש
  
חוג באולינג למבוגרים
100-150 ש"ח לחודש
  
חוג טיסנאות למבוגרים
100-150 ש"ח לחודש
  
חוג שירה בציבור למבוגרים
150-230 ש"ח לחודש
  
חוג ריקודי מחול למבוגרים
150-230 ש"ח לחודש
  
חוג טניס שולחן למבוגרים
150-230 ש"ח לחודש
  
חוג רכיבה על אופניים למבוגרים
150-230 ש"ח לחודש
  
כלכלת המשפחה
150-230 ש"ח למפגש
  
חוגי העשרה למבוגרים
150-230 ש"ח לחודש
  
סדנאות צחוק
150-250 ש"ח למפגש
  
סקסולוגיה
150-250 ש"ח למפגש
  
חוג בישול
150-250 ש"ח לחודש
  
חוג סייף לבוגרים
150-200 ש"ח לחודש
  
חוג קארטה לבוגרים
100-180 ש"ח לחודש
  
חוג קפוארה לבוגרים
150-180 ש"ח לחודש
  
חוג קונג פו לבוגרים
100-150 ש"ח לחודש
  
חוג קיקבוקס לבוגרים
100-150 ש"ח לחודש

ט.ל.ח

 

מדריך חוגים למבוגרים

אנשים רבים מרגישים צורך להשתנות, להתגבר על הפחדים שלהם או ללמוד משהו חדש, דווקא כשנולד להם ילד לראשונה. פתאום, מתחשק לך להיות אמיץ יותר, חכם יותר, חזק יותר- אחרי הכל, אתה צריך להבא דוגמא. אתה אחראי על חיים של אחר עכשיו. אין פלא, כי דווקא אותם הורים צעירים הם שיוצרים גל של פונים לחיפוש עבור חוגים למבוגרים שלדידם יעזרו להם להשיג את המטרות האלה, או לכל הפחות חוגים למבוגרים שיעשירו את עולמם. מובן שקיימים גם גילאים אחרים בהם אנשים חפצים להירשם אל חוגים למבוגרים- אבל אין ספק שזוהי הקבוצה המעניינת ביותר.


מה בוחרים?

אז מה מחפשים אותם הורים צעירים כאשר הם פונים לעולם של חוגים למבוגרים? ובכן, רובם המכריע מחפש לעשות משהו שלא עשה עדיין אך תמיד רצה. רבבות פונים אל חוגי מיומנויות נוסח חוג שחייה למבוגרים, חוג נגרות למבוגרים, חוג אופניים, חוג צורפות, קורס תפירה, חוגי בישול או אפילו שרברבות- כדי לדעת טוב יותר לתפעל את הבית ולהחזיר במעט (בעידן בו רובנו יודעים יותר על מחשב מאשר על צנרת ובנייה) את התחושה שהם חוו כאשר הביטו באבותיהם ואימהותיהם במטבח או בעת תיקון שרפרף. הרי מי לא רוצה שבנו יסתכל עליו באותו חיוך גאה?


אימהות יקרות

אצל אימהות לב?נות קורה לא אחת כי פתאום המשמעות של להיות אישה בעולם מתחוורת להם ביתר שאת. נשים רבות חשות פתאום בהלה על חוסר האונים הטמון בעולם ופונות לכיוון אקטיבי יותר של למידת הגנה עצמית. כיום ישנו היצע גדול מאד של חוגי אומנויות לחימה, החל מהמקומי- חוג קרב מגע ועד קונג פו, קראטה או חוג איגרוף. מובן שלא רק נשים פונות ללימודים כגון חוג קראטה. גברים רבים חשים צורך לחזק את עצמם ולהיות בריאים יותר ולשם כך פונים אל חוגי ספורט שונים דוגמת חוג טניס או חוג טניס שולחן. נשים אחרי לידה מעדיפות ספורט מעודן יותר- חוג יוגה, חוג פילאטיס או זומבה לעיצוב גזרה, פופולאריים למדי.


היצירתיות

אנשים רבים מחליטים לקחת את התשוקה שלהם וללמוד ליישם אותה בעולם היצירתי, כך למשל רבים מחליטים לקחת מורה לגיטרה או ללמוד לצייר בחוגים או ע"י לימוד ציור ממורה פרטי. למעוניינים לפתח את הצד היצירתי שלהם שלא במסגרת חוג ציור למבוגרים ישנן סדנאות יצירה כלליות, המשלבות קצת מכל דבר ומלמדות טכניקות שונות. קיימים קורסים למבוגרים קצרי מועד או חוגים ארוכי טווח כגון חוגי קרמיקה למבוגרים, חוגי פיסול וקדרות.


המקצועיות

ישנם שפונים אל חוגים למבוגרים תל אביב, חוגים למבוגרים ירושלים, חוגים למבוגרים חיפה או בכל עיר גדולה אחרת בשביל להתמקצע בתחביב שלהם. כך למשל אפשר לקחת חוג טיסנאות, חוג צילום, חוג קארטינג או קורס עיצוב פנים כמעט מקצועי וברמות שונות, וללמוד את רזי המקצוע כדי להתקדם בו, או לאו דווקא.

 

איזה חוגים מתאימים ומומלצים לגיל השלישי?

תחילה נוריד מהרשימה את חוגי ספורט אקסטרים והתעמלות קרקע, ובנימה רצינית יותר, חוגים לגיל השלישי הם חוגים המפעילים יותר את הראש, ופורטים יותר על מיתרי האושר וההנאה, ופחות עוסקים בספורט, תנועה ואירוביקה.

בגיל השלישי, הדבר שאנחנו מחפשים יותר מכל הוא להרגיש צעירים, וכמובן גם עניין והנאה. זה יכול להיות חוג לריקודים סלוניים, חוג יצירה בחימר, קרמיקה, ציור, פיסול וכדומה, וזה יכול להיות חוג משחקי שנועד לשלב בין הנאה ותחרות.

הדבר הנכון ביותר לעשות הוא לעבור על רשימה ארוכה של חוגים, וממנה ליצור רשימה קצרה יותר של חוגים שעשויים לעניין אתכם. לאחר מכן השתתפו בשיעור ניסיון בחוגים המעניינים ביותר, ובדקו מה לוחץ לכם על הכפתור הנכון, וזה יהיה החוג הנכון והמומלץ ביותר עבורכם.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוגים למבוגרים ולהבין את טווחי המחירים לפי החוג הרצוי לכם.

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.