מחירון חוג רכיבה על אופניים

 

כמה עולה חוג רכיבה על אופניים?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג רכיבה על אופניים מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגי רכיבה על אופניים בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוגי רכיבה על אופניים מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

 

טווחי מחירים

 

חוג רכיבה על אופניים לילדים - 150-190 ש"ח

חוג רכיבה על אופניים למבוגרים - 170-230 ש"ח

ט.ל.ח

 

טיפים עבור חוג רכיבה על אופניים

 

הם עוזרים לך לשמור על הבריאות- לנשום אוויר צח יותר בגלל אי המצאות על הכבישים, שיפור הטונוס השרירי וסיבולת לב ריאה בגלל הפעילות הספורטיבית, הם יחסכו לך את זמן הציפייה בפקקים ובכלל- כמעט ואין חסרונות לנסיעה אל מרחקים קצרים באופניים (במזג אוויר מתאים, כמובן). אבל מה תעשה, אם מעולם לא למדת לרכב עליהם?

 

לא כמו היום

 

ההורים שלנו לא היו דור של מחשב, אייפון ואייפד. ולמרות המצאות הטלוויזיה בבית, הם היו תמיד בחוץ. לכן, אולי, נדיר למדי למצוא מבוגר שאינו יודע כיצד לרכב על אופניים- נכון? לא נכון. אנשים בני שלושים, ארבעים ואפילו יותר, מסיבות שונות ומשונות, מעולם לא למדו לרכב על אופניים. אז הרי חדשות חברים- לעולם לא מאוחר מדי. למעוניינים ללמוד ישנם שלל אפשרויות הרשמה אל סדנאות רכיבה על אופניים, המיועדים לבני גילם אגב, בלא צורך להשתרך כמבוגר יחיד בתוך חוג של ילדים צעירים. כיום סדנאות רכיבה על אופניים למבוגרים הן עניין שבשגרה ואפשר למצוא אופציות של חוגים כמעט לכל הגילאים.

 

חוג או סדנא?

 

אז מה ההבדל המהותי בין חוגים לבין סדנאות רכיבה על אופניים. ובכן, אין הבדל. סדנא קצרת מועד יכולה ללמד אתכם את הבסיס, אותו תלמדו גם בתוך חוגים. אך לרב בהרשמה אל חוג תמצאו את עצמכם עם אנשים נוספים, מתכננים טיולי אופניים או מסעות- כחלק מהסדנא, או כמשהו נלווה ועצמאי. כך לימודי הרכיבה יוצאים מלמידת מיומנות בלבד והופכים לחלק מהתנהלות חברתית, המאפשרת לימודי רכיבה במשטחים ודרכים שונות וכמובן, מהנים גם ללא ערך לימודי מיוחד.

 

לפגוש חברים

 

האם אפשר לשים מחיר על מציאת חברים? ממש לא. בגילאים המבוגרים, קשה לנו למצוא חברים חדשים, כך מאפשרים לנו חוגים למבוגרים דוגמת לימוד רכיבת אופניים לצאת אל הפעלות שונות לבני גילנו ולפגוש אנשים בדיוק כמונו באותם חוגים למבוגרים. הפעלות נעות מבחינת אורך הזמן שלהן, האקטיביות שלהן והגילאים של המעורבים, אז תמיד אפשר למצוא הפעלות של חוגים למבוגרים שיתאימו לכם. בעניין מחיר הלימודים- אין לכם מה לדאוג, לא מדובר על מחיר מופקע בד"כ והעיקר- ההנאה.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוגי רכיבה על אופניים ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.