בקש הצעת מחיר בקליק מעורך דין משפחה

מחירון עורך דין משפחה

כמה עולה עמלת עורך דין המתמחה בדיני משפחה ? כמה עולה שעת ייעוץ של עורך דין משפחה ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור שירותי עריכת דין.

לא משנה איזה סוג שירות מעורך דין משפחה אתם מחפשים ? יש לנו הכל מהכל , גירושין, הסכם ממון, מזונות, משמורת ילדים, הסדרי ראיה, נישואים אזרחיים ועוד. 

מלבד מחירון עורכי דין למשפחה תמצאו גם מדריך מלא ומקיף ואף לשאול שאלות ממומחים בתחומים השונים.

 

מחירון עורך דין משפחה


מחירון עורך דין משפחה באדיבות אתר עורכי דין בקליק !

כמה עולה עורך דין משפחה? כמה עולה שעת יעוץ של עורך דין משפחה?

 

הכל על עורך דין משפחה

באילו תחומים עוסק עורך דין מומחה לענייני משפחה?

תחום דיני המשפחה הינו נרחב ולא פשוט משום שמדובר על נושא רגיש ביותר ולכן עורכי הדין אשר מספקים שירותים בתחום חייבים לנהוג בלקוחותיהם בעדינות ומקצועיות. נוסף על כך, במקרים רבים נמשכים ההליכים זמן רב או מתעוררים לאחר שהצדדים הניחו שסיימו עימם, עובדה זו מקשה על התהליך.

מכיוון שהתחום כה מורכב הוחלט להקים בית משפט אשר עוסק בכל הנושאים הקיימים בתחום המשפחה. פסקי דין דיני משפחה עוסקים בתחומים: משמרות ילדים קטנים, מזונות ילדים, חטיפת ילדים, מזונות אישה, אמהות ואבהות, כתובה, ענייני רכוש, אלימות במשפחה, הסכמי גירושין, נישואין אזרחיים ופרטיים, ידועים בציבור, הסכמי ממון, אפוטרופסות, תביעות גירושין, ילדים משותפים כאשר ההורים אינם נשואים ולא מקיימים חיים משותפים, ידועים בציבור ועוד.

 

באילו תנאים יש לעמוד כדי לקבל סיוע משפטי?

ניתן לקבל סיוע משפטי בדיני המשפחה רק במידה ועומדים בשלושה תנאים. ראשית, על הסיוע המשפטי לעסוק בנושא או בכמה נושאים מהנושאים הרשומים בחוק. שנית, על מבקש הסיוע לעבור מבחן של רכוש והכנסות. ההכנסה הנבדקת היא רק ההכנסה של מבקש הסיוע, לרבות מקרים בהם מבקש הסיוע הינו קטין. התנאי השלישי לקבלת הסיוע היא שישנו סיכוי משפטי.

במידה ומגיש הבקשה זכאי לקבלת הסיוע הוא יקבל חוות דעת משפטית מעורכי דין מומחים לענייני משפחה, ייצוג משפטי, עריכת הסכם גירושין או עריכת הסכם שלום בית ואישורם, עריכת צוואות ורישום הצוואות אצל הרשם לתחום הירושה.

 

איך לבחור עורך דין מתאים לענייני משפחה?

כידוע, תהליך הגירושין הוא איננו סיטואציה פשוטה. מדובר על תקופה קשה מאוד אשר מלווה בקשיים רגשיים, בעיות כלכליות, צורך להסביר לילדים מה קורה בבית, צורך להסביר לסובבים- בני המשפחה, החברים, המכרים וכו' מה קורה ועוד. מעבר לזאת, בעידן המודרני בו נמצאים כולם ברשתות החברתיות, עלול המידע להגיע לכל החברים ברשת וכמובן שגם עניין זה אינו פשוט. משום שמדובר על נושא רווי קשיים יש לפנות אל עורך דין מקצועי, מנוסה ורגיש.

 

במה המשרד מתמחה?

כדי לבחור את עורך הדין המתאים יש לבחון כמה פרמטרים חשובים- ראשית יש לבדוק האם הוא אכן מתמחה בתחום דיני משפחה והאם מדובר על התחום היחיד בו  מתמחה המשרד. חשוב לבחור במשרד אשר מתמחה בתחום זה ולא במגוון תחומים משום שיש צורך בידע רב, מיומנות, ותק וניסיון ואסטרטגיה בניהול התיקים ובהתנהלות מול הצד הנגדי.

 

חשיבותה של כימיה

כמו כן, חשוב לבחון את הכימיה הקיימת עם עורך הדין. חשיבותה של הכימיה עם עורך הדין הינה מהותית תמיד אך במקרה זה- של דיני משפחה היא חשובה אפילו יותר משום שצריך לטפל בתהליך באופן יסודי ולעבוד הרבה ביחד. עורך דין רגיש, דיסקרטי, סבלן, בעל יכולת הקשבה והבנה וכמובן- מקצועי יוכל לספק שירות איכותי. כמו כן, יש לבדוק האם עורך הדין זמין או האם במקרים בהם אינו זמין ניתן לפנות אל הצוות המקצועי אשר עובד במשרד ולקבל מענה.

 

האם עורך הדין יודע כיצד לבנות אסטרטגיה?

חשוב מאוד לבחור בעורך דין שיודע כיצד לבנות אסטרטגיה טובה ונכונה. על האסטרטגיה להבנות בהתאם למקרה, לנפשות הפועלות, להשלכות לטווח הקצר ולטווח הארוך, לנושא הפרקטי ולנושא האישי וכו'. מעבר לזאת, צריך עורך הדין לחשוב בצורה גמישה ולשנות את דרך העבודה בהתאם לשינויים החלים בתהליך. כמו כן, עליו להתאים את דרך העבודה לצרכים  ולרצונות של הלקוח.

 

העדפה לעורך דין מגשר

מכיוון שניהול משא ומתן הינו מהותי ביותר לתחום של דיני המשפחה, מומלץ לפנות אל עורך דין אשר עוסק בגישור. עורך דין מגשר יוכל להבין ולראות את המקרה בצורה מקיפה יותר ולנהל את המקרה תוך חשיבה על כל האפשרויות הקיימות. עורך דין מגשר יוכל להפוך את התהליך לקצר יותר ולהקל על הלקוח. נוסף על כך, מומלץ לפנות אל מגשר משותף- כך יהיה התהליך נוח ונעים יותר (עד כמה שניתן), יחסוך כספים ויענה על הצרכים של השניים.

 

כיצד ניתן למצוא את עורך הדין המתאים?

מציאת עורך דין מקצועי אשר מתמחה בתחום דיני משפחה, היא איננה תהליך פשוט משום שכפי שצוין- על עורך הדין להיות מנוסה בתחום, להיות קשוב, סבלן ורגיש, לדעת כיצד לבנות אסטרטגיה נכונה, רצוי לפנות אל עורך דין אשר עוסק גם בגישור ועוד. כמו כן, יש לבחור בעורך דין אשר גורם ללקוח להרגיש בנוח, הכימיה מהותית לתהליך.

 

אני מחפש עורכת דין משפחה מומלצת - מישהו מכיר?

במידה ואתם מחפשים עורך דין מומחה לדיני משפחה- בין אם מדובר על עורכי דין משפחה במרכז, עורכי דין משפחה בצפון או עורכי דין משפחה בדרום, תוכלו לפנות אל חברים קרובים ובני משפחה תומכים ולבקש מהם להמליץ לכם על עורך דין מנוסה אשר עוסק בתחום. במידה והסביבה הקרובה לא תכיר עורכי דין מתאימים הם יוכלו לפנות אל סביבתם הקרובה ולבקש המלצות.

כפי שצוין חשוב שלא לפנות אל עורך דין שאינו מתמחה בתחום או מתמחה במגוון תחומים משום שעורך דין כזה לא יהיה מספיק בקיא ובעל ניסיון. בניגוד למגוון תחומים אחרים ורחוקים מאיתנו מבחינה רגשית, לא מומלץ לערוך את החיפוש בפייסבוק (לכתוב על ה"וול" שאתם מחפשים עורך דין דיני משפחה) משום שהדבר יחשוף אתכם ויגרום לאנשים לדבר- סביר להניח שאינכם מעוניינים בדבר אז במקרה זה עדיף להימנע מכך.

 

מה מגלה האינטרנט?

אופציה נוספת לחיפוש אחר עורך הדין תוכל להתבצע באמצעות גלישה באתרים באינטרנט. באמצעות האינטרנט תוכלו לקבל אינפורמציה רבה בזמן קצר יחסית ולא תצטרכו לחשוף את עצמכם. תוכלו להקליד את המילים: "עורך דין משפחה המלצות" או: "עורכי דין מומלצים לדיני משפחה" ותמצאו מגוון אתרים של עורכי דין אשר מתמחים בתחום.

כאשר תבחנו את האתרים זכרו לבדוק את הוותק והניסיון של כל בעל מקצוע, בדקו האם מדובר על עורכי דין מגשרים, באילו מקרים הם טיפלו (האם הם מספקים ייצוג בבג"צ, האם הם סייעו לתהליך גירושין בבית הדין הרבני, האם הם צברו ניסיון במקרים של אלימות במשפחה וכו'). כמו כן, יש לבדוק היכן נמצא המשרד של עורכי הדין, האם הם זמינים ללקוחות, האם ניתן לפנות אל צוות המשרד במידה והם אינם זמינים, מהו המחיר שהם גובים עבור העבודה ועוד.

מומלץ לבדוק מהי עלות עורך דין משפחה על ידי הקלדת המילים: "עורכי דין דיני משפחה השוואת מחירים" במנוע החיפוש. בצורה זו תוכלו לדעת האם המחירים שדורשים עורכי הדין סבירים, נמוכים מידי או גבוהים מידי ביחס לשוק.

לגלוש אל עורך הדין ולעבור בפורומים

אופציה נוספת למציאת עורך הדין המתאים תוכל להתבצע באמצעות גלישה בפורומים. הגולשים בפורומים יאפשרו לכם לשאול מגוון שאלות ולא תצטרכו להזדהות. תוכלו לשאול את הגולשים על התהליך שעברו, על התחושות והקשיים, תוכלו לבקש מהם להמליץ לכם כל עורכי דין גירושין, תוכלו לשאול: "כמה עולה עורך דין לענייני משפחה?" ועוד.

רק לאחר שתקבלו את כל האינפורמציה, תערכו מספר פגישות עם עורכי דין ותבדקו האם ישנה כימיה טובה, תערכו השוואת מחירים וכו' תוכלו להמשיך את השלב הבא ולהתחיל בתהליך.

שיהיה לכם בהצלחה

 

כמה עולה עורך דין משפחה?

טווחי מחירים ועמלות גירושין

שעת ייעוץ עורך דין משפחה
300-500 ש"ח

פגישת ייעוץ עורך דין משפחה
500-1,500 ש"ח

ניהול הליך משפטי עורך דין משפחה
25,000-130,000 ש"ח

ניהול תביעה בודדת עורך דין משפחה
8,000-30,000 ש"ח

 

טווחי מחירים הסכמי גירושין וממון

הסכם גירושין עבור חלוקת רכוש
3,000$-7,000$
8,000-20,000 ש"ח

הסכם גירושין עבור משמורת ילדים
3,000$-7,000$
8,000-20,000 ש"ח

הסכם גירושין
3,000$-7,000$
8,000-20,000 ש"ח

הסכם ממון בין בני זוג
2,500$-7,000$
8,000-20,000 ש"ח

 

טווחי מחירים עריכת צוואות וירושות

עריכת צוואה
2,200-3,000 ש"ח

עריכת שתי צוואות
4,400-6,000 ש"ח

הפקדת צוואה
800-900 ש"ח

בקשה לצו קיום צוואה או ירושה
2,500-3,500 ש"ח

התנגדות לצו קיום צוואה או ירושה
20,000-40,000 ש"ח

** מחירים לפני מע"מ

 

מחירי אגרות בית משפט לעייניני משפחה

תביעה לסכום כסף קצוב 
אחוז (1%) מהסכום שנתבע מערכו
ולא פחות  מ - 476 ש"ח

בקשה לאיזון משאבים
2,846 ש"ח

תביעה בנושא מזונות או מדור
234 ש"ח

התנגדות למתן צו ירושה או צו קיום צוואה
954 ש"ח

בקשה לתיקון וביטול צוי ירושה
980 ש"ח

בקשה למינוי מנהל עיזבון
980 ש"ח

כתיבת צוואה מול שופט
505 ש"ח

הוכחת צוואה
505 ש"ח

בקשת ערעור על החלטת רשם
505 ש"ח

ט.ל.ח

 

מחירון עורכי דין

 

עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !