בקש הצעת מחיר בקליק לבדק בית

מחירון בדק בית

כמה עולה בדק בית ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון בדק בית מעודכן לשנת 2019 ולאחריו מדריך טיפים בשם : "מדריך לבחירת חברת בדק בית בעידן האינטרנט"

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות בדק בית בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

 

עלות בדיקת ליקויים בדירה חדשה?

עלות בדיקות ליקויים בדירות ובתים לפני קניה  
   
בדיקת ליקויים בדירה עד 5 חדרים
מחיר - 1,300-1,600 ש"ח
   
בדיקת ליקויים בדירה מעל 5 חדרים
מחיר - 1,500-1,800 ש"ח
   
בדיקת ליקויים בבית קרקע עד 150 מ"ר
מחיר - 1,800-2,000 ש"ח
   
בדיקת ליקויים בבית קרקע מעל 150 מ"ר
מחיר - 2,000-2,300 ש"ח
   
בדיקת רישוי וחוקיות המבנה
מחיר - 1,100-1,300 ש"ח
 

עלות בדיקה הנדסית מקיפה  
   
בדיקה הנדסית מקיפה לדירה חדשה מקבלן
מחיר - 1,200-2,000 ש"ח
   
בדיקה הנדסית מקיפה לדירה יד 2
מחיר - 1,200-2,000 ש"ח
   
בדיקה הנדסית בעלת נושא מוגדר יחיד
ריצוף, סדקים, רטיבות וכו
מחיר - 800-1,000 ש"ח
   
בדיקת ירידת ערך לדירה ישנה
מחיר - 600-1,000 ש"ח


עלות בדיקות חשמל  
   
בדיקות חשמל (ביקורת חשמלאי מוסמך)
מחיר - 300-340 ש"ח
   
בדיקת לוח חשמל
מחיר - 200-300 ש"ח
   
בדיקת ארון חשמל
מחיר - 150-250 ש"ח
   
בדיקת דוד חשמל
מחיר - 150-200 ש"ח
   
בדיקה של מקור קצר חשמלי
מחיר - 130-200 ש"ח
   
בדיקה + ביקורת הארקה
מחיר - 1,300-1,700 ש"ח
   
בדיקות גופי תאורה
מחיר - 70-100 ש"ח


עלות בדיקות גז, זיהום אוויר וקרינה

בדיקת גז מסוג רדון
מחיר - 280-380 ש"ח
   
בדיקת זיהום אוויר
מחיר - 2,200-3,000 ש"ח
   
בדיקת קרינה
מחיר - 280-380 ש"ח


עלות בידוד אקוסטי (בדיקת רעש)
   
בדיקות בידוד אקוסטי
מחיר - 6,000-8,000 ש"ח
   
בדיקת רעש
מחיר - 150-300 ש"ח


עלות איתור נזילות מים, איטום גגות
   
איתור נזילות מים
מחיר - 800-1,000 ש"ח
   
בדיקת צנרת וביוב
מחיר - 200-400 ש"ח
   
בדיקת איטום גגות
מחיר - 2-4 ש"ח למ"ר
   
בדיקת איטום תקרות
מחיר - 2-4 ש"ח למ"ר

 

עלות סוגיי ליקויי בניה - טווחי מחירים

ליקויי אלומיניום - 500-3,500 ש"ח
  
עבודת ריצוף לקויה - 4,000-25,000 ש"ח
  
ליקויי טיח - 2,000-6,000 ש"ח
  
שיפוע לא תקני במרפסת - 4,000-25,000 ש"ח
  
רטיבות בצנרת החשמל - 4,000-10,000 ש"ח
  
מחסור בחוטי הארקה - 3,000-10,000 ש"ח
  
ליקויי צנרת מים וביוב - 10,000-30,000 ש"ח
  
עובש בקירות - 8,000-12,000 ש"ח
  
רטיבות בקירות - 4,000-25,000 ש"ח
  
קירות בטון חשופים לגשם
- 3,000-10,000 ש"ח
  
סדקים בקירות - 500-3,000 ש"ח

מרצפות בולטות שקועות
- 4,000-16,000 ש"ח

 

עלות עורך דין בדק בית  
   
עמלת עורך דין בדק בית
מחיר - 10-20% מערך התביעה
   
שעת ייעוץ עורך דין בדק בית
מחיר - 100-300 ש"ח

**מחירון עודכן בתאריך 04.07.19

ט.ל.ח

 

מדריך לבחירת חברת בדק בית בעידן האינטרנט

רכישת דירה מקבלן או דירה יד שנייה היא אחת ההשקעות הגבוהות ביותר והיא לרוב ההחלטה הפיננסית החשובה ביותר בחייו של אדם. ישראלים רבים נוהגים להשקיע כמה מאות שקלים בבדיקת רכב שעלותו כמה עשרות אלפי שקלים אך יש הנמנעים מהזמנת חברת בדק בית לפני ההחלטה על קניית בית פרטי או דירה חדשה או יד שנייה.

ישנם מקרים רבים בהם רוכשי דירות מגלים לאחר הקניה כי רכשו נכס עם ליקויי בניה ועליהם להשקיע ממון רב בתיקון הליקויים.

איתור ליקויי בניה לפני רכישת הנכס היתה מונעת טעות זו ומאפשרת לרוכש הנכס לקבל החלטה צרכנית אחראית ונכונה האם לקנות את הדירה ואם כן להפחית את עלות תיקון ליקויי הבניה מעלות הנכס. לכן, חשוב לבצע בדיקת בדק בית לפני קניית נכסים חדשים או יד שנייה וכך ניתן להימנע מטעויות, מהשקעה לא טובה ומהתמודדות עם עלויות התיקון הגבוהות והמפגעים העלולים להיות מסוכנים.


על מנת לבחור בודקים מומלצים לליקויי בניה מומלץ להיעזר באתר וניתן לקבל מידע מפורט על אנשי מקצוע וחברות בדק בית מובילות ומנוסות בענף. ניתן לקרוא מידע על החברות השונות, לבדוק מה כוללת הבדיקה, להשוות מחירים ולאחר סינון בין התוצאות לבחור בחברה המתאימה לדרישות שלכם.


בדיקה מקצועית

בדיקת ליקויי בניה על ידי מומחה לאיתור ליקויי בניה מאפשרת לכל אדם לקבל החלטה נכונה לפני רכישת הנכס היקר. חברות בדק בית מבצעות ביקורת מבנים מקצועית באמצעות מכשור מתקדם ובמהלך הבדיקה בודקים את יסודות המבנה, איכות הבניה, בודקים את תשתיות המבנה, בין היתר תשתית החשמל ותשתית המים והביוב ועוד.

בנוסף, המומחה מאתר רטיבויות במקומות נסתרים, בודק את רמת הגימור במבנה, בודק את רישום הדירה בטאבו, בודק ומשווה בין התכנית האדריכלית למבנה הקיים ולאחר הבדיקה המקיפה והמקצועית הוא מפיק דוח מפורט הכולל ממצאי בדיקה, מגיש אותו ללקוח ומצרף את המלצותיו. אגב, יש חברות בדק בית המציעות בין שלל הבדיקות הפיזיות של המבנה גם שירות של עו"ד ליקויי בניה על מנת לבדוק את הצד המשפטי של הנכס ובמידה ורוכשים דירה חדשה מקבלן מכינה החברה דוח ליקויי בניה אחריות קבלן ועורך הדין של החברה יכול לספק מענה במקרים של תביעות קבלנים עבור ליקויי בניה.


ליווי לקוחות פרטיים

חברות המתמחות בבדק בית מציעות שירות ללקוחות פרטיים ועסקיים. חשוב כי כל אדם המעוניין לרכוש נכס חדש או ישן ייעזר בשירותים המקצועיים של החברה וכך יוכל לקבל החלטה נכונה לגבי קניית הנכס. כאשר רוכשים דירה חדשה הנושא מקבל משנה תוקף וכך לפני קבלת המפתח ניתן לאתר כל ליקוי בניה בדירה החדשה או בבית החדש ולדרוש מהקבלן או מהחברה המבצעת לתקן את ליקויי הבניה.

ליווי קוני דירות ע"י חברות בדק בית מאפשר לרכושי הדירות לקבל החלטה אחראית ולא להשקיע לשווא את כספם. יש דירות מהן יש להתרחק מאחר ולא כל ליקוי בניה ניתן לתקן ולעיתים עלות התיקון גבוהה מדי ולכן יש להתרחק מהנכס.


ליווי קבלני בניין

חברות בדק בית מציעות שירות מקצועי גם לקבלנים ולחברות בנייה מובילות בענף. ליווי קבלני בניין ע"י חברות בדק בית מאפשר כבר במהלך בניית המבנה לבדוק את עבודת קבלני המשנה כמו קבלני חשמל, קבלני אינסטלציה, קבלני טיח וצבע, קבלני תשתיות וכד' והקבלן או היזם העומד מאחורי הפרויקט יכול לדרוש מקבלני המשנה המעורבים בתהליך בניית הנכס לתקן את הליקויים הנדרשים.

בנוסף, הליווי המקצועי מאפשר לקבלנים לפקח על עבודת העובדים שלהם, לתקן ליקויי בניה כבר בתהליך הבניה וכאשר מגיע לקוח פוטנציאלי לבדוק את הנכס ניתן להציג בפניו דוח בדיקה של חברת מקצועית ולהוכיח כי המבנה נבנה ברמה הגבוהה ביותר ואין בו ליקויי בניה.


עלות תיקון ליקויי בניה

חשוב לדעת כי ברוב המקרים בהם בודקים נכסים ישנים מגלים מפגעים ומאתרים ליקויי בניה. סביר להניח כי בדירות ישנות יש להחליף את תשתית החשמל ואת הצנרת הישנה (מים וביוב). לכן, בדיקה מקיפה ומקצועית לפני רכישת הנכס תאפשר ללקוח לדעת כמה עולה טיפול בליקויי בניה.

יש חברות בדק בית המציעות צוות מקצועי לתיקון הליקויים בעוד אחרות רק מבצעות הערכת עלויות תיקון אך לרוב יוכלו להמליץ על בעלי מקצוע מנוסים ומקצועיים בתחום הנדרש לתיקון או ימליצו כיצד לאתר בעלי מקצוע לתיקון הליקויים.

מומחים לאיתור לקויי בניה יודעים מניסיונם להעריך את המחיר הנדרש לתיקון הליקויים ולכן יש לראות בדוח המופק על ידי המומחה כאמת מידה לעלות התיקון. אגב, במקרה בו מגיעים לבית המשפט כאשר רוכשים נכס לקוי ופגום או ברכישת נכסים חדשים מקבלן ניתן להיעזר בדוח של חברת בדק הבית כמסמך בעל תוקף משפטי לכן חשוב לבחור חברת בדק בית מקצועית ומנוסה הפועלת כחוק ויש לה מוניטין בענף.


חברות בדק בית מומלצות

בעידן האינטרנט קל לאתר חברות בדיקת ליקויי בניה וכל שעליכם לעשות הוא לחפש באחד ממנועי החיפוש ולגלוש לאתרים של החברות השונות. דרך נוספות לאיתור חברות בדק בית מקצועיות ומנוסות היא להיעזר באינדקס מקצועי וכך ניתן ליהנות משירות מתקדם הכולל איתור חברות לפי אזור גיאוגרפי, סינון תוצאות לפי סוג השירות ולרוב ניתן גם להשוות מחירים ולבחור בהתאם.

חשוב לבחור בחברת בדק בית מקצועית, מנוסה ובעל מוניטין ויש לזכור כי עלות הבדיקה היא פרט שולי לעומת הנזק העלול להיגרם לכם ברכישת דירה או בית בו תגלו לאחר הרכישה ליקויי בניה מסוכנים וכמובן יקרים לתיקון. לכן, אין ללכת שבי אחרי המחיר הנמוך ביותר אלא יש לבדוק מספר חברות ולאחר סינון ראשוני מומלץ ליצור קשר עם מספר חברות על מנת להתרשם כבר בשיחת הטלפון מהשירות ומהמקצועיות של החברה. כך, תוכלו לבחור מומחה מקצועי ותיהנו משירות אדיב, מייעוץ מקצועי ומבדיקה מקיפה שתימנע מכם הפסדים כספיים, תביעות ארוכות בבתי המשפט ומפח נפש כבד.

בנוסף, באינדקס מקצועי ניתן לקרוא המלצות על החברות השונות וכך להתרשם מהמקצועיות ומהשירות של חברות בדק בית שונות ולבחור בחרה העונה על הדרישות שלכם.

 

למה כדאי להיעזר בשירותי חברת בדק בית?

שירותי בדק בית הם שירותים שאותם שוכרים לאחר קבלת בית מקבלן, ובכל מקרה בו נדרשת בדיקה הנדסית של מבנה.

לאחר ששמתם את מיטב כספכם על רכישת הבית שלכם, אתם רוצים לוודא שכל מה שהובטח לכם אכן מקוים, ושהבית עומד בכל התקנים ההנדסיים לרבות רצפה ישירה כפלס, חלונות ישרים, דלתות ישרות, קירות יציבים, מרפסות חזקות וכל נתון הנדסי אחר שנועד להבטיח גם רמת בטיחות מקסימלית, וגם רמת אסתטיקה מקסימאלית.

חברת בדק בית תעמיד לרשותכם מהנדסים מקצועיים שיבחנו את הדירה שלכם בצורה קפדנית ודקדקנית, ותפיק עבורכם דו"ח שמהווה מסמך משפטי, בו תוכלו להשתמש על פי הצורך, ואם תידרשו לפנות אל הקבלן או קבלן השיפוצים על מנת שיבצע תיקונים בנכס. בהיעדר מסמך כזה, תתקשו להוכיח את טענותיכם ברמה המשפטית.


לסיכום

ליווי קוני דירות ע"י חברות בדק בית חשוב ואין לרכוש דירה חדשה או יד שנייה ללא עזרה מקצועית. חברות בדק בית שולחות צוות מקצועי הכולל מהנדסים מנוסים ובעלי הכשרה בתחום ביקורת מבנים ואיתור ליקויי בניה. לאחר הבדיקה המקצועית ניתן לקבל החלטה נכונה ונבונה האם לרכוש את הנכס ובמקרים של רכישת דירה חדשה מקבלן לדרוש מהקבלן לתקן את כל הליקויים לפני המעבר למגורים.

 

*** מחירי בדק בית משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות מבודקי בתים מומלצים ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר ובודקי בית מובילים יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.

 

מחירון שיפוצים

 

עדכונים אחרונים