×


תפריט נגישות

איך לחסוך כסף בשעה וחצי

מחפש לדעת איך לחסוך כסף בקלות ובמהירות?

 

 

איך לחסוך כסף בפחות משעה וחצי?

כמה עולה

 

אנשים שקבלו את העצות שכתובות כאן חסכו עשרות אלפי שקלים, כן זה נראה ארוך לקריאה אבל אם השכר שלך עבור 10 דקות עבודה לא מגיע לפחות ל 1,000 ש"ח אז שווה לך להשקיע כמה דקות בקריאה!

 

 

כאשר לא מצליחים להרוויח יותר כסף אז לפחות כדאי לדעת איך אפשר לבזבז פחות ואנחנו לא מדברים כאן על חיסכון בחשמל, מים או קניות בסופר, אם נדליק את המזגן פחות שעות ביום אז ברור שנחסוך כסף אבל נפגע באותו זמן באיכות חיינו וכאן המטרה היא לחסוך הרבה כסף במינימום מאמץ ומבלי לפגוע ברמת החיים הנוכחית ואפילו לשדרג אותה.

 

 

לרוב האנשים בישראל פשוט אין אפשרות להגדיל את ההכנסות החודשיות וזה מאלץ אותם להסתדר עם מה שיש וכמובן לעשות הרבה פשרות וויתורים, להשכיר או לקנות דירה פחות טובה ממה שרצו, לא לקנות את רכב החלומות, לוותר על חופשות, בילויים, קניות, בגדים וזה עוד המצב הטוב, חלק נכבד מתושבי ישראל רק "שורדים" את החודש, יוקר המחייה כל כך גבוה שהם נאלצים "להתגלגל" בין המשכורות להוצאות השוטפות הרבות והגבוהות.

 

 

 

איך אפשר להישאר עם יותר כסף בכיס מבלי להגדיל הכנסות?

 

 

כל אחד יכול לחסוך הרבה מאוד כסף כל חודש מההוצאות הקיימות וזו לא סיסמא!

 

 

בהשקעה של מספר שעות בלבד ובאופן חד פעמי ומבלי לוותר על כלום, אנו נראה לכם איך תצמצמו את ההוצאות החודשיות באופן שישאיר לכם כל חודש באופן קבוע מאות שקלים פנויים בכיס.

 

 

זה לא משנה אם אתם רווקים או בעלי משפחה, הדרך להישאר עם יותר כסף בכיס בכל חודש לא מצריכה להיות גאון אלא רק לקרוא את העצות והטיפים שאנחנו נותנים לכם כאן במדריך "איך לחסוך כסף מהר ונכון".

 

 

 

פעולות שצריך לעשות רק פעם אחת ויחסכו לכם מאות שקלים כל חודש!

 

חיסכון בתיק הביטוח והפנסיה

 

חיסכון של מאות שקלים בחודש, השקעה נדרשת מבחינתכם היא להשקיע חצי שעה בייעוץ טלפוני.

 

 

אם אתם מעל גיל 30 ומתחת לגיל 64 אז שווה לכם לבדוק כפל ביטוחים ופנסיה, רוב האנשים חושבים שמשכנתא זו ההוצאה הגדולה בחיים אך למעשה על ביטוחים כאלה ואחרים משלמים הרבה יותר, מלבד כפל ביטוחים כדאי גם שיבדקו וישוו לכם בין פוליסות הביטוח השונות הן מבחינת מחיר והן מבחינת הכיסוי, יש אנשים שחסכו קרוב למיליון שקל והשכר שלהם לא היה גבוה מהממוצע של השכר בשוק העבודה. 

 

סדר בתיק הביטוח

 

 

 

מיחזור משכנתא

חיסכון של מאות שקלים בחודש

 

 

מחזור משכנתא זה בעצם שדרוג של המשכנתא הקיימת לקבלת תנאים טובים ומתאימים יותר עבור הלווה למצבו הנוכחי בהווה.

 

 

כדאי ואף מומלץ למחזר משכנתא כאשר יש שינוי במצבכם הפיננסי או לחילופין כאשר הריבית במשק יורדת, שינוי מצב פיננסי זה יכול להיות הגדלה בשכר החודשי, חסכון שנפתח, קבלת ירושה וכדומה...

 

 

ניתן למחזר משכנתא בכל בנק ולאו דווקא באותו בנק שממנו לקחתם את המשכנתא, צריך לקחת בחשבון שלא תמיד שווה לעשות מחזור משכנתא אך אם יועץ משכנתאות אובייקטיבי עשה לכם בדיקה והמליץ אז החיסכון יהיה גדול.

 

 

בנוסף להכנת הדוח והתכנון הפיננסי של המשכנתא תקבלו מיועץ המשכנתאות ליווי מלא כולל לכל עניין המשא ומתן מול הבנקים ועד לסגירת העסקה בפועל.

 

 

לקחת משכנתא לתקופה של 10-35 שנים זה עניין מאוד רציני וזה אחד מאפיקי החיסכון הגדולים ביותר.

 

יועצי משכנתאות

 

 

 

החזרי מס לשכירים

חיסכון חד פעמי של אלפי שקלים

 

 

תמיד טוב לבדוק האם מגיע לך החזר ממס הכנסה, ניתן לקבל את ההחזרים רטרואקטיבית ועד לתקופה של 6 שנים.

 

 

החזרי מס נפוצים בעיקר אצל שכירים. שכיר אינו מחזיק רואה חשבון צמוד ולא מחויב להגיש דוח שנתי למס הכנסה וגם העובדה שהפרשות המס הן חודשיות לעומת חישוב המס שנעשה בפועל באופן שנתי גורמים להיווצרות פערים כספיים.

 

 

סיבות רבות מקנות החזר מס בניהם שינוי מקום מגורים, חופשת לידה, אבטלה, שנת שבתון, הכנסה ממספר מקורות עבודה, שינוי מצב משפחתי, מחלה, משיכת קרן פנסיה או גמל, שירות מילואים ושדרוג השכלה.

 

 

רוב האנשים בישראל שקיבלו החזר מס בדקו זאת לגמרי במקרה ולאחר ששמעו מחבר אחר שקיבל החזר מס של אלפי שקלים החליטו לנסות גם.

 

 

לא ברור למה אנשים רבים מתעצלים לפנות לחברות להחזרי מס, מדובר על שיחת טלפון, מתי הרווחתם בשעה אחת כמה אלפי שקלים?

 

מחירון החזרי מס

 

 

השוואת מחירי התקשורת

 

חיסכון של עשרות שקלים כל חודש בהשקעה של שיחה אחת 

 

 

רובינו לא רואים את התמונה הגדולה, למה להתאמץ בשביל לחסוך 10 ש"ח בחודש בחברת הסלולר, זה נראה כמו הוצאה קטנה ולא מורגשת וככה משלמים שנה אחר שנה ובמצטבר זה הופך להיות אלפי שקלים ועל כמה וכמה שמדובר במשפחה שיש לה מספר קווי סלולר.

 

 

עכשיו נוסיף לזה עלויות של תשתית וספק אינטרנט, טלוויזיה בכבלים וקו טלפון ביתי, הגענו כבר לתשלום של מאות שקלים בחודש...

 

 

רוב הדילים עם ספקי התקשורת הם לשנה אחת בלבד שלאחריה המחיר מטפס למעלה באופן חד ולא פרופורציונאלי וכך נוצר מצב שממש "עוקצים" אותנו הצרכנים ולרוב אנחנו שמים לזה לב רק לאחר 3 חודשים שכבר הורידו לנו את הכסף מהחשבון,  חברות התקשורת עושות הרבה תרגילים כדי שלא נשים לזה לב, שולחות חשבוניות לא על החודש האחרון, מפצלות חשבוניות ולא שולחות הכל כדי שנראה סכום אחר בחשבון.

 

 

בענף התקשורת התחרות מאוד גבוהה, תמיד יש מבצעים ודילים שווים והיום כאשר חוקי הניוד הם לטובת הצרכן שיכול לעזוב בכל רגע ובלחיצת כפתור אז ההמלצה שלנו היא להיכנס לאתר השוואת מחירים, לבדוק, למצוא ובסוף גם לעבור להצעה יותר אטרקטיבית.

 

השוואת מחירים טלוויזיה ואינטרנט

 

 

 

קרן השתלמות

 

חיסכון של 1,000 ש"ח בחודש

 

 

קרן השתלמות זה למעשה גם חיסכון וגם אפיק השקעה המיועד הן לשכירים והן לעצמאים. ניתן להפקיד סכום של עד 18,480 ש"ח לעצמאים ו 15,712 ש"ח לשכירים בשנה אשר פטורים מתשלום מס ועד לתקרת סכום זה ישנה גם הטבת מס על רווחים שנצברו בקרן עצמה.

 

 

מדובר על חסכון של מעל 1,000 ₪ בחודש אחרת כסף זה הולך ישירות לתשלום מיסים.

 

 

ניתן להפקיד לקראת סוף שנה בסכום אחד לפי יכולת המפקיד וגם ניתן למשוך את הכספים לאחר 6 שנים, פטור מתשלום מס. 

 

 

סוכן ביטוח

 

 

 

עורכי דין 

 

למה להתייעץ רק עם עורך דין אחד?

 

 

כאשר מתכננים לשכור את שירותיו של עורך דין כזה או אחר, קשה לאמוד את התוצאה אבל כאן אפשר להתייחס למשפט שאומר שהזול בסוף יוצא יקר.

 

 

במידה ואתם צריכים שירות של עורך דין אז מאוד חשוב לנסות לשקלל את עלות שכר הטירחה מול התוצאה הרצויה, נניח שאתם תובעים צד ג על סכום של 200,000 ש"ח וקבלתם מספר הצעות מחיר מעורכי דין וההפרש בין ההצעות עומד על כ 7,000 ש"ח, נראה שזה הרבה כסף אך אם כתוצאה מזה שתיקחו עורך דין פחות מנוסה התוצאה תהיה שתקבלו חצי מהסכום אז כמו שכתבנו, הזול יוצא יקר, אין להבין מכך שמי שיותר יקר הוא בהכרח יותר טוב, פשוט תבחרו במי שאתם חושבים ומרגישים שיעשה עבודה יותר טובה וגם אם הוא יותר יקר מעורכי דין אחרים....

 

 

מחירון עורך דין

 

 

טיפולי שיניים

 

איפה הכי כדאי ומשתלם לטפל בשיניים?

 

 

טיפולי שיניים זה דבר מאוד יקר, מרפאות שיניים פרטיות יהיו לרוב יותר זולות ממרפאות קופות החולים וגם לרוב יותר מקצועיות, כאשר צריך לעשות טיפולי שיניים מורכבים כגון שתלים, שיקום הפה והשתלות שיניים ביום אחד אז הרוב מעדיפים לא לקחת סיכון מיותר ופשוט למצוא מרפאת שיניים פרטית. תחשבו על זה לרגע, רופא שיניים מומחה יעדיף לפתוח קליניקה פרטית או לעבוד בקופה הציבורית?

 

 

לכל אזרח יש ביטוח כלשהו בקופות החולים : כללית מושלם, מכבי דנט, לאומית זהב או מאוחדת שיא, פרט לטיפולי שיננית שמגיע לכל מבוטח פעם בשנה וללא עלות יש צורך לשדרג את הביטוח בתוספת של 40-100 ₪ לחודש על מנת לקבל הטבות נוספות לטיפולי שיניים ( טווח המחירים הנ"ל בהתאם לסוג הביטוח והקופה ) בכל אתר של קופת חולים מפורסם מחירון טיפולי שיניים אך המציאות מראה שבפועל המחירים לא זהים ואף גבוהים ממה שמפורסם.

 

 

מנתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה בשנת 2015 נמצא כי פלח האוכלוסייה הרלוונטי ביותר לטיפולי שיניים נמצא בגילאי 45-64, מכאן אפשר להבין כי רוב האנשים שלא נמצא בטווח הגילאים הנ"ל לא צריכים את הביטוח המשודרג, פשוט חבל על הכסף.

 

 

לסיכום, בין מחירון טיפול השיניים שמופיע באתרי קופות החולים לבין המציאות ישנו פער מחירים לא קטן ומכיוון שטיפולי שיניים זה עניין יקר אז ההמלצה שלנו היא לבקר ביותר ממרפאת שיניים אחת, להתייעץ עם מספר רופאים ולבסוף לעשות השוואת מחירים ושירות.

 

 

מחירון טיפולי שיניים

 

 

בעלי מקצוע - לקרוא מדריכי עשה זאת בעצמך!

 

ואם לא מסתדר אז לעשות השוואת מחירים ושירות.

 

 

לפני מספר חודשים נסתמו לי השירותים, התקשרתי לבעל מקצוע והמחיר ההתחלתי לביקור בלבד היה 250 ש"ח לפני מע"מ ועבודה וזאת מבלי שאפשר יהיה לדעת מראש "לכמה יגיע הנזק הסופי"...?

 


חיפוש קטן בגוגל נתן לי טיפ מנצח, קראתי באחד האתרים שכל מה שצריך לעשות זה לשפוך שמפו לשירותים ולאחר עשרים דקות לשפוך מים רותחים,  הבעיה נפתרה לחלוטין!

 

 

למה אני מספר לכם את זה...?

 

 

אצלנו בישראל ישנה תוכנית טלוויזיה בשם "יצאת צדיק", לתוכנית לא קוראים "יצאת נוכל" והסיבה לכך היא כי מאוד קשה כאן למצוא בעל מקצוע אמין ומקצועי, רוב הנבדקים בתוכנית יצאו רמאים שעשקו את מקבלי השירות בלי למצמץ וללא סנטימנטים, מהסיבה הזו אם אפשר להסתדר לבד אז שווה לעשות את המאמץ, מאותה סיבה בדיוק כאן באתר כמה עולה בהרבה תחומים לצערנו אין לנו בעלי מקצוע ונותני שירות אך עדיין ניתן לקרוא מדריכי עשה זאת בעצמך או איך לבחור בעל מקצוע מתאים עבורך. בעזרת אתר שירות 10 אנו בודקים את בעלי המקצוע ורק האמינים נשארים לתת שירות אצלנו באתר.

 

 

באתרנו כמה עולה ישנו שירות השוואת מחירים מהיר למגוון תחומים - באמצעות מילוי טופס בקשה להצעות מחיר ניתן לקבל ייעוץ והצעות מחיר בחינם וללא התחייבות, בנוסף אנחנו כל הזמן מוסיפים מחירונים מומלצים, טיפים ועצות למדריכי הקנייה וזאת כדי שאתם הצרכנים תחסכו זמן יקר וכסף.

 

 

הצעת מחיר בקליק

 

 

קנייה משפחתית קבוצתית

 

חיסכון של מאות שקלים בחודש

 

 

רכישה באמצעות כמות גדולה של אנשים מובילה להוזלה במחיר וישנם הרבה דרכים לחסוך באמצעות "כוח הקנייה של כל המשפחה", נניח לדוגמא ביטוח רכב, רובינו מבטחים כל פעם רכב אחד בלבד ורק כאשר מגיע מועד החידוש, אך אם נאסוף את כל רכבי המשפחה וניתן למספר חברות ביטוח לתת לנו הצעת מחיר אזי החסכון יהיה גדול, אני בטוח שבכסף שתחסכו אפשר יהיה להזמין את כל המשפחה לארוחה במסעדה, נשמע כמו אחלה פינוק.

 

 

עכשיו תחשבו על קבוצה יותר גדולה מהמשפחה, קנייה חברתית יכולה להוזיל לפעמים את המחיר אפילו לחצי, כאן באתר כמה עולה ובשיתוף אתרי שירות 10 אנחנו מתחילים מהלך של בניית מועדון חברים בשם : "מועדון שלם פחות" , כאשר אנחנו מתחייבים לא לשלוח יותר מהודעת דואר אחת בחודש על דיל מאוד שווה וגם בכל רגע ניתן לעשות הסרה מרשימת הדיוור, תראו את זה בתור השקעה לטווח ארוך.

 

 

הרשמה למועדון שלם פחות

 

 

עודכן בתאריך 10.02.2021 , נכתב ע"י אילן שוורץ, מחברת IL-BIZ קידום עסקים באינטרנט בע"מ משנת 2004.