×


תפריט נגישות

מחירון ביטוח

 

כמה עולה ביטוח?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון ביטוח מעודכן לשנת 2021 ולאחריו מדריך טיפים בשם: "כל מה שצריך לדעת לפני שעושים ביטוח אצל סוכן."

 

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות ביטוח בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

 

 

ייעוץ והצעת מחיר לביטוחים, ללא עלות וללא התחייבות!

 

חוסכים לך זמן וכסף!

 

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש שירותי ביטוח, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 סוכני ביטוח יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

 

מחירון סוגי ביטוח


עלות ביטוח סיעודי  

 

   
מבוטח גיל 30 - 13-18 ₪ לחודש
   
מבוטח גיל 40 - 14-23 ₪ לחודש
   
מבוטח גיל 50 - 22-33 ₪ לחודש
   
מבוטח גיל 65 - 70-75 ₪ בחודש
   

עלות ביטוח לרכב  

   
ביטוח מקיף לרכב - 150-400 ₪ בחודש
   
ביטוח צד ג' - 100-400 ₪ בחודש
   
ביטוח חובה לרכב - 1,200-3,600 ₪ לשנה
   

עלות ביטוח אופנועים  

  
ביטוח חובה קטנועים עד 250 סמ"ק
מחיר - 3,000-3,500 ₪ לשנה
   
ביטוח צד ג' קטנועים עד 250 סמ"ק 
מחיר - 500-550 ₪ לשנה
   
ביטוח חובה אופנוע מעל 500 סמ"ק
מחיר - 4,500-6,500 ₪ לשנה
   
ביטוח צד ג אופנוע מעל 500 סמ"ק 
מחיר - 1,000-3,500 ₪ לשנה
   

עלות ביטוח משאיות  

   
ביטוח חובה נהג משאית ללא גיליון הרשעות
מחיר - 4,000-10,000 ₪ לשנה
   
ביטוח חובה נהג משאית בעל גיליון הרשעות
מחיר - 4,000-20,000 ₪ לשנה
   
מחירי ביטוח משאיות נקבעים על פי גיל, מצב בריאות והרשעות  
   

   
עלות ביטוח מנהלים  

   
עובד מפריש לחיסכון חודשי 
אחוז הפרשה - 5% -7% הפרשה מהשכר
   
מעביד מפריש לחיסכון חודשי 
אחוז הפרשה - 5% -7% הפרשה מתגמולים
   
מעביד מפריש לחיסכון חודשי 
אחוז הפרשה - 8.33% לפיצויים
   

עלות ביטוח עובדים זרים  


ביטוח עובד זר לחודש 
מחיר - 120-140 ₪
   
טווח מחיר ביטוח עובד זר ליום
מחיר - 0.9c - 1.32$
   

עלות ביטוח עסק  

   
ביטוח עובד בחנות בגדים
מחיר - 150-170 ₪ לשנה (פר עובד)
   
ביטוח עובד במכולת
מחיר - 150-180 ₪ לשנה (פר עובד)
   
צימר רומנטי לסוף שבוע 
מחיר - 700-1,500 ₪

   
עלות ביטוח משכנתא  

   
טווח מחירים חודשי לביטוח משכנתא
מחיר - 60-180 ₪ בחודש
 

עלות ביטוח חיים  

   
חישוב ביטוח חיים 
מחיר - 10% מההחזר החודשי מהמשכנתא

ט.ל.ח

 

כל מה שצריך לדעת לפני שעושים ביטוח אצל סוכן

 

כון, אף אחד לא יכול לדעת מה יביא המחר ותמיד קיים חשש מפני הלא נודע, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על מדינתנו הלא רגועה. כדי להיות אקטיביים בכל זאת ולספק את ההגנה המקסימלית שניתן יש לעשות ביטוח.

 

תחום הביטוח הינו נרחב ביותר וכולל מגוון סוגים של ביטוחים - ביניהם: ביטוחי בריאות, ביטוחי נכסים, ביטוחים של נסיעות לחו"ל, ביטוחים לרכבים ועוד. במאמר זה נסביר על סוגי הביטוחים השונים.

 

אז אילו סוגי ביטוח קיימים?
ביטוח אלמנטרי

 

ביטוח אלמנטרי הינו ביטוח כללי ומטרתו להגן על הרכוש של המבוטח ולהפחית את הסיכון לאבדו.

 

הביטוח האלמנטרי כולל: ביטוחי רכב, ביטוח אופנוע, ביטוח משאיות, ביטוח דירה - מגן מפני שיטפון, שריפה, רעידות אדמה, פריצות וכו', ביטוח רכב צד ג, ביטוח רכב חובה, ביטוח עסק, ביטוח חקלאי, ביטוח הנדסי אשר כולל ציוד אלקטרוני, עבודות קבלניות וכו', ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח של נאמנות עובדים, ביטוח סחורות בהעברה, ביטוח של איבוד רווחים, ביטוח הונאות מחשב, ביטוח אחריות חוקית, ביטוח רכב מקיף אשר מגן מפני נזקים לשווי הרכב ונזקים שנגרמו לגורם אחר ועוד.

 

הביטוח האלמנטרי אינו כולל ביטוח חיים, ביטוח בריאות וכן ביטוח בריאות פרטי. הביטוח מבוצע באחת מחברת הביטוח.

 

יש השתתפות עצמית?

 

הביטוח האלמנטרי חייב לכלול פוליסה ברורה ומפורטת - הפוליסה הינה חוזה בין המבוטח אשר יכול להיות עסק או אדם פרטי וחברת הביטוח. הפוליסה תפרט את כל הסיכונים שהיא מכסה - את הרכוש המבוטח, ערכו, האופן בו ישולם הפיצוי במקרה הצורך, את התשלום שמשלם המבוטח ועוד.

 

במרבית המקרים תכלול הפוליסה השתתפות עצמית, ברוב המקרים בהם רכש המבוטח ביטוח יקר יותר לא תכלול הפוליסה השתתפות עצמית.

 

ישנן כמה סיבות לתשלום הנוסף (ההשתתפות העצמית)

 

המטרה של התשלום הוא למנוע מצב בו המבוטח יפעיל את הביטוח לצורך סכומים שנמוכים מהסכום שהוא שילם עבור ההשתתפות העצמית - בצורה זו יכולה החברה להגן על עצמה מפני תביעות של סכומים קטנים. המטרה הנוספת של ההשתתפות העצמית היא למנוע מהמבוטח לגרום לנזקים כדי לקבל פיצויים.

 

מהם הביטוחים הנפוצים?

להלן הביטוחים הנפוצים ביותר

 

ביטוח דירה

 

ביטוח הנכס כולל גם פיצויים עבור נזקים קטנים, הפוליסה מגינה מפני מגוון סיכונים - ביניהם: התפוצצות, פריצות, ברד, הצפות, שריפות, רעידות אדמה ועוד כאשר הנזקים המכוסים יהיו נזקים ישירים ועקיפים - כמו למשל: איבוד שכר דירה או רווחים וכו'.

 

כמו כן, יכול הביטוח לכסות על תכשיטים ופריטים יקרים, שירותים שונים, ביטוח צד שלישי ועוד. במידה ועושים ביטוח מקיף נכס הוא יכלול את המבנה של הנכס, התקרה, הרצפה והתכולה. לפעמים יכלול הביטוח המקיף גם את הקרקע של הנכס, כולל נזקים שנגרמו לצד שלישי - שריפה, פריצות וכו'.

 

ניתן להוסיף לביטוח גם ביטוח שמכסה על תכולת הדירה. מעבר לזאת, ניתן לבצע ביטוח שנקרא בשם "ביטוח כל הסיכונים" - זהו הביטוח הרחב ביותר והוא כולל גם כיסוי לנזקים כמו - שבירת חפצים וכו' או נזקים שהתרחשו מחוץ לנכס - מכאן שהוא גם יקר יותר מאשר הביטוח המקיף לנכס.

 

ביטוח דירה שכורה - ביטוח שנועד להגן על הרכוש של השוכר והמשכיר.

 

חשוב לציין כי הגינה וסביבתה אינם כלולים בביטוח הדירה הרגיל ולכן רצוי לכלול אותם, את המחסן, הבריכה או רכוש אחר שנמצא בסביבה בתוך הפוליסה.

 

ביטוח רכב

 

כל אדם שמחזיק ברכב - לא משנה איזה רכב חייב לעשות ביטוח חובה אשר מגן על המבוטח, על יושבי הרכב ועל צד ג' מפני פגיעה פיזית. נוסף על ביטוח החובה שלא מגן על המבוטח מפני נזקים כלכליים שעלולים להיגרם לרכבו או לאחרים מחליטים רבים להוסיף ביטוח מקיף - ביטוח זה מכסה על צד ג' ועל המבוטח.

 

האם ביטוח החובה לרכב זהה בכל החברות?

 

התשובה היא כן. ביטוח חובה הוא ביטוח שאנו מחויבים לעשות על פי חוק, ונועד להגן עלינו במקרים של פגיעה בנפש או פגיעה ברכוש ציבורי במסגרת תאונה.

 

כך למשל, תאונה שבה נגרם הרס לעמוד חשמל וכדומה, תהיה מכוסה מבחינת הנהג באמצעות ביטוח החובה שלו. פגיעה בהולך רגל, או בנוסע ברכב אחר תהיה אף היא מכוסה במסגרת ביטוח החובה, בנוסף לכיסוי של כל ביטוח נוסף אם קיים.

 

עריכת ביטוח צד ג' או ביטוח מקיף היא בחירה הנתונה לכל נהג, ועל כן החוק בא להבטיח שבכל מקרה של תאונה, יהיה כיסוי מינימלי לכל נהג. בהתאם לכך, תכולת הכיסויים של ביטוח חובה מוגדרת על פי חוק, וכל חברות ביטוח רכב מחויבות להציע את התכולה הזאת במלואה. ההבדל היחיד הוא במחיר שגובה כל חברת ביטוח על ביטוח חובה, ואת הנתון הזה המאפשר השוואת ביטוח מקיף אפשר להשוות באתר משרד האוצר.

 

 

ביטוח בריאות

 

ביטוח בריאות מומלץ וכדאי לעשות, ביטוח זה מספק הגנה רפואית מפני פעולות שלא כלולות בסל הבריאות כך שישנן מגוון פוליסות בתחום כמו למשל: ביטוח מחלות קשות, ביטוחי תרופות, ביטוחי ניתוחים והשתלות, ביטוח סיעודי ועוד.

 

אם עלתה בלבכם השאלה: "למה כדאי לעשות ביטוח בריאות?" נשיב לכם כי באמצעות ביטוח הבריאות ניתן לקבל כיסוי ביטוחי של שירותים ותרופות שלא כלולים בסל הבריאות - במקרים מסוימים יכולות התרופות להיות יקרות מאוד. כמו כן, יהיה ניתן לקבל שירותי בריאות באופן פרטי. במקרה חריג יכול הביטוח לכסות ניתוח דחוף ויקר בחו"ל. אם לא די בזאת, יכול המבוטח לקבל שירותים מתקדמים וטיפולים ייחודיים.

 

ביטוח נסיעות לחו"ל

 

הביטוח מכסה על הוצאות רפואיות מעבר לים - פעילות רפואית, חילוץ, הצלה ועוד. הביטוחים בחו"ל יקרים יותר מהטיפולים בישראל ולכן מומלץ לעשות לפני הטיסה שלכם בדיקת ביטוח נסיעות לחו"ל השוואת מחירים, כל טיפול או בדיקה עולים סכומי כסף גבוהים וכדאי לשקול את הכל בכובד ראש.

 

ביטוח ספורטאים

 

את הביטוח מספקת אגודת הספורט בה חבר הספורטאי. פוליסת ביטוח ספורטאים כוללת הוצאות רפואיות, פיצוי של איבוד כושר עבודה לתקופה מסוימת, מוות, נכות צמיתה ועוד. החוק מחייב את ההתאחדות, האגודה או איגוד הספורט לרכוש את ביטוח התאונות האישיות - בצורה זו ניתן להגן על הספורטאים במקרה של נזקים שנגרמים בדרך אל האימון, בדרך חזרה מהאימון או במהלך האימון.

 

במקרה והספורטאי איבד את כושר עבודתו הוא יקבל פיצוי באופן מידי. במידה והספורטאי בן 18 ומטה ולומד במסגרת חינוכית הוא מכוסה בביטוח תאונות אישיות של תלמידים וזכאי לקבל כיסוי ביטוחי לפי החוק אך בניגוד לכיסוי שמקבלים הספורטאים הביטוח מכסה רק מצבים מסוימים.

 

סוגי ביטוח לספורטאים: ביטוח לכדורגלנים, ביטוח לכדורסלנים, ביטוח לשחיינים, ביטוח לקרבות מגע ועוד.

 

 

ביטוח גן ילדים פרטי

 

מבנה הפוליסה ואיתה עלות ביטוח לגן ילדים נקבעת בהתאם לכמות הילדים והצרכים הייחודיים של הגן. בין הביטוחים השונים ניתן למצוא - ביטוח משפחתון פרטי, ביטוח צהרון בבית, ביטוח צד ג', תאונות אישיות של הורים וילדים, ביטוח תאונות אישיות של הגננת, לרבות מתן פיצוי בשל חופשת מחלה, ביטוח של המבנה והרכוש, ביטוח במקרה של איבוד כושר עבודתה של הגננת, ביטוח בריאות של הגננת, ביטוח למקרה של נכות לגננת ועוד. נוסף על כך, ישנן פוליסות של ביטוח הורים שבאים לביקור בגן וכו'.

 

ביטוח אובדן כושר עבודה

 

מדובר על כיסוי שמבטיח למבוטח שיקבל תשלום חודשי במקום המשכורת במצבים של תאונות או מחלות אשר גורמות לאיבוד כושר עבודה מלא או חלקי. באמצעות הביטוח ניתן להגן על המבוטח ועל משפחתו ולשמור על רמת חייהם. 

 

ביטוח דירה למשכנתא

 

למרבית האנשים שרוכשים דירה אין מספיק כסף ולכן הם צריכים לקחת משכנתא אשר מותנית ברכישת ביטוח משכנתא. הביטוח מגן על הבנק משום שהוא מפצה אותו במקרים בהם הלווים לא יכולים להחזיר את התשלום. כמו כן, הוא מבטח את המבנה של הנכס המשועבד עד לסיום תשלום המשכנתא.

 

ביטוח הדירה למטרת המשכנתא כולל ביטוח מבנה וביטוח חיים. ניתן להרחיב את ביטוח החיים כך שיכסה מצבים של אובדן כושר עבודה, נכות ומחלות קשות. את ביטוח המבנה ניתן להרחיב באמצעות הוספה של ביטוח דירה צד ג. ביטוח זה יספק פיצוי במקרה ונגרם נזק כלשהו לאדם או לרכושו.

 

אני מבולבל לגמרי איך יודעים איפה כדאי לעשות ביטוח שצריך?

 

כדי לבחור בביטוחים המתאימים ביותר יש למצוא סוכן ביטוח מומלץ ומקצועי. סוכן מקצועי יוכל להציע את הפוליסות המתאימות ביותר עבורכם.

 

כדי לבחור בסוכן ביטוח מתאים יש לוודא שהוא מחזיק בהרשאות וברישיונות הדרושים וכי הוא עבר הכשרה - הצליח בבחינות, הצליח במבחנים הסופיים וסיים תקופת התמחות.

 

כמו כן, יש לוודא כי הסוכן או החברה בה הוא עובד מחזיקים ברישיון ספציפי של ביטוח מסוים וכי הסוכן חבר בלשכה של סוכני הביטוח - בצורה זו תוכלו להיות בטוחים שהוא עובד תחת פיקוח.

 

נוסף על כך, יש לבדוק האם מדובר על סוכן מתמחה או מורשה - חשוב לדעת שרק סוכנים מורשים יכולים לעבוד עם לקוחות בזמן שהמתמחים יכולים למכור פוליסות תחת פיקוח של סוכן מורשה.

 

פרמטר נוסף בו יש להתחשב הוא גודל חברת הביטוח - במידה ומדובר על חברה גדולה היא עשויה להעסיק מגוון סוכנים שמתמחים בנושאים שונים בעוד סוכן יחיד יתמחה בתחום מסוים או בכמה תחומים בלבד- כך שאם אתם מעוניינים לרכוש כמה ביטוחים רצוי לפנות אל חברה גדולה.

 

כדי לבחור בסוכן הביטוח המתאים יש לבדוק את הפרמטרים הללו ולבחון לקוחות שקיבלו ממנו שירות.

 

מומלץ מאוד לגלוש באתרים של סוכנים שונים, לפנות אל חברים ומכרים שביצעו ביטוח בתחום הדרוש לכם ולגלוש בפורומים שעוסקים בתחום. תוכלו למצוא את האתרים השונים על ידי הקלדת המשפטים: "חברות ביטוח מומלצות", "סוכני ביטוח מומלצים", "יועץ ביטוח מומלץ" וכו' בשורת החיפוש.

 

כמה עולה לעשות ביטוח?

 

איך לעשות השוואה בין הצעות ביטוח?

 

המחיר של הביטוח יכול להגיע לאלפי שקלים ומעלה בשנה ואף יותר מכך. לא משנה איזה ביטוח מבצעים יש לבחור בביטוח שמספק כיסוי רחב ככל אשר ניתן תמורת מחיר משתלם.

 

השוואת מחירי ביטוח

 

ניתן לבצע מגוון השוואות - כמו למשל: השוואת ביטוח חיים, השוואת ביטוחי בריאות, השוואת מחירים ביטוח משכנתא,  השוואת מחירים ביטוח דירה, ביטוח אובדן כושר עבודה השוואת מחירים ועוד.

 

חשוב מאוד להתחשב בתוצאות שהתקבלו בתחום ביטוח השוואת מחירים אך יש לקחת בחשבון גורמים נוספים - לכן מומלץ להיעזר בסוכן הביטוח.

 

הסוכן יבדוק תעריפי ביטוח שונים של חברות גדולות כמו למשל: מגדל חברה לביטוח, הראל ביטוח בריאות, איילון חברה לביטוח, הפניקס או מנורה מבטחים, AIG, קבוצת כלל וכו' ויסייע למבוטח למצוא את ההצעה הטובה והמתאימה ביותר.

 

ניתן לבצע השוואת ביטוחי דירה, השוואת ביטוחי רכב, השוואת ביטוח בריאות, לבדוק אופציית ביטוח ישיר, השוואת ביטוח חיים למשכנתא וכו' גם באמצעות הטלפון. כמו כן, ניתן לבחון מחירונים שמופיעים באתרים באינטרנט.

 

חשיבה לעתיד תפחית סיכונים

 

כפי שנכתב למעלה - איננו יודעים מה יביא העתיד וכל מה שאנחנו יכולים לעשות זה להכין את עצמנו מראש. באמצעות בחירת סוכן ביטוח מקצועי תוכלו לקבל סיוע לכל אורך הדרך.

 

סוכן הביטוח יקשיב לצרכים שלכם, יסביר לכם על הפוליסות הקיימות, יפרט את היתרונות והחסרונות של כל פוליסה, יערוך בדיקות ויציע לכם את הפוליסה המתאימה ביותר. לאחר מכן תמלאו טופס מסודר כאשר כל התנאים יהיו ברורים ותחתמו עליו.

 

בשלב הבא יש לשלם לסוכן ולשמור את הקבלה. בשלב האחרון יבדוק הסוכן את הפוליסה שנית ויוודא כי התנאים רשומים וכי אין שינויים וחריגות. סוכן הביטוח ימשיך לסייע לכם בהמשך. סוכן מקצועי ואמין אשר עובד בשקיפות מלאה יסייע לכם לבטח את עצמכם ואת משפחתכם בצורה הטובה ביותר.

 

*** מחירי שירותי ביטוח משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות מחברות ביטוח מומלצות ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר וסוכני ביטוח מובילים מאזור מגוריכם יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.