עו"ד ביטוח - מתייעצים וחוסכים

תביעת ביטוח מנהלים

מחפשים שירותי עורך דין ביטוח? רוצים לדעת מה עושה עורך דין הוצאה לפועל במיקרים של תביעת ביטוח מנהלים?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, כאן ניתן לקרוא מדריך בנושא תביעת ביטוח מנהלים, לקבל ייעוץ מקצועי, המלצות והצעות מחיר ללא התחייבות מעורכי דין ביטוח מומלצים בישראל.

מדריך תביעת ביטוח מנהלים

ביטוח מנהלים יכול להחליף את הביטוח הפנסיוני והוא מיועד לשכירים ולעצמאיים (לא רק למנהלים). ביטוח המנהלים הוא פוליסת חיסכון שמאפשרת למבוטח לחסוך כספים לטווח הארוך.

פוליסת ביטוח מנהלים כוללת ביטוח חיים והמבוטח יכול לרכוש כיסויים נוספים, כמו למשל: כיסוי למצב של אובדן כושר עבודה. החיסכון שנצבר בביטוח ישולם למבוטח כקצבה חודשית בעת היציאה לפנסיה או במקרה שהמבוטח איבד את כושר העבודה. במקרה של מוות, יועבר הסכום לשאריו של המבוטח. התשלום יינתן באופן חד פעמי.


מתי ניתן להגיש תביעת ביטוח מנהלים?

במקרה שחל אירוע ביטוחי שתנאיו הוגדרו בפוליסה, כמו למשל: מצב רפואי שגרם למבוטח לאבד את כושר העבודה או במקרה של פטירה, יהיה ניתן להגיש תביעה לחברת הביטוח.

חלק מהמבוטחים בביטוח מנהלים מגישים תביעת ביטוח מנהלים לחברת הביטוח אך אינם מקבלים את הפיצויים שמגיעים להם. פעמים רבות מנסות חברות הביטוח לטעון טענות שונות כדי להימנע מתשלום הפיצויים או כדי לשלם סכום נמוך יותר מהסכום שמגיע למבוטח.


במקרה שהתביעה נדחתה – מה לעשות?

במקרה שמבוטח בביטוח מנהלים הגיש תביעה ותביעתו נדחתה, או במקרה שחברת הביטוח הסכימה לשלם פיצוי חלקי בלבד, חשוב שלא להיכנע ולא לוותר על הזכויות שמגיעות למבוטח.

כדי להתמודד עם מצבים של דחיית תביעה או תשלום חלקי, יש לפנות אל עורך דין שמתמחה בתביעות ביטוח מנהלים.

עורך דין שמתמחה בתביעות ביטוח מנהלים יכיר את הנושא על בוריו ויהיה בעל ניסיון נרחב. עורך הדין יבחן את המקרה הספציפי ויסביר למבוטח כיצד לפעול בצורה נכונה. הייעוץ המקצועי וההכוונה יסייעו למבוטח לקבל את הפיצויים שמגיעים לו.

מחירון עורך דין ביטוח