קבל הצעת מחיר בקליק לקורס פסיכומטרי

פסיכומטרי השוואת מחירים

כמה עולה קורס פסיכומטרי ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף טיפים עבור השוואת מחירים קורסי פסיכומטרי.

לא משנה באיזה בית ספר ללימודי פסיכומטרי אתם רוצים ללמוד? יש לנו הכל מהכל , הכנה לפיסכומטרי במכללות, בתי ספר מקצועיים ללימוד פסיכמוטרי, אחד על אחד, לימודי עצמי מספרים  ואפילו מבחני הכנה וסימולציות באינטרנט

מלבד הטיפים לקורסי פסיכומטרי תמצאו גם מחירון מומלץ, דילים שווים, מבצעים וקופונים למגוון מכוני הכנה לפסיכומטרי.

 

10 טיפים לימודי פסיכומטרי:

פסיכומטרי! אימת כל המבקש לרכוש השכלה גבוהה! רובנו שומעים את המילה הזו וכבר מסתחררים. האינטנסיביות, שיעורי הבית המתישים, החומר המאיים, ההתשה העצמית לעמוד בקצב והמדריך שלא מפסיק להערים קשיים רק חלק מהתלונות  ששמענו בדרך על הקורס והדרך לרכישת תואר.

פסיכומטרי גם ככה קשה אז באנו להקל וריכזנו בשבילכם 10 טיפים שיעזרו לכם לעבור את זה בשלום וב800 עגול! (טוב אולי לא 800, אנחנו לא מחוללי קסמים).

 

1. היו מוכנים (מוטיבציה)

היכון, הכן, פסיכומטרי! פסיכומטרי ידוע כמתיש ושואב אנרגיות בעיקר מהפן המנטלי אז אזרו כוחות, הורידו לחצי משרה בעבודה והפנימו שאתם הולכים לחוות בין חודש וחצי לשלושה חודשים אינטנסיביים. בנוסף, אל תשכחו להמריץ את עצמכם ולהחדיר בעצמכם מוטיבציה גבוהה. לכל אחד יש את השיטות שלו אבל השיטה שתמיד עוזרת זה שתזכרו תמיד למה אתם עושים את זה, כל אחד מהסיבה שלו.

 

2. השוו מחירים

קורס פסיכומטרי נע בין 4500 ל7800 ש"ח. המחירים משתנים בין החברות  השונות ותלויים גם באם אתם צריכים קורס הכנה לפסיכומטרי (קורס שבד"כ אורך שלושה שבועות ונערך בשביל התלמידים שצריכים ריענון למתמטיקה או שלא עומדים בתנאי הקבלה להקורס, זה משנה מחברה לחברה). המחירים בין החברות יכולים להיות זולים בעשרות אחוזים אז השוו מחירים כמו שצריך, החזיקו מחברת מסודרת של הצעות המחיר שקיבלתם ונסו לחפש הנחות (ויש הרבה). אל תוותרו, תתמקחו וקבלו את המחיר הטוב ביותר שאתם יכולים.

 

3. איך נדע על איזו חברה ללכת?

4 כללים: שירות, איכות הקורס, איכות המדריכים ומחיר.

שירות: לגבי שירות, תסמכו על ההמלצות. מי שעבר את הקורס יוכל לספר לכם איך יחס המזכירות, אם נתקל בבעיה האם טיפלו בה באדיבות וביעילות, איך האווירה במקום ותזכרו שבד"כ לקוח שמח זה לקוח צודק.

איכות הקורס: איכות הקורס קשה למדידה, בד"כ בשביל זה צריך בסיס השוואה ואת זה יכולים לספק לכם אנשים שעשו קורסים בשני מוסדות. כמה שזה ניראה קשה למצוא אנשים כאלה, זה יותר נפוץ ממה שחשבתם - קורס איכותי שווה הוספה של כמה שקלים במחיר.

איכות המדריכים: בדיקה פשוטה באתר או שאלות במזכירות יגלו לכם אם המדריך שלכם הוא סטודנט או מדריך פסיכומטרי מנוסה וותיק. זכרו,  מדריך עם ניסיון שווה זהב!  טיפים, הדרכות קטנות, ביקורת, תמיכה נפשית - כל אלה הוא יספק ביעילות ויחסוך לכם הרבה כאב ראש בדרך לבחינה.

מחיר: מחיר נמוך תמיד טוב, אל תשלמו יותר מידי אבל גם אל תתפשרו - גם זה חשוב ויש לכם עוד חשבונות לשלם בשנים שיבואו.

 

4. לבד בדד!

יש חברות מסוימות שמציעות ספרים ללמידה עצמית לפסיכומטרי. המחירים ללמידה עצמית נעים בין 600 ל1500 בחברות השונות (גם פה השוו מחירים). כפי שאתם רואים המחיר זול משמעותית! אך השאלה האם הוא יעיל באותה מידה. אם שקלתם למידה עצמית שאלו את עצמכם את השאלות הבאות: האם יש לי את המשמעת העצמית? האם אני מוכן לעבודה אינטנסיבית בבית? האם יש לי מקום בבית שאוכל להתרכז בשקט? האם יש לי ניסיון בלימוד עצמי אינטנסיבי שכזה? - עשו עם עצמכם חשבון נפש והחליטו החלטה נבונה - כסף זה לא הכל..

 

5. טיימינג!

בפסיכומטרי חשוב מאד התזמון שבו אתם לוקחים את הקורס ולאיזו בחינה אתם ניגשים. להתעדכנות במועדי הפסיכומטרי אתם יכולים להיכנס לאתר האינטרנט של המרכז הארצי לבחינות ולהערכה, בד"כ יש 6 מועדים (תלוי באיזו שפה אתם ניגשים). לפי חוקי הפסיכומטרי אתם יכולים לגשת מועד כן מועד לא, כלומר אם תיגשו לבחינה בתאריך מסוים לא תוכלו לגשת לבחינה הבאה מיד אחריה. כל זה מאד חשוב בגלל שמטרתכם בסופו של דבר היא להיכנס למוסד לימודים! לפני שאתם נרשמים לקורס בדקו עד מתי אפשר להגיש ציונים למוסד הלימודים ומתי מתחילה שנת הלימודים (בד"כ באוקטובר ובחלק מהמוסדות בפברואר בסמסטר ב'). היו מחושבים עם הזמנים ואל תעשו טעויות קטנות עם השפעות גדולות.

 

6. הירשמו לבחינה עוד לפני הקורס

חשוב מאד! הרשמה לבחינה היא  דרך אתר האינטרנט של המרכז הארצי לבחינות ולהערכה. עלות הבחינה  נעה בין 500-550 שקלים. אל תגיעו שבוע לפני הבחינה ותאמרו שחכתי! בנוסף כדי שתדעו שהמרכז הארצי נותן מעין "עונש חינוכי" על מי שנרשם לבחינה מאוחר. ראשית ישנו קנס כספי ובנוסף לכך תצטרכו להיבחן לא במקום מגורכם, למשל אם אתם גרים בבאר שבע תצטרכו לעשות את הבחינה בחיפה וההפך. אכזרי? חכו לפסיכומטרי.

 

7. התכוננו לקורס

קורס פסיכומטרי מדמה מעין סימולציה של סמסטר אקדמי ומשהו שבטוח משותף לשניהם זה שאף אחד לא מחכה לאף אחד - המדריך ירוץ בחומר, המרצה ירוץ בחומר ואתם תכנסו לדיכאון חזק ובטוח. אז מה תוכלו לעשות כדי להגיע הכי מוכנים שאפשר לקורס? קודם כל בררו על הבחינה, מה מבנה השאלות שלה? (אמריקאי וחיבור), כמה חלקים יש? (4 +חיבור), כמה זמן היא נמשכת? (4 שעות) וכו'. שנית, חזרו על החומר של התיכון במתמטיקה בקטנה (אלגברה, גאומטריה וכו'), התחילו לקרוא ספר באנגלית והכי חשוב למדו את כל המילים מראש! בד"כ אם נרשמתם לקורס תוכלו לעשות זאת באתר הקורס או שיביאו לכם 2 חוברות: אנגלית ועברית, שתוכלו ללמוד בבית. קשה בבקו"ם, קל באימונים!

 

8. לא לשכוח את עצמנו

אל תשכחו את עצמכם בזמן הקורס! קורס הפסיכומטרי יכול להיות אינטנסיבי ומדכא - לא "יכול להיות" בעצם, הוא אינטנסיבי ומדכא! לכן דאגו לצאת לבלות, לא להזניח את התחביבים שלכם, לשמור על קשר עם חברים  ולעשות דברים שיעשו לכם קצת טוב על הלב!. בנוסף, חשוב שתשמרו על כושר, זה יעזור לכם בלימודים, ימריץ אתכם ויוציא אתכם קצת מהבית.

 

9.  יום הבחינה

ראשית, יום לפני הבחינה, לכו לים תיהנו ותירגעו, השקעתם כל הקורס? אתם תקבלו את מה שהשקעתם אל תדאגו, יום אחד לא יהרוס לכם קורס שלם!  שנית, ליום הבחינה הינה כמה טיפים קטנים: הכינו הכל מבעוד מועד (שעון, סטופר, תעודת זהות וכו'),  אל תדלגו על ארוחת בוקר והביאו פירות יבשים לבחינה (לא שוקולד) כדי לשמור על מרץ בבחינה, בחרו מקום ישיבה טוב (לא ליד הדלת ולא רחוק מידי מהמשגיח אם תצטרכו משהו) והכי הכי חשוב - הירגעו! אתם מוכנים, עברתם את הקורס ואין טעם להגביר לחץ!

 

10. לכו לייעוץ לימודים רק אחרי הבחינה

אחרי שביררתם בכללי על המוסדות הרלוונטיים אליכם ויש לכם רשימת תאריכים מסודרת של הגשת ציונים במוסדות ותאריכי התחלת שנת הלימודים בהן, עצרו! אל תבררו תנאי קבלה, גשו לפסיכומטרי עם ראש נקי והוציאו את הציון הכי טוב שאתם יכולים בלי הפרעות בתת-מודע. אחרי הבחינה וקבלת הציון, שבו עם יועץ לימודים מוסמך (בד"כ בסניף החברה של הקורס שלכם יש גם ייעוץ לימודי ובד"כ זה גם בחינם) ובררו את האופציות שלכם ולאן תרצו לשאוף. השמים הם הגבול - רק הפסיכומטרי תקוע בדרך!

 

השוואת מחירים קורס פסיכומטרי

קורס פסיכומטרי בסיסי  
- 4,000-8,000 ש"ח
   
קורס פסיכומטרי במסגרת לימודי התיכון
 - 800-1,600 ש"ח
   
קורס פסיכומטרי לחיילים משחוררים
-  3,000-7,000 ש"ח
   
   
דמי הרשמה ודמי ביטול
עבור מבחן פסיכומטרי
  
   
דמי הרשמה למבחן פסיכומטרי  
- 556 ש"ח
   
דמי הרשמה מאוחרת למבחן פסיכומטרי
 - 150% תוספת למחיר הרגיל
   
דמי הרשמה למבחן פסיכומטרי ביום הבחינה
-  250% תוספת למחיר הרגיל
   
דמי שינוי מועד מבחן פסיכומטרי
 - 100 ש"ח
   
דמי ביטול הרשמה למבחן פסיכומטרי
-  15-30% ממחיר ההרשמה
   
   
סוג קורס GMAT  
   
קורס GMAT מלא (מילולי+כמותי)
-  3,500-5,500 ש"ח
   
קורס GMAT חלקי (כמותי בלבד)
-  2,500-3,5000 ש"ח

ט.ל.ח

בהצלחה במבחן פסיכומטרי (-:)

 

מחירון קורסים