מחירון תרפייה באומנות

 

כמה עולה תרפייה באומנות?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון תרפייה באומנות מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מדריכי תרפייה באומנות בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לתרפייה באומנות מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה תרפייה באומנות?

 

(מחיר למפגש)

תרפייה באומנות לילדים: 100-250 ש"ח

תרפייה באומנות למבוגרים: 150-300 ש"ח

ט.ל.ח

 

טיפים עבור תרפיה באומנות

 

בואו נודה על האמת, לא כל כך פשוט לגור במדינת ישראל. מגיע לכם להירגע ולהשתחרר קצת מכל הלחץ הזה. מה יכול להיות טוב יותר מלתעל את כל הלחץ הזה למשהו יצירתי ואומנותי? ואם לא בשבילכם אז בשביל מישהו אחר. רוצים לעשות שינוי בחיים שלכם? בואו ללמוד תרפיה באומנות ולגלות מה חבוי עמוק עמוק בנבכי הנפש שלכם.

 

לימודי תרפיה באומנות – מה עושים שם?

 

יש מצבים בחיים שדורשים מאיתנו זמן כדי להתגבר. יש מצבים שבהם לא רק הזמן הוא הפתרון. לפעמים שורש הבעיה מתחבא עמוק בתוך התת מודע. טיפול פסיכולוגי הוא דרך לפתור את החידה אך לעיתים גם הוא לא מספיק.

 

תרפיה באומנות היא דרך יעילה להגיע אל נבכי נפשו של המטופל. באמצעות האומנות ניתן לראות את המודע והתת מודע משתלבים להם גם יחד ויוצרים יצירה שתוכל ללמד את המטופל לא מעט על עצמו.

 

קורס תרפייה באומנות – למה זה כדאי?

 

שיעורי תרפיה באומנות מיועדים לאנשים שחוו טראומה, אבל לא רק. הם יוכלו לעזור לילדים מופנמים, אנשים שמרגישים חוסר שקט, אי מנוחה, מחפשים את עצמם או סתם מעוניינים להכיר את עצמם טוב יותר.

 

מעל לכל חשוב לזכור כי מדובר בחוויה מעשירה יחידה במינה. במהלך הקורס מקבלים המשתתפים כלים ליצירת אומנות ובנוסף הם מקבלים גם כלים המאפשרים להם להכיר את עצמם טוב יותר ולדעת מה הקשיים שאיתם הם נאלצים להתמודד.

 

טיפול באומנות לילדים – במה זה עוזר?

 

אין דבר קשה יותר מאשר ההתמודדות עם ילד מופנם. לא תמיד אנחנו יכולים לדעת מה מפריע לו ומה מטריד את מנוחתו. תרפייה לאומנות לילדים היא שיטה יעילה מאוד ללמוד על הילד. באמצעות תרפיה באמנות נוכל ללמוד דברים שהילד לא מסוגל להביע. שיעורי תרפיה בהבעה ויצירה יהפכו כל ילד נוקשה ומופנם לילד משתף ופתוח.

 

תרפיה באומנות, איך אפשר ללמד את זה?

 

קורס למטפלים בתחום האמנות הוא אבן הדרך הראשונה בקריירת תרפיה באומנות. ניתן ללמוד לימודי תעודה בתוך מספר חודשים או לימודי תואר המתארכים למשך שלוש עד ארבע שנים.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא תרפייה באומנות ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.