מחירון תיקון מזגנים

כמה עולה תיקון מזגן ? כמה עולה מילוי גז מזגנים ? מחירון ביקור טכנאי מזגנים ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור תיקוני מזגנים.

לא משנה איזה סוג תיקון מזגן אתם מחפשים ? יש לנו הכל מהכל , תיקון מנועי מזגנים, החלפת פילטרים, חיישנים, מדחסים, מילוי גז מזגנים ועוד. מלבד מחירון תיקון המזגנים המומלץ תמצאו גם דילים שווים, מבצעים וקופונים עבור מוצרי מיזוג נוספים. 

 

מחירון תיקון מזגנים

מחירון תיקון מזגנים באדיבות אתר מזגנים בקליק !

כמה עולה לתקן מזגן?

 

מה לבני אדם ולמזגנים?

מחקרים בעולם כולו מראים כי אנשים נוטים להיות עצבניים יותר במהלך הקיץ- כמות מקרי האלימות עולה בכל הרבדים, כולל על הכבישים, ואנשים באופן כללי סובלניים פחות ונפיצים יותר. אפשר היה לחשוב כי במדינות חמות, בהם הורגלו האנשים בתנאי מזג האוויר החמים יותר לא תהיה התופעה כל כך בולטת- אך אין הדבר כך. העובדה שהאדם לא נועד לשרוד בחום גבוה לאורך זמן והאפקטים של ההתחממות הגלובאלית המעלות את הטמפרטורות בעולם כולו הופכים את האדם החשוב ביותר בעולם והחבר הטוב ביותר של רב האנשים במדינת ישראל- להיות זה שמתקין לו את המזגן. כן, אותו אחד שמגיע אליכם- ובעקבותיו תוכלו לחוש בריזה נעימה של קרירות ורוגע- הוא האדם החשוב ביותר בעונות הקיץ החמות.


לבחור את האחד

אבל בדיוק כמו בעת בחירה של כל בעל מקצוע אחר- אסור לכם להתרשל בבחירה. חשוב מאד לבחור בעל מקצוע מיומן, אמין ומקצועי- אחרת, לא רק שתמצאו את עצמכם בתוך בור כלכלי שאינו נגמר, אלא תחוו את הקיץ על הצד הרע ביותר שלו. מומחה מיזוג אוויר יספק לכם את השירותים החשובים הקשורים במיזוג האוויר לבית שלכם ולא רק זאת, גם אדיבות, שירותיות ומענה מהיר הם מעלות שהוא בהחלט ניחן בהם. כל אחד מאתנו יודע מה פירוש הדבר לחכות שעות לטכנאי מזגנים כשהחום הכבד כבר מכביד על הנשימה, לשווא להמתין שעות בעת תיקוני סרק וניסיונות מגמגמים להסביר מה לא בסדר ואת התחושה הנוראית הזו, ששוב עבדו עליך וגבו ממך הרבה יותר ממה שהיה צריך-  מתקין מזגנים מקצועי ואמין יכול בהחלט להתגבר על הבעיות שלכם במינימום זמן ומקסימום יעילות.


הדרך המהירה אל התיקון

רב מומחי המזגנים יסכימו כי התקנת מזגנים במרכז ובארץ כולה זולה הרבה יותר בקיץ. כיוון שמדובר בתקופה יחסית "איטית" עבור המזגנים ברב חלקי הארץ והנטייה לחמם את הבית עם תנורי חימום ולא מזגנים, הרי שזו תקופה נהדרת לקבוע התקנת מזגן חדש. כך תוכלו לחסוך כסף, להתכונן מראש אל הקיץ (שהרי אינו נותן התראה מראש) ולפנות לכך זמן. כאשר מזמינים מתקיני מזגנים חשוב לבדוק כי הוא מגיע מתוך חברה להתקנת מזגנים מכל הסוגים, שכן מזגנים שונים צריכים התייחסות שונה וגם משך הרכבה שונה. מובן שגם טווח המחירים שונה בין התקנת מזגני עילית לתחתית, מזגנים מיני מרכזיים למרכזיים וליחידניים ועוד לא התחלנו בכלל לדבר על חברות וסוגי הטכנולוגיות המיושמות עבור האוורור.


ישן חדש

חשוב שתדעו כי רב המזגנים במדינת ישראל הינם מזגנים מעולים, גם כאלה שנראים "לא יפים" או מהדור הקודם. מזגנים רבים יכולים לעבוד באופן רציף ותקין שנים רבות ואין צורך להחליף אותם כל עוד הם עובדים, אלא אם רוצים להשתדרג. לא מדובר על הכרח. לכן, במקרה בו המזגן שהיה לכם עד כה שבק חיים אל תפנו אוטומטית לרכישה של חדש. הזמינו שירותי תיקון מזגנים שיבדקו את האופציות שלכם. במקרה הגרוע, ימליצו לכם על רכישה של מזגן חדש במקום. מכירת מזגנים ותיקון במקום אחד יכול לחסוך לכם גם את התחזוק העתידי של המזגן שלכם, שכן כל מזגן ולא משנה כמה הוא מתקדם ומעולה- עלול להתקלקל בהמשך הדרך. התרצות ממתקין ומוכר מזגנים המומחה גם בתיקונים- תבוא רק לטובתכם בהמשך.


חרטנו על דגלנו

חשוב לציין כי מומחה מיזוג אוויר הוא הרבה יותר ממי שמסדר לכם מזגן. מדובר על בעל מקצוע ששם את הלקוח שלו במקום הראשון תוך התחייבות לשביעות רצון והשירות הטוב ביותר שהוא מסוגל לתת לכל אחד ואחד מלקוחותיו. הדרך אל מיזוג האוויר שלכם עוברת דרך אדם מקצועי, אמין, שאינו מבלבל אתכם במונחים גבוהים רק כדי להצדיק עלויות מופרכות. התקנת מזגן ע"י טכנאי מיזוג אוויר שאינו מקצועי אחרי הכל, זו לא רק גניבה, אלא סכנה של ממש. אז אל תסתכנו.

 

10 טיפים טכנאי מזגנים

בארץ שלנו כולנו מתגאים בשיזוף ובעמידות שלנו לחום הודות לאקלים המזרח תיכוני באזור אבל בתאכל'ס, כולנו בורחים ממזגן למזגן ואוי ואבוי למזגן שיעז לאוורר ולא לקרר! אנחנו סומכים על המזגן להעניק לנו אווירה נוחה בכל מקום שנלך, אך יבוא יום וכל מזגן יחליט לשבוק חיים - ולכן רצוי שיהיה לכם מודבק בבית מגנט מפואר של טכנאי מזגנים מדופלם שיבוא בעת כל צרה! איך תמצאו את מי להדביק על המקרר?

הינה 10 טיפים שיעזרו לכם לבחור את טכנאי המזגנים שיציל לכם את הקיץ!

1. תחזוקת המזגן, איך להימנע מטכנאי מזגנים? - לפני שתתחילו לחפש טכנאי מזגנים חשוב שקודם כל תעשו הכל כדי למנוע את הזמנתו מלכתחילה. ניקוי הפילטרים של המזגן על בסיס קבוע, פעמיים בשנה לפחות ויותר אם אתם גרים באזור בו זיהום האוויר הוא גדול, יכול לחסוך לכם המון צרות כמו ריח רע המדיף מהמזגן ושלל בעיות נוספות - שטיפת הפילטרים תחת מים פושרים ויבושם (לא בשמש) תעשה את העבודה יופי! בנוסף, כדאי לרכוש מתאם הגנה מפני נחשולי מתח וברקים, לכל מקרה!

2. טכנאי מזגנים, לא רק לתיקונים! - רוב האנשים תמיד חושבים שטכנאי מזגנים הוא רק לעת צרה וזה לא מדויק! חשוב שתדעו שטכנאי מזגנים במסגרת הכשרתו גם מציע ייעוץ מזגנים! אם אתם מתכננים לקנות מזגן, להתקין מזגן חדש או להחליף מזגן חשוב שתרימו טלפון לטכנאי המזגנים החביב עליכם מכולם ותבקשו ייעוץ! ייעוץ יכול לחסוך לכם עד מאות שקלים ולמקסם את יעילות המזגן! לדוגמא: לחדר קטן רצוי לקנות מזגן בעל כוח סוס נמוך (בד"כ 1 מספיק) שיהיה שקט וגם חסכוני, טכנאי מזגנים מוסמך ובעל ניסיון יכול להמליץ לכם על סוג מזגן אשר הכי מתאים לבצע את העבודה.

3. אחריות - אם אתם מזמינים טכנאי מזגנים במסגרת האחריות על המזגן שניתנה מהחברה המייצרת או המשווקת רק תבדקו שהאחריות בתוקף ואתם מסודרים! אך אם אתם בוחרים טכנאי מזגנים עצמאי, חשוב שתבררו קודם כל האם הוא נותן אחריות ולכמה זמן. חשוב שאם משהו משתבש יש לכם לאן לפנות, לאן להתלונן ומאיפה לקבל פיצויים!

4. המלצות - משפחה, מכרים, ביקורות באינטרנט, לקוחות לשעבר, לקוחות קיימים - כל אלו הם מקורות זמינים לכם לקבלת המלצות! איש מקצוע בעל מאגר לקוחות עשיר שממליץ לטובה עליו הוא איש מקצוע שאתם תרצו בשבילכם! תמיד תזכרו שגם אתם רוצים להיות בסופו של דבר לקוחות ממליצים ואם יש בעברו הצלחה אין סיבה שההצלחה לא תשוחזר אצלכם! המלצות יוכלו לתת לכם מידע טרי על ההתנהלות והמקצועיות של הטכנאי ובאמת להאיר את עינכם על פרטים שלא יכולתם לדעת בלי דיבור עם מישהו שחווה שירות מהטכנאי הספציפי.

5. השוואת מחירים - טכנאים של מזגנים יש בשפע, היום יש המון בעלי עסק עצמאי שמציעים שירותי התקנה ותיקונים למזגנים ולכן יש היצע הצעות מחיר גדול! ולכן אחרי שגיבשתם לעצמכם רשימה מסודרת של טכנאים של מזגנים מיומנים ומקצועיים בררו מחירים ובחרו את המחיר המשתלם יותר! רק בכמה טלפונים תוכלו לחסוך עד מאות שקלים וזכרו רק ביקור קצר של טכנאי יכול לעלות בין 150-250 שקלים ולכן יש מקום לחיסכון של מאות שקלים בכמה בירורים פשוטים!

6. הסמכה - קורס טכנאי מזגנים הוא קורס שאורך בין 3-5 חודשים ובד"כ אינו דורש השכלה קודמת, תלוי במקום הלימודים. בסוף הלימודים מקבלים תעודת הסמכה שמסמיכה להתקנת ולתיקון מזגנים. חשוב שתוודאו שלאיש המקצוע שאתם מזמינים הביתה יש תעודה ממוסד מוכר ומורשה! טכנאי שאין לו הסמכה ראויה לטיפול במזגנים יכול לא רק לא לבצע את העבודה כראוי אלא גם לגרום נזק! ולכן בשאלה פשוטה ובקשה לראיית תעודה תוכלו לפטור את עצמכם מכל אי וודאות על איש המקצוע שנכנס אליכם הביתה.

7. ניסיון - הסמכה היא התחלה מעולה אך היא לא הכל! טכנאי מזגנים מנוסה הוא יהיה בעל ניסיון בפתרון מגוון גדול מאד של בעיות ביעילות וביצירתיות מגוונת ולכן חשוב שתשאלו עוד בטלפון כמה שנים הטכנאי במקצוע ואם זו חברה אז לבקש לשאול מי הטכנאי האמור להגיע לביתכם. בנוסף, טכנאי מזגנים מנוסה ידע לתת לכם הערכת מחיר מדויקת ולא יגבה ממכם מעבר לדרוש.

8. מקצועיות - תמיד תזכרו שטכנאי מזגנים בד"כ יצטרך להיכנס לביתכם או לבית העסק שלכם בשביל לבצע את עבודתו. חשוב שמי שתכניסו הביתה או לבית העסק יהיה מקצועי ולא תצטרכו להרגיש חשדניים כלפיו כל זמן שהוא שם. מקצועיות אפשר לדעת מהמלצות, לדוגמא אם לקוח המליץ אך שם לב שהטכנאי התמהמה ולא ידע בהתחלה איך לגשת אל הבעיה זה מעיד על חוסר מקצועיות! ועוד למשל אם לקוח הזכיר שהטכנאי עשה עבודה מעולה אך כל הזמן היה במצב רוח עצבני בגלל בעיות אישיות, זהו חוסר מקצועיות! וודאו שהטכנאי מקצועי כדי שלא רק תזכו לחוויה נעימה אלא גם תקבלו תמורה הולמת לכספכם על השירות שרכשתם!

9. שירות - פה השירות יותר מתבטא במה קורה אחרי הביקור והתיקון! גם פה רצוי שתסתמכו על המלצות כי איש המקצוע יכול להבטיח ולהבטיח ובפועל לא יהיה כלום! ולכן חשוב שתבררו האם טכנאי המזגנים היה זמין לטלפונים ושאלות גם אחרי הביקור, האם התייחס ברצינות ובאדיבות לכל תלונה ותלונה, אם התעוררה בעיה האם היה זמין לבוא בזמן יחסית קצר וכמובן, האם הצטייר כבנאדם בעל יחסי אנוש טובים בביקור בבית או בעסק הלקוח!

דאגו לא להתפשר על סעיף השירות, מפני שאין לדעת מה ייקרה ואיזו תקלה תקרה בעתיד!

10. טיפים קטנים - לפעמים טיפים קטנים יכולים להקל על חייכם משמעותית או לחסוך לכם הרבה כאב ראש - הינה 3 מהם!:

1. אם ישנה בעיה  עם המזגן תמיד ניתן לנתק מהשקע ולהחזיר אחרי כמה דקות - לפעמים לבעיה שמתחזה כגדולה, יש פתרון פשוט!

2. לפני כניסה לחורף או לקיץ דאגו לדאוג לעשות למזגן טיפול ע"מ לאתר תקלות או לשמור עליו כדי שבמהלך העונה לא תצטרכו להיות אפילו שנייה אחת בלי מזגן!

3. חשוב שתעשו ככל שניתן כדי לתת למזגן את הסביבה האולטימטיבית לתפקד כמו בידוד תרמי לבית וסגירה של כל החלונות והדלתות בזמן ההפעלה!

 

מחירון תיקון מזגנים מומלץ

סוג תיקון מזגן טווחי מחירים

    
מחיר ביקור טכנאי מזגנים   150-200 ש"ח
    
    
מילוי גז   
    
מחיר בדיקת תקינות גז
מחיר- 200-230 ש"ח
    
מחיר מילוי גז במזגן רגיל
350-370 ש"ח
    
מחיר מילוי גז במזגן קטן
400-430 ש"ח
    
מחיר תיקון ומילוי גז במזגן
270-290 ש"ח
    
מחיר מילוי גז במזגן ישן
300-350 ש"ח
    
מחיר מילוי גז במזגן מרכזי ישן
400-430 ש"ח
    
מחיר מילוי גז בשני מזגנים
350-380 ש"ח
    
מחיר החלפת גז מזגנים
350-380 ש"ח
    
מחיר הוספת גז מזגנים
340-380 ש"ח
    
מחיר מילוי גז במזגן קיר
340-370 ש"ח
    
מחיר מילוי גז במזגן רצפתי
280-300 ש"ח
    
מחיר מילוי גז במזגן עילי
300-330 ש"ח
    
מחיר מילוי גז בשני מזגנים עיליים
380-400 ש"ח
    
    
מילוי גז על פי סוג מזגן   
    
מחיר מילוי מזגן אלקו
290-320 ש"ח
    
מחיר מילוי מזגן אלקו עילי
 300-330 ש"ח
    
מחיר מילוי מזגן אמקור עילי
240-280 ש"ח
    
מחיר מילוי מזגן אלקטרה עילי
310-340 ש"ח
    
מחיר מילוי מזגן תדיראן עילי
320-350 ש"ח
    
מחיר מילוי מזגן תדיראן 2.5 כ"ס
350-390 ש"ח

    
מחיר מילוי מזגן טורנדו עילי  
300-330 ש"ח
    
מחיר מילוי מזגן בלקור עילי  
280-310 ש"ח
    
מחיר תיקון דליפת גז במזגן אלקטרה  
700-750 ש"ח
    
    
תיקון והחלפת קבלים במזגן   
    
מחיר תיקון קבל במזגן  
300-320 ש"ח
    
מחיר החלפת קבל במזגן  
350-370 ש"ח
    
מחיר החלפת קבל שנשרף במזגן  
350-370 ש"ח
    
מחיר החלפת קבל של המדחס במזגן  
350-370 ש"ח
    
מחיר החלפת קבל במזגן מפוצל 
320-350 ש"ח
    
מחיר החלפת קבל במזגן מרכזי
340-370 ש"ח
    
מחיר החלפת קבל במזגן עילי
320-350 ש"ח
    
מחיר החלפת קבל במזגן רצפתי
300-320 ש"ח
    
מחיר החלפת קבל במזגן רצפתי ישן
320-350 ש"ח
    
מחיר החלפת שני קבלים במזגן
320-350 ש"ח
    
מחיר החלפת שני קבלים במזגן מיני מרכזי
450-480 ש"ח

    
מחיר החלפת שני קבלים במזגן עילי
300-320 ש"ח
    
    
תיקון והחלפת קבלים לפי סוג מזגן   
    
מחיר החלפת קבל במזגן אלקטרה
350-370 ש"ח

    
מחיר החלפת קבל במזגן אלקטרה 3.5 כ"ס
310-330 ש"ח
    
מחיר החלפת קבל במזגן מיני מרכזי אלקטרה
320-350 ש"ח
    
מחיר החלפת קבל במזגן עילי אלקטרה
320-340 ש"ח
    
מחיר החלפת קבל במזגן תדיראן
320-340 ש"ח
    
מחיר החלפת קבל במזגן עילי תדיראן
320-340 ש"ח
    
מחיר החלפת קבל במזגן טורנדו
330-360 ש"ח
    
מחיר החלפת קבל במזגן טורנדו עילי
330-350 ש"ח
    
מחיר החלפת קבל במזגן אלקו
330-360 ש"ח
    
מחיר החלפת קבל במזגן אלקו עילי
340-360 ש"ח
    
    
תיקון והחלפת מנועי מזגנים   
    
מחיר החלפת מנוע במזגן
1,000-1,100 ש"ח

    
מחיר החלפת מנוע ומדחס במזגן
 1,300-1,400 ש"ח
    
מחיר החלפת חלק בודד במנוע של מזגן  
380-400 ש"ח
    
מחיר החלפת מנוע ביחידה  
950-1,100 ש"ח
    
מחיר החלפת מנוע במזגן מיני מרכזי  
1,100-1,200 ש"ח
    
מחיר החלפת מנוע פנימי במזגן  
900-1,000 ש"ח
    
מחיר החלפת מנוע במזגן רצפתי 
  950-1,100 ש"ח
    
מחיר החלפת מנוע במזגן מפוצל  
1,000-1,100 ש"ח
    
מחיר תיקון מנוע במזגן עילי  
600-650 ש"ח
    
מחיר החלפת מנוע במזגן מרכזי  
1,100-1,200 ש"ח
    
    
החלפת מנועי מזגנים לפי סוג   
    
מחיר החלפת מנוע מיני מרכזי במזגן אלקטרה  
1,200-1,300 ש"ח
    
מחיר החלפת מנוע במזגן אלקטרה  
900-1,000 ש"ח
    
מחיר החלפת מנוע במזגן תדיראן  
900-1,000 ש"ח
    
מחיר החלפת מנוע במזגן מרכזי תדיראן  
900-1,000 ש"ח
    
מחיר החלפת מנוע במזגן אלקו  
900-1,000 ש"ח
    
    
צינורות מזגנים   
    
מחיר פתיחת סתימות במזגן עילי  
250-280 ש"ח
    
מחיר החלפת צינורות במזגן עילי  
250-300 ש"ח
    
מחיר תיקון צינורות במזגן עילי  
300-350 ש"ח
    
מחיר תיקון נזילה בצינורות מזגן  
250-300 ש"ח
    
מחיר פתיחת סתימות במזגן מרכזי  
250-300 ש"ח
    
מחיר ניקוי צינורות במזגן רגיל  
250-300 ש"ח
    
מחיר החלפת צינורות במזגן  
300-330 ש"ח
    
מחיר פתיחת סתימות בצינורות המיקוז במזגן 
 200-250 ש"ח
    
מחיר חיבור צינורות במזגן  
250-300 ש"ח
    
מחיר חיבור צינורות הניקוז במזגן  
200-250 ש"ח
    
מחיר לבידוד צינורות במזגן  
350-400 ש"ח
    
מחיר התקנת צינורות ניקוז במזגן  
270-300 ש"ח
    
    
פילטרים   
    
מחיר החלפת פילטרים  
270-300 ש"ח
    
מחיר תיקון פילטרים  
200-230 ש"ח
    
מחיר ניקוי פילטרים במזגן עילי  
200-230 ש"ח
    
מחיר ניקוי פילטרים במזגן רצפתי  
200-230 ש"ח
    
מחיר ניקוי פילטרים בשני מזגנים  
250-280 ש"ח
    
    
לוחות פיקוד של מזגנים   
    
מחיר תיקון לוח בקרה במזגן  
450-500 ש"ח
    
מחיר החלפת לוח פיקוד במזגן 
 850-950 ש"ח
    
מחיר החלפת לוח פיקוד במזגן מיני מרכזי
1,000-1,100 ש"ח
    
מחיר החלפת לוח פיקוד במזגן מרכזי
1,000-1,100 ש"ח
    
מחיר החלפת לוח פיקוד במזגן רצפתי
900-1,000 ש"ח
    
מחיר החלפת לוח אלקטרוני במזגן
700-800 ש"ח
    
    
תיקון והחלפת עיניות במזגנים   
    
מחיר תיקון עינית במזגן
320-350 ש"ח
    
מחיר החלפה של עינית במזגן אלקטרה
370-400 ש"ח
    
מחיר החלפה של עינית במזגן מיני מרכזי אלקטרה
350-380 ש"ח

    
מחיר החלפה של עינית במזגן אלקטרה עילי
370-400 ש"ח
    
מחיר החלפה של עינית במזגן אלקו
320-350 ש"ח
    
מחיר החלפה של עינית במזגן אלקו עילי
320-350 ש"ח
    
    
חיישנים   
    
מחיר החלפת חיישן במזגן
350-400 ש"ח
    
מחיר החלפת חיישן במזגן עילי
350-400 ש"ח
    
מחיר תיקון חיישן במזגן
300-350 ש"ח
    
    
מאווררים   
    
מחיר החלפת מנוע במאוורר מזגן
1,100-1,200 ש"ח
    
מחיר החלפת מנוע במאוורר מזגן מיני מרכזי  
900-1,000 ש"ח
    
מחיר החלפת מאוורר מזגן מיני מרכזי  
800-900 ש"ח
    
מחיר החלפת חלק במאוורר של מזגן  
300-350 ש"ח
    
מחיר החלפת מאוורר של מזגן  
700-750 ש"ח
    
מחיר החלפה של מאוורר במזגן אלקטרה  
700-800 ש"ח
    
מחיר החלפה של מאוורר במזגן תדיראן  
500-600 ש"ח
    
    
סטרטרים   
    
מחיר תיקון סטרטר במזגן  
400-450 ש"ח
    
מחיר החלפת סטרטר במזגן  
300-350 ש"ח
    
מחיר החלפת סטרטר במזגן עילי  
300-350 ש"ח
    
    
חוטי חשמל   
    
מחיר תיקון קצר בחוטי חשמל במזגן  
300-350 ש"ח
    
מחיר החלפת חוטי חשמל במזגן  
250-300 ש"ח
    
מחיר החלפת שני חוטי חשמל שרופים במזגן 
250-300 ש"ח
    
מחיר החלפת שני חוטי חשמל במזגן מיני  מרכזי 
  250-300 ש"ח
    
מחיר החלפת שני חוטי חשמל במזגן עילי  
200-250 ש"ח

    

סלילי חימום

מחיר תיקון סליל חימום במזגן
- 400-450 ש"ח

מחיר החלפת סליל חימום במזגן
- 300-350 ש"ח

ט.ל.ח

 

מחירון שיפוצים

 

עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !