מחירון תיאטרון ילדים

 

כמה עולה תיאטרון ילדים ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון עבור תיאטרון ילדים מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי סדנאות לתיאטרון ילדים בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לתיאטרון ילדים מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה תיאטרון ילדים?

 

סוג הצגת תיאטרון וטווחי מחירים
     
הצגת תיאטרון ילדים
30-100 ש"ח
     
מחזה לילדים
50-100 ש"ח
     
תיאטרון בובות
25-55 ש"ח
     
מחזמר לילדים
50-100 ש"ח
     
מלווה לילד/פעוט
5-100 ש"ח
     
הצגה לגיל הרך
25-55 ש"ח
     
מנוי לתיאטרון ילדים (מנוי לילד)
300-400 ש"ח (5-10 הצגות)
     
מנוי לתיאטרון ילדים (מנוי למבוגר)
200-300 ש"ח (5-10 הצגות)

ט.ל.ח

 

תיאטרון לילדים – תיאטרון איכותי

 

תיאטרון לילדים הוא תיאטרון שאמור להיות טוב בדיוק כמו תיאטרון למבוגרים, ואולי אפילו יותר. תיאטרון לילדים אינו תיאטרון נחות יותר, אלא תיאטרון שהתכנים שלו הם כאלה שנוגעים בעולמם של הילדים, ולכן הם יכולים להבין אותו. תיאטרון איכותי הוא תיאטרון שגם מבוגרים יכולים ליהנות ממנו, ואם הם לא נהנים, והוא אינו איכותי – אז גם לילדים לא צריך לתת לצפות בו.

 

מהו תיאטרון לילדים?

 

תיאטרון הוא אחת מדרכי האומנות שמטרתן להעביר חוויה ריגשית לבני האדם, בדומה לציור, פיסול, מוזיקה ועוד. התיאטרון אמור להוביל את האדם, הילד כמו המבוגר, להתבונן בהתנהגויות האנושיות, דרך פריזמה כלשהיא, שמרחיקה את המצבים, ולכן, מקלה את ההתמודדות עם מצבים אנושיים שונים. גם אם ההצגה באותו תיאטרון לילדים היא הצגה שגיבוריה הם חפצים או בעלי חיים, היא מתכוונת כמובן תמיד לבני אדם, לסיטואציות שהם נתקלים בהם לרגשות שהם חווים. וכך, מאפשר התיאטרון לצופים להזדהות עם הגיבורים

 

מופעים של התיאטרון לילדים

 

תיאטרון ללא קהל הוא לא תיאטרון, וגם תיאטרון לילדים זקוק לקהל של ילדים בכדי להעלות את ההצגות שלו.

יש בארץ מספר תיאטראות לילדים, אשר מעלים מספר גדול של הצגות מידי שנה. התיאטראות מעלים את ההצגות שלהם במספר מסגרות. המסגרת הראשונה היא הצגות הפונות לקהל הרחב, בעיקר בחופשות מבית הספר, ובמסגרת סדרות של מינויים. בכל הערים הגדולות והבינוניות בארץ ובמועצות האיזוריות יש סדרות של מינויים להצגות ילדים.

מסגרת אחרת היא הצגות המוצגות בפני תלמידי בתי הספר. בכל בתי הספר בארץ יש סלי תרבות במסגרתן צופים כל הילדים החל מגני הילדים העירוניים בהצגה אחת או שתיים בשנה. בשנים האחרונות דואגות מחלקות החינוך המקומיות להביא הצגה לכל ילדי העיר, כך שאין ילד שאינו צופה באותה הצגה. ההצגות כוללות גם הסעה אל היכל התרבות המקומי. התיאטראות מקפידים לשמור על קשר עם בתי הספר, ושולחים מידע מתאים, שאפשר יהיה להכין את הילדים להצגה, כך שהם ייהנו ממנה ויפיקו תועלת רבה יותר מהצפייה.

תיאטראות הילדים בארץ מחזיקים בתי ספר למשחק, ומקיימים סדנאות וקורסים בתחומים רבים הקשורים לעולם התיאטרון.

 

תיאטרון ילדים – הכיף החדש

 

הצגות ילדים הן כבר מזמן לא רק לאולמות קטנים של המתנ"ס והקניון. בארץ קיימות כמה וכמה חברות המציעות תיאטרון ילדים עם הצגות מותאמות לגילאים שונים, המבוססות על סיפורי ילדים מפורסמים והן מושקעות לא פחות מהצגות למבוגרים בתיאטרונים המובילים. אם בעבר הצגות ילדים היה פירושן בהכרח הצגה של תיאטרון בובות, כיום המצב כבר לא כזה והורים רבים קונים מנויים להצגות עבור הילדים שלהם בתיאטרוני הילדים המציעים זאת. ישנם הורים שאף יגדילו וירשמו את הילדים שלהם למגוון חוגים, כמו חוג דרמה לילדים או סדנאות משחק שונות כדי לקרב אותם לתחום ולחוויה.

 

החג של מופעי ילדים

 

חודש דצמבר, שבו חל חג חנוכה ועימו חופשת בת כשבוע ממוסדות הלימוד, מביא איתו מבול של הופעות לילדים, מופעים רבים של תיאטרון לילדים ונוער, מחזות זמר, מופעים מוזיקליים ועוד. הורים וילדים בכל הגילאים מכתתים רגליהם ממופע למופע, מהצגה להצגה ומאירוע של תיאטרון ילדים אחד למשנהו. בדרך כלל הילדים אוהבים את החוויה, את התפאורה, השירים ואחרי שהם חוזרים לשגרה וללימודים הם משתפים את החברים בכיתה בחוויות שצברו. ילדים רבים הולכים ביחד לכל מיני הצגות ומדובר בדרך הטובה ביותר להעביר בנעימים את חופשת חנוכה, שמזג האוויר בה לא מאפשר בילויים רבים בחוץ.

 

תיאטרון ילדים – גם לקטנטנים

 

גם הילדים הקטנים, בגילאים 3 ו- 4 יכולים למצוא הצגות תיאטרון המתאימות להם. הצגות אלה יתבססו, כאמור, על סיפורים ושירים מוכרים ולא ייארכו זמן רב מדי, שכן ידוע שילדים בגיל זה אינם ניחנים בסבלנות רבה. ההצגות תכלולנה שירים, מילים ומשפטים המתאימים להבנתם של הילדים קטנים, התפאורה והתלבושות יהיו עם צבעים רבים וחזקים כדי למשוך את עיניהם של הילדים ולנסות לגרום להם להיות קשובים ומרותקים להצגה.

הצגה של תיאטרון ילדים יכולה להיות כיף גדול. ילדים רבים מתחברים להצגות ונהנים מהם, הם מוצאים בשחקנים ובדמויות מקור להערצה וההצגה משאירה בהם חותם שיבוא לידי ביטוי במשחקי דמיון עשירים, מילים וביטויים חדשים ועבור הילדים הגדולים יותר – גם מוסר השכל ודרך חשיבה שתמשיך איתם הלאה.

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על תיאטרון ילדים ולהבין את טווחי המחירים.

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.