מחירון תזונה נכונה לתינוקות

 

כמה עולה חוג תזונה נכונה לתינוקות?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג תזונה נכונה לתינוקות מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגים לתזונה נכונה לתינוקות בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג תזונה נכונה לתינוקות מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

טיפים עבור תזונה לתינוקות - לא לבד

 

אחרי לידה, בעיקר לידה ראשונה, את לעיתים מוצאת את עצמך מוצפת מידע- אך לא מוצאת את המידע שנחוץ לך. כולם יספרו לך על מה עבד אצלן בשלב הטעימות של הקטן, או מה הנסיכה הקטנה שלהם מעדיפה לאכול בגיל 6 חודשים- אבל איך בדיוק לעשות את זה, מה מזין יותר ומה פחות ואיך לבשל ולהאכיל את הילד שלך נכון- אלה שאלות שכדאי להפנות אל מקצוענים.

 

חוגי נשים

 

לחוגים של אמהות אחרי לידה יש יתרונות רבים- תמיכה חברתית, הורדת הסיכוי לדיכאון אחרי לידה ועוד. אבל, מעבר לכל זה, מדובר גם על מקום עבור מידע מהימן, אמיתי, שניתן לך בסבלנות והבנה. כיום יש חוגים מתמקצעים, ולא רק חוגי אמהות לאחר לידה כלליים. למשל חוג תזונה לתינוקות. חוג תזונה לתינוקות יכול להיות קצר מועד ולכלול רק מפגש או שניים ויכול להיות פרוס על פני חודשים רבים וללוות אותך צעד צעד עם התפתחות תינוקך. הזמן הטוב ביותר להתחיל את הקורס הוא כשלושה וחצי חודשים אחרי לידה, כדי ללמוד את רזי תזונה לתינוקות בני 4 חודשים- מה שנקרא שלב הטעימות.

 

עוד על תזונה לתינוקות

 

על אף שברור לנו כי תזונה לתינוקות שונה בכל שלב של חיו, הן מבחינת יכולות הלעיסה והקיבה שלו והן מבחינת החומרים להם הוא זקוק יותר- לא מומלץ לבחור תפריט שטנץ מספר וללכת לפיו. למה? נכון כי תזונה לתינוקות בני שנה של כל התינוקות דומה- אבל הילד שלך הוא אינדיבידואל, בעל העדפות טעמים ומרקמים משלו, ועליך לתת בידיו לעשות את בחירותיו במידת ההיגיון. תזונה לתינוקות עד גיל שנה שונה במקצת- בגיל כזה, רב העיסוק באוכל הוא חידושים וטעימות, בכמויות משתנות. עליך להכיר לילדך מה שיותר מזונות כדי שגם הוא וגם את תוכלו לברור את הטעמים המועדפים עליו ועל הדרך גם לגלות אם אינו אלרגי לדבר מה.

 

אז איך עושים?

 

כאמור, המלצות שטנץ אינן יעילות ולכן כדאי לערוך התייעצות עם יועצת תזונת תינוקות ואמהות חברות. מהן תוכלי ללמוד מהי תזונה לתינוקות בגיל 7 חודשים, תזונה לתינוקות בני 8 חודשים והלאה- שאפשר לנסות. מכאן, עליך רק להיות רגישה אל ילדך ואל העדפותיו.