מחירון שירותי ניקיון

כמה עולים שירותי ניקיון?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור שירותי ניקיון.

לא משנה איזה סוג ניקיון אתם צריכים...? יש לנו הכל מהכל , ניקיון ופוליש לדירות חדשות, פוליש וניקיון לבתי קרקע, פוליש וניקיון לאחר שיפוץ דירה, פוליש קריסטל ועוד.. הכל מחברות פוליש ניקיון מקצועיות ואמינות מאיזור מגוריכם.

מלבד המחירון המומלץ לשירותי ניקיון תמצאו גם דילים שווים, מבצעים וקופונים למגוון שירותים נוספים.

איך בוחרים חברת ניקיון?

כולנו מבינים את שמירת חשיבותו של הנקיון בבתים, במשרדים, ובכל סביבה שאנו נמצאים בה. כאשר אנו מבקשים לבחור חברת ניקיון, שתעניק לנו שירותי ניקיון סדירים ואמינים, המשימה אינה פשוטה כלל ועיקר.

אנו מבקשים למצוא חברת נקיון שתעניק לנו שקט וביטחון, ותשמור את סביבת העבודה נקייה לאורך זמן, מבלי שנצטרך לעסוק בנושא באופן מתמיד.

 

שירותי ניקיון – המלצות

כמו בכל תחום אחר, ממליצים מנוסים ומרוצים הם הדרך הטובה ביותר להגיע אל חברת ניקיון טובה ואמינה. אולם גם אם אין לנו מי שימליץ על חברת ניקיון, אנו עדיין יכולים לבדוק כמה גורמים שיסייעו לנו לבחור חברת ניקיון נכונה. ראשית, נבקש מכל חברה שאליה אנו פונים דרך הטלפון לתת לנו שמות של לקוחות קבועים. אם נטריח עצמנו לבקר במשרד הממליץ – מה טוב. כך נוכל לראות בעצמנו את רמת הניקיון, ולהחליט בחכמה.

 

חברת ניקיון – מה אנו מחפשים?

חשוב שנדע איזה סוג של שירותי ניקיון אנו מבקשים: האם חברת הניקיון מבצעת גם נקיון שטיחים? האם יש לנו רצפה בעלת אופי מיוחד, הדורשת טיפול מיוחד? כידוע, רצפת עץ או פרקט דורשות טיפול אחר ממשטח מרוצף פשוט. האם יש לנו אבן מיוחדת המחפה את הרצפות? במקרים כאלה, עלינו לקבל שירותי ניקיון שאינם סטנדרטיים, ועלינו לחפש חברת נקיון המכירה את אופי העבודה שאנו מבקשים, ומשתמשת בחומרי ניקוי מתאימים.

 

שירותי ניקיון – באיזו שעה? כמה זמן?

עלינו להבין כי לשעה שבה יופיעו עובדי חברת הנקיון במקום העבודה יש חשיבות. האם אנו רוצים שהמנקים יגיעו מוקדם בבוקר, לפני עובדי המשרד? האם אנו רוצים שהם יגיעו דווקא בערב, והנקיון יתבצע לאחר שהסתיימה העבודה במשרד? האם יש אפשרות שיגיעו בזמן העבודה השוטפת? שאלה נוספת נוגעת למשך הזמן בו שוהים עובדיה של חברת ניקיון במשרד: האם הזמן קצר מדי? האם הנקיון מתבצע כמצופה או לא? או אולי להפך, ונקיון המשרד אורך זמן רב מדי, בזמן שאנו משלמים לפי שעת עבודה?

 

חברת ניקיון – מי מנהל אותך?

הקשר עם מנהל חברת ניקיון חשוב ביותר. לעתים קרובות העובדים אינם קבועים, ויש הבדל ברמת שירותי ניקיון שאנו מקבלים לאורך זמן. חשוב ביותר לקבל את פרטיו של איש קשר מטעמה של חברת ניקיון המעניקה לנו שירותי ניקיון, שידע לפתור כל צורך בזמן אמת, ולברר כל בעיה שעלולה לצוץ.


כמה עולה שירותי ניקיון?

ניקוי בתים פרטיים
6-7 ש"ח למ"ר
   
ניקיון בית קטן דירה (עד 2 חדרים)
30-50 ש"ח לשעה
   
מחיר ניקיון בית בינוני (עד 4 חדרים)
35-50 ש"ח לשעה
   
מחיר ניקיון בית גדול (5 חדרים ויותר)
40-60 ש"ח לשעה
   
מחיר ניקוי בתי קרקע
30-50 ש"ח לשעה
   
מחיר ניקוי דירות מגורים
6-8 ש"ח למ"ר
   
ניקוי חדרי מדרגות
50-70 ש"ח פר קומה
   
ניקוי פוליש
6-8 ש"ח למ"ר
   
ניקוי מרצפות
6-8 ש"ח למ"ר
   
ניקוי ספות
12-20 ש"ח למ"ר
   
ניקוי שטיחים
20-30 ש"ח למ"ר
   
ניקוי מזרונים
70-200 ש"ח
   
ניקוי חלונות בגובה
12-20 ש"ח למ"ר
   
ניקוי חלונות בבתים פרטיים
6-8 ש"ח למ"ר
   
אחזקת מבנים
10-30 ש"ח למ"ר
   
עוזרת בית
30-50 ש"ח לשעה
   
רובוט ניקוי
800-1,200 ש"ח

ט.ל.ח