קבל הצעת מחיר מהירה ובחינם!

מחירון שירותי כביסה פרטית

מחפש מכבסה? רוצה לדעת כמה עולה שירותי מכבסות בישראל? 

 

 

כמה עולה שירותי כביסה במכבסות בישראל?

כמה עולה

 

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון מכבסות בישראל מעודכן לשנת 2022.

 

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מכבסות בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

 

*כדאי להוסיף דף זה למועדפים - מדי חודש נפרסם כאן מבצעים שווים עבור שירותי כביסה וניקוי יבש, קריאה מהנה.

 

 

ייעוץ והצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות

חוסכים לך זמן וכסף!

 

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש מכבסה מתאימה.  שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 בעלי מכבסות יחזרו אליכם טלפונית או באמצעות הוואטסאפ לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

 

מחירון שירותי כביסה במכבסה

 

מחירון כביסה פרטית במכבסה ( לא שירות עצמי )

 

טווחי מחירים שגובות מכבסות בישראל עבור כביסה, גיהוץ וקיפול.

 

מחיר כביסה וגיהוץ מכנס או חולצה מכופתרת.
9-19 ש"ח לפריט אחד.

מחיר כביסה וקיפול מגבות, סדינים ובגדי ספורט.
12-15 ש"ח לק"ג.

מחיר כביסה + גיהוץ סדינים ומפות.
15-30 ש"ח לפריט.

כביסה וייבוש ללא קיפול וגיהוץ.
8-10 ש"ח לק"ג.

מינימום מחיר עבור כביסה פר הזמנה, כביסה צבעונית או לבנה.
60-120 ש"ח.

מינימום מחיר עבור גיהוץ בגדים, מפות, מצעים - פר הזמנה.
50-80 ש"ח.

גיהוץ טלית.
20-35 ש"ח לפריט.

מחיר משלוח כביסה עד הבית ( בתוך העיר )
0-50 ש"ח לפריט , ישנם מכבסות שעושות משלוחי כביסה בחינם.

 

 

טווח מחירים ניקוי יבש ( לא ג'נטל וואש, ניקוי ללא מים! )

 

מחיר ניקוי יבש מכנס או חצאית.
30-47 ש"ח.

מחיר ניקוי יבש סוודר.
35-45 ש"ח.

ניקוי יבש ג'קט.
40-70 ש"ח..

מעיל חורף קצר.
60-80 ש"ח..

מעיל חורף ארוך.
80-100 ש"ח.

מעיל מילוי נוצות.
75-100 ש"ח.

מחיר ניקוי יבש מעיל עור.
150-250 ש"ח.

ניקוי יבש עניבה.
20-40 ש"ח.

ניקוי יבש ווסט, חולצה.
20-40 ש"ח.

מחיר ניקוי יבש טלית.
60-110 ש"ח.

ניקוי יבש ציצית.
30-50 ש"ח.

ניקוי יבש שמלת כלה.
150-500 ש"ח.

מחיר ניקוי יבש שמלת ערב.
70-250 ש"ח.

מחיר ניקוי יבש שמיכת יחידת.
40-60 ש"ח.

ניקוי יבש שמיכה זוגית.
70-100 ש"ח.

מחיר ניקוי יבש שמיכת פוך יחיד.
90-120 ש"ח.

ניקוי יבש שמיכת פוך זוגית.
120-160 ש"ח.

 

 

מחיר ניקוי שטיחים במפעל  ( שטיפת שטיחים או ניקוי יבש לשטיחים )

 

 

מחיר ניקוי שטיח רגיל.
45-90 ש"ח למ"ר.

מחיר ניקוי שטיחים עבודת יד, שטיח שאגי, כרמל וכדומה )
90-120 ש"ח.

מחיר הובלה לניקוי שטיח בתוך העיר.
0-50 ש"ח.  ( ישנם מכבסות שנותנות משלוחים בחינם )

 

 

שירותי כביסה - שירותים שחוסכים לכם זמן ומאמצים

 

 

הרבה אנשים שנהגו לכבס לעצמם את הבגדים באופן קבוע החליטו להסיר מרשימת המטלות את המשימה המטרידה ולהשאיר את המלאכה למכבסות מקצועיות אשר מבצעות את מלאכתן נאמנה ומשיבות את הכביסה המלוכלכת בחזרה כשהיא נקיה וריחנית. אם גם אתם הגעתם למסקנה שיש לכם די והותר משימות לבצע במהלך היום ושהסרת משימה זו עשויה לשחרר אתכם מנטל כבד ולהשאיר לכם זמן פנוי לעסוק בנושאים שבאמת מעניינים אתכם - הגעתם למקום הנכון.

 

 

למי עשויים שירותי כביסה לסייע?

 

 

כפי שוודאי הבנתם - אתם לא היחידים שמוצאים את מלאכת הכביסה מטרידה. שירותי כביסה עשויים לסייע למגוון נרחב של אנשים - בין אם מדובר על הורים לילדים קטנים שנדרשים לכבס מדי יום את בגדיהם המלוכלכים של ילדיהם ולא מצליחים לחלק את זמנם בין העבודה, הבישולים,  הקניות ושאר המשימות או אם מדובר על בעלי עסקים שמשקיעים את מרבית זמנם במשרד.

 

קבלת סיוע ממכבסה מקצועית עשויה לסייע גם לצעירים המתגוררים בדירות קטנות שאינן מכילות מכונת כביסה או לאנשים ששבו מחו"ל והכביסה הצטברה לערימות שדורשות מהם לכבס במשך מספר ימים ברציפות. כמו כן, מתאימים שירותי הכביסה לאנשים שנמצאים בתקופת החלמה ואינם יכולים לבצע משימות שונות בשל פגיעות בגופם וכמובן שהמכבסות עשויות להוות הצלה של ממש במקרים בהם מכונת הכביסה התקלקלה.

 

מכבסות עשויות לשמש גם מוסדות אשר נדרשים להתמודד עם כמות רבה מאוד של כביסה, לרבות מצעים, מגבות, מפות, וילונות וחלוקים - בכל המקרים הללו ובמקרים נוספים עשויות המכבסות השונות לסייע מאוד.

 

 

אילו שירותים ניתן לקבל מהמכבסות?

 

 

שירותי הכביסה הניתנים בימינו הינם משוכללים ומקיפים ביותר - נראה שהמכבסות מספקות מענה מקיף לצרכינו השונים ושהן הרחיבו את שירותיהן, כך שהשירותים אינם מסתכמים רק בביצוע כביסה - כאשר על הלקוח להביא את הכביסה למכבסה ולאסוף אותה עם סיום העבודה.

 

בימינו שירות משלוחי כביסה נהיה מאוד פופולארי, המכבסות יכולות גם לאסוף את הכביסה ישירות מהלקוחות, לכבס את הבגדים ולהשיבם מקופלים, נקיים וריחניים. כמו כן, ישנן מכבסות המציעות שירותי גיהוץ וניקוי יבש ואפילו תיקון בגדים, ניקוי נעליים, ניקוי ספות, ניקוי חלונות וניקוי שטיחים.

 

 

זה שיש לכם מכונת כביסה לא אומר שהעבודה מעטה!

 

 

כשבוחנים את שפע השירותים שניתן לקבל ממכבסות קשה שלא להודות כי המכבסות עשויות לסייע בחיסכון של זמן יקר ושהן חוסכות את הצורך לשהות בבית, שכן למרות שבעידן שלנו איננו נדרשים לבצע את הכביסה ביד ואנו יכולים ליהנות ממכונות כביסה מתקדמות, עדיין עלינו להישאר בבית, למיין את הכביסה לפי צבעים, לרכוש את החומרים הנדרשים, להכניס את הכביסה למכונה, להמתין לסיום העבודה, לתלות את הכביסה או להעביר אותה למייבש ולאחר מכן לקפל את הכביסה שהתייבשה במכונה ואף להכניס את הכביסה שתלינו למייבש למשך מספר דקות לצורך ריכוך הבד ורק לאחר מכן לקפל אותה.

 

שירותי הכביסה המקצועיים הינם אמצעי לייעל את הזמן שלנו ולהקל עלינו עם הפחתת משימה משמעותית ואף מספר משימות.

 

 

שירותי כביסה - האם השירות משתלם?

 

 

כצרכנים אנו תמיד בודקים האם ההוצאות שלנו משתלמות לנו, כאשר התשובה תלויה באורח החיים של  כל אדם.

 

כשבוחנים את מחירי מוצרי הניקיון הנמכרים בשוק ניתן לראות כי הם המחירים אינם נמוכים ומעבר לכך, יש לתחזק את מכונת הכביסה. למשוואה זו יש להכניס את הסבלנות הנדרשת לביצוע כביסות באופן שגרתי ואת הזמן שיש להקדיש לכך - זמן שניתן לנצל לביצוע פעולות חשובות או מהנות יותר, אחרי הכל רובינו לא סובלים מבעיית עודף זמן.

 

מעבר לכך, המכבסות בימינו מציעות שירותי משלוחים - דבר שמקל על העבודה בצורה משמעותית, כך שכל עוד המחיר הוגן הצרכנים מרוויחים בגדול. אם לא די בכך, יש לזכור שלא כולם יודעים כיצד לכבס בגדים מסוימים וכבר קרו מקרים רבים בהם אדם כיבס את בגדיו או את בגדי בני ביתו בצורה לא נכונה ופגע בהם. מכבסה מקצועית תקפיד להעניק לכל בד את מלוא תשומת הלב ותכבס כל בגד בהתאם להוראות היצרן כך שהבגדים ישובו אל ביתם בשלמותם וללא כל פגיעה.

 

אם אתם מפחדים להרוס את הבגדים בכביסה אז מומלץ שתפנו לשירותי מכבסה וניקוי יבש.

 

 

אז איך בוחרים שירותי כביסה?

 


המעוניינים בקבלת שירותי כביסה יכולים למצוא מגוון מכבסות ברחבי הארץ. כל המכבסות מציעות שירותי כביסה בעוד השירותים הנוספים ורמת השירות משתנים ממכבסה למכבסה. קבלת השירות עשויה לסייע בצורה משמעותית ולאפשר ללקוחות המכבסות לחסוך זמן יקר ומאמצים, אך חשוב לדעת כיצד לבחור את המכבסה בצורה נכונה כדי ליהנות מכל נפלאות השירותים השונים. התמקדות בפרמטרים החשובים תסייע באיתור מכבסה מתאימה אשר עונה על הצרכים האישיים.

 

להלן 10 פרמטרים שחשוב לבדוק כאשר מעוניינים לבחור מכבסה מתאימה:

 

1. קירבה - כדאי לבחור מכבסה שממוקמת בקרבת הבית, כך יהיה נוח יותר. במידה שמעוניינים לחסוך גם את הנסיעה או ההליכה למכבסה קרובה יש לבדוק האם המכבסה מספקת שירותי משלוחים ובאילו אזורים ניתן השירות. שירותי משלוחים לכביסה חוסכים את הצורך להיסחב עם הכביסה, חוסכים את הזמן בדרכים ומהווים פתרון נפלא עבור אנשים שאין להם רכב.

 

2. מגוון שירותים - כפי שהוזכר - המכבסות עשויות להציע מגוון נרחב של שירותים בנוסף לשירותי הכביסה הרגילים. בין השירותים הללו ניתן לציין: ניקוי יבש, ניקוי נעליים, תיקון בגדים, גיהוץ בלבד, קיפול בגדים ושירותים נוספים. מכבסה שמציעה שירותים מגוונים עשויה לסגור ללקוח לא מעט "פינות" ולהקל משמעותית על שגרת היום.

 

3. מקצועיות, ידע וניסיון - יש לוודא שהמכבסה מספיק מקצועית כדי לבצע את השירותים שהיא מציעה. לא כל המכבסות בעלות ידע וניסיון מספקים על מנת לטפל בבדים מסוימים או כדי לבצע ניקוי מסוים וחוסר ידע וניסיון עלולים להוביל לנזק משמעותי ואף בלתי הפיך. חולצות אלגנטיות למשל או בגדים ממשי זקוקים לטיפול שונה מחולצות מכותנה. מכבסה מקצועית תדע כיצד לטפל בכל בגד בהתאם לסוג הבד ממנו הוא עשוי, לכן בדקו מה הוותק של אותה מכבסה.

 

4. ציוד מתקדם - יש לבדוק האם המכבסה מחזיקה בציוד מתקדם שמתאים לסוגי הכביסה השונים ומשתמשת בחומרי הניקוי המתאימים. כיבוס יעיל ומקצועי יקטין את הסיכונים לפגיעה בבדים - בין אם מדובר על כיווץ בד, שמירה על הצבע של הבד ושמירה על איכות הבד לאורך זמן. ישנם אנשים שחשוב להם שהגיהוץ יהיה מושלם וללא פסי גיהוץ של מגהץ ידני, ישנם מכבסות אשר מחזיקות בובת גיהוץ מתנפחת, החולצה מגיעה על קולב וארוזה בשקית ניילון.

 

5. עמידה בלוחות זמנים - חשוב לבדוק האם הזמינות של המכבסה גבוהה, כך שיהיה ניתן למסור את הבגדים המלוכלכים ללא דיחוי ולקבל את הבגדים הנקיים בחזרה בהקדם. ישנם מכבסות אשר מספקות שירותי כביסה אקספרס, מהיום להיום או מהיום למחר.

 

6. המלצות מלקוחות המכבסה - רצוי מאוד לקבל המלצות מלקוחות של המכבסות. ניתן לקבל המלצות מחברים, קרובי משפחה, מכרים או למצוא המלצות וחוות דעת באינטרנט. חשוב לוודא שחוות הדעת מגיעות מאנשים אמינים שנעזרו בשירותי הכביסה.

 

7. מחירים הוגנים - עריכת סקר שוק בין מחירי המכבסות השונות תוכל לתת מושג על מחירי השוק. רצוי לבחור במכבסה שגובה מחירים הוגנים וממוצעים.

 

8. יחס אישי - חשוב לבחור במכבסה המעסיקה עובדים אדיבים ומנומסים כך שיהיה נעים לקבל שירות.

 

9. רשת מכבסות - למכבסה קטנה עם סניף אחד אין אפשרות לתת שירות במקרים של הפסקת חשמל, הפסקת מים, עובדים חולים, מכונת כביסה שהתקלקלה ושאר תקלות... בעוד שמכבסה בעלת מספר סניפים, פשוט תעביר את הכביסה לסניף הקרוב והלקוחות לא ירגישו בתקלה.

 

10. חניה - במידה ואתם מעוניינים לחסוך את מחיר משלוח הכביסה אז רצוי שתהיה למכבסה חניה קרובה, אחרת תצטרכו ללכת הרבה ברגל ולסחוב כביסה כבדה, על נוחות משלמים :)


 

 

לסיכום

 

שירותי הכביסה בימינו הינם מגוונים ביותר והם יכולים להקל על חיינו ולחסוך לנו משימה ואפילו מספר משימות מתישות ומייגעות. לאנשים אשר שולחים כביסה למכבסה יש יותר זמן פנוי, כדי ליהנות משירותי כביסה ברמה גבוהה חשוב לבחור את המכבסה בקפידה, כך שהיא תענה על הצרכים האישיים ויהיה נעים ונוח לקבל ממנה שירות.

 

 

 

מכבסות באתר כמה עולה

 

מכבסה בבאר שבע

בקרוב מכבסות נוספות...

 

 

פניות אחרונות
נא לציין מחירים מדוייקים.
חולון
05/07/2022 23:20:51
ניקוי 2 שטיחי שאגי, איסוף והחזרה מבית הלקוח.
אזור הדרום
28/06/2022 20:46:21
מבקש הצעת מחיר לקג כביסה וקיפול וכן לקג כביסה וגיהוץ. כולל משלוח הלוך וחזור.
הכתובת: רבי חנינא 6, יפו
תל אביב
28/04/2022 22:47:14
כביסה של מצעים ומגבות. בערך 15 קילו כביסה.
רמת השרון - הרצליה
27/04/2022 18:13:41
ניקוי יבש שטיח
באר שבע והסביבה
25/04/2022 19:30:28
הצעה לניקוי יבש שמיכת פוך זוגית ויחיד
פתח תקוה והסביבה
04/03/2022 11:02:30