בקשי הצעת מחיר לשיזוף בהתזה

מחירון שיזוף בהתזה

כמה עולה שיזוף בהתזה ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון הסרת כתמי עור מעודכן לשנת 2019 ולאחריו מדריך טיפים בשם : "מה זה שיזוף בהתזה?"

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מכוני שיזוף בהתזה בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר עבור שיזוף בהתזה מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה שיזוף בהתזה?

מחיר שיזוף בהתזה עולה כמו ביקור במיטת שיזוף, ללא הנזקים הנלווים: מחיר שיזוף בהתזה נע בין מאה למאתיים שקלים, ומכוני שיזוף בהתזה מציעים מבצעים והנחות למי שרוכש סדרות של כמה טיפולים מראש.

לסיכום ניתן לומר כי שיזוף בהתזה הוא הדרך הקלה והבטוחה לזכות בעור זוהר ובעל מראה שחום ומדהים, ללא קרינה וסכנה.

טווחי מחירים שיזוף בהתזה

טיפול אחד שיזוף בהתזה - 100-200 ש"ח

5 טיפולי שיזוף בהתזה - 400-700 ש"ח

טווחי מחירים מיטת שיזוף

טיפול במיטת שיזוף - 35-70 ש"ח

10 טיפולים במיטת שיזוף - 200-500 ש"ח

מנוי חודשי למיטת שיזוף - 300-450 ש"ח

**מחירון עודכן בתאריך 06.06.19

ט.ל.ח

 

מה זה שיזוף בהתזה?

שיזוף בהתזה הוא המילה האחרונה בתחום השיזוף המלאכותי, ומהווה מהפכה של ממש בקרב כל מי שמבקשת להיות שחומה, ללא נזקי השמש או מיטת השיזוף. שיזוף בהתזה הוא שיזוף ללא קרינה כלל, ומבוסס על חומרים שאינם צורבים את העור, ואינם מזיקים לו בשום דרך. החומר הפעיל בתהליך שיזוף בהתזה הוא DHA המאושר על ידי הארגון האמריקני לתרופות ולמזון ה-FDA. לאחר שנים של שימוש בקרב כוכבי הוליווד, ניתן לקבל גם בישראל שיזוף מהיר, בגוון אחיד, בביקור קצר בכל מכון שיזוף.


שיזוף לנשים, שיזוף לגברים, לחתן לכלה ולמי שרוצה:

מכוני שיזוף רבים מחזיקים כיום את המכשור המיועד לשיזוף בריא בהתזה, שמטרתו העיקרית היא ליצור שיזוף אחיד בגוון מהמם. שיזוף בהתזה מתבצע בשתי דרכים: התזה ידנית ממכונת שיזוף בהתזה, או מקלחון שיזוף הפועל באופן אוטומטי. תהליך השיזוף עצמו אורך שתי דקות בלבד, ועוד עשר דקות עד רבע שעה מוקדשות לייבוש. לאחר טיפול שיזוף בהתזה יש להימנע ממקלחת בשמונה השעות הראשונות, ולאחר מכן – הכול כרגיל. שיזוף בהתזה מתאים גם לבעלי עור בהיר במיוחד, שאינם יכולים להשתזף בשמש ונוטים להישרף.


שיזוף בהתזה או תכשירי שיזוף?

קיימים בשוק תכשירי שיזוף שונים כמו משחות שיזוף או אבקת שיזוף. התכשירים מבוססים על חומרים דומים לחומרים המשמשים לשיזוף בהתזה, אולם ההבדל הוא בשיטת ההשמה על העור. כאשר מפזרים אבקת שיזוף או מורחים משחות שיזוף עצמי, לא תמיד מקבלים שיזוף בצבע אחיד. יש להקפיד על פילינג מקדים של העור, ועל עור יבש, ולעתים המריחה יוצרת אזורים כהים ובהירים שאינם מחמיאים. שיזוף בהתזה פוטר אותנו מהתעסקות מיותרת וממריחה לא אחידה, ומציע לנו שיזוף מהיר, בצבע אחיד, שיזוף ללא קרינה מסוכנת או נזקים לעור – הפתרון המושלם. תוצאות שיזוף בהתזה נותרות על העור כשבוע, והצבע דוהה בצורה אחידה, ללא השארת כתמים וסימנים מכוערים.

 

*** מחירי שיזוף בהתזה משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות מקליניקות לשיזוף בהתזה מומלצות ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר וקליניקות מובילות מאזור מגוריכם יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.

 

מחירון אסתטיקה