בקש הצעת מחיר לשיווק בפייסבוק

מחירון שיווק בפייסבוק

מחפש לדעת כמה עולה שיווק בפייסבוק?

כמה עולה שיווק בפייסבוק?

כמה עולה

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון שיווק בפייסבוק מעודכן לשנת 2019 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : ניהול דף אוהדים בפייסבוק ושאר מדיות חברתיות?.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של משווקי פייסבוק בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

ייעוץ והצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות!

חוסכים לך זמן וכסף!

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש חברת שיווק בפייסבוק, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 יועצי שיווק בפייסבוק יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

שיווק בפייסבוק

מחירון מומלץ

מחירון שיווק בפייסבוק עודכן בתאריך 01.07.19

ט.ל.ח

 

טווחי מחירים

 

* תקציב מינימום מומלץ לפרסום מידי יום

מודעות לפי הופעות בפייסבוק
מחיר - 1$-25$ ליום

מודעות לפי קליקים בפייסבוק
מחיר - 5$-30$ ליום

מודעות לפי תדירות אירועים נמוכה
מחיר - 10$-30$ ליום

מודעות לפי תדירות אירועים גבוהה
מחיר - 20$-50$ ליום

פרסום בפייסבוק לקהל היעד
מחיר - 5$-30$ ליום

 

ניהול דף אוהדים בפייסבוק ושאר מדיות חברתיות ?


גם אם לא בניתם אתר ותרצו בכל זאת לקבל מאיתנו הצעות לניהול תוכן אתר מקצועי אז אין שום בעיה, ניהול אתר או מדיה חברתית נכון יביא לאתרך גולשים חדשים באופן שוטף וכמובן לקוחות חדשים לעסק שלך,  מתוך מגוון האפשרויות שאנו מציעים כל לקוח יכול לבחור את הדברים אשר מתאימים עבורו.

עדכון תכנים, תמונות ווידאו שהלקוח שולח.

עריכת תכנים וכתיבה שיווקית אשר מותאמת למנועי חיפוש וגולשים כאחד.

ניהול לקוחות פונים.

ניהול מועדוני לקוחות כולל שליחת דיוורים

ניהול מוניטין באינטרנט וברשתות חברתיות, כתיבה על "הקיר" בפייסבוק, הפצת המותג שלך ע"י תגובות לפרסומים של אחרים, איתור וגיוס חברים חדשים לדף האוהדים בפייסבוק ולערוץ היוטיוב ועוד..

יציאה לסיקורי שטח כולל צילום ועריכה של סרטוני וידאו וכתבות תדמית.

יחסי ציבור באינטרנט וניצול הזדמנויות.

 

כמה עולה ניהול אתר או דף אוהדים בפייסבוק?

 

מחיר ניהול אתרים תלוי בדרישות הלקוח כאשר התמחור נעשה פר שעת עבודה, ניהול אתר בסיסי הכוונה לעדכון תכנים, המחיר הינו 40 ש"ח לשעת עבודה, ניתן לחסוך כסף כאשר רוכשים "בנק" שעות מראש ומחליטים על מסגרת תקציב חודשית.

 

הבהרה

 

מחירי שיווק בפייסבוק משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות מחברות שיווק בפייסבוק מומלצות ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר וחברות מובילות יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.