מחירון שחיית תינוקות

 

כמה עולה חוג שחיית תינוקות?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג שחייה לתינוקות מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגים לשחיית תינוקות בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוגי שחייה לתינוקות מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוג שחיית תינוקות?

 

חוג שחיית תינוקות: 150-200 ש"ח (מחיר לחודש)

ט.ל.ח

 

שחייה לתינוקות

 

תחום נוסף שקיים ופורח בשנים האחרונות, הוא שחיית תינוקות. רבים נדהמים לשמוע על הרעיון בפעם הראשונה- כיצד יצור שלא יכול לאכול וללכת בעצמו יצליח להסתדר במים? מדובר ביכולת נדירה שיש לתינוקות קטנים והיא נעלמת זמן מה אחרי הלידה אם לא מפתחים אותה. לתינוקות יש רפלקסים רבים, ובמים הם מפעילים אותם וכך 'שוחים'. אם אתם רוצים ללמד את התינוק/ת שלכם לשחות, חשוב מאוד לעשות זאת אך ורק בעזרת מאמן שחיית תינוקות מקצועי!

 

רבים אינם אוהבים את הבריכה. הם סולדים מריחו של הכלור, מהמבנה המקורה ומהעובדה כי מדובר במקום מלאכותי ולא טבעי. טיפוסים כאלו יעדיפו לרוב לצאת לשחות בים, ויהנו מריחו המלוח ומהעובדה שקל יותר לצוף בו מאשר בבריכה.

 

טיפים עבור שחיית תינוקות

 

חשוב ליצור אווירה שמחה וחיובית. על מנת שתינוקכם ייהנה מהחוויה, הוא צריך להרגיש בטוח ונינוח במים. בהתחלה תנו לתינוק להרגיש נוח במים, לאחר מכן ניתן להתקדם לפעולות יותר מורכבות.

 

ההורים והמדריכים כאחד צריכים לעודד כל צעד קדימה של התינוק במים. זו לא רק העבודה של המדריך.

 

אל תשוו בין התינוק שלכם לתינוקות אחרים בקבוצה. זו לא תחרות ולכל תינוק קצב התפתחות שונה.

 

לתינוק יונק מותר לינוק לפני השיעור וגם בזמן השיעור, זאת מכיוון שחלב האם מתעכל במהירות. לעומת זאת, תינוק אשר אוכל מהבקבוק, כדאי שלא יאכל כשעה לפני השיעור.

 

שחיית תינוקות – כדאי לדעת

 

מומלץ לתרגל ולהתאמן גם בבית. כמה פעילויות במקלחת שלכם יכולים לתרום המון להתפתחות תינוקכם.

 

מגיל שלושה חודשים ניתן להתחיל ללמד תינוקות שחייה, לימוד בקבוצה הוא מומלץ זאת מכיוון שהלימוד בקבוצה הוא יותר יעיל, הקבוצה מדרבנת את התינוק להצליח.

 

תינוקות נולדים עם הרפלקס לעצור את הנשימה, ברפלקס הזה הם השתמשו עוד כשהיו ברחם וטבעי בשבילם להשתמש בו בצלילה.

 

טיפים עבור שחיה לפעוטות

 

למידת שחיה לפעוטות מומלצת בלימוד בקבוצה, אשר מדרבנת את הפעוט להתקדם ולהצליח.

 

במידה ובחרתם שיעור שחיה לפעוטות פרטי, חשוב שהשיעור יהיה באווירה אשר מתאימה לגילו, כל זאת בתיאום לתוכנית הלימודית עבור שחיה לפעוטות.

 

את התרגילים שהפעוט למד בשיעור מומלץ לתרגל גם בבית באמבטיה.

 

לימוד שחיה לפעוטות תורמת להתפתחות שלהם ומחזקת את הביטחון שלהם.

 

שחיה לפעוטות – כדאי לדעת

 

מותר לינוק לפני השיעור ואף בזמן השיעור. זאת מכיוון שחלב האם מתעכל במהירות. לאכול מהבקבוק לא מומלץ משעה לפני השיעור.

 

מגיל שלושה חודשים ניתן להתחיל ללמד פעוטות שחייה.

 

שיעור שחיה לפעוטות הוא איננו תחרות. אל תשוו כל הפעוט שלכם לפעוטות אחרים, כל אחד וקצב ההתפתחות שלו.

 

ללימודי שחיה לפעוטות בחורף ישנם יתרונות. בחורף הפעוטות שלכם לובשים המון שכבות מה שמגביל את התזוזה שלהם. שחיה בבריכה חמה זו הזדמנות בשבילם להשתחרר מעט.

 

טיפים עבור חוגי שחייה עבור תינוקות

 

אחרי הלידה, כולם מדברים על הקשר הנוצר בין האם לתינוק- בין אם הוא תקין או לא. הסיבה העיקרית לכך פיזיולוגית- מושפעת מהורמונים ומקור התזונה הבסיסי של התינוק, האם הינה עדיין התחנה המרכזית לתקשורת הילד עם סביבתו. אך בסביבה נמצא עוד גורם, גם הוא צמא לתקשורת עם הוולד הקטן, ובד"כ אבוד הרבה יותר מהאם- המשתלטת במהרה על הטיפול הפיזי של הילד- האב.

 

קצת זמן לבד

 

בעיקר אבות בפעם הראשונה לנצח ירגישו תסכול מבחינה טיפולית, שכן ברב המכריע של הפעמים- אין כמו אמא בענייני טיפול. לכן, לא פלא שאבות רבים מתקשים למצוא את מקומם במשולש החדש של המשפחה וליצור תקשורת עם התינוק החדש. הפתרון? חוגים ונהנים. עדיף, אגב, להשאיר את אמא בבית. חוגים לתינוקות יכולים לקרב בין האב לבין התינוק מבלי הנוכחות המשתלטת, ללא בחירה לרב, של האם. כך יכול האב גם לבחור סדנאות או הפעלות שמדברים לליבו והוא גם ייהנה בהם וגם יצור תקשורת חיובית עם ילדו. הקשר בין האב לתינוק חשוב לא פחות מזה של האם לתינוק, לפחות מבחינת שלמות התא המשפחתי.

 

לא גברי

 

חלק מהאבות ירגישו מבוכה לא מעוטה להיכנס אל חוגים לתינוקות הכוללים נשים ותינוקות בלבד. בעיקר אם אותם חוגים מתרכזים סביב נושאים אליהם הגברים לא חשים חיבור כגון: יוגה או עיסוי. אל דאגה, גם לכך יש פתרון: הפעלות "גבריות" יותר, נוסח ג'מבורי הינן הפתרון לחוששי חוגים נשיים מדי. ישנם גם חוגים לתינוקות אהובים במיוחד על אבות, למשל: חוג שחיית תינוקות. בדומה למקלחות, המקרבות בין האבות לתינוקות, גם הסביבה המימית של הבריכה יכולה לעשות פלאים לקשר בין השניים. את חוג שחיית תינוקות אפשר להתחיל כבר בגיל 4 חודשים ואין צורך לחכות יותר מדי. חשוב לבדוק כי מדריך חוג שחיית תינוקות יהיה מקצועי ואמין, בעל המלצות ובעל אינטראקציה חיובית עמכם.

 

דגשים לבחירה

 

לא משנה איזה סדנאות או הפעלות לתינוקות החלטת לקחת, חשוב שתשים לב לדגשים: סדנאות בקבוצות קטנות מהנות יותר בד"כ, אז אל תתחשבנו מדי על מחיר יותר גבוה. כמובן שחשוב גם לפקוח עיניים על ענייני הבטיחות.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג שחיית תינוקות ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.

עדכונים אחרונים