מחירון שומרי משקל

 

כמה עולה חוג שומרי משקל?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג שומרי משקל מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגי שומרי משקל בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג שומרי משקל מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוג שומרי משקל?

 

חוג שומרי משקל: 150-300 ש"ח

*מחיר לחודש

ט.ל.ח

 

טיפים עבור שומרי משקל

 

מי שסובל מעודף משקל יודע שמדובר במלחמה יום יומית. מצד אחד עומד הרצון להיות רזה וחטוב ולהיכנס לבגדים קטנים ויפים ומן הצד השני עומדת התאווה לאוכל ובעיקר למתוקים. זאת לא באמת חייבת להיות מלחמה ואנחנו לא באמת חייבים להרעיב את עצמנו כדי להראות כמו שצריך. כל מה שצריך זה לדעת איך להתנהל ולהקפיד על מינונים. קבוצת שומרי משקל היא דרך נהדרת לשמור על המשקל, מה הם עושים? הכל כתוב כאן, בואו ..

 

קבוצת שומרי משקל – למה זה טוב?

 

בטח כבר יצא לכם לשמוע בעבר את המשפט "צרת רבים חצי נחמה", אחת הדרכים להתמודד עם כל קושי היא למצוא אנשים המתמודדים עם אותה בעיה. שמירה על המשקל מתחילה בראש ובראשונה מתוך מחשבה בריאה, קבוצת תמיכה תעזור לכם למצוא אנשים שתוכלו להזדהות אתם ולהעביר יחד אתם את רגעי המשבר המתגלים ממחסור בפחמימות ובעיקר ממתוקים.

 

סדנאות שומרי משקל – מה עושים שם?

 

מדובר על קבוצה הנפגשת בתדירות קבועה פעם או פעמיים בשבוע. המפגש מתחלק לשני חלקים. החלק הראשון הוא שקילה, כל אחד מהמשתתפים נשקל. אין צורך לשתף את כל החברים במשקל הגוף במידה ואתם מתביישים, אך הקבוצה תביע תמיכה ותעודד כל ירידה במשקל, רק בשביל זה שווה לבוא.

 

חלקו השני של המפגש מוקדש להרצאות ודיונים בכל הקשור בהתמודדות עם דיאטה ותזונה נכונה. המשתתפים חולקים סיפורים אישיים על התמודדות ומקבלים חיזוקים, משתפים טיפים ומתכונים המסייעים בשמירה על אורח חיים בריא.

 

מהי שיטת הנקודות של שומרי משקל?

 

אחד המכשולים בשמירה על הדיאטה הוא ספירת קלוריות.דיאטת שומרי משקל מתבססת ברובה על שיטת הנקודות של שומרי משקל לא סופרת קלוריות אלא נקודות. כל מזון שאנו אוכלים מכיל כמות שונה של נקודות, אז במקום לשבור את הראש ולחשב, פשוט ספרו נקודות. לכל אחד מותרת כמות שונה של נקודות בהתאם לגובהו ומשקלו.

 

איפה יש קבוצות שומרי משקל?

 

החוגים של שומרי משקל מתרחשים במקומות שונים ברחבי הארץ. אם אתם מכירים קבוצה של אנשים שמעוניינים לרזות תוכלו לכנס קבוצה בבית. חוגי בית שומרי משקל הוכחו כהצלחה והובילו כבר אלפי אנשים אל המשקל הרצוי.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג שומרי משקל ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.