מחירון רפלקסולוגיה

כמה עולה רפלקסולוגיה ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון רפלקסולוגיה מעודכן לשנת 2019.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מטפלי רפלקסולוגיה בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לטיפולי רפלקסולוגיה מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה טיפול רפלקסולוגיה?

טווחי מחירים לטיפול אחד

רפלקסולוגיה אחרי לידה - 150-180 ש"ח
   
רפלקסולוגיה אצבעות כף הרגל - 150-180 ש"ח
   
רפלקסולוגיה אבחון מחלות - 150-180 ש"ח
   
רפלקסולוגיה כאבי אוזניים - 150-180 ש"ח
   
רפלקסולוגיה בהריון - 150-180 ש"ח
   
רפלקסולוגיה לכאבי גב - 150-180 ש"ח
   
רפלקסולוגיה דורבן - 150-180 ש"ח
   
רפלקסולוגיה טרשת נפוצה - 150-180 ש"ח
   
רפלקסולוגיה טחורים - 150-180 ש"ח
   
רפלקסולוגיה טחול - 150-180 ש"ח
   
רפלקסולוגיה כאב ראש - 150-180 ש"ח
   
רפלקסולוגיה כאבי רגליים - 150-180 ש"ח
   
רפלקסולוגיה כאבי מחזור - 150-180 ש"ח
   
רפלקסולוגיה עמוד שדרה - 150-180 ש"ח
   
רפלקסולוגיה פריצת דיסק - 150-180 ש"ח
   
רפלקסולוגיה לתינוקות - 150-180 ש"ח

 

מהי רפלקסולוגיה

הרגל היא הראי של גוף האדם תורת הרפלקסולוגיה מתבססת על הנחת יסוד פשוטה שעל פיה כף הרגל היא למעשה הראי של גוף האדם. לחיצה על נקודות שונות בכף הרגל משפיעה באופן ישיר על אברים שונים בגוף, החל מהראש דרך הלב, הכבד, הכליות, הקיבה ואפילו אברי המין.

 

מי יכול להעניק טיפול רפלקסולוגיה?

עיסוי בכפות הרגליים הוא חוויה מענגת לכשעצמה. אך לא כל עיסוי בכף הרגל ייחשב לטיפול רפלקסולוגיה. על מנת להעניק טיפול מחויב המטפל ללמוד את תורת הרפלקסולוגיה באופן מסודר על ידי גוף מוסמך המתמחה ברפואה אלטרנטיבית. טיפול רפלקסולוגיה המוענק על ידי גורם שאינו מוסמך לטפל בשיטה זו עלול לגרום לנזקים בלתי הפיכים ולכן, לפני תחילת הטיפול, יש לבקש מהמטפל מידע על הרקע והניסיון המקצועי שלו בתחום.

 

מתי כדאי לפנות לטיפול רפלקסולוגיה?

כל זמן הוא זמן טוב לקבלת טיפול רפלקסולוגיה. מדובר בעיסוי שמטרתו להמריץ את מחזור הדם. כשאין בעיה נקודתית יוכל המטפל להעניק טיפול חוויתי שמטרתו להזרים אנרגיה מרעננת לאברי הגוף השונים. רבים מהמטופלים מספרים על תחושה של אופוריה המתקבלת לאחר טיפול שכזה, תחושה שלעיתים נשארת מספר ימים.

 

רפלקסולוגיה הינה דרך מצוינת להתמודד עם תופעות ומחלות בריאותיות שונות, כמו:

1. מחלות ויראליות כמו: שפעת, הצטננות, וירוס בקיבה ועוד.
הטיפול ברפלקסולוגיה מזרים דם לאברי הגוף השונים ובכך מאיץ את פעילות הנוגדנים המסייעים לגוף להבריא מן המחלה. לכן, אם אתם חשים לא טוב ובא לכם להתפנק בשיטה קצת שונה מהרגיל, רפלקסולוגיה יכולה להיות פתרון.

2. מיגרנה וכאבי ראש: פרט לעובדה שהרפלקסולוגיה מסייעת בהמרצת מחזור הדם, מטפל מוסמך ידע לזהות כשלים בתפקוד הגוף ולעיתים אף לזהות מקור לבעיות שונות. משככי כאבים כמו אקמול ואופטלגין מטפלים בכאב הראש באופן נקודתי, אך כשמדובר בבעיה כרונית יש לרדת לשורש הבעיה ולמצוא את המוקד. טיפול רפלקסולוגיה על בסיס קבוע יוכל להעלים את הכאבים לחלוטין.

3. כאבים ראומטיים באברים שונים בגוף: כף הרגל הינה הראי של הגוף. עיסוי בכף הרגל משליך באופן ישיר על נקודות שונות ומקל על הכאב באופן מיידי. עובדה זו מהווה יתרון גדול על טיפולים שונים בהם מומלץ שלא לעסות ישירות את האזור הכואב.

4. דלקות פרקים: מדובר על מחלה לא נעימה הגורמת לחולה סבל רב. טיפול רפלקסולוגיה יכול להחזיר את החולה לתפקוד מלא ונטול כאבים תוך זמן קצר.

5. מחלות עור ופסוריאזיס: ידוע כי ישנו קשר ישיר בין זרימת הדם לבין מראה העור. ככל שאנחנו תוססים ומלאי אנרגיה, כך העור שלנו נראה בריא יותר ומלא חיות. טיפול רפלקסולוגיה ימריץ את הדם ויחזיר לעור את החיוניות שלו. בנוסף נמצא כי רפלקסולוגיה היא שיטה מצוינת להתמודדות עם מחלת הפסוריאזיס. סדרת טיפולים יכולה להשקיט את המחלה ואף להעלים אותה כליל.

6. דיכאון ואובדן מצב רוח: לעיתים, זרימת דם לקויה עלולה לגרום לאובדן אנרגיה ולחוסר חשק ליצור ולעשות. הטיפול המתבקש הוא המרצת הדם באמצעות פעילות גופנית, אך לא תמיד החולה ירצה לשתף פעולה. הרפלקסולוגיה היא פתרון מצוין להמריץ את הדם מבלי לקום מהכורסא. שיטת הרפלקסולוגיה טובה לכל אחד, בכל גיל והיא מסגלת למטופל אנרגיה וחיוניות. מומלץ לנסות, גם אם אין בעיה נקודתית הדורשת פתרון.


טיפים עבור רפלקסולוגיה - לא הוקוס פוקוס

אף אחד לא ידע להסביר לכם מבחינה מדעית למה בדיוק זה עובד, באותו אופן שאף מדען טרם יוכל להסביר לכם את טיב הקשר הרגשי בין תינוק לאמו. אבל האמת היא כזו- רפלקסולוגיה עובדת. לכאורה, מה ללחיצות ועיסויים בכפות הרגליים והידיים לשאר הגוף? מה הקשר בין תפקודי ריאות, כליות, כבד ומערכות הרבייה לאגודל, בוהן, כריות כף היד והרגל? קשה להסביר לאדם שאינו מבין או שאינו התנסה. ההסבר הטוב ביותר הידוע כיום הוא של "התבלבלות" המסרים. דהיינו- לחיצות על כריות כף היד באיזור מסוים מפעילים נוירונים הקרובים במח אל נוירונים המגיעים אל הגב התחתון למשל- ובכך מבלבלים את המסרים של המח וגורמים לכאב להיעלם.

 

סתירות במדע

גם למי שתיאוריה זו נראית הגיונית ומלומדת, אין הסבר לדברים אחרים- עמוקים יותר שבכוחה של רפלקסולוגיה לטפל בהם. הרי איך תסבירו את תגבור יכולות הפריון? אמונה וסוגסטיה בלבד? לא סביר כלל, שהרי בשוק היום מצויים מספר מכשירים לשימוש אישי המדמים טיפולים רפלקסולוגיים וגם אחרי השימוש בהם דווחו אנשים רבים שיפור במצבם. האמת היא שטיפולי רפלקסולוגיה הם טיפולים המשלבים את החוכמות העתיקות, היחס האנושי למטופל והמדע המתקדם של ההווה. לטיפולי רפלקסולוגיה מטפלים שונים, שיכולים להיות מומחים רגילים או בעלי התמחות ספציפית כגון רפלקסולוגיה בהריון, רפלקסולוגיה לפוריות או רפלקסולוגיה לילדים.

 

מי צריך טיפול

חשוב להבין שרפלקסולוגיה הינה טיפול משלים, אך טיפול משלים בר עוצמה. במקרים קלים עד בינוניים אין כמעט אדם שלא יפיק תועלת ממערך של טיפול רפלקסולוגיה- בין אם מדובר על כאב, האטה בפעילות או חוסר תפקוד כללי של איבר או תפקוד כלשהו בגוף, הן פנימי והן חיצוני. כיום, בין אם מדובר על רפלקסולוגיה למבוגרים או לילדים, על המטפלים להיות מוכשרים בקורסים מעמיקים ומקיפים של לימודי רפלקסולוגיה ולהיות מוסמכים לטיפולי רפלקסולוגיה כף הרגל וכף היד.

לטיפולי רפלקסולוגיה מחירים שונים בין השוק הפרטי לבין הטיפולים שניתנים בסבסוד בכל קופה. עם זאת, לא מדובר על השקעה יקרה למדי ביחס לטיפולים דומים בשוק. לכן, לפני שמנסים טיפולים דרסטיים ופולשניים, כדאי להתייעץ עם מומחה רפלקסולוגיה.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא רפלקסולוגיה ולהבין את טווחי המחירים לפי סוגי הטיפולים.

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.