×


תפריט נגישות

מחירון רפואה משלימה

כמה עולה טיפולי רפואה משלימה ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון רפואה משלימה מעודכן לשנת 2019 ולאחריו מדריך טיפים בשם : "מה זה רפואה משלימה".

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של תחומי רפואה משלימה בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

סוגי טיפולים ברפואה משלימה

טווחי מחירים לטיפול אחד
    
עלות דיקור סיני   
    
דיקור סיני - 100-150 ש"ח
    
דיקור סיני אחרי לידה - 100-150 ש"ח
    
דיקור סיני אפילפסיה -  100-150 ש"ח
    
דיקור סיני אלרגיה - 100-150 ש"ח
    
דיקור סיני אנדומטריוזיס - 100-150 ש"ח
    
דיקור סיני בהריון - 100-150 ש"ח
    
דיקור סיני גיל המעבר - 100-150 ש"ח
    
דיקור סיני גב - 100-150 ש"ח


    
עלות שיאצו   
    
שיאצו אחרי לידה - 110-180 ש"ח
    
שיאצו בהריון - 110-180 ש"ח
    
שיאצו במים - 110-210 ש"ח
    
שיאצו גב - 110-180 ש"ח
    
שיאצו דלקת מפרקים - 110-180 ש"ח
    
שיאצו דיכאון - 110-180 ש"ח
    
שיאצו הרזייה - 110-180 ש"ח
    
שיאצו זירוז לידה - 110-180 ש"ח
    
שיאצו חרדה  - 110-180 ש"ח
    
שיאצו טיפולי פוריות - 110-180 ש"ח
    
שיאצו כאבי ראש - 110-180 ש"ח
    
שיאצו כאבי מחזור - 110-180 ש"ח
    
שיאצו סכרת - 110-180 ש"ח
    
שיאצו פריצת דיסק  - 110-180 ש"ח
    
שיאצו צוואר -  110-180 ש"ח
    
שיאצו קשב וריכוז -  110-180 ש"ח
    
שיאצו רגליים - 110-180 ש"ח
    
שיאצו לתינוקות - 110-180 ש"ח
    
    
עלות טווינא   
    
טווינא בהריון - 100-170 ש"ח
    
טווינא ילדים - 100-170 ש"ח
    
טווינא פריצת דיסק -  100-170 ש"ח
    
טווינא צוואר - 100-170 ש"ח
    
    
עלות רפלקסולוגיה   
    
רפלקסולוגיה אחרי לידה - 100-180 ש"ח
    
רפלקסולוגיה אצבעות כף הרגל - 100-180 ש"ח
    
רפלקסולוגיה אבחון מחלות - 100-180 ש"ח
    
רפלקסולוגיה כאבי אוזניים - 100-180 ש"ח
    
רפלקסולוגיה בהריון - 100-180 ש"ח
    
רפלקסולוגיה לכאבי גב - 100-180 ש"ח
    
רפלקסולוגיה דורבן - 100-180 ש"ח
    
רפלקסולוגיה טרשת נפוצה - 100-180 ש"ח
    
רפלקסולוגיה טחורים - 100-180 ש"ח
    
רפלקסולוגיה טחול - 100-180 ש"ח
    
רפלקסולוגיה כאב ראש - 100-180 ש"ח
    
רפלקסולוגיה כאבי רגליים - 100-180 ש"ח
    
רפלקסולוגיה כאבי מחזור - 100-180 ש"ח
    
רפלקסולוגיה עמוד שדרה - 100-180 ש"ח
    
רפלקסולוגיה פריצת דיסק -  100-180 ש"ח
    
רפלקסולוגיה לתינוקות  - 100-180 ש"ח
    
    
עלות נאטורופתיה   
    
אבחון נאטורופתי -  70-120 ש"ח
    
ייעוץ נאטורופתי  - 70-120 ש"ח
    
ייעוץ נאטורופתי עוקב - 60-130 ש"ח
    
    
עלות הומאופתיה   
    
ייעוץ הומאופתי - 200-500 ש"ח
    
הומאופתיה לילדים -  200-500 ש"ח
    
הומאופתיה למבוגרים - 200-500 ש"ח
    
הומאופתיה בהריון - 200-500 ש"ח
    
הומאופתיה חרדה -  200-500 ש"ח
    
    
עלות עיסוי   
    
עיסוי אלטרנטיבי - 75-150 ש"ח
    
עיסוי הוליסטי - 75-150 ש"ח
    
עיסוי טנטרי - 75-180 ש"ח
    
עיסוי טיבטי  - 75-150 ש"ח
    
עיסוי כפות רגליים - 75-150 ש"ח
    
עיסוי ספורטאים - 100-250 ש"ח
    
עיסוי פנים - 75-150 ש"ח
    
עיסוי צוואר וכתפיים - 75-150 ש"ח
    
עיסוי רקמות עמוק - 75-180 ש"ח
    
עיסוי שוודי -  75-150 ש"ח
    
עיסוי שיקומי - 100-200 ש"ח
    
עיסוי תינוקות - 75-150 ש"ח
    
עיסוי תאילנדי - 75-150 ש"ח

מחירון עודכן בתאריך 02.09.2019

ט.ל.ח

 

מה זה רפואה משלימה

טיפולים באמצעות שיטות הרפואה המשלימה נפוצים יותר ויותר במדינות המערב במיוחד בעשור האחרון. הרפואה המשלימה מסיעת לרפואה הקונבנציונאלית בדרך כלל בהפחתת כאבי המטופלים תוך שימוש בצמחי מרפא, עיסויים ואף טיפולים נפשיים באמצעות מדיטציות. כיום ניתן לראות בכל צוות רפואי אנשי סגל מתחומי הרפואה המשלימה שמהווים חלק אינטגראלי חשוב בשלבי הטיפול של החולה.

 

סוגי רפואה אלטרנטיבית

שיטות הטיפול הנפוצות ברפואה אלטרנטיבית משלימה

רפואה סינית - טיפולים בדיקור סיני, שיאצו, צמחי מרפא, רפלקסולוגיה.

מדיטציה – תורם לחולים בשיפור מצב הרוח ומעודד אותם להלחם במחלתם.

טיפולי תרפיה – תרפיה באומנות, תרפיה בצלילים, תרפיה במגע, תרפיה במוסיקה.

תזונה נכונה – אכילה נכונה ובריאה באמצאות תפריט מזון מותאם לחולה או לכל אדם אשר רוצה לאכול בצורה הבריאה ביותר.

 

מטפלי רפואה משלימה

במה הם יוכלו לעזור לכם?

תחום הרפואה המשלימה הולך וצובר תאוצה במהלך השנים האחרונות. זה לא סוד שהרפואה הקונבנציונאלית היא אינה הפתרון להכל ושאפשר להיעזר ברופאים שאינם עברו הכשרה רפואית קונבנציונאלית, כמו יועצי רפואה משלימה, בתחומים שונים ומגוונים.

כך קורה גם בעולם הרפואה הפיזית וגם בעולם הרוחני. יועצים רוחניים הם חלק בלתי נפרד מעולם הרפואה האלטרנטיבי והם יכולים לתת מענה לבעיות שונות בתחומי הגוף והנפש. מומחה לרפואה משלימה הוא אינו רופא ואינו יועץ רוחני, מומחים לרפואה משלימה הם אנשים שעברו הכשרה מתאימה לטיפול בשיטות שונות כמו: דיקור סיני, עיסוי, נטורופתיה ועוד.

מטפלי רפואה משלימה אינם יודעים הכל על רפואה אלטרנטיבית, כל אחד מומחה בתחומו. כך למשל מומחה לרפואה סינית ידע להציע פתרונות מעולם הרפואה הסינית ולהפנות את המטופל אל הגורם המתאים ואילו מומחה דיקור סיני ידע לטפל באמצעות דיקור בנקודות המתאימות.


מה זה רפואה הסינית

טיפול ברפואה סינית היא אחת מאבני הבוחן של עולם הרפואה האלטרנטיבית בישראל. היא מתבססת על תורה עתיקה הידועה כבר מאות ואלפי שנים ועוברת הלאה מדור לדור. הרופאים הסינים יודעים כבר שנים רבות שניתן לרפא את הגוף בדרך טבעית בהתבסס על תזונה נכונה וצמחי מרפא.

בשנות השמונים עם החשיפה לעולם המזרח החלה להיות הרפואה הסינית פופולארית גם בישראל, מאות אלפי מטופלים לא טועים והם מוכיחים כי ניתן לטפל בבעיות רפואיות שונות גם ללא רופא קונבנציונאלי.

 

טיפולים במגע

כל אחד מאתנו יודע להסביר מה רב ערכו של המגע בחיים שלנו, למן הרגע שהוא נולד ועד לרגע הליכתו מהעולם. מדובר על מידע עמוק, אינהרנטי, שאיש לא באמת מבין למה הוא כך - אבל העובדה היא שהוא כך. מחקרים על קופים הוכיחו כי קופיפים קטנים יעדיפו לרעוב, רק כדי לקבל מגע מלטף ומקרים מצערים מהעולם מלמדים שהתינוק האנושי לא שונה ממנו. אבל לא רק בגיל הינקות אנו זקוקים למגע. גם אם נתעלם מהעובדה שעצם ההתרבות שלנו נעשית במגע, הרי שלמגע השפעה חיובית על המערכות הבריאותיות שלנו לאורך כל חיינו ועד סופם.

ההתמכרות המושרשת בנו למגע היא שמניבה תוצאות טובות כל כך באותם אגפים של רפואה אלטרנטיבית הכוללים מגע כגון רפלקסולוגיה, שיאצו ושאר עיסוים למיניהם. אבל גם ליכולות של המגע יש מגבלות ולעיתים הן זקוקות למעט עזרה. אנשים רבים פונים אל רפואה אלטרנטיבית לאחר אכזבה מול התוצאות שמספק להם העולם המודרני, או לאחר שהתחילו לפקפק כי המחיר שהם משלמים על הבריאות שלהם (ברפואה הקונוונציונאלית) שווה את המטרה הסופית של ההבראה. דוגמא מובהקת לכך היא פניה של יותר ויותר חולי סרטן אל רפואה אלטרנטיבית, בגלל חוסר יכולת לסבול את החיים עם תופעות הלוואי של טיפולים כימותרפיים והקרנות.

 

פיברומיאלגיה

אחת הבעיות השכיחות להן נותנת הרפואה הסינית מענה היא פיברומיאלגיה או בשמה העברי "דאבת". מדובר על כאבי שרירים חזקים הגורמים למטופל לסבול מאי נוחות עד חוסר תפקוד. לעיתים כאבים אלו נובעים מלחץ או חרדה, מחסור בשינה או תחזוקה לקויה של הגוף כתוצאה מתזונה לא נכונה. מומחי רפואה סינית ידעו לתת אבחון פיברומיאלגיה ומענה לבעיה בין עם על ידי שיטת אקופונטורה, הידועה יותר בשמה דיקור סיני, עיסויים שונים או שינויים בתזונה על ידי הוספת תוספי מזון טבעיים המבוססים על צמחי מרפא.

 

טיפול באבנים חמות

עולם הרפואה המשלימה מתבסס על טיפולים שונים שנועדו לתת מענה לכאב שרירים מקומי. טיפול באבנים חמות הוא אחד מהם. על ידי חימום השרירים ניתן לגרום לשריר להשתחרר ולהביא את המטופל לתחושת הקלה מיידית.

 

רייקי

שיטת נוספת המבוססת על מגע וחום היא רייקי, על פי שיטה זו, נגיעה נכונה בנקודה כואבת וחימום על ידי מגע יוכל לרפא כל מכאוב, החל ממיגרנות, כאבי מחזור, כאבים של גיל המעבר ועד כאבי שרירים תפוסים או אפילו עצמות שבורות.


עיסוי טווינא

עיסוי רפואי אינו רק חלק משיטת הרפואה הקונבנציונאלית ואין צורך להתייצב אצל פיזיותרפיסט במקרה של כאבים. עיסוי טווינא למשל הוא עיסוי רקמות עמוק בו חודר המטפל אל הנקודות הכואבות ומביא את המטופל למצב של הרפיה והקלה באופן מיידי. לעיתים בעולם הרפואה האלטרנטיבית אין צורך לבוא במגע עם האזור הבעייתי כדי לפתור את הבעיה.

 

רפלקסולוגיה

על פי שיטת הרפלקסולוגיה בכף הרגל שלנו ישנה "מפה" דמיונית המראה את כל אברי הגוף. כך למעשה כל לחיצה על נקודה בכף הרגל תשפיע על אברי הגוף. טיפ קטן, אם אתם מרגישים כאבי ראש עזים נסו לאחוז למספר דקות את הבוהן בכף הרגל, יש אפשרות שתרגישו הקלה. הרפלקסולוגיה אינה נועדה רק לפתור בעיות רפואיות, במקרה של רפלקסולוגיה, כמו כמעט כל תחומי הרפואה הסינית, ניתן להגיע גם רק כדי ליהנות.


סדנת תטא הילינג

עולם הרפואה הסינית אינו כולל רק טיפול במגע או בתרופות. ישנם טיפולים שנועדו להשפיע על הנפש ולגרום לגוף להרגשה טובה יותר דרך העצמת הנפש.

סדנת תטא הילינג תלמד אתכם להגשים את מה שתבקשו לעצמכם בדרך המיטיבה ביותר עבורכם. תורת התטא הילינג טוענת שהיקום יכול לספק לנו כל דבר שאנחנו צריכים על מנת להתקיים ולהיות מאושרים, אז למה אנחנו לא יכולים להשיג את כל מה שאנחנו רוצים? יכול להיות שיש חסמים שמונעים מאיתנו להשיג את אותו הדבר. אולי מדובר על פחדים מהילדות או אפילו מגלגולים קודמים.

על פי תורת התטא הילינג, אם תבקשו מהיקום את הדברים בדרך הנכונה תוכלו להגשים כל חלום ולהתפתח. רק חשוב שתזכרו לבקש את הדברים בדרך הנכונה והמיטיבה עבורכם.

 

 דמיון מודרך

שיטה נוספת ללמוד להכיר את עצמנו ולדעת איפה נמצאות החולשות שלנו היא דמיון מודרך. על פי דמיון מודרך יוכל המטפל להבין מה מסתתר בנבכי הנפש דרך דיאלוג עם התת מודע שלכם. בשיטה זו יבקש מכם המטפל לעצום עיניים. הוא יגרום לכם לדמיין עולם ומלואו ויבקש מכם לתאר לו במילים מה אתם חשים, מה אתם רואים ומה אתם מרגישים.

דרך התשובות שלכם, שיינתנו לו באופן אינטואיטיבי, ללא מחשבה ייתרה, יוכל מטפל בשיטת דמיון מודרך לספר לכם על הנפש שלכם. יתכן שתגלו פחדים שחבויים בכם כבר מהילדות שגורמים לכם להקטין את עצמכם ומונעים מכם להתקדם ולהמשיך הלאה. יתכן שהפחדים הללו גורמים לכם להימנע מלהגיע לייעוד האמתי שלכם.

טיפולי הנפש של הרפואה האלטרנטיבית נועדו לתת מענה עבור אותם אנשים המרגישים שלא מבינים אותם, שהם לא מצליחים להשיג את מטרותיהם בחיים, אותם אלו שנמצאים שנים תקועים במקום בתחומים שונים והם לא ממש מצליחים להבין למה. זה יכול להיות מסיבות שונות: זוגיות, פרנסה, קריירה, יחסים בין אישיים, יחסי חברה, יחסים עם המשפחה ועוד.

 

טיפים עבור טיפולי רפואה משלימה ואלטרנטיבית

כל אחד מאתנו יודע להסביר מה רב ערכו של המגע בחיים שלנו, למן הרגע שהוא נולד ועד לרגע הליכתו מהעולם. מדובר על מידע עמוק, אינהרנטי, שאיש לא באמת מבין למה הוא כך - אבל העובדה היא שהוא כך. מחקרים על קופים הוכיחו כי קופיפים קטנים יעדיפו לרעוב, רק כדי לקבל מגע מלטף ומקרים מצערים מהעולם מלמדים שהתינוק האנושי לא שונה ממנו. אבל לא רק בגיל הינקות אנו זקוקים למגע. גם אם נתעלם מהעובדה שעצם ההתרבות שלנו נעשית במגע, הרי שלמגע השפעה חיובית על המערכות הבריאותיות שלנו לאורך כל חיינו ועד סופם.


שילוב רפואה משלימה עם רפואה קונוונציונאלית

חשוב לציין כי גישות קיצוניות לכל הכיוונים אינן מניבות תוצאות רצויות. הדרך הטובה ביותר לטיפול בכל סוג של בעיה היא שילוב של רפואה משלימה עם זו הקונוונציונאלית. כך למשל רפואה אלטרנטיבית בסרטן יכולה בהחלט להקל על חלק מתופעות הלוואי של הטיפולים הקשים המודרניים ולהגיע לתוצאות טובות יותר מאשר כל שיטת טיפול בנפרד.

לימודי רפואה משלימה מתפרסים על מספר רחב של מקצועות והתמחויות החל מלימודי צמחי מרפא, דרך לימודי רפואה משלימה של שיאצו, רפלקסולוגיה או רייקי ועד רפואה משלימה בעלת התמחות ספציפית מאד כגון טיפול בנשים הרות או רפואה אלטרנטיבית לנשירת שיער.

כדי למצוא מטפלים ברפואה משלימה שיכולים לענות על הצורך שלכם, עליכם לדעת לשאול את השאלות הנכונות. הקפידו להיות מה שיותר מדויקים בפרטים שאתם מוסרים למטפל ואל תשכחו לבדוק את תעודות ההסמכה שלו. אחרת, גם עבור רפואה אלטרנטיבית מחירים כבדים במקרה של רשלנות.

 

אפשר לרפא כאב ברפואה אלטרנטיבית?

מרפאות כאב הן חלק בלתי נפרד מעולם הרפואה הקונבציונאלית, אך גם בעולם הרפואה המשלימה ניתן יהיה למצוא יועץ רפואה אלטרנטיבית שהוא גם מומחה לבעיות אורטופדיות, ובתוך כל אלו יהיו גם מומחה לכאבי גב.

ממש כפי שברפואה הקונבנציונאלית מומחה אורטופדיה יוכל לתת מענה לכלל הבעיות האורטופדיות ואילו אורטופד מומחה ברכיים יוכל לתת מענה לבעיות ברכיים, ומומחה לעמוד שדרה ובעיות גב
רופא מומחה יתן מענה לבעיות אלו.

מרפאת מומחים מהוות מסגרת ליועצי הרפואה המשלימה בהן ניתן לקבל ייעוץ רפואי מקצועי על בעיות שונות בתחום הרפואה כשהבעיות הנפוצות הן: כאבי ראש, מיגרנה, דיכאון, חרדה, לחץ דם סכרת נעורים, בעיות פוריות, אסטמה, אנורקסיה, נחירות, הרטבת לילה, כולסטרול ועוד.

 

צליפת שוט צווארית

זוהי סוגיה ביטוחית, משפטית יותר מאשר מקצועית. דיקור סיני וטווינה מאוד עוזרים לצליפת שוט צווארית. הבעיה עם צליפת שוט שברוב המקרים לא ניתן להוכיח את הפגיעה ואת רמת הסבל בבדיקות רפואיות ולכן הביטוח חושש מרמאות ואנשים תמימים שבאמת נפגעו עלולים לסבול מכך.


יועצי רפואה המשלימה

עולם הרפואה האלטרנטיבית הוא עולם רב גוני היודע לתת מאות פתרונות לאין סוף בעיות שונות ומגוונות. כל אחד יוכל למצוא את שיטת הריפוי המתאימה לו. מומלץ לנסות, לחוות ולטעום מהידע של יועצי הרפואה המשלימה. במקרה הגרוע ביותר תאספו חוויה חדשה.

 

כמה עולים טיפולי רפואה משלימה?

המחיר נקבע על ידי פרמטרים שונים לכן קשה לקבוע במדויק את המחיר הטוב ביותר.

בכל עיר ובכל קופת חולים ניתן למצוא מחירים שונים ומגוונים עבור מגוון סוגי הטיפולים ברפואה משלימה.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא רפואה משלימה ולהבין את טווחי המחירים.

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.