בקש הצעת מחיר בקליק לריהוט לבתי כנסת

מחירון ריהוט לבתי כנסת

כמה עולה ריהוט לבתי כנסת ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור ריהוט לבתי כנסת.

לא משנה איזה סוג ריהוט לבית כנסת אתם מחפשים ? יש לנו הכל מהכל , ארון ספר תורה, ארונות קודש, ספסלים, דוכני קריאה, כיסא אליהו הנביא, ועוד... והכל ממומחים לעבודות גילוץ בעץ עבור ריהוט בתי כנסת.

מלבד מחירון ריהוט לבתי כנסת מומלץ תמצאו גם דילים שווים, מבצעים וקופונים עבור שירותים נוספים.

 

ריהוט לבתי כנסת

בכל עיר, שכונה ורחוב ישנו בית כנסת בו מתפללים מידי יום מאות אנשים בהתאם לסדר זמני התפילות המתקיימות במקום. לכל בית כנסת יש מראה שונה ואף מיוחד הנוצר על פי האופי הכללי של אוכלוסיית המתפללים בו. בעידן העכשווי ישנם סוגי ריהוט לבתי כנסת מפוארים שניתן לראות בהם פריטי ריהוט רבים בעיקר מעץ מגולף הבנויים על ידי עבודת יד ומעוצבים ומתוכננים כך שבאי המקום ירגישו עד כמה שיותר חיבור ונוחות במקום התפילה.

 

סוגי ריהוט הקיימים בבתי כנסת

ארון ספר תורה – ארון ספרי התורה בנוי מעץ מלא (מהגוני) ומשמש לאחסון ספר התורה. מיקומו המרכזי בבית הכנסת מקנה לארון ספר התורה חשיבות משמעותית מבחינת המראה והמבנה שלו. ניתן לעצב ולגלף את ארון ספר התורה בעבודת יד מדוקדקת על פי עיצוב אישי המותאם לאופי הכללי של בית הכנסת על ידי תיאום מלא עם האומן אשר מייצר את הארון.

בימת ארון ספר התורה – במה זו ממוקמת במקום החשוב ביותר בבית הכנסת ועלייה מונח ארון ספר התורה. בדרך כלל במה זו עשויה מעץ מלא אשר מקנה יציבות מלאה למספר אנשים בו זמנית אשר עומדים ומתפללים על במה זו.

כיסאות וספסלים – נוחות היא מילת המפתח בפריטי ריהוט אלה, ניתן לרפד את הכיסאות והספסלים העשויים מעץ כך שהמתפללים ייהנו מנוחות מרבית בזמן התפילה.

דוכני קריאה – זווית העמדת הדוכן לקריאת ספרי התורה במהלך התפילה מותאמים ומתקפלים כך שהמתפללים ייהנו מנוחות מיטבית במהלך התפילה. דוכני הקריאה עשויים על ידי משטחי עץ וניתן לעצב על ידי עבודת יד עיטורים מיוחדים והבלטות אשר נותנות גם מראה מיוחד ומעוצב לדוכנים אלה.

עמוד החזן – דוכן החזן נמצא בלב בית הכנסת ומוגבה באמצעות במה קטנה אשר מגביהה אותו משאר המתפללים כך שכולם יראו אותו בצורה הטובה ביותר. עמוד החזן עשוי מעץ מלא ואף ניתן לגלף ולעצב את הדוכן על פי בקשות מדוקדקות על פי אופי בית הכנסת.

מחיצות הפרדה מעץ – כלי זה משמש להפרדת הגברים והנשים בבית הכנסת. במידה ובית הכנסת לא בנוי בשתי קומות היוצרות את ההפרדה אזי מחיצות העץ מייצרות את ההפרדה כך שגברים ונשים יתפללו לחוד. ניתן לעצב את המחיצה בעבודת יד על ידי עיטורים מיוחדים מעץ מגולף.

ספריות – בבתי כנסת יש ספרי קודש רבים המאוחסנים בספריות הבנויות מעץ. ניתן לעצב את הספרייה על ידי גילוף העץ וכך מייצרים עיטורים מיוחדים ויפים שיקנו לו מראה מיוחד וססגוני.

 

גילוף ופיסול בעץ – סוגי עצים וכלים שימושיים

פריטים המגולפים ומפסולים בעץ נעשו עוד ביימי הביניים וחלקם השתמרו עד היום ונמצאים במוזיאונים ברחבי העולם. ריהוט לבתי כנסת המיוצר בעבודת גילוף העץ הינו פרויקט אומנותי ומושקע בו לא מאט זמן בכדי שעבודת הגימור תהיה מושלמת עד הפריט הקטן ביותר.

סוגי העץ המתאימים לעבודת גילוף בעץ: ספלי, וונגה, זמברנו, מנסוניה, אגוז אפריקאי, מניגרה, פאדוק, אקומה, בבוניגה, אגוז אמריקאי, אלום אדום, בוק, מייפל רך, מייפל קשה.

כלים שימושיים לגילוף בעץ : מפסלות, מסורים לפריסת העץ, סכיני גילוף בגדלים שונים, משחזות, מכונות CNC, שולחן נגרות, כלי חריטה ועוד.

 

טיפים לבחירת אנשי מקצוע לבניית ריהוט לבתי כנסת

1. בקשו דוגמאות של העבודות שתרצו להזמין.

2. בקשו המלצות מלקוחות בעל המקצוע שאותו תבחרו.

3. בדקו הצעות מחיר מגורמים אחרים הקיימים ברשת האינטרנט והשוו עם הצעתכם.

4. בדקו האם יש ביטוח או שירותי תיקון במידה ויש בעיה בפריטים המוזמנים.

5. לא לשלם את כל הסכום מראש אלה רק בסיום העבודה.

6. חתמו על הסכם עבודה מסודר עם בעל המקצוע על מנת שתוכלו לקבל את המוצרים בזמן
   ובאיכות שנקבעו מראש.

7. מחיר: כל אמן העוסק בגילוף עץ מתמחר את רהיטיו בהתאם להזמנה ומורכבות העבודה.

8. בדקו מספר הצעות מחיר בטרם סגירת עסקה.