הצעת מחיר בקליק לטיפולי שיניים

מחירון רופא שיניים

 

כמה עולה טיפול של רופא שיניים?

 

 

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון רופא שיניים מעודכן לשנת 2020 ולאחריו מדריך טיפים בשם : "בחירת רופאי שיניים".

 

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מרפאות שיניים בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

 

ייעוץ והצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות!

 

חוסכים לך זמן וכסף!

 

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש רופא שיניים, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 מרפאות שיניים מומלצות גולשי אתר כמה עולה שירות 10 יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

 

כמה עולה טיפולי שיניים?


טווחי מחירים לפי סוגי טיפול

 

טיפולי שיניים משמרים


ביקור או ייעוץ אצל רופא שיניים  - 0-200 ש"ח

טיפולי עזרה ראשונה בכאבי שיניים - 200-550 ש"ח

עקירת שן רגילה - 350-500 ש"ח

סתימה מסוג אונליי - 1,600-1,800 ש"ח

סתימה מחרס (חרסינה) - 400-450 ש"ח

טיפול שורש 4 תעלות - 800-1,700 ש"ח

טיפול שורש 3 תעלות - 700-1,600 ש"ח

טיפול שורש 2 תעלות - 600-1,300 ש"ח

טיפול שורש בתעלה אחת - 500-800 ש"ח

 

טיפולי שיניים מורכבים


עלות השתלות שיניים וכירורגיה

 

עקירת שן בהליך כירורגי - 450-1,300 ש"ח

עקירת שורש - 450-700 ש"ח

עקירת שן בינה - 700-1,000 ש"ח

עקירת שן בינה "כלואה" - 850-900 ש"ח

השתלת שתל דנטטוס - 2,400-2,500 ש"ח

השתלת עצם – 1,200-1,500 ש"ח

השתלת שתל דנטטוס – 2,200-2,400 ש"ח

השתלת שתל – 2,000-2,200 ש"ח

תוספות לשתלים מיוחדים – 300-400 ש"ח

תוספת שתל פראגון – 700-900 ש"ח

all on 4 השתלת שיניים
מחיר - 45,000 – 48,000 ש"ח

 

טיפולי שיניים בהרדמה כללית (סדציה)


בדיקה מקדימה של רופא מרדים
מחיר - 200-220 ש"ח

הרדמה כללית לילדים

עד שעה - 2,000-2,800 ש"ח

הרדמה כללית למבוגרים

עד שלושים דקות - 1,200-1,300 ש"ח

הרדמה מלאה למבוגרים

עד שעה - 2,200-2,500 ש"ח

טיפול באמצעות תכשירי טשטוש (סדציה)

עד שעה - 2,500-3,000 ש"ח

גז צחוק - ניטרוס - 300-350 ש"ח

**מחירון עודכן בתאריך 22.11.20

מחירון טיפולי שיניים

ט.ל.ח

 

בחירת רופאי שיניים


הטיפול אצל רופאי שיניים הוא הטיפול החביב פחות על אנשים רבים. החשש מרופאי שיניים מוטמע בנו עוד מילדות, כאשר ניסו ההורים לחנך אותנו לצחצח שיניים, כדי שלא נאלץ לפגוש את רופא השיניים. אמת הדבר, טיפול שיניים אינו טיפול נעים, אך הוא הכרחי, וכל הזנחה של מצב קיים בשיניים רק תגרום להחרפה.

 

באופן פרדוקסלי, ככל שנרבה לבקר אצל רופא השיניים בצורה שגרתית, כך נראה אותו פחות. במה דברים אמורים? אצל אנשים ילדים ומבוגרים, המקפידים לקיים שגרת ביקורים אצל רופאי שיניים לצורך אבחון ומעקב, מתגלות הבעיות ומטופלות כבר בשלב הראשוני שלהן.

 

עששת לא חולפת מעצמה, אלא מכלה את השן בתהליך ארוך ומכאיב. מי שיקפיד לפגוש את רופא השיניים אחת לחצי שנה, ויטפל בבעיות שיניים וחניכיים באופן סדיר – רוב הסיכויים שלא יזדקק לטיפולים מורכבים כמו טיפולי שורש, השתלות שיניים וכתרים למיניהם.

 

הזנחנו? נורא, אבל פחות. כיום מצוידים רופאי שיניים במיטב המכשור וחומרי ההרדמה, המאפשרים טיפולי שיניים מהירים ומתקדמים. תחום רפואת השיניים מתחדש ומשתפר תדיר ורופאי השיניים צועדים עמו קדימה, לרווחת המטופלים.

 

10 טיפים טיפולי שיניים


ביקור אצל רופא השיניים אצל רוב האנשים מעורר קונוטציה שלילית – שתלים? טיפולי שורש? עקירות? סתימות? ניקוי אבנית? מילים עם משמעות נוראית לרוב אוזני האוכלוסייה, ילדים ומבוגרים, אבל רובנו נצטרך לבקר אצל רופא השניים לפחות פעם בשנה אז איך אפשר להנעים את זמננו אצלו? אז לספק לכם סמי הרגעה לזמן הטיפול לא נוכל אבל המעט שנוכל לעשות למענכם זה לתת לכם 10 טיפים שיעזרו לכם לבחור רופא, קליניקה ואיך להגיע להחלטה מושכלת לגבי כל טיפול שתעברו!

 

1. בחירת רופא


3 כללים: ניסיון, הסמכה ומקצועיות.

 

ניסיון: רופא בעל ניסיון עשיר הוא רופא שיוכל להציע לכם את הטיפול המתאים ביותר לכם, לכלול את ההיסטוריה הרפואית שלכם בכל צעד ולהתמודד עם מצבים בעייתיים בזמן הטיפול ביעילות, אם יהיו.

 

אם בעיה תתעורר אתם בטוח תרצו רופא שיהיה לידכם עם פתרון מידי, ולכן בשאלה פשוטה פתרו מעצמכם תהיות למיניהן על ניסיון הרופא בטיפולים מהסוג שלכם.

 

הסמכה: רופא שיניים הינו רופא רגיל בהתמחות רפואת שיניים אך חוץ מזה יש התמחויות גם אחרי קבלת התעודה כגון כירורגיה, אורתודנטיה וכו' – בדקו את התעודות הנדרשות לטיפול שלכם ובכללי חפשו את תעודת הרופא שאמורה להיות תלויה על הקיר במרחב הקליניקה או בחדר הטיפולים.

 

התאימו את הטיפול שלכם לרופא המתאים ואל תתפשרו – טיפול שנדרש לביצועו רופא בהתמחות מסוימת הינו טיפול שמצריך את צומת ליבו של רופא זה ולא של רופא בעל הבנה מועטה בנושא.

 

מקצועיות: פניכם מועדות לטיפול רפואי, הדבר האחרון שחסר לכם בטיפול אינטנסיבי של שתלים לדוגמא או טיפולי שורש שהרופא יתנהג בחוסר מקצועיות. במשמעות של התנהגות מקצועית נכנס יחס אדיב ונעים אליכם, יחס מכבד לעמיתים כגון הסייעת הצמודה, כללי היגיינה קפדניים בזמן הטיפול ובין הטיפולים וכדומה.

 

רופא בעל רושם מקצועי סביר להניח יעבוד במקום מסודר והיגייני ויהיה בפי כל המלצה שתקבלו וזה קל לברר רק ע"י התבוננות בסביבה ובירור המלצות (טיפ 3).

 

2. בחירת מרפאה


ישנם רופאים שכירים העובדים במרפאה לכן צריך להפריד בין בחירת רופא לבחירת קליניקה לטיפולי שיניים.

 

קליניקה מכובדת אמורה לעמוד בכמה תנאים עיקריים:

 

ציוד, אסתטיקה ושירות. ציוד: קליניקה טובה צריכה להיות מצוידת בכל המכשירים המתאימים, שכל הכלים סטריליים ולא מראים סימני חלודה ולהיות ערוכה לכל טיפול אלא אם כן דרושה הזמנה מיוחדת של חומרים מיוחדים או מכשיר מסוים.

 

בררו לפני כל טיפול האם הם צריכים להזמין את החומרים מראש ושאיכות הציוד הינה טובה – אל תתביישו לשאול שאלות שמטרידות אתכם.

 

אסתטיקה: חדר ההמתנה, חדרי הטיפול הרפואי, חדרי השיננית והקבלה צריכים להיות מסודרים, נקיים ואסתטיים – טיפולי שיניים יכולים לערוך בין 20 דקות עד ליותר מ4 שעות (למשל בטיפולי שורש למיניהם) ולכן דאגו שהמרפאה מסודרת ומאורגנת כי תבלו שם הרבה זמן.

 

שירות: פקידת קבלה נעימה ושירות סובלני ואדיב מהצוות זה הכרחי לבחירת מרפאה.

 

בד"כ מרפאת שיניים תיהפך למקום קבוע שתפקדו אותו מידי שנה ולכן עדיף שתבואו למקום נעים, שתוכלו להתלונן בבטחה, לשאול שאלות המטרידות אתכם ו שתקבלו בו את השירות שמגיע לכם.

 

3. המלצות


המלצות מאד חשובות להעריך את טיב המרפאה והרופא. היום רפואת השיניים כבר ממזמן מציעה טיפולים רפואיים שלא בהכרח הכרחיים כמו טיפולים אסתטיים (הלבנת שיניים, ציפויי חרסינה וכדומה) ואתם הופכים ללקוחות יותר מאשר מטופלים! ולכן יש מספיק לקוחות מרוצים או לא מרוצים שייתנו לכם המלצות ומידע!

 

4. זמינות


טיפולי שיניים הם בד"כ לא מסתכמים בביקור אחד לרופא השיניים ולכן חשוב שתיווצר עקביות בטיפולים, שלא יהיה מרווח גדול מידי בין טיפול לטיפול ושתוכלו להתאים את הטיפולים ללו"ז שלכם. בנוסף, מרפאה עמוסה יכולה גם לחפף ולבצע טעויות בטיפול שלכם ולכן עדיף מרפאה לא עמוסה יותר מידי ורופא שיתייחס אליכם אישית ולא כעוד גיליון רפואי.

 

5. השוואת מחירים


להניח בצד שטיפולי שיניים יכולים להגיע למאות אלפי שקלים במצטבר, בטיפולים רפואיים בכללי בד"כ יש המון הנחות! קופות חולים, ביטוח, הנחות מהעבודה, עובדי מדינה ועוד ועוד ולכן לפני שאתם נותנים את הצ'ק לרופא בררו את כל האופציות שיש לכם כדי להוזיל את המחיר (ד"א גם בבתי ספר ללימודי רפואת שיניים יש הנחה משמעותית לטיפולים ע"י סטודנטים בהשגחת רופא מומחה). בנוסף, כשמדובר בטיפולים רבים ובסכומים דיי רציניים אל תהססו לבקש מהרופא שלכם הנחה ולהתמקח אתו על המחיר.

 

6. לפני ואחרי טיפול (צחצוח שיניים נכון)


לפני ואחרי כל טיפול ואפילו ביקור סטנדרטי אצל רופא השיניים יש הוראות לבית. הקפידו לעקוב אחרי כל ההוראות ולהתמיד בהן, רשמו אותן בפתק ואל תזלזלו – ברוב הטיפולים הטיפול שלפני ואחרי מונע התפתחות זיהומים, תוצאות משובשות וכו'.

 

בנוסף, כסטנדרט יש לצחצח בוקר וערב את השיניים על בסיס יומי וע"י כך לחסוך המון בעיות מיותרות והמון ביקורים לרופא השיניים אז הכנו לכם שלושה טיפים קטנים לצחצוח נכון ושמירה על בריאות הפה:

 

מבנה המברשת – חשוב שמבנה המברשת יכלול ידית אחיזה נוחה, סיבי ראש מברשת רכים (בייחוד אם יש להם נטייה לפתח מחלות חניכיים) ושראש מברשת בגודל 2-3 שיניים.

 

הצחצוח עצמו – צחצוח צריך להימשך בין ה3-4 דקות וצריך להתבצע בתנועות סיבוביות על השן ומידי בוקר (לאחר ארוחת בוקר) וערב (לפני השינה) על בסיס יומי. בנוסף השתמשו במשחת שיניים שמאושרת ע"י משרד הבריאות ומכילה את החומר בפלואוריד שהוכח כמונע עששת. גם מי פה לא יזיקו.

 

אוכל ושתייה – הקפידו על תזונה נכונה, הימנעו משתיית משקאות חומציים (לימונדה, תפוזים וכו') וממותקים (קפה, יין אדום ותה) ובנוסף הימנעו מעישון שידוע שפוגם בבריאות השן וגורם להופעת כתמים על השיניים. *שלושת טיפים אלה קריטיים כשמדובר בטיפולים רפואיים בשיניים ובשיקום הפה.

 

7. שיננית


בד"כ ברוב הטיפולים מעורב בהם טיפול ניקוי שיניים לפני הטיפול או אחרי הטיפול.

 

שיננית בד"כ יש בכל קליניקה ובכל מרפאת שיניים אך אתם לא חייבים ללכת באותו מקום לאותה שיננית – טיפולי שיננית באופן נורמלי צריכים להתבצע כל ארבעה חודשים עד חצי שנה תלוי בחומרת המצב ולכן עדיף שתחסכו כמה שיותר כשמדובר על טיפול שצריך לחזור עליו כל הזמן.

 

השוו מחירים בין קליניקות ושינניות ואם קיבלתם מחיר יותר טוב בקליניקה אחרת אל תהססו ללכת לשם. נסו לחסוך בטיפולים חוזרים כמה שיותר.

 

8. הלבנת שיניים


טיפולי שיניים כבר ממזמן כבשו את עולם האסתטיקה וקיבלו נישה מכובדת! כל טיפול גם כבר הכניס את לשיקולים גם את מראה הפה לאחר הטיפול ולכן התפתחו מגוון טיפולים נוספים לטיפוח מראה השיניים.

 

ביניהם טיפולי הלבנת שיניים. הלבנת שיניים בקצרה זה תהליך בו מבהירים את גוון השן עד לרמה הרצויה באמצעות חומר מלבין המכין מי חמצן באחוז מסוים. הלבנות שיניים מתחלקות לשניים: הלבנות בבית או במרפאה.

 

במרפאה – במרפאות שיניים משתמשים בהלבנות בשיטת לייזר. המכשיר מתמקד על הפה וגלי לייזר מפעילים את החומר המלבין שהרופא מרח עליהן מבעוד מועד. במרפאות אחוז מי החמצן בחומר הינו מגיע לסביבות ה35%.

 

בבית – ישנו סד המתלבש על השיניים שמיוצר או ע"י חברה שמוכרת כמוצר לציבור ברשתות הפארם ובתי המרקחת הפרטיים או שמותאם אישית ע"י הרופא במרפאה והוא מכיל חומר הלבנה. אחוז מי החמצן בחומר במוצר ביתי או בחומר שניתן ע"י הרופא הוא בסביבות 10%-20%.

 

הטיפול נעשה על ידכם בביתכם. אז מה מתאים לכם?

 

פה תצטרכו להתייעץ עם הרופא ועם הבנק. הרופא יתאים לכם טיפול בהתאם לבריאות הפה ואורך החיים שלכם ואתם תצטרכו להתייעץ עם עצמכם לגבי המחיר מפני שהלבנה במרפאה עולה יותר יקר מהלבנה ביתית.

 

9. שתלים דנטליים


שתלים כבודם במקומם מונח – זהו טיפול ידוע שסעיף שלם פה חייב להיות מוקדש לו. שתלים דנטליים תפקידם למלא חור שנותר ע"י שן חסרה, הם גם טיפול אסתטי וגם טיפול רפואי – אסתטי מבחינת המראה לשלמות כל שיניי הפה ורפואי מבחינת נוחות ללעיסה ובריאות החניכיים.

 

בד"כ רופא בייעוץ לטיפול יסביר הכל אבל חשוב שתדעו בבסיס כמה דברים:

 

– השתלות שיניים יכולות להתחיל ממחיר של 1,500 עד 50,000 שקלים (לכל הפה)

 

– טיפול השתלות שיניים אורך בין כמה חודשים לשנה תלוי במורכבות הטיפול. – סיכויי ההצלחה בשתלים דנטליים מגיעים ליותר מ90%.

 

– הקפדה על טיפול בהיגיינת הפה (טיפ 6) וביקור קבוע אצל השיננית והרופא הם קריטיים להצלחת הטיפול.

 

אחרי שאתם יודעים בכלליות בזכות טיפ זה על הנושא שתלים דנטליים לכו לייעוץ עם הרופא שימלא את החסר – חשוב להגיע מוכנים עם דף של שאלות ולבקש הצעת מחיר בו במקום.

 

10. טיפולי שיניים בהרדמה מלאה


בטח שמעתם על זה אבל חשבתם שזה מיתוס – זה קיים!

 

טיפולים בהרדמה מלאה לא מתאימים לכל אחד אבל חשוב לדעת שהם כן קיימים והם שם בשבילכם.

 

אז בוא נתחיל מלמי זה כן מתאים:

 

אנשים בעלי חרדות מטיפולי שיניים, אנשים בעלי טיפולים מרובים שמעדיפים לעשות את כולם באותו היום, אנשים בעלי נכות מוטורית ושכליות ואנשים בעלי אלרגיות מסוימות (לשיקול הרופא).

 

אחרי שהרופא ואתם קבעתם שאתם מתאימים לתהליך זה, חשוב שתדעו איך התהליך מתבצע:

 

קודם הרופא מבצע בדיקה מקיפה של חלל הפה שלכם ומבצע בדיקות מתאימות כדי לאשר שאתם מתאימים לתהליך.

 

אח"כ תוכנית הטיפול עולה לוועדה רפואית אשר צריכה לאשר את הטיפול ולבסוף מגיע מועד הטיפול עצמו.

 

אם טיפול שיניים בהרדמה מלאה זה טיפול שניראה לכם מתאים לכם, פנו לרופא השיניים ושאלו אותו לגבי התאמתכם לטיפול.

 

כשאתם קובעים ייעוץ בואו עם שאלות, כל החששות שלכם וכתבו הכל כדי שתוכלו באמת להגיע להחלטה מושכלת ונכונה האם זה הטיפול בשבילכם.

 

רופאי שיניים - מתפקידי ההורים


כשחשבת להביא ילד לעולם, אין סיכוי בעולם שחשבת על כל אותם דברים קטנים עליהם תהיה אחראי. ובעצם, אתה אחראי על הכל, בעיקר בשנים הראשונות: על התזונה, על שעות השינה, הרגלי הלמידה והניקיון ועוד. אחד התפקידים המרכזיים שאתה ממלא בחיי הילד שלך הוא ההחלטות הרפואיות שתעשה עבורו- אלה לא תמיד יהיו קלות או ברורות, כמו שתבין כמעט עם היוולדו. לכן, חשוב שתבחר את הרופאים הטובים ביותר שבאפשרותך למצוא עבור הפעוט שלך, כאלה שתוכל לסמוך עליהם.

 

על רופאי הילדים


לילדים, ממש כמו למבוגרים, ישנם רופאים רבים. את רופא המשפחה מחליף רופא הילדים- אבל חוץ ממנו כמעט כל הרופאים שלנו משותפים: רופא א.א.ג, כירורג (לא עלינו) וגם רופא השיניים. שלא כמו רופאים אחרים, רופא שיניים הוא רופא שיש לבקר באופן סדיר, "כדי להתרגל"- יש הממליצים אפילו מגיל שנתיים הצעיר, כל חצי שנה. הרי לא תרצו שילדכם יפגוש רופא שיניים חירום ברגע של כאב גדול, בפעם הראשונה.

 

על כסף והחלטות


ככל רפואה פרטית, ורפואת השיניים בישראל היא עדיין ברובה פרטית, ביקור אצל רופאי שיניים אינו זול. עם זאת, בשנים האחרונות לביקורי רופאי שיניים מחירים מסובסדים בחלק מהקופות, כחלק מהסכמי הביטוחים המשלימים. בקופות מסוימות, הטיפולים לילדים מתחת לגיל מסוים (בין 12-18) הוא בחינם לחלוטין, לכן, הכסף לא אמור להיות מרכזי בעת בחירת רופאי שיניים לילדים שלכם.

 

אז איך בוחרים רופא שיניים?


קודם כל, אין שום סיבה לחכות שיהיו לכם ילדים כדי ליהנות משירותי רופאי שיניים אדיבים ונעימי הליכות, אך דעו גם שלא כל רופא שיניים יכול לטפל בילדים. רופאי שיניים המטפלים בילדים נעורים לא רק בהרכבי החומרים המותרים לקטנים שלנו, בבעיות השונות שמופיעות אצל ילדים וכולי, אלא גם ואולי בעיקר, בעלי גישה חיובית ונעימה כך שהילד חווה את הביקור אצל רופא השיניים כדבר חיובי.

 

רופאי שיניים מומלצים לילדים אפשר למצוא דרך חברות שגרות בשכונה ובאותה קופה, דרך אתרי המלצות שונות או אפילו דרך המלצה של רופא הילדים שלכם. מבחינת מיקום- לא צריכה להיות בעיה למצוא רופאי שיניים בתל אביב, רופאי שיניים בחיפה, רופאי שיניים בירושלים, או ברב הערים הקטנות- המתמחים בעבודה עם ילדים.

 

*** מחירי טיפולי שיניים משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות ממרפאות שיניים מומלצות ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר ומרפאות שיניים מובילות מאזור מגוריכם יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.

 

פניות אחרונות
כתרים לשיניים
כולל טיפול שורש
אזור המרכז
17/08/2022 16:49:57
טיפולי שורש
טיפול שורש פלוס כתר
אזור המרכז
17/08/2022 15:06:00
כתרים לשיניים
החלפת גשר על 6 כתרים
אזור השרון והסביבה
15/08/2022 13:51:32
שיניים תותבות
3 עקירות ושיניים תותבות
באר שבע והסביבה
10/08/2022 15:55:48
השתלות שיניים
מתעניין בטיפולי שיניים מורכבים
תל אביב
09/08/2022 18:31:18
הלבנת שיניים
שלום מבקשת ליצור קשר
חיפה וחוף הכרמל
09/08/2022 12:56:11