מחירון קריאה בכף יד

 

כמה עולה קריאה בכף יד?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון קריאה בכף יד מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של קוראים בכף יד בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לקריאה בכף יד מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לקריאה בכף יד?

 

קריאה בכף יד: 150-400 ש"ח

*מחיר לחודש או מפגש

ט.ל.ח

 

טיפים עבור קריאה בכף היד - שמאלה או ימינה

 

הקיום האנושי אינו רציונאלית- זו עובדה. בעיקר בהחלטות החשובות אנשים נשענים לרב על מה שנקרא "החוש השישי". אותה תחושה בועטת בקרביים שההחלטה הנכונה היא זו ולא אחרת, גם אם ההיגיון כולו אומר לך שאין זה נכון. באופן מפתיע, שכלול הגיוני של כל התוצאות האפשריות לעיתים יגרום לכם להסס, אך אם תחליטו ללכת עם הבטן- לא תטעו.

 

עתיק ואמין

 

אחת מתורות הנסתר העתיקות ביותר, שיכולות לעודד תחושות בטן אלה, הנה קריאה בכף היד. בעת קריאה בכף היד מפרש הקורא את כפות הידיים של היושב מולו ע"פ אפיונים שונים ויכול, לטענת התורה, לחזות את עתידו ורבות מבעיותיו. גם לסקפטיים מבנינו אין ספק כי היכולת הגבוהה של מומחה קריאה בכף היד לגלות עליך דברים מבלי שאמרת אותם מדהימה. לידיים אפיונים ספציפיים וחשובים, המגיעים כחלק מאפיונים הפיזיולוגיים, בריאותיים ונפשיים האחרים של הגוף ובתיאום איתם. ע"פ מבט על הידיים יכול מומחה כירולוגיה לדעת חלק מהתכונות שלך, מהעיסוקים והאפיונים הכלליים של ההתנהלות והבריאות שלך וללכת עם תחושות הבטן שלו לגבי השאר.

 

לו רק נאמין

 

אבל אם אנחנו מאמינים בלא סייג כי אפשר לדעת, ע"י קריאה בכף היד אהבה עתידית, כמה ילדים ייוולדו לך ואת הזמן המתאים למעבר דירה- הרי שזה בדיוק הזמן לחפש קורס קריאה בכף היד עבורכם. כשאר קורסים של תורת הנסתר, לא מדובר בלימודים אקדמאים ארוכים, אלא קורס פרקטי, קצר מועד יחסית- המלמד אתכם את כל רזי ניתוח כף היד ע"פ התורה העתיקה הזו. ושלא יהיו ספקות, מדובר על תורה עתיקה מאד.

 

מכאן ומכאן

 

גם בתוך קורסי לימוד קריאה בכף היד ישנם זרמים שונים, כגון קריאה בכף היד לפי הקבלה או לפי תורות המזרח. לכן, חשוב שתבררו לפני הכניסה אל הקורס האם מדובר על ניבוי עתיד בקריאת כף היד ע"פ השיטה שאתם מעוניינים בה. אגב, לא כל אחד יכול. רק אדם בעל הפרה-דיספוזיציה לכך יצליח בתחום ממילא ולכן, אולי תעדיפו ללכת אל קורא בכף היד בעצמכם, ולא ללמוד את המקצוע. מחיר קריאה בכף היד חד פעמי לא משתווה הרי למחיר של קורס שלא יהיה שימושי עבורכם.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא קריאה בכף יד ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.