×


תפריט נגישות

מחירון קייטרינג

כמה עולה קייטרינג ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון קייטרינג מעודכן לשנת 2019 ולאחריו מדריך טיפים בשם : "איזה אירוע אתם מעוניינים לחגוג והיתרונות של קייטרינג מקצועי."

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות קייטרינג בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לקייטרינג מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה קייטרינג ?

סוגי קייטרינג וטווחי מחירים

עלות קייטרינג בשרי

קייטרינג בשרי (מנה אחת)
70-200 ש"ח

קייטרינג בשרי יוקרתי (מנה אחת)
120-300 ש"ח

קייטרינג בשרי גורמה (מנה אחת)
300-600 ש"ח

קייטרינג בשרי עממי (מנה אחת)
100-150 ש"ח

קייטרינג בשרי לחתונה (מנה אחת)
200-300 ש"ח

קייטרינג בשרי לברית (מנה אחת)
80-160 ש"ח

קייטרינג בשרי לבר מצווה (מנה אחת)
120-250 ש"ח

קייטרינג בשרי לבת מצווה (מנה אחת)
120-250 ש"ח

קייטרינג בשרי לאירועים קטנים (מנה אחת)
100-150 ש"ח

קייטרינג בשרי לשבת חתן (מנה אחת)
100-150 ש"ח

קייטרינג בשרי לאזכרה (מנה אחת)
100-150 ש"ח

קייטרינג בשרי לשבעה (מנה אחת)
100-150 ש"ח

קייטרינג בשרי לארוחה בשטח (מנה אחת)
80-160 ש"ח

קייטרינג בשרי לשבת (מנה אחת)
50-120 ש"ח

מנת סלטים בחזקת בשרי לשבת
20-50 ש"ח

מנת דגים בחזקת בשרי לשבת
80-150 ש"ח

מגש אירוח בשרי (עד 30 מנות)
120-250 ש"ח

תוספת מחיר עבור כשרות מהודרת
10%-20%

    
עלות קייטרינג חלבי

קייטרינג חלבי (מנה אחת)
60-100 ש"ח

קייטרינג חלבי יוקרתי (מנה אחת)
200-300 ש"ח

קייטרינג חלבי עממי (מנה אחת)
120-180 ש"ח

קייטרינג חלבי כשר (מנה אחת)
45-100 ש"ח

מגשי אירוח לאירועים
50-100 ש"ח

קייטרינג חלבי לחתונה (מנה אחת)
220-350 ש"ח

קייטרינג חלבי לבריתה (מנה אחת)
60-100 ש"ח

קייטרינג חלבי לברית (מנה אחת)
60-100 ש"ח

קייטרינג חלבי לבר מצווה (מנה אחת)
120-220 ש"ח

קייטרינג חלבי לבת מצווה (מנה אחת)
120-220 ש"ח

קייטרינג חלבי לאירועים קטנים (מנה אחת)
150-180 ש"ח

קייטרינג חלבי לשבעה (מנה אחת)
150-180 ש"ח

קייטרינג חלבי לאזכרה (מנה אחת)
150-180 ש"ח

קייטרינג חלבי שבת חתן (מנה אחת)
150-180 ש"ח

מנת סלטים בחזקת חלבי לשבת
20-50 ש"ח

מנת דגים בחזקת חלבי לשבת
80-150 ש"ח

תוספת מחיר עבור כשרות מהודרת
10%-20%

    
עלות קייטרינג מוסדי   

מנת קייטרינג למוסדות על בסיס
כמויות גדולות וקבועות
15-35 ש"ח

קייטרינג לאירועי חברה קטנים (מנה אחת)
100-150 ש"ח

קייטרינג לאירועי חברה קטנים אוכל עממי (מנה אחת)
50-100 ש"ח

קייטרינג לאירועי חברה גדולים (מנה אחת)
180-200 ש"ח

קייטרינג לאירוע חברה בשטח (מנה אחת)
80-160 ש"ח

תוספת מחיר עבור כשרות מהודרת
10%-20%

    
עלות אוכל מוכן לשבת

מנת סלטים לשבת
20-40 ש"ח

מנה עיקרית לשבת
50-100 ש"ח

מנה בשרית לשבת
50-100 ש"ח

מנת דגים לשבת
60-130 ש"ח

תוספות
25-50 ש"ח

תוספת מחיר עבור כשרות מהודרת
10%-20%

    
עלות מגשי אירוח

מגשי סושי
350-800 ש"ח

מאפים
70-130 ש"ח

כריכים
120-150 ש"ח

פוקצ'ות
120-150 ש"ח

מתאבנים
120-150 ש"ח

גבינות
120-180 ש"ח

קישים
120-180 ש"ח

פינגר פוד (עד 10 יחידות)
85-120 ש"ח

מגשי אירוח לאירועים
2,000-4,000 ש"ח

    
עלות דוכנים ועגלות מזון

דוכני מזון לאירועים (עד מאה איש)
2,000-4,000 ש"ח

בר יוגורט לאירועים (עד מאה איש)
2,000-2,500 ש"ח

עגלות קפה לאירועים (עד מאה איש)
2,000-2,500 ש"ח

עגלות גלידה לאירועים (עד מאה איש)
2,000-4,000 ש"ח

בר ממתקים לאירועים (עד מאה איש)
2,000-4,000 ש"ח

שערות סבתא לאירועים (עד מאה איש)
2,000-4,000 ש"ח

מחירון עודכן בתאריך 08.08.19

ט.ל.ח

 

איזה אירוע אתם מעוניינים לחגוג והיתרונות של קייטרינג מקצועי

אם אתם מעוניינים לחגוג אירוע כלשהו, בין אם מדובר על חתונה, ברית, בריתה, בר מצווה, בת מצווה, יום הולדת או אירוע חברתי מסוג אחר, מומלץ עבורכם להיעזר בחברת קייטרינג.

באמצעות חברת קייטרינג לאירועים גדולים, בינוניים או קייטרינג לאירועים קטנים (יהיה עליכם להתאים את סוג הקייטרינג לכמות המוזמנים), תוכלו לחסוך לעצמכם הרבה מאוד זמן ומאמצים אשר היו עשויים להתבזבז על בישולים בעצמכם.

במידה והייתם מבשלים את המזון בעצמכם הייתם צריכים לרכוש את המוצרים ולהסתגר במטבח ביתכם במשך שעות (שלא לדבר על הניקיונות שהייתם צריכים לבצע לאחר החגיגה במטבח).

על ידי חברת קייטרינג איכותית תוכלו לקבל מענה מלא. תוכלו להזמין קייטרינג צמחוני, קייטרינג אסאדו על האש, קייטרינג בשרי, קייטרינג טבעוני, קייטרינג בשרי כשר, קייטרינג בוטיק, קייטרינג זול (במידה ואתם מעוניינים לחסוך כספים או במידה והתקציב שלכם נמוך באופן יחסי), תוכלו להזמין קייטרינג לא כשר, קייטרינג חלבי כשר, קייטרינג חלבי כשר למהדרין, קייטרינג סושי, קייטרינג גורמה, קייטרינג מוסדי ועוד.

המבחר הנרחב של האפשרויות יאפשר לכם להתאים את סוג הקייטרינג לכל אירוע- בין אם מדובר על קייטרינג לחתונה, קייטרינג לשבת חתן, קייטרינג לחינה, קייטרינג לאזכרה ועוד. במידה ושמירה על כשרות חשובה לקהל המוזמנים שלכם הקפידו לבחור בקייטרינג כשר אשר מחזיק בתעודת כשרות בתוקף.


בחרו את אתר האירוע לפני שתבחרו את הקייטרינג

לא משנה מהו האירוע שאתם עומדים להפיק, חשוב שתבחרו את האתר האירוע מראש. לאחר שתערכו מחקר, תקבלו ייעוץ מהסובבים אתכם  ותבחנו את האתרים השונים תוכלו לסנן את האתרים שפחות מתאימים ולהישאר עם 3 גני אירועים שנראים לכם מתאימים.

סינון גני האירועים הפחות רלוונטיים ובחירת המקום המתאים יאפשר לכם להתאים את סוג הקייטרינג בהמשך – אם למשל בחרתם לערוך מסיבת יום הולדת בחיק הטבע, לא יתאים להזמין קייטרינג חסר ניסיון בעבודה בטבע. במקרה זה יהיה עליכם לאתר קייטרינג בטבע אשר יודע כיצד לחמם את המזון בצורה איכותית ודואג לאבזור המקום.

בין היתר ידאג צוות קייטרינג בטבע לגופי חימום בחורף ולמאווררים בקיץ, יספק כיסאות, שולחנות וכמובן- מגשי אירוח. עובדי קייטרינג בטבע ידעו כיצד לשמור על מגשי אירוח אסתטיים, חמים ומעוררי תיאבון גם כאשר האירוע מתנהל תחת השמים הפתוחים וגם אם אין להם את המטבח הרגיל בו הם מפיקים אירועים מסוגים שונים.


צרו מאגר שכולל מגוון אפשרויות של חברות קייטרינג

לאחר שהחלטתם היכן יתקיים האירוע תוכלו לפנות אל חברים ומכרים ולבקש מהם להמליץ לכם על חברות קייטרינג מגוונות. רשמו בדף מסודר (או בטבלת אקסל במחשב) כל חברת קייטרינג מומלצת שהוזכרה.

נוסף על כך, תוכלו להיעזר באינטרנט ולהיכנס למגוון אתרים של חברות קייטרינג שונות. באמצעות האתרים תוכלו לדלות מידע רב- תוכלו לקרוא על תפריטים שונים, תוכלו לברר מהו ניסיונו של שף לאירועים וכמה זמן קיימת החברה, תוכלו לברר האם אותה החברה מכינה אוכל מוכן לשבת, תוכלו לברר היכן למד אותו שף פרטי את רזי המקצוע, תוכלו לבדוק האם חברת הקייטרינג מספקת בר מתוקים, משקאות אלכוהוליים משובחים, בר קפה לאירועים, עגלות גלידה, דוכני מזון לאירועים (מתאים מאוד לילדים אשר נוטים להתקשות לשבת במשך שעות האירוע), תוכלו לרשום במנועי החיפוש "קייטרינג השוואת מחירים" ולגלות כמה עולה שירותי קייטרינג? תוכלו לבדוק האם ניתן להזמין שף עד הבית ועוד.

נוסף על כך, תוכלו להיכנס לפורומים של חברות קייטרינג או מסעדות מומלצות עבור אוכל מוכן (תוכלו לחפש באינטרנט את הביטוי "משלוחים אוכל מוכן") ולבקש המלצות בהתאם לסוג האירוע וכמות האנשים. באמצעות הפורומים תוכלו לדעת גם לאילו חברות לא כדאי לכם לפנות.


קייטרינג שמתאים לתקציב שלכם

לפני קבלת ההחלטה הסופית חשוב שתחליטו מהו סכום הכסף שמוקצב לאירוע ולחברת הקייטרינג. על מנת שלא לעבור את התקציב אשר עומד לרשותכם –הכינו רשימה של חברות קייטרינג מומלצות וסלקו מהרשימה שהכנתם חברות שאינן מתאימות לתקציב שלכם. נוסף על כך, חשוב שתייעדו סכום מסוים מהתקציב לפינוקים ובונוסים (אם מדובר על חתונה למשל תוכלו להקציב חלק מהסכום עבור רכישת משחקים מנצנצים, קרניים זוהרות, שרשראות וכו', אם מדובר על בר מצווה תוכלו להקציב חלק מהסכום עבור בועות סבון, מתנפחים ומשחקים נוספים ועוד).

כאשר תבקשו הצעת מחיר- תגידו לחברה מהי כמות האנשים שסביר להניח תגיע לאירוע (בדרך כלל מומלץ להפחית כ- 20% מהכמות המקסימאלית של האנשים), בצורה זו לא תשלמו סכומים גבוהים יותר מהדרוש. לאחר שיקבע התקציב תוכלו לסלק מהרשימה שהכנתם את חברות הקייטרינג היקרות מידי.


חשיבותו של התפריט והעיצוב

מנות שמתאימות לאורחים שלכם

אחד הדברים החשובים ביותר שיהיה עליכם לבדוק הינו מפרט הארוחה. המנות צריכות להתאים לסוג האורחים שלכם- אם האורחים אוהבים מזון גורמה חשוב להגיש להם מאכלים מתוחכמים יותר ואם מדובר על קהל אשר מעדיף אוכל פשוט – יש לבחור באוכל שיתאים להעדפותיו.

נוסף על כך יש לדאוג כי הכמות מספיקה וכי לא ייווצר מצב של מחסור. כמו כן, אל תחששו לבקש מחברת הקייטרינג לבצע שינויים בתפריט, למשל- אם הזמנתם ילדים בקשו מחברת הקייטרינג לדאוג למנות לילדים (מנות אלו עשויות להיות- שניצלים, המבורגרים, צ'יפס, נקיקיות וכו'). תוכלו לספור את כמות הילדים ולבקש הנחה על מספר המנות- (אל תחששו זה מקובל). כמו כן, חשוב שלא להזניח את הצמחונים ולוודא כי הקייטרינג דואג למספר מנות איכותיות אשר מתאימות להם.


טעימות ומשקאות - כדי שאף אחד לא ישאר צמא

באמצעות יצירת קשר עם מספר חברות והגעה לצורך טעימות תוכלו להיות בטוחים שביצעתם בחירה נכונה. עניין נוסף וחשוב לא פחות יהיה לבדוק האם החברה דואגת לבר משקאות ואם כן- איזה סוג של בר משקאות היא מביאה עימה. בדקו האם המשקאות מתאימים לאופיו של הקהל, האם יש צורך בהזמנת משקאות נוספים והאם ניתן בכלל להזמין משקאות נוספים.

אם הקייטרינג שמצא חן בעיניכם לא מספק בר משקאות, תוכלו להוסיף לו חברת בר. את אותה הבדיקה יש לבצע עם בר הקפה ולוודא כי הקייטרינג מספק אספרסו בר. בנוגע לעיצוב החלל- בדקו מה כלול במסגרת העיצוב הרגיל, האם המזנונים השונים מעוצבים והאם יש חבילות עיצוב בהן ניתן לבחור.

 

בחרו בחברה מקצועית בלבד

רצוי מאוד לבדוק כמה  אירועים לוקח על עצמו הקייטרינג בערב אחד. מומלץ לפנות לחברה שלא לוקחת יותר משני אירועים לערב, בצורה זו תוכלו להיות בטוחים שהחברה תשקיע את מירב האנרגיות והמאמצים על מנת לשרת את קהל המוזמנים שלכם. וכאן אנו מגיעים לנושא המקצועיות של החברה- חשוב מאוד לבחור בחברה מקצועית משום שהקייטרינג ינהל את כל האירוע ועשוי להשפיע על הצלחתו או כישלונו. כדי ללכת על בטוח העדיפו חברות וותיקות ובעלות ניסיון על פני חברות חדשות בענף שכן חברות מנוסות יכירו את הנהלים וידעו כיצד למצוא פתרון עבור כל בעיה.

 

אל תחסכו בכוח אדם

נוסף על כך, הקפידו שלא לחסוך בברמנים ומלצרים שכן למלצרים ולברמנים יש חשיבות רבה- הם אלו שנותנים ללקוחות את התחושה שדואגים להם ומשרתים אותם- הם מחדשים סלטים, ממלאים את המזון במזנונים, מגישים מנות עיקריות וקינוחים, דואגים לשתייה זמינה, שומרים על הניקיון (במידה ונניח שתייה נשפכת על אחד האורחים הם ימהרו וינקו אותה), דואגים לפינוי השולחנות וכו', אורח שלא יקבל את מבוקשו בזמן עלול להתאכזב ובאמצעות כמות מספקת של כוח אדם יהיה ניתן למנוע זאת.

 

בחרתם נכון? הרי לכם אירוע מנצח!

חברה מקצועית ורווית ניסיון אשר מעסיקה צוות גדול של מלצרים וברמנים, מקפידה על עיצוב המקום, זמינה ללקוחות, מגישה מזון מגוון, כשר (במידה והחלטתם לבחור בקייטרינג כשר), איכותי וגובה מחירים הוגנים אשר מאפשרים לכם לשמור חלק מהתקציב להפתעות עבור האורחים תהיה חברה מתאימה. כמו כן, על החברה לשמור על ניקיונו של המזון – משלב ההכנה ועד שלב ההגשה ועל המלצרים להתנהג במקצועיות ואדיבות ולהעניק שירות שישאיר תחושה נעימה.

כיום באמצעות האינטרנט יכול כל אחד למצוא את חברת הקייטרינג שמתאימה לסוג האירוע, לסוג המקום ולאופיים של האנשים המוזמנים. המבחר הנרחב מסייע לכל אחד להגיע לתוצאה הרצויה וליהנות מאירוע בלתי נשכח. קייטרינג טוב אשר זמין ללקוחות ומספק שירות ברמה גבוהה ישאיר לאורחים טעם של עוד והאירוע- בין אם יהיה חתונה, ברית, בריתה, יום הולדת וכו' ייזכר על ידי המוזמנים כאירוע מוצלח ומהנה.

 

מה ההבדל בין קייטרינג גלאט כשר לקייטרינג רגיל?

גלאט כשר היא רמת הכשרות הגבוהה ביותר ומיועדת בדרך כלל לאוכלוסייה החרדית, אם כי גם אוכלוסייה דתית לאומית גדולה מקפידה על אכילת מזונות בכשרות גלאט בלבד.

קייטרינג גלאט כשר מקפיד למעשה על כל הכללים ההלכתיים בייצור הארוחות, והוא עושה את זה תחת פיקוח צמוד לחלוטין של משגיח כשרות מן העדה החרדית. קייטרינג רגיל הוא עדיין קייטרינג כשר, שהרי קייטרינג שאינו כשר לא ישרוד זמן רב בישראל, אך רמת הכשרות שלו היא יותר "עממית", ואינה נתונה להשגחה צמודה או להקפדה על כל כללי הכשרות ללא יוצא מן הכלל.

פועל יוצא הוא המחיר של הקייטרינג, כשקייטרינג גלאט כשר יהיה יקר יותר מאשר קייטרינג רגיל. לעניין הטעם, קשה לומר ועל טעם וריח אין להתווכח, אך אם הקהל שלכם הוא קהל שמקפיד על כשרות קלה כבחמורה, אין משמעות לטעם, ואתם מחוייבים להזמין קייטרינג גלאט כשר.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על שירותי קייטרינג ולהבין את טווחי המחירים.

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.