מחירון קייטנת קייץ

 

כמה עולה קייטנת קייץ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון קייטנת קייץ מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי קייטנות קייץ בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לקייטנת קייץ מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לקייטנת קייץ?

 

מחיר הקייטנה נקבע על פי מספר פרמטרים:

● מקצועיות הקייטנה: ככל שרמת הקייטנה גבוהה ומקצועית יותר, כך המחיר עולה

● גודל הקבוצה: ככל שהקבוצה גדולה יותר, כך מחיר הקייטנה יקטן יותר


קייטנת קייץ: 1,000-1,500 ש"ח

ט.ל.ח

 

טיפים עבור קייטנת קיץ – לעבור את הקיץ בהנאה

 

קייטנת קיץ היא כבר לא שוקו ולחמנייה בחצר בית הספר המקומי, כדרך להעביר את הזמן, ולהעסיק את הילדים כמו ביבי סיטר עד שההורים יחזרו מיום העבודה. היום, כל קייטנה לקיץ מתהדרת בכיוון מסוים, ובסוג מסויים של פעילות, כך שכל ילד יכול למצוא את הקייטנה האהובה עליו, אליה יירשם, ובה ייהנה במיוחד.

 

קייטנת קיץ לילדים – יש דפוס משותף

 

יש פעילויות משותפות לכל הקייטנות באשר הן. כל קייטנה, ולא חשוב מה הנושא שלה, בין אם זו קייטנת ספורט, קייטנת קיץ על גלגלים או קייטנת קיץ אנגלית - בכולן יש ביקור בבריכת השחייה לפחות פעמיים בשבוע, כי בכל מקרה מדובר בקיץ, והבריכה הוא אחד המקומות הנעימים להעביר בו את הזמן וקצת להצטנן בימים החמים, גם כאשר מדובר בילדים. כל פעילויות לקיץ לילדים כוללות גם ביקור באחת מהאטרקציות הגדולות שיש בהן מתקני שעשועים גדולים, ויש קייטנות אשר מגדילות לעשות, ולוקחות את הילדים למקומות שונים, בכדי להתאים את האטרקציה לגיל הילדים.

 

קייטנת קיץ ייחודית

 

יחד עם זאת, יש הבדלים בין הקייטנות השונות בפעילויות האחרות אשר מוצעות לילדים. סאמר סקול לדוגמא, היא קייטנה אשר תתמקד בשפה האנגלית, הן בשיח היום יומי עם הילדים, והן בהפעלות, שירים ומשחקים – שכולם יתקיימו בשפה האנגלית. מי שיש לו מספיק כסף שולח את ילדיו לסאמר סקול בחו"ל: שוויץ, אנגליה או ארה"ב. קייטנה של ספורט תביא אל הילדים מפגש עם דמויות מובילות בקבוצות הספורט האהודות הן לשם אימון חוויתי והן בכדי לשמוע סיפורים בהקשר של מורשת ספורטיבית.

 

מחנה במקום קייטנת קיץ

 

סוג אחר של פעילויות קיץ לילדים הוא מחנה קיץ. בדרך כלל מדובר במחנה שהוא חלק מפעילות של תנועת נוער: צופים, מחנות עולים, בני עקיבא, הנוער העובד ועוד. כאשר היציאה אל המחנה היא יציאה אל מחוץ לבית - המחנה מתקיים בין שלושה לעשרה ימים, תלוי בגיל הילדים. כאשר הלינה היא באוהלים, והפעילות המתקיימת בו היא הקמת מתקנים לחיים בחוץ, פעילויות שטח ושדאות, פעילויות ליליות ועוד.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא קייטנת קייץ ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.