מחירון קייטנת טבע

 

כמה עולה קייטנת טבע?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון קייטנת טבע מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי קייטנות טבע בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לקייטנת טבע מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לקייטנת טבע?

 

מחיר הקייטנה נקבע על פי מספר פרמטרים:

● מקצועיות הקייטנה: ככל שרמת הקייטנה גבוהה ומקצועית יותר, כך המחיר עולה.

● גודל הקבוצה: ככל שהקבוצה גדולה יותר, כך מחיר הקייטנה יקטן יותר


טווחי מחירים קייטנת טבע: 1,000-1,500 ש"ח

ט.ל.ח

 

טיפים עבור קייטנת טבע – קייטנה מחוץ לקופסה

 

מעבר לכל הפעילויות שמציעות כל הקייטנות: שוקו ולחמנייה, ימי כייף בבריכה, מתקנים מתנפחים, משחקי ספורט וכדור, או בילוי באטרקציה עם מתקנים, קייטנת טבע מציעה גם ערך מוסף של פעילויות ייחודיות אשר קושרות בין האדם, הצומח והחי, תוך העברת מסרים משמעותיים בדרך חווייתית של מפגשים ופעילות עם בעלי חיים גינה ושדה. ילדים, שהם יצורים סקרניים מטבעם, נהנים לשתף פעולה כאשר הפעילות נעשית בדרך שמציבה להם אתגרים מצד אחד, ומגרה את החושים שלהם מצד שני.

 

איפה יש קייטנת טבע?

 

ברחבי הארץ אפשר למצוא מספר לא קטן של קייטנות המגדירות את עצמן בשם קייטנת טבע והישרדות. קייטנות אשר מופעלות על ידי מוסדות וארגונים ציבוריים גדולים, וכן קייטנות טבע אשר מופעלות על ידי מפעילי קייטנות פרטיים בעלי ניסיון בענף. בדרך כלל קייטנת טבע היא קייטנה אשר מתאימה לילדים בגילאים שונים. כל מי שאוהב את הטבע, ואוהב בעלי חיים, יכול למצוא הנאה רבה בהשתתפות באחת מאותן קייטנות טבע רבות. מחיר קייטנת טבע בת שבוע ימים נע בין 500 ל- 600 ₪ בחודש. ואפשר להשתתף במספר מחזורים.

 

קייטנת טבע – תכנים ייחודיים

 

קייטנת טבע היא קייטנה ייחודית אשר מביאה בפני התלמידים תכנים הנוגעים בנושא של קיימות, שהוא נושא משמעותי ביותר, וגם משרד החינוך רואה בו את אחד הנושאים החשובים במערכת כחלק מתוכנית הלימודים במדעים. שיחות עם ילדים מראות כי הילדים פתוחים מאוד לקבל מסרים בהקשר של אקולוגיה, ושמירה על כדור הארץ. הם מפנים את הדברים ומאמצים מהר מאוד התנהגויות שיש בהם פחות בזבוז של משאבי טבע תוך דאגה לסביבה, כולל הפרדת אשפה, ויצירת עבודות מחומרים ממוחזרים או טבעיים.

 

קייטנות טבע – קייטנות אחרות

 

על פי רוב קייטנות טבע הן קייטנות שנמצאות מחוץ לחדר הכיתה. בקייטנות אלה הרבה מאוד טיולים, יחסית לקייטנות אחרות. חלק גדול מהפעילויות נעשה באותן פינות חי רבות שמצויות כמעט בכל עיר וקיבוץ במדינה, הילדים מסתובבים בלול, ברפת ובאורווה, מאכילים עגלים, יוצאים למרעה, צופים בבעלי כנף, משתתפים באילוף כלבים ועוד.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא קייטנת טבע ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.