מחירון קייטנת הישרדות

 

כמה עולה קייטנת הישרדות?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון קייטנת הישרדות מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי קייטנות הישרדות בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לקייטנת הישרדות מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לקייטנת הישרדות?

 

מחיר הקייטנה נקבע על פי מספר פרמטרים:

● מקצועיות הקייטנה: ככל שרמת הקייטנה גבוהה ומקצועית יותר, כך המחיר עולה

● גודל הקבוצה: ככל שהקבוצה גדולה יותר, כך מחיר הקייטנה יקטן יותר


מחיר קייטנת הישרדות: 1,000-1,500 ש"ח

ט.ל.ח

 

קייטנת הישרדות – קייטנה אתגרית מיוחדת

 

גופים רבים ערכו קייטנות הישרדות בטבע גם בעבר, למרות שאולי קראו להן בשמות אחרים, אבל עכשיו, לאחר שהילדים נחשפו לתוכנית הטלוויזיה הישרדות, עולה מאוד הביקוש לקייטנות מסוג כזה.

 

קייטנת הישרדות – קייטנה פעילה

 

קייטנות הישרדות לילדים היא קייטנה אשר מציגה בפני הילדים את האפשרות של חיים בטבע, תוך שימוש קטן עד כמה שאפשר בטכנולוגיה מודרנית, והתבססות עד כמה שאפשר יותר על ההיצע שיש בטבע, תוך ניצול המשאבים שלו בצורה מושכלת וללא בזבוז מיותר, כלומר הם חווים סדנאות הישרדות בטבע.

 

קייטנת הישרדות היא קייטנה שנערכת עד כמה שאפשר בחוץ– מחוץ לדלת הכיתה, בסככות מוצלות, בטיולים, ובעיקר בשטח הפתוח. הקייטנה שמה את הדגש על הסביבה בה חיים, כאשר הלמידה, והפעילות תלויות בהיצע שיש באותו שטח, באותה סביבה: הנוף, הביולוגיה, הצמחייה, ההיסטוריה והארכיאולוגיה. כך הפעילות שהיא תלוית סביבה משתנה מיום ליום וממקום למקום, והילדים עוברים סדנאות הישרדות בשטח ממש.

 

מכיוון שלקייטנת הישרדות יש מטרות בתחום של איכות הסביבה, קיימות ושמירה על הטבע, נערכות בקייטנה פעילות יצירה ואומנות אשר מנצלות את הטבע וחומרים ממוחזרים. בנוסף, הילדים משתתפים גם בפעילויות של שמירה על הטבע כמו ניקוי חופים, העברת צבים למחסה והחזרתם לים ועוד.

 

קייטנת הישרדות – אחריות גדולה

 

בכל קייטנה יש אחריות רבה שמוטלת על גבי מפעילי הקייטנה והמדריכים בה, אלא שבקייטנת הישרדות האחריות גדולה יותר. כאשר נמצאים בשטח, וללא כל הטכנולוגיה עליה אנחנו רגילים להישען, הרי שהיחסים האישיים, והעזרה ההדדית הם חשובים במיוחד. לכן, קייטנת הישרדות כוללת הרבה משחקי גיבוש ואתגר, בכדי לדמות לילדים את החיים האמיתיים בטבע.

 

המדריכים בקייטנה הם צעירים מנוסים במיוחד בחיים בשטח, כך שהם יודעים לתת מענה מיידי לכל בעייה אשר צצה, כי חלק מהפעילויות של קייטנות הישרדות הן פעולות לילה, כחלק מהחוויה האתגרית המיוחדת של קייטנה מסוג זה. המדריכים הם במקרים רבים צעירים שלוקחים חלק בארגונים ירוקים ופעילים בתחומים של איכות הסביבה. את הקייטנות מלווים פעמים רבות ליווי מקצועי אנשי מחקר ומדע מן האקדמיה, מתוך שליחות חברתית.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא קייטנת הישרדות ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.

עדכונים אחרונים