מחירון קורס QA

 

כמה עולה קורס QA?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון קורס QA מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי קורסים ל QA בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לקורס QA מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לקורס QA‏? (קורס בודק תוכנה)

 

קורס QA‏: 10,000-20,000 ש"ח

ט.ל.ח

 

טיפים עבור קורס QA‏ (בדיקות תוכנה) - נעשה ונשמע

 

לפני זמן לא רב כל כך, לכל אחד מאתנו היה מסלול חיים קבוע וברור לגמרי: מסיימים יסודי, חטיבה, תיכון. אחר כך צבא, פסיכומטרי ויאללה לתואר. כיום, יותר ויותר צעירים מבינים שכדי להרוויח טוב לא צריך לבזבז 4 שנים באקדמיה ולהיכנס להלוואות עמוקות עבור שכר הלימוד. היום אפשר לעיתים להתקדם אפילו למשרות הנחשקות ביותר, כגון עולם ההיי טק, ע"י קורס או שניים מוכרים של חברות ידועות (כגון קורסי מייקרוסופט) או קורסים מתמחים אחרים- כגון קורס QA.

 

למה ללמוד

 

בעולם התכנות והמחשוב, יש כסף רב מאד. זה לא סוד. אולם, אל תטעו, מדובר על עבודה ארוכת שעות וקשה עד מאד. לימודי התכנות לתואר הם ארוכים ובעלי רמה גבוהה כל כך, שאחוזי הנושרים בשנה הראשונה גבוהים עד מאד. ללא לימודים כלל הרי אי אפשר, כי אחרת לא תבין מה אתה עושה- אך למה להשקיע וללמוד 4 שנים, אם את הבסיס שתצטרך לעבודתך תוכל לקבל גם מאותו קורס QA שתלמד? את השאר, ישלים הניסיון. ברור שהלימודים הגבוהים לא מיותרים לחלוטין, אבל הם גם לגמרי לא נחוצים בעת עבודה "פשוטה" של עולם התכנות. עבור משימות פשוטות אפשר לקחת קורסים מתמקצעים כגון קורס בדיקות SAP, קורס בודקי תוכנה וגם קורס QA.

 

מאני מאני

 

אל תטעו לחשוב שמדובר בלימודים זולים, אך אין ספק כי הקורס לא יעלה לכם כמו לימודים של 4 שנות לימוד אקדמאיות. לכל מכון קורס QA‏ מחיר שונה עבור השירותים שלהם, כך שאם תרצו במכון פופולארי המאפשר קורסי QA‏, קורס בדיקת תוכנה או קורס דומה- תצטרכו לשלם לא מעט. במכונים הידועים פחות תמצאו לימודי QA במחירים זולים יותר אולי, אבל זה עלול שלא להשתלם לכם. מכון לא מוכר לחלוטין עלול לתת לכם מידע שגוי או להרתיע מעסיקים פוטנציאליים.

 

בעוד לימודים במכון מוכר ומוערך יכולים דווקא לקדם אתכם מבין רבבות מועמדים אל התפקידים שבהם תהיו מעוניינים. הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות הוא, לחקור מעט על החברה בה תהיו מעוניינים לעבוד טרם תחילת הלימודים ולברר מה העדפותיה- ובהתאם לכך להחליט אם ללכת ללמוד באקדמיה או לקחת קורסים ואיזה.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא קורס QA ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.