×


תפריט נגישות

מחירון קורסים

מחפש לדעת כמה עולה קורסים?

כמה עולה קורסים?

כמה עולה

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון קורסים מעודכן לשנת 2019 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : "מדריך בנושא קורסים".

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי קורסים בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

ייעוץ והצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות!

חוסכים לך זמן וכסף!

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש קורסים, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 מפעילי קורסים יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

טווחי מחירים סוגי קורסים

מחירון מומלץ

מחירון קורסים עודכן בתאריך 11.07.19

ט.ל.ח

סוג קורס

קורס משיטי יאכטות
10,000-13,000 ש"ח

קורס סקיפרים
10,000-13,000 ש"ח

שיעורי נהיגה
100-150 ש"ח לשיעור

שיעורי נהיגה על משאית
שיעור נהיגה על משאית 12 טון
עד 40 דקות - 120-180 ש"ח

שיעור נהיגה על משאית מעל 12 טון
עד 40 דקות   180-230 ש"ח

קורס הנהלת חשבונות
5,000-7,500 ש"ח

קורסים להשלמת בגרויות
3,000-6,000 ש"ח

קורס שיפור בגרות (יחידה אחת)
1,000-1,200 ש"ח

מכינה לשיפור בגרויות
9,000-12,000 ש"ח

קורס תטא הילינג
1,650 ש"ח

קורס אנגלית בסיסי
4,000-5,000 ש"ח

קורס אנגלית עסקית
5,000-10,000 ש"ח

קורס קידום אתרים
10,000-15,000 ש"ח

קורס מסחר ב EBAY 
1,500-2,5000 ש"ח

קורס לימוד מחשבים
1,500-5,000 ש"ח

קורס תוכנת אקסל
800-1,600 ש"ח

קורס טכנאי מחשבים
4,000-8,000 ש"ח

קורס גרפיקה
10,000-18,000 ש"ח

קורס צילום בסיסי
4,000-6,000 ש"ח

קורס צילום מתקדם
5,000-12,000 ש"ח

קורס פסיכומטרי
4,000-8,000 ש"ח

קורס GMAT  
3,500-5,500 ש"ח

קורס טבחות
15,000-18,000 ש"ח

לימודי שף
18,000-20,000 ש"ח

קורס קונדיטוריה בסיסי
4,000-10,000 ש"ח

קורס קונדיטוריה מתקדם
10,000-25,000 ש"ח
    
קורס מוסיקה (שיעור פרטי)
80-120 ש"ח

שיעורי ריקוד
150-300 ש"ח

קורס קוסמטיקה
8,000-10,000 ש"ח

קורס עיצוב שיער
11,000-13,500 ש"ח

קורס צורפות
9,000-35,000 ש"ח

קורס לימודי משחק
15,000-18,000 ש"ח

 

מדריך בנושא קורסים


מי לא מתגעגע לאותם ימים מדהימים של בית הספר? שנאנו לשמוע את זה כילדים - אבל כל דוד ודודה נהגו לציין בפנינו כמה תקופת הלימודים הייתה המדהימה בחייהם וכמה היו רוצים לחזור אליה כאן ועכשיו. למה? נכון, היה לנו פחות אחריות, יותר זמן לבלות והרבה פחות דאגות - אבל עיקר תקופת בית הספר והלימודים אינה בזה.

עיקר התקופה מתרכז בשני דברים חשובים: לימוד דברים חדשים ומרתקים על העולם וכמובן ההווי החברתי הנרחב. אז הנה חדשות לכל מי שטרם הבין את טרנד הקורסים השוטף את העולם ואת ישראל בשנים האחרונות - כבר לא חייבים להיות ילדים כדי ללמוד משהו חדש.

קורסים און ליין


אנשים בכל העולם לומדים גם בגילאים מאוחרים. הלימודים השונים מעשירים את הנפש, שומרים על הכושר של המוח האנליטי ושומרים עלינו בתוך קבוצה - מה שהוכח כבעל השפעות חיוביות מאד אפילו על מערכות פיזיולוגיות גרידא כגון המערכת החיסונית.

בשנים האחרונות גורם האינטרנט ונפלאותיו נכנס לחיינו וזה קל ופשוט למצוא קורסים און ליין שגרם לישראלים רבים לגלות את תרופת הפלא לבדידות, שעמום והזדקנות זו - הקורסים.

בין אם מדובר על קורסים מקצועיים או קורסי העשרה ללא שום תכלית מקצועית כביכול, אימוץ המח כמוהו כאימוץ שרירים - אף פעם אין יותר מדי. אז אם סינים ויפנים בני תשעים יכולים להתחיל ללמוד שפות נוספות מתוך רצון בלבד - חסל כל התירוצים על התנוונות המח בבקשה.

קורסים קצרים


כיום אין גם צורך להוציא הון תועפות על חוגי העשרה או קורסים קצרים - כדי למצוא לעצמכם מה שיעשה אתכם מאושרים. מבצעי קורסים מומלצים שונים זמינים באתרים רבים דרך קופונים, דילים, הנחות חברתיות מאורגנות ואפילו קורסים בהתארגנות ביתית - הכל כדאי למלא אתכם בעניין ובמינימום כסף.

במקרים בהם הקורס משמש בעיקר כחוויה חברתית (למשל קורס סריגה או תפירה) אין צורך במומחה מדופלם וקבוצה של אנשים יכולה להתארגן בתוך בית אחד החברים בה ולהקים חוג חובבני משל עצמם. במקרים אחרים תהיו חייבים במקום מסודר ובעיקר במדריך מוסמך.

סוגי קורסים קצרים

קורסי שזירת פרחים, קורסי ברמנים, קורסי עיצוב תכשיטים, קורסי קונדיטוריה, קורסי עיצוב שיער, קורסי גרפיקה, קורסי עריכת וידאו, קורסי כתיבה.

רק מקצוענים


שלא כמו הדוגמא לעיל ישנם קורסים מקצועיים ללא בגרות שחייבים מדריך מקצועי כדי להעביר וללמוד אותם. קחו לדוגמא קורסים כגון קורס טכנאי מחשבים, קורס אנגלית או אפילו קורס גישור - קורסים אלה מצריכים ציוד ומדריכים בעלי מומחיות שללא ספק יש להם עלות.

בשני המקרים הראשונים מדריך לא מקצועי לא רק שלא ילמד אתכם את שעליכם לדעת, אלא גם עלול לעשות נזק של ממש באם תנסו לקצץ עלויות היכן שאסור. אך גם במצבים כאלה אפשר בהחלט להוזיל עלויות ע"י חיפושי קורסים שונים או מדריכים בתחילת הקריירה שלהם - שגובים פחות משמעותית.

סוגי קורסים מקצועיים

קורסי הנהלת חשבונות, קורסי חשבי שכר, קורסי יועצי מס, קורסי מזכירות, קורסי ביטוח פנסיוני, קורסי לוגיסטיקה, קורסי מנהלי אחזקה, קורסי הדברה.

קורסי העשרה ופנאי


תתפלאו לשמוע אבל רב הפונים ללימודים שאינם פונים עבור קורסים לבני נוער או קורסים לילדים אינם פונים אל לימודי תעודה או קורסי הכשרה מקצועיים. אחוזים נכבדים ממחפשי קורסים בדרום, קורסים בצפון, קורסים במרכז ובעצם בכל מקום בארץ מחפשים קורסי העשרה ופנאי מתוך הרצון להפיג את המתח בחיי היום יום העמוסים שלהם, להגשים חלום ישן או למלא את זמנם (למשל לאחר הפרישה לפנסיה).

כיום היצע החוגים והקורסים כל כך נרחב שאפשר למצוא כמעט כל קורס כמעט בכל נושא וכמעט בכל מקום בארץ. גם מבחינת גילאי הנרשמים אין בעיה כלל - מילדים של ממש ועד לקשישי גיל הזהב - כולם מוצאים לעצמם את המסגרת המתאימה.

סוגי קורסי העשרה ופנאי

קורסים לגיל השלישי: קורס מחשבים למבוגרים, קורס מדריכים לגיל הזהב, קורס צילום, קורס שזירת פרחים, קורס פיסול, לימודי שפות, לימודי עיצוב, קורסי תכשיטנות ועוד.

קורסים לילדים ונוער: קורס תנועה ומשחק, לימודי נגינה, לימודי שפות (אנגלית, סינית), קורסי צילום ועריכת וידאו, מחנות קייץ בחו"ל, קורסים לילדים מחוננים, קורס יצירת מוסיקה ממוחשבת ועוד.

שלבים לבחירת הקורסים שלך


הדרך לבחירת מקצוע לחיים לעיתים נדירות ולאנשים מעטים בלבד פשוטה וחסרת לבטים. רב האנשים, עם זאת, מוצאים את עצמם חושבים שעות ארוכות ומתבלטים בלא סוף לפני שהם מחליטים על המסלול שלהם לחיים.

מדינת ישראל הינה מדינה של אקדמאים ואחוזים נכבדים מהאוכלוסייה מבינים כנראה כי הלימודים הם אלה שמחזיקים בידיהם את העתיד שלנו, לכן, המסלול המקצועי שלהם מתחיל בלימודים. אבל איך לבחור מהו תחום הלימוד המתאים לך? איך לבחור את המכון, המכללה או האוניברסיטה הספציפית אליה תירשם? מזל, שיש לך מדריך שלבים מפורט שתוכל לעקוב אחרי צעדיו.

הנקודה הסופית


עוד לפני שתפנה אל יועץ לימודים ותבחר את המקצוע המועדף עליך, עליך לדעת מה תהיה המטרה הסופית של הלימודים שלך. אבל איך? איך עושים את הצעד המכריע והקשה של בחירת מקצוע לחיים? אם אין לך תשוקה גדולה למקצוע מסוים ואתה מחפש, כמו כולנו, את הנישה שתתאים לך בין שלל האפשרויות שיש שם בחוץ, עליך להתקרב מה שיותר לדבר שמתאים לך.

התחל בכך שתשאל את עצמך איפה תרצה לעבוד? האם אתה אדם של משרד ומזגן בכל עונות השנה או שאתה דווקא מעדיף עבודת שטח? האם אתה רוצה משרה בשעות הבוקר כדי לפנות זמן למשפחה או שאתה דווקא ציפור לילה? האם אתה אוהב אקטיביות בעבודה או חייב אתגרים חדשים כל יום? שאל את עצמך את כמה שיותר שאלות בנוגע להעסקתך העתידית, כמו גם מהן ציפיות השכר שלך, כמות שעות העבודה שאתה מוכן להשקיע וכולי.


נוסחת החיים


בחירת מקצוע לחיים הינה נוסחה בה גורמים רבים, עכשיו משהבנת מה אתה מחפש מהמקצוע שלך- בוא ונדבר על ההכשרה. כאן אפשר בהחלט להיעזר בעורכי ייעוץ לימודים מקצועיים, בין אם פרונטאליים ובין אם במבחנים. שאל את עצמך כמה שנים אתה מוכן ללמוד, כמה כסף יש לך להשקיע על זה והאם, אתה בכלל בנוי ללימודים.

ייתכן ותסתפק בבחירת קורסים מומלצים שונים ולא תואר מלא או קורסים באוניברסיטה הפתוחה אם אתה מאלה שיכולים ויודעים ללמוד באופן עצמאי. גם אם בחירת המקצוע מגיעה אליך בשלבים המאוחרים יותר של החיים, כשבא לך פתאום לעשות הסבה או להתמקצע- קורסים למבוגרים בין אם פרטיים ובין אם קורסים משרד העבודה בהחלט יכולים לעזור לך. לימודי שפות יכולים לשדרג את קורות החיים שלך או לעזור לך להתקדם במקצוע שלך- הכל בהתאם לרצון ויכולות שלך, כמובן.


מפגש המציאות


אתה כבר לא ילד, והגיע הזמן להודות באמת: אמא טעתה. אתה לא הכי טוב בכל דבר. השלב הבא שעליך לעבור בעת בחירת מקצוע הוא ההכרה בחוזקות ובחולשות שלך. זה טוב ויפה שמתחשק לך לעבוד עם אנשים, אבל אם אתה סובל מליקוי ביחסי אנוש- לא באמת יעזור לך לרצות את זה. היום, אגב, מתקיימים שלל קורסים מקצועיים גם בנושאים כאלה, כביכול מולדים, שיכולים לעזור לך לשפשף את היכולות השונים שחסרים לך.

עצם העובדה שהחלטת להיות משהו ויש לך חולשות המונעות זאת- לא בהכרח אומר שעליך לוותר. רק שעליך לקחת זאת ובחשבון ולנסות לכפר על כך עם החוזקות שלך או לקחת קורסי עזרה לתגבור. עליך רק להסגר מה משך הלימודים שאתה מעוניין בו- קורס בודד, לימודים אקדמאים ארוכי טווח או אולי לימודי תעודה.

מה לומדים?


עכשיו עליך כבר להסגר על כיוון כללי - ייתכן שתתחיל באופן פשטני מעריכת השלמת בגרויות עם קורס פסיכומטרי משולב. רבים מאלה שעושים זאת קונים לעצמם זמן נוסף להחליט.

הכוונה ללימודים יכולה הרי להדחות עד לאחר התוצאות של הבחינות. העניין הוא שלא בכל מקרה אתה צריך בגרות ופסיכומטרי, כך למשל כדי ללמוד קורס מקצועיים בודדים לעיתים לא צריך פסיכומטרי בד"כ ולעיתים גם לא בגרויות- למשל קורס משיטי יאכטות, קורס תטא הילינג, לימודי צורפות, קורס נגרות, קורס טבחות ועוד.

במקרים בהם יש צורך בהרשמות אל לימודים לתואר ראשון או לימודים אקדמאים מתקיימים לימודי מקצוע שונים בתוך מכללות מומלצות מסוימות או באוניברסיטה הפתוחה שגם שם לרב לא צריך ציונים בסיסיים אלה. לכן, אין טעם להירשם אל לימודי פסיכומטרי והשלמת בגרויות אם אתה מעוניין ללמוד משהו בפתוחה למשל.


הצלבת כל המידע


כשאתה פחות או יותר יודע מה טווח מקצועות לימוד שאתה מעוניין בהם, בין אם יועץ השקעות לימודים, לימודי ייעוץ פנסיוני, לימודי קרימינולוגיה, לימודי שיננית, לימודי נדל"ן, לימודי עריכת דין, לימודי אדריכלות ועיצוב פנים או לימודי קורסים קצרי מועד כגון קורס חשמלאי מוסמך, קורס עיצוב גרפי, קורס כתיבה שיווקית, קורסים במחשבים, קורס לימודי אינטרנט בסיסי או מתקדם (כולל או לא כולל קורס קידום אתרים, קורס בניית אתרים, בניית אפליקציות ותחזוק אתרים) לימוד הפקת אירועים, לימודי עזרה ראשונה, קורס יועץ מס, קורס עיצוב פנים, קורס הנהלת חשבונות, קורס שמאות מקרקעין, קורס צילום ועוד- במהרה תגלה שאם לא ערכת את השלבים הקודמים כמו שצריך, אתה פשוט הולך לאיבוד במגוון האינסופי של הקורסים וסוגי הלימודים. זה השלב לחזור אל הרשימות שלך ולקרוא בהם בעיון.


אז מה כדאי ללמוד?


השלב הקודם של הכוונה מקצועית מוביל אותך ישירות אל בחירת מכון, מכללה או אוניברסיטה מומלצת וזה חשוב. חפש לפי קריטריונים ברורים: מה נוחות המרחק עבורך, ההמלצות על המקום, סכומי שכר הלימוד שהם גובים ועוד. על אף שברב המקומות אפשר למצוא הנחות על קורסים לחיילים משוחררים או מלגות מסוגים שונים, כדאי בכל זאת לקחת את המחירים בחשבון.

לימודי הנהלת חשבונות או לימוד יועץ השקעות במכללה פרטית יכולים להגיע לרף של 30-20 אלף שח לשנה, בעוד במכללות אחרות יכול המחיר להיות שכר אוניברסיטאי, הנמוך בהרבה. גם דרגת הלימודים משפיעה על המחיר: קורס, לימודי תעודה, לימודי אומנות לתאר ראשון או תואר שני בייעוץ אירגוני לרב יהיו שונים במחירם ובאופן מובהק.

בחירה וגם לימוד מקצוע לחיים - מילות סיכום


הדרך הטובה ביותר לגשת אל העתיד שלך ולהחליט לגביו, מתרחשת בדיוק כמו הדרך הלימודים עצמם. קודם, עליך לאסוף מה שיותר מידע: על העדפותיך בקשר לתנאי העבודה בסופו של דבר, על יכולותיך הלימודיות, החוזקות והחולשות השונות שלך, אופציות הלימודים שלך במכונים, מכללות ואוניברסיטאות השונות ועוד- ורק  אז לגשת אל הרשימה הבלתי נגמרת והמבלבלת מאד במגוונה הרחב של הלימודים והקורסים השונים המוצעים היום בשוק הלימודים.

עוד על עלויות


בכל שלב בחיים כסף הוא מצרך לחוץ: כהורים אנו מוציאים הרבה על הילדים ועל עצמנו, כפנסיונרים אנו בעל הכנסה נמוכה ואיכשהו אף פעם אין מספיק. חשוב עם זאת לנפץ את הסטיגמה - לאחוז נכבד של קורסים מחירים שפויים בהחלט שאינם דורשים מכם לשבור חסכונות ובהחלט יכולים להעשיר את העולם שלכם.

הבהרה


*** מחירי קורסים משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות ממפעילי קורסים מומלצים ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר ומפעילי קורסים מובילים מאזור מגוריכם יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.