קבל הצעת מחיר מהירה ובחינם!

מחירון קופות רושמות

מחפש לדעת כמה עולה קופות רושמות? 

כמה עולה קופות רושמות?

כמה עולה

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון קופות רושמות מעודכן לשנת 2019 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : מדריך קופות רושמות לעסק.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של ספקי קופות רושמות בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה

חוסכים לך זמן וכסף!

כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לקופות רושמות מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

סוגי קופות רושמות

מחירון מומלץ

מחירון קופות רושמות עודכן בתאריך 04.02.20

ט.ל.ח

 

טווחי מחירים 

 

מערכת קופה לעסק למכירה
4,000 - 8,000 ש"ח

מערכת קופה לעסק להשכרה
190 - 160 ש"ח לשבוע

 

מדריך קופות רושמות לעסק


התחום של קופות רושמות ביצע התקדמות מטאורית בשני העשורים האחרונים.

אמנם קפיצה זו חבה רבות לעידן הטכנולוגי המתקדם ומתפתח על בסיס יומיומי, אך ההבדל בין הקופות של פעם לבין אלה של היום הוא ממש תהומי.

 

מה היה פעם?

 

נתחיל ממה לא היה פעם – ברקוד. כיום כמעט כל הטכנולוגיה מבוססת על ברקוד.

בעבר לא היה צורך לא בברקוד, ולא בשום סוג של קופות רושמות. בחנויות, למשל, הייתה תווית מחיר על כל פריט, והמוכר היה מחשב ידנית או במחשבון את סכום כל המחירים של כל המוצרים.

המכונה שכונתה "קופה רושמת" הייתה מכשיר גדול ומגושם, עם הרבה כפתורים, רועשת מאד, ומלבד להכניס את הכסף לתוך המגירה ולחשב את הסכום הסופי בסוף היום – לא היו לה עוד תפקידים.

 

ומה היום?

 

היום קופות רושמות הן מערכות אלקטרוניות דיגיטליות לכל דבר ועניין, והן עושות הרבה יותר מאשר לאגור את הכסף ולחשב את הסכום. הן מכילות מידע רב ביותר על כל הפריטים הקיימים בחנות / בית העסק: שם המוצר, מחיר, נפח או משקל, יצרן ועוד. הן בנויות באופן כזה שיש להזין שם משתמש וסיסמא כדי להתחיל להשתמש בהן, ובדרך זו יש לבעל העסק בקרה על מי עבד בקופה ומתי.

יש מערכות מתוחכמות אף יותר, הכוללות אפילו שעון נוכחות לעובדים, והן ואפילו מפיקות מדי חודש את דו"חות הנוכחות, שעליהם מתבסס השכר.

 

קופה רושמת בחנויות


גם על התחום של המכולת השכונתית לא דילגה הטכנולוגיה. גם שם, חישוב מחיר המוצרים מתבצע על ידי קריאת הסורק את הברקוד על גבי המוצר, חישוב הסכום לתשלום, מילוי צ'ק במידת הצורך ותשלום בכרטיס אשראי – כולל ההתקשרות המחשבית אל חברת האשראי על מנת לקבל אישור לביצוע העסקה.

קופות רושמות מהסוג שנמצא בשימוש במכולות השכונתיות, גם מאפשר להזין לזיכרון את שמות הלקוחות הקבועים ולאפשר להם לשלם בהקפה דרך הקופה.

הלקוח מקבל מספר או קוד זיהוי אישי, וכל קניותיו ינותבו למספר זה. אחת לפרק זמן מסוים, יבדוק בעל העסק על כמה עומד החוב של הלקוח כדי לסיימו ולהתחיל תקופת תשלום חדשה.