×


תפריט נגישות

מחירון קוסמטיקאית פרא רפואית

 

 

כמה עולה קוסמטיקאית פרא רפואית?

כמה עולה

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון קוסמטיקאית פרא רפואית מעודכן לשנת 2020 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : "מדריך לבחירת קוסמטיקאית פרא רפואית באינטרנט".

 

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של קוסמטיקאיות פרא רפואיות בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

 

ייעוץ והצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות!

חוסכים לך זמן וכסף!

 

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש קוסמטיקאיות פרא רפואיות, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 קוסמטיקאיות פרא רפואיות יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

סוגי טיפולי קוסמטיקאית פרא רפואית וטווחי מחירים

מחירון מומלץ

מחירון קוסמטיקאית פרא רפואית עודכן בתאריך 08.06.20

ט.ל.ח

 

כמה עולה קוסמטיקאית פרא רפואית?

 

שעת טיפול של קוסמטיקאית פרא רפואית

מחיר : 120-200 ₪

 

מחירון טיפולי פנים   
    
טיפולי פנים קלאסי לעור רגיל
מחיר : 150-400 ₪

 

טיפולי פנים לעור בעייתי (חרוך)
מחיר : 200-500 ₪

 

טיפול פנים בסבוריאה
מחיר : 250-500 ₪

 

טיפול לאקנה בפנים
מחיר : 300-500 ₪

 

טיפול להבהרת כתמי עור או כתמי שמש
מחיר : 1,000-1,500 ₪

 

טיפול פילינג בינוני לפנים
מחיר -500-1,000 ₪

 

טיפול פילינג עמוק בפנים
מחיר : 1,000-2,000 ₪

 

טיפול הידרה דרמי סביב העיניים  
מחיר : 150-350 ₪

 

טיפול הידרה דרמי ליפט
מחיר : 300-600 ₪

 

מחירון אנטי טיפולי אייג'ינג   


    
טיפול תרפיית מזו אומגה
מחיר : 1,400-1,900 ₪ לטיפול

 

טיפול פוטו רג'ובינשיין - טיפול בקרני אור
מחיר : 5,000-10,000 ₪ לטיפול

 

טיפול אנטי גראוויטי - טיפול להרמת פנים
מחיר : 900-1,000 ₪ לטיפול

 

מזותרפיה : 900-9,600 ₪

 

מחירון פילינג   
    
פילינג רגיל
מחיר : 200-500 ₪ לטיפול

 

פילינג עמוק
מחיר : 1,000-1,500 ₪ לטיפול

 

פילינג כימי שטחי
מחיר : 1,200-1,250 ₪ לטיפול

 

פילינג כימי בינוני
מחיר : 3,000-7,000 ₪ לטיפול

 

פילינג כימי עמוק
מחיר : 9,000-12,000 ₪

 

פילינג בלייזר
מחיר : 10,000-20,000 ₪

 

פילינג יהלום
מחיר : 350-700 ₪ לטיפול

 

פילינג גוף
מחיר : 150-350 ₪ לטיפול

 

פילינג לרגליים
מחיר : 120-180 ₪ לטיפול

    
טיפול לאקנה בפנים  
    
טיפול אקנה לעור רגיל
מחיר : 200-350 ₪ (מחיר לטיפול אחד)

 

טיפול אקנה לעור בעייתי
מחיר : 250-500 ₪ (מחיר לטיפול אחד)

 

הסרת אקנה בעור
מחיר : 300-500 ₪

 

מחירון צלוליט   
    
עיסוי לימפטי
מחיר : 200-300 ₪ (מחיר לעיסוי בודד)

 

מכשירי ואקום (מכשירי לישה
מחיר : 250-500 ₪ (מחיר לטיפול בודד)

 

טיפולי צלוליט באמצעות אולטראסונד
מחיר : 2,500-3,000 ₪ (עד 15 טיפולים)

 

טיפולי צלוליט באמצעות לייזר
מחיר : 2,500-3,000 ₪ (עד 15 טיפולים)

 

טיפול צלוליט באמצעות גלי רדיו
מחיר : 2,500-3,000 ₪ (עד 15 טיפולים)

 

טיפולי צלוליט באמצעות ליפותרפיה
מחיר : 5,000-5,500 ₪ (עד 6 טיפולים)

 

מחירון מזותרפיה   
    
טיפולי פנים מזותרפיה באמצעות דיקור
מחיר : 2,500-7,000 ₪

 

טיפולי פנים מזותרפיה ללא מחטים
מחיר : 1,000-7,000 ₪

 

סדרת 10 טיפולי מזותרפיה נגד נשירת שיער
מחיר : 7,000-8,000 ₪

 

טיפול בודד לנשירת שיער באמצעות מזותרפיה
מחיר : 800-1,000 ₪

 

מזותרפיה לטיפול בבעיות כאב
מחיר : 1,000-8,000 ₪
    
    
מחירון פטרת ציפורניים 
    
טיפול נגד פטרת ציפורניים בלייזר
מחיר : 1,500-3,000 ₪ (מחיר לציפורן אחת)

 

מחירון פדיקור 
    
פדיקור רפואי מורכב
מחיר : 200-250 ₪

 

פדיקור קוסמטי רגיל
מחיר :100-130 ₪

 

פדיקור בספא
מחיר : 150-250 ₪
    
    
מחירון מניקור   
    
טיפול מניקור
מחיר : 40-80 ₪ (מחיר לטיפול אחד)

 

מניקור בסיסי אקספרס
מחיר : 40-60 ₪

 

מניקור + פדיקור
מחיר : 150-250 ₪
    
    
עלות טיפולי שעווה   
    
טיפול הסרת שיער בשעווה בבית השחי
מחיר : 30-60 ₪

 

טיפול הסרת שיער בשעווה ברגליים
מחיר : 100-150 ₪

 

הסרת שיער בשעווה ברגליים (חצי רגל)
מחיר : 50-100 ₪

 

טיפול הסרת שיער בשעווה בידיים
מחיר : 50-100 ₪

 

טיפול הסרת שיער בשעווה בידיים (חצי יד)
מחיר : 40-90 ₪

 

טיפול הסרת שיער בשעווה במפשעה
מחיר : 100-140 ₪

 

טיפול הסרת שיער בשעווה בקו הביקיני
מחיר : 50-80 ₪

 

טיפול הסרת שיער בשעווה בפנים
מחיר : 50-150 ₪

 

טיפול הסרת שיער בשעווה בסנטר
מחיר : 20-40 ₪

 

טיפול הסרת שיער בשעווה בגב לנשים
מחיר : 50-100 ₪

 

טיפול הסרת שיער בשעווה בגב לגברים
מחיר : 80-150 ₪


    
טיפול הסרת שיער בשעווה בבטן לנשים
מחיר : 50-100 ₪

 

טיפול הסרת שיער בשעווה בבטן לגברים
מחיר : 70-150 ₪

 

 

מדריך לבחירת קוסמטיקאית פרא רפואית באינטרנט


תחום הקוסמטיקה בישראל, כמו בשאר העולם, עובר שינויים רבים בשנים האחרונות. מגוון שיטות וטכנולוגיות חדשות עומדות לרשות הנשים אשר פונות לשירות הקוסמטיקאיות ובשנים האחרונות ניתן לראות עוד ועוד קוסמטיקאיות רפואיות ומכוני קוסמטיקה רפואית או קוסמטיקה פרא רפואית.

 

גם מרפאות האסתטיקה בישראל שמו לב לשינוי המגמתי בתחום הקוסמטיקה וכעת הן מציעות שירותי קוסמטיקה רפואית על ידי קוסמטיקאיות מקצועיות ובעלות התעודות הנדרשות.

 

קוסמטיקאית רפואית מציעה טיפולים שאין באפשרות קוסמטיקאית רגילה להציע, בין היתר טיפולי פנים פרא רפואיים, אנטי אייג'ינג, טיפולים מתקדמים בפצעי בגרות ואקנה, הבהרת כתמי עוד ועוד מגוון רחש של טיפולים.

 

מודעות ליופי ואסתטיקה


הצרכן הישראלי, גברים ונשים, החלו לפתח מודעות עמוקה בנושא היופי והאסתטיקה. מכוני האסתטיקה והיופי זוכים לעדנה ולביקוש רב ולאור הדרישה לטיפולי פנים מתקדמים כמו הצערת עור הפנים ופילינגים רפואיים החלו מכוני האסתטיקה להציע מגוון שירותי קוסמטיקה רפואית בנוסף לניתוחי הפלסטיים ולשאר הטיפולים במכון. כמו כן, קוסמטיקאיות רבות פועלות באופן עצמאי ופותחות מכונים מתקדמים עם מכשור מתקדם ושיטות טיפול חדשניות.

 

המודעות בקרב הציבור הישראלי לטיפוח ויופי והשיווק האגרסיבי של חברות הקוסמטיקה ומוצרי הטיפוח והיופי תרמו להגברת המודעות לנושא ויש ביקוש רב בקרב גברים ונשים לטפולים מתקדמים ואיכותיים על מנת להישאר צעירים לנצח.

 

הכשרות מקצועיות


בבחירת קוסמטיקאית פרא רפואית או קוסמטיקאית רפואית חשוב לוודא מראש מהי ההכשרה שלה ומהו ניסיונה המקצועי. קוסמטיקאית מקצועית גאה בהכשרות המקצועיות שלה ותשמח להציג בפניכם את התעודות המקצועיות שלה.

 

כמו כן, קוסמטיקאית רפואית המתמחה בתחום הקוסמטיקה הרפואית נוהגת לצאת להשתלמויות על מנת ללמוד על מוצרים ותכשירים חדשים היוצאים חדשות לבקרים וללמוד שיטות טיפול חדשות ומתקדמות. כך לדוגמה בשנים האחרונות יצאו לשוק שיטות חדשניות לטיפולי פיגמנטציה והצערת עור פנים וחברות הקוסמטיקה ממשיכות לשווק מותרים חדשים ואיכותיים יותר לטיפולי אנטי אייג'ינג.

 

דרך אגב, כדאי לדעת כי אם בעבר תחום הקוסמטיקה בישראל היה פרוץ וכל אחת יכלה לעבור קורס קצר ולהצהיר כי היא קוסמטיקאית הרי כיום משרד העבודה מפקח על נושא ההכשרות של קוסמטיקאיות ומנפיק רישיונות לעסוק בתחום.

 

יחד עם זאת הרישיון הוא לפתיחת העסק ואינו מעיד על לימודיה של הקוסמטיקאית לכן חשוב לבקש ולראות תעודות מקצועיות המעידות על לימודים ברמה גבוהה. כמו כן, עליכם לדעת כי קוסמטיקאית רפואית מקצועית רוכשת ביטוח וחברות הביטוח שאינן ממהרות להציע ביטוחים לקוסמטיקאיות בודקות היטב מהו ניסיונה ומהן ההשכרות של הקוסמטיקאית, וכך תוכלו לדעת כי אתם מפקידים את עור הפנים והגוף בידי קוסמטיקאית מקצועית ומבוטחת.

 

ידע מקצועי רפואי


בישראל יש קוסמטיקאיות רבות, חלקן קוסמטיקאיות רגילות הרוכשות את הידע בקורס מקצועי באחת מהמכללות הנמצאות תחת פיקוח של משרד העבודה ויש להבדיל בינן לבין קוסמטיקאית פרא רפואית או קוסמטיקאית רפואית.

 

עליכם לדעת כי קוסמטיקאית רפואית או פרא רפואית רוכשת ידע מקצועי מעמיק בתחום הרפואה ולכן היא יכולה לייעץ, לאבחן ולטפל בשיטות, מוצרים ומכשירים החורים מתחת לעור.

 

קוסמטיקאית רגילה יכולה לטפל רק בשטח העור החשוף ושיטות אלה לרוב נעימות ומרגיעות אף האפקט שלהן פחות בהשוואה לשיטות ולטיפולים על ידי קוסמטיקאית רפואית או פרא רפואית. כך לדוגמה, רק קוסמטיקאית רפואית רשאית להציע טיפולי מזותרפיה במהלכם מחדירים חומרים פעילים באופן מדויק מתחת לעור וטיפול באמצעות גלי אור לשיפור ספיגת החומרים, לטיפול בבעיות אקנה, להבהרת כתמי פיגמנטציה ולטיפולים נוספים.

 

כאמור, הטיפולים של קוסמטיקאית רפואית מקצועיים ומתקדמים יותר, לרוב מחירים גבוה יותר, אך הם מספקים תוצאות לאורך זמן ופתרונות מתקדמים ואיכותיים אותם לא ניתן להשיג רק באמצעות תכשירי קוסמטיקה הנחשבים לפשוטים יחסית.

 

אבחון מקצועי


מומלץ להגיע לפגישת ייעוץ ראשונית במכון האסתטיקה או במכון של הקוסמטיקאית הרפואית על מנת שזו תאבחן באופן מקצועי את העור ותמליץ על שיטות הטיפול הנכונות והמתאימות.

 

חשוב לדעת כי קוסמטיקאית רפואית מקצועית ומנוסה הינה בעלת ידע רפואי ולכן היא תתחיל באבחון מעמיק הכולל סדרת שאלות לגבי טיפולים קודמים, מצב העור בהווה ובעבר, בעיות רפואיות, נטילת תרופות, היסטוריה רפואית אישית ומשפחתית ועוד. לאחר מכן היא תאבחן את העור ותוכל לספק מענה מקצועי ואיכותי ללקוחה. הקוסמטיקאית תפתח תיק מעקב טיפולים על מנת לתעד את הטיפול ולעקוב אחרי התוצאות.

 

המלצות


נשים רבות בישראל, גם גברים, נוהגים לבקש המלצות מבני משפחה, ממעגל החברים ומקולגות בעבודה. כיום בעידן האינטרנט קל יותר לאתר קוסמטיקאית פרא רפואית מומלצת וכל שעליכם לעשות הוא לחפש באתר אחרי קוסמטיקאיות רפואיות או קוסמטיקאיות פרא רפואיות ולהתרשם מההמלצות על כל אחת ואחת.

 

בנוסף, ניתן לאתר מידע מקיף אודות כל קוסמטיקאית באתר ולקרוא מהו תחום ההתמחות שלה, איזה טיפולים היא מציעה, מהו המכשור המקצועי שברשותה, באילו מוצרים ותכשירים היא נוהגת להשתמש ומידע נוסף.

 

ככל שתאספו יותר המלצות ממקורות שונים ובעיקר באמצעות האינטרנט כך תוכלו לסנן בין התוצאות ולהתמקד בקוסמטיקאיות העונות על הדרישות שלכם.

 

איכות חומרים ומוצרים


עלות טיפולי פנים משתנה בהתאם לסוג הטיפול ואיכות החומרים, לכן, עלות נמוכה מדי צריך לעורר חשש לגבי איכות החומרים בה משתמשת הקוסמטיקאית וכמובן, חשוב לקרוא את התווית על החומרים והתכשירים ולוודא כי הם מאושרים על ידי משרד הבריאות.

 

כאמור, יש מגוון תכשירים בשוק ויש מקומות בהם לא כדאי לחסוך וכדאי להקשיב לייעוץ המקצועי של הקוסמטיקאית הרפואית המנוסה ומכירה מוצרים רבים. אם כן, כדאי להיעזר באינטרנט כדי להשוות מחירים ולהעמיק את הידע על טיפולי הקוסמטיקה הרפואית וכך תוכלו להשוות בין הקוסמטיקאיות ולקבל החלטה נכונה למי לפנות לטיפול.

 

איך לבחור קוסמטיקאית פרא רפואית באינטרנט?


ענף הקוסמטיקה עובר שינויים רבים בשנים האחרונות ועם ההתקדמות הטכנולוגית ניתן לראות מוצרים וציודים חדשים ומתקדמים שנועדו לטיפוח ולטיפול קוסמטי.

 

אם בעבר נהגו נשים ללכת לקוסמטיקאיות רגילות כדי ליהנות משירותים כמו מריטת שערות בשעווה או בדרכים אחרות, טיפולי יופי וטיפוח באמצעות קרמים שונים וטיפולים נוספים מרגיעים ומענגים הרי כיום נהוג ללכת למכון מקצועי של קוסמטיקאית פרא רפואית המציעה טיפולים מורכבים הדורשים ידע רפואי כמו טיפולי פיגמנטציה, אנטי אייג'ינג, פילינג עמוק, פילינג רפואי, הבהרת כתמי עור ועוד.

 

קוסמטיקאית רפואית מציעה טיפולים כמו מזותרפיה רפואית קוסמטית וטיפולי פנים פרא - רפואיים, טיפולים שקוסמטיקאית רגילה אינה רשאית להעניק ללקוחותיה.

 

על מנת למצוא קוסמטיקאית פרא רפואית באינטרנט ניתן לחפש מידע באתר וליהנות מהיצע של קוסמטיקאיות רפואיות וקוסמטיקאיות פרא רפואיות המציעות שירות מקצועי ותוכלו להתרשם מהמלצות ומקריאת מידע אודותן.

קריאת מידע באינטרנט

 

אנו חיים בעידן האינטרנט וכך קל לאתר מידע בנושא טיפולי פנים פרא רפואיים וטיפולי קוסמטיקה רפואית נוספים.

 

באינטרנט קל לאתר קוסמטיקאיות רפואיות ופרא רפואיות וכיום כמעט לכל קוסמטיקאית פרא רפואית יש אתר בו ניתן לקרוא אודות ניסיונה והשכלתה, מהם תחומי התמחותה, איזה ציוד יש בקליניקה שלה וניתן להתרשם מחוות דעת של לקוחות ולעיתים אף ניתן להשוות מחירים במידה והיא מפרסמת מחירון טיפולים באתר.

 

דרך אגב, אם לא תמצאו מחירון באתר של הקוסמטיקאית קל להשוות מחיר טיפולי קוסמטיקה רפואית באמצעות האתר על ידי מילוי טופס ושליחתו למספר קוסמטיקאיות. כאמור, חשוב לקרוא מידע אודות הקוסמטיקאית כמו ניסיונה המקצועי, איזה הכשרות וקורסים היא רכשה והאם יש טיפולים מיוחדים וייחודיים שהיא מציעה.

 

אפשרויות סינון מתקדמות


האינטרנט פותח בפנינו דרכים חדשות ומתקדמות לאיתור וקריאת מידע, לחיפוש, להשוואת מחירים ולסינון יעיל בין תוצאות החיפוש. אחת האפשרויות הנפוצות לאיתור ולחיפוש מידע באינטרנט היא באמצעות מנוע החיפוש הפופולארי גוגל או בכל מנוע חיפוש אחר, או באמצעות אינדקס אנשי מקצוע.

 

באמצעות הקלדת ביטוי כמו קוסמטיקה רפואית, מזותרפיה רפואית קוסמטית, טיפול בפצעי אקנה וכד' ניתן לקבל רשימת תוצאות בתוך שבריר שנייה ולקרוא מידע מקיף אודות התחום המעניין אותנו.

 

בנוסף, ניתן לאתר קוסמטיקאיות פרא רפואיות ובאמצעות קליק על שם האתר ניתן להתרשם מהקוסמטיקאית ולפנות אליה במייל או בטופס ליצירת קשר על מנת לקבל מיעד נוסף.

 

כמו כן, ניתן לשכלל את החיפוש באינטרנט ובאמצעות הקלדת ביטוי כמו קוסמטיקאית פרא רפאית בחיפה נקבל רשימה של קוסמטיקאיות בחיפה, כלומר, ניתן לסנן בין התוצאות על פי מיקום. כמו כן, ניתן לסנן על פי מחירים, לפי תחום התמחות ועוד.

 

פגישת ייעוץ


נשים רבות חוששות להחליף קוסמטיקאית אך לעיתים אין ברירה ולכן כדאי לפנות לקוסמטיקאיות רפואיות המציעות פגישת ייעוץ ראשונית בחינם. בפגישת הייעוץ בוחנת הקוסמטיקאית הפרא רפואית את עורה של הלקוחה ומאבחנת את סוג העור ואת הבעיה ממנה הלקוח או הלקוחה סובלים.

 

בפגישה הראשונית עורכים אבחון מקצועי ובנוסף לומדת הקוסמטיקאית על ההיסטוריה הרפואית של הלקוחה על מנת להציע לה טיפול מקצועי ואיכותי. אגב, חשוב לדעת כי פגישת הייעוץ אינה כרוכה לרוב בתשלום והיא לא מחייבת אתכם לבחור בקוסמטיקאית כך שתוכלו להגיע למספר פגישות ייעוץ ולקבל החלטה נכונה המתאימה לכם ביותר.

 

מעבר לשיקולי המקצועיות והניסיון יש להתחשב גם בעלות הטיפול, בסוג התכשירים או שיטת הטיפול המוצעת וכמובן להתרשם מאיכות השירות ומהכימיה הנוצרת ביניכם לקוסמטיקאית.

 

כמו כן, בפגישת הייעוץ ניתן להתרשם מרמת הניקיון ונסדר בקליניקה של הקוסמטיקאית הפרא רפואית, נתון חשוב במערכת השיקולים בבחירת קוסמטיקאית זו או אחרת.

 

שיפור ושינוי בעור


כאשר אתם גולשים לאתר של קוסמטיקאית פרא רפואית יש להתרשם ממקצועיות האתר ומאיכותו. במידה ואתם נתקלים באתר מושקע המציג מידע מקיף ובעל ערך מוסף כמו הסברים על בעיות עור ודרכים ותכשירים שנועדו לשפר אותו וכן מציג תמונות של מטופלות לפני ואחרי הרי הרושם טוב יותר.

 

אמנם אתר מושקע אינו בהכרח ערובה למקצועיות אך במקרים רבים הוא מסייע לכם לבחור בקוסמטיקאית מקצועית המעניקה שירות מקיף ללקוחותיה. כמו כן, באמצעות גלריית התמונות תוכלו להתרשם משיפור ושינוי בעור כתוצאה מטיפולה המסור והמקצועי של הקוסמטיקאית הפרא רפואית.

 

כידוע לכם, קוסמטיקאית פרא רפואית מציעה מגוון טיפולים שאינם רק אסתטיים אלא נועדו לשפר ולשנות את העור.

 

כך לדוגמה, קוסמטיקאית פרא רפואיות מוסמכת להציע טיפולים כמו טיפול וחיסול פצעי אקנה, הבהרת כתמי עור, פילינגים רפואיים, טיפולי פיגמנטציה בשיטות מגוונות ובאמצעות תכשירים ייעודיים ואיכותיים, טיפולי מזותפריה, החלקת קמטים וטיפולי אנטי אייג'ינג ועוד.

 

קוסמטיקאית פרא רפואית נעזרת בתכשירים ובטיפולים המבוססים על עקרונות רפואיים. הקוסמטיקאית הרפואית או הפרא רפואית מציעה שיטות טיפול עם ממד קליני רפואי ומתוקף תפקידה והכשרתה היא מבצעת אבחון מקצועי על מנת להתאים את שיטת הטיפול ואת התכשירים הנכונים והמתאימים ביותר לעורה של המטופלת.

 

כך לדוגמה בטיפולי מזותרפיה רפואית קוסמטית מעוררים את העור על מנת שייצר קולגן ואלסטין ועל מנת לטפל בעור נדרשת הקוסמטיקאית הפרא רפואית להחדיר חומרים לשכבת הדרמיס על מנת להזין את העור וטיפול זה נחשב למתקדם ויעיל.

 

קוסמטיקאית רגילה רשאית רק להשתמש בחומרים וקרמים מעל פני העור ואילו קוסמטיקאית פרא רפואית מציעה שירותים מתקדמים יותר הדורשים ידע רפואי ולכן ביכולתה להזריק ולהחדיר חומרים פעילים ומעוררים לשכת רקמת העור הנכונה, בהתאם לסוג הטיפול הנדרש ולפי התוצאות המבוקשות.

 

קוסמטיקה פרא רפואית מחיר


כמו לפני כל רכישת מוצר או שירות חשוב להשוות מחירים גם בין הקוסמטיקאיות הפרא רפואיות. באמצעות האינטרנט קל להשוות מחירים הן באמצעות פניה ישירה דרך האתר לקוסמטיקאית והן באמצעות השוואת מחירים באתר.

 

באינדקס מקצועי ניתן למלא טופס קצר ולשלוח אותו למספר קוסמטיקאיות על מנת לקבל הצעות מחיר.

 

אמנם המחיר משתנה בהתאם לפרמטרים שונים כמו שיטת הטיפול, משך הטיפול, סוג הטיפול, איכות החומרים הנדרשים להצלחת הטיפול וגם למוניטין של הקוסמטיקאית יש השפעה על המחיר.

 

באמצעות השוואת מחירים באתר ניתן להוזיל עלויות ולכן חשוב לקחת זאת לתשומת לבכם.

 

קוסמטיקה רפואית - מחיר


כמו בכל תחום ומוצר גם כאן יש להשוות מחירים ולכן מן הראוי לערוך סקר שוק מקיף בין מספר קוסמטיקאיות רפואיות וניתן להיעזר באינטרנט על מנת לקרוא מהו המחירון המקובל לטיפולים שונים, לדוגמה עלות טיפולי אנטי אייג'ינג, עלות טיפולים בפצעי אקנה וכדומה.

 

מחירי הטיפולים משתנים מקוסמטיקאית לקוסמטיקאית אך עליכם לזכור כי המחיר נקבע לרוב לאחר אבחון ובחירת המוצרים ושיטות הטיפול המתאימות ביותר לעור. לכן, כדאי להשקיע מאמץ ולפני שבוחרים בקוסמטיקאית זו או אחרת חשוב לקבל ייעוץ ראשוני, ללא כל התחייבות מצדכם, ולאחר השוואה ניתן להחליט היכן לקבל את הטיפול.

 

עליכם לזכור כי קוסמטיקאית רפואית או פרא רפואית מציעה מגוון רחב של טיפולים ושיטות טיפול ולכן טווח המחירים רחב ומשתנה. מעבר למחיר חשוב להרגיש בנוח עם הקוסמטיקאית הרפואית ולהרגיש כי מפקידים את עור הפנים והגוף בידי קוסמטיקאית מנוסה ומקצועית וכמובן ליהנות ממגע נעים של ידיה.

 

מה ההבדל בין קוסמטיקאית לקוסמטיקאית רפואית?


ובכן, ההבדל המיידי בין השתיים הוא מידת ההכשרה שלהן, וההבדל מבחינתך הוא מגוון השירותים והטיפולים שתוכל כל אחת מהן להציע לך.

 

בעוד שקוסמטיקאית הוא מקצוע שאינו דורש הכשרה רשמית או רישוי כלשהו, ובאמצעותו ניתן לספק את מרבית שירותי הקוסמטיקה, הרי שישנם טיפולים ושירותים הכרוכים בהליכים רפואיים הדורשים ידע, הכשרה והסמכה ספציפיים.

 

אם יש לכם קוסמטיקאית נהדרת שמייצרת עבורך את התוצאות שאת אוהבת, את יכולה בהחלט להמשיך ולהגיע אליה לטיפולי היופי שלך, אך אם את זקוקה לטיפול קוסמטי רפואי, רק קוסמטיקאית רפואית תוכל לספק לך את הטיפול. ואת העובדה שקוסמטיקאית רפואית יודעת להציע את כל סוגי טיפולי הקוסמטיקה טוב לפחות כמו קוסמטיקאית רגילה כבר ציינו?

 

לסיכום


קל באמצעות האינטרנט לבחור קוסמטיקאית פרא רפואית המציעה מגוון שירותי קוסמטיקה רפואית. באינטרנט תוכלו להשוות מחירי טיפולים, לקרוא על שיטות טיפול חדשניות ואיכותיות המבטיחות תוצאות טובות, תוכלו להתרשם מהשכלתה ומניסיונה של כל קוסמטיקאית, לעיין בתמונות לפני/ אחרי ולקרוא מידע מקיף.

 

כאן באתר תוכלו להשוות מחירים בקליק ולקרוא המלצות וחוות דעת של גולשים/ות שקיבלו טיפולים אצל הקוסמטיקאית וכך תוכלו לבחור קוסמטיקאית פרא רפואית המתאימה לכם ביותר מבחינת מקצועיות, שירות ומחיר.

 

הבהרה


*** מחירי טיפולי קוסמטיקאית פרא רפואית משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות מקוסמטיקאיות פרא רפואיות מומלצות ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר וקוסמטיקאיות פרא רפואיות מובילות מאזור מגוריכם יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.