×


תפריט נגישות

מחירון ציפורן חודרנית

 

 

כמה עולה טיפול בבעיית ציפורן חודרנית?

כמה עולה

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון ציפורן חודרנית מעודכן לשנת 2020 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : "כל מה שצריך לדעת לפני טיפול בציפורן חודרנית".

 

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מרפאות עור בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

 

ייעוץ והצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות!

חוסכים לך זמן וכסף!

 

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש קליניקות לטיפול בבעיית ציפורן חודרנית, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 קליניקות יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

סוגי טיפולי ציפורן חודרנית וטווחי מחירים

מחירון מומלץ

מחירון טיפול בציפורן חודרנית עודכן בתאריך 10.06.20

ט.ל.ח

 

מחיר טיפול בציפורן חודרנית בלייזר
700-1,100 ₪

 

טיפול בציפורן חודרנית בפדיקור רפואי
130-250 ₪ (מחיר לטיפול בודד)

 

 

כל מה שצריך לדעת לפני טיפול בציפורן חודרנית

 

מה זה ציפורן חודרנית?

 

לרוב האנשים אכפת מאוד מהמראה החיצוני שלהם. מראה אסתטי ובריא מעיד על כך שהאדם דואג לעצמו ושומר על עצמו- דבר שמשפיע בצורה ניכרת על הרושם שהוא יוצר על החברה ומכך גם על היחס שיקבל מהחברה.

 

אדם שמזלזל במראה החיצוני של עצמו יגרום לסביבה לחשוב- (ויתכן שבצדק) כי לא אכפת לו מעצמו ואם לא אכפת לו מעצמו- יתכן שלא יהיה לו אכפת מאחרים ומנושאים נוספים.

 

חלק בלתי נפרד מהמראה החיצוני שלנו קשור למראה של הציפורניים. ציפורניים שאינן מטופחות, מחלות ציפורניים ובעיות ציפורניים כדוגמת: דלקת בציפורן, פטרת ציפורניים, ציפורן חודרנית בבוהן בכף הרגל (במרבית המקרים הציפורן החודרנית מופיעה בבוהן אך היא עשויה להופיע גם באצבעות אחרות ברגליים), ציפורן חודרנית בידיים וכו' יפגעו במראה החיצוני שלנו, יפגעו ברושם שאנו יוצרים והחשוב ביותר- יפגעו בבריאות שלנו.

 

הציפורן החודרנית הנה תיאור למקרים בהן הציפורן חודרת לבשר של האצבע.

 

ציפורן חודרנית ברגל הינה בעיה נפוצה ולפעמים הבעיה חוזרת לכן חשוב לבדוק מהי הסיבה לבעיה ולטפל בה בהתאם.

 

מה גורם לציפורן חודרנית? למה זה קורה?

 

ציפורן חודרנית תופעות לוואי

 

לשאלה: "למה הציפורן נעשית חודרנית?" יש תשובות רבות. הבעיה נוצרת כאשר הצדדים של הציפורן צומחים לתוף העור שנמצא מסביב לציפורן- כאשר זה קורה הציפורן גורמת לניקוב בעור ויוצרת זיהום מקומי שמלווה בנפיחות, כאב, רגישות ואדמומיות. כאשר המצב חמור עשויה להיווצר מוגלה.

 

תופעת הציפורן החודרנית מתרחשת אצל גברים ונשים אך בעיקר אצל בני נוער. הדבר נובע משינויים הורמונאליים שמתרחשים בגופם. כתוצאה מהזעה מרובה עשוי העור שנמצא מסביב לציפורניים להתרכך והציפורניים עלולות להתפצל- בצורה זו קל לציפורן לחדור אל העור.

 

אצל מבוגרים עשויה הציפורן החודרנית להיות תוצאה של התעבות הציפורניים- דבר שמתרחש בעקבות הגיל. מכיוון שקשה לגזור ציפורניים עבות הן עשויות להיחתך בצורה לא טובה (כמו למשל גזירה עמוקה מידי), ללחוץ על העור שנמצא מסביבן ולגרום להיווצרות הציפורן החודרנית.

 

סיבה נוספת שעשויה לגרום להופעת הציפורן החודרנית היא שינוי במבנה האנטומי. לחלק מהאנשים יש ציפורן רחבה יותר מהאצבעות כך שכאשר היא גדלה היא נכנסת לבשר.

 

כמו כן, עשויה הציפורן החודרנית להיות תוצאה של נעילת נעליים לוחצות וצרות, להיות תוצאה של דלקות ופטריות בציפורן, להיות תוצאה של פגיעה באצבע ולהיווצר בעקבות מחלות שונות במחזור הדם שגורמות לבצקות בכף הרגל, עיוות של עצמות האצבעות וכף הרגל שנגרם בעקבות מחלת פרקים או תורשה ואצבעות מצטלבות.

 

איך טפל בציפורן חודרנית?

 

מה זה פדיקור רפואי? מה זה פודיאטור? שיטות טיפול בציפורן חודרנית

 

במידה והאדם סובל מציפורן חודרנית יהיה עליו לטפל בה בהקדם משום שהציפורן גורמת לכאב ומכיוון שבמידה ותתפתח דלקת היא עלולה להתפשט לכף הרגל ולגרום לגדילה רבה של העור.

 

ניתן לטפל בציפורן החודרנית בכמה דרכים כאשר הטיפול מותאם למצב הציפורן.

 

במקרים מסוימים ניתן לטפל בציפורן החודרנית על ידי קיצוץ החלק שחדר לעור. טיפול שמרני יכול להיות השריית הציפורן בסבון ומים חמים, מריחת פולידין, חבישה פעמיים ביום בכל פעם למשך 20 דקות ומריחת אנטיביוטיקה שמונעת זיהום. כמו כן, יש לנעול נעליים נוחות ומרווחות מלפנים.

 

במידה והטיפולים השמרניים לא מסייעים או במקרים שהציפורן חדרה לעומק הבשר ולא ניתן להוציאה אפשר לפנות אל פדיקוריסטית מקצועית ולבצע פדיקור רפואי.

 

המטרה של הפדיקור הרפואי היא לשמור על ציפורני הרגליים בריאות. במסגרת הטיפולים יכולה הפדיקוריסטית לטפל בעור קשה, לטפל ביבלות, פטריות, אקזמות וציפורניים חודרניות. במהלך הטיפול בציפורן חודרנית תנסה הפדיקוריסטית לגזור את הציפורן שנכנסה לבשר.

 

נוסף על הפדיקוריסטית אפשר לפנות אל פודיאטור. במרבית המקרים מטפל הפודיאטור במצבים קשים. הפודיאטור עשוי לחתוך את הבשר שצמח מעל לציפורן או להסיר אותה. הטיפול מתבצע תחת הרדמה מקומית. (יינתן הסבר על הפודיאטור בהמשך).

 

טיפול אחר יוכל להתבצע באמצעות לייזר. לייזר לטיפול בציפורן חודרנית יוכל לאפשר למטופל לחזור לשגרה במהירות. הטיפול מתבצע על ידי ריסוס העור עם תרסיס קרח מאלחש והרדמת הבוהן באמצעות הרדמה מקומית. אחר כך מוציא המטפל את הציפורן שחדרה לבשר.

 

הטיפול נמשך כ- 20 דקות לכל היותר. באמצעות הלייזר ניתן לחטא את השורש של הציפורן. לאחר הטיפול  ולמשך שבועיים עד שלושה צריך המטופל לשטוף את המקום בכל יום ולאחר השטיפה לחבוש את הבוהן עם אנטיביוטיקה.

 

באמצעות טיפול בלייזר ניתן להפחית את הדימום ואת תחושת חוסר הנוחות. כמו כן, ניתן לחזור לשגרה לאחר יום. יש לציין כי הטיפול מתאים למקרים חמורים ולאנשים שחולים בסוכרת.

 

בעבר היה ניתן לבצע המסת ציפורן באמצעות כימיקליים שמכילים פנול אך כיום הם לא משווקים בארץ.

 

נוסף על כך, ניתן לטפל בציפורן החודרנית באמצעות תרופות סבתא. ציפורן חודרנית תרופות סבתא עשויות לכלול טבילה במים פושרים יחד עם מלח- טיפול זה יפחית את הכאב והדלקת.

 

אופציה נוספת תהיה לערבב חילבה עם כף דבש ולמרוח את העיסה כל הציפורן הפגועה. לאחר המריחה יש לכסות אותה בפד גזה ולבצע חבישה שאינה לוחצת.

 

יש להישאר עם החומר והחבישה במשך הלילה כך שהחילבה תספוג את הנוזלים שנוצרו בעקבות הדלקת והדבש יחטא את המקום.

 

ניתוח ציפורן חודרנית, איך מתבצע, כמה זמן? תופעות לוואי

 

במידה ורופא העור ביצע את המבחן שבודק את הציפורן החודרנית- כלומר לחץ על שני הצדדים של הבוהן ובדק מתי המטופל חש כאב והמטופל חש כאב משמעותי הוא ישלח אותו לניתוח.

 

ניתוח ציפורן חודרנית נמשך כ- 10 דקות לכל היותר. תחילה יזריק הרופא חומר הרדמה לאצבע ולאחר שהיא תהיה רדומה הוא יגזור חלק או את כל הציפורן. במרבית המקרים הוא לא יכרות את השורש ולא יבצע עקירת ציפורן (יש לציין כי עקירת הציפורן עלולה לפגוע בשורש של הציפורן ולגרום לציפורן החדשה להיות עברה ופטרייתית).

 

באמצעות הניתוח יהיה ניתן להסיר מוגלה בציפורניים. בסיום יחבוש הרופא את האצבע. בהמשך צריך המטופל לקחת אנטיביוטיקה כדי למנוע זיהום. יהיה ניתן לשוב אל השגרה לאחר כמה ימים.

ההחלמה תמשך כ- 10 ימים בערך.

 

בחלק מהמקרים עשוי להופיע דימום קל או זיהום בו מטפלים באמצעות האנטיביוטיקה - במידה ויש דימום או זיהום יש לפנות אל הרופא ולבצע בדיקה.

 

ניתן לחזור לעבודה משרדית או עבודה שמתבצעת בישיבה אחרי שלושה ימים, במידה ומדובר על עבודה מאומצת ניתן לחזור אליה לאחר שבועיים.

 

לאחר שלושה ימים ניתן לבצע פעילות גופנית בחלקו העליון של הגוף ולאחר שבועיים- שלושה ניתן לבצע פעילות שכוללת הפעלת רגליים, עמידה והליכה.

 

חשוב מאוד לטפל בציפורן חודרנית במהירות.

 

במידה והיא לא מטופלת היא עשויה לגרום לזיהום מקומי או ליצור מורסה.

 

איך אפשר למנוע את בעיית ציפורן חודרנית?

 

איך לגזור נכון ציפורניים?

 

ניתן למנוע את ההתפתחות של הציפורן החודרנית באמצעות גזירה נכונה. גזירה נכונה תתבצע לאחר מקלחת, תהיה ישרה ותתבצע באמצעות מספריים מתאימות.

 

לאחר הגזירה יש לשייף את הציפורניים עם פצירה- בצורה זו הן יהיו יותר עגולות. רצוי לגזור ציפורניים רק כשהן בולטות ועוברות את קצה האצבע.

 

כמו כן, יש לנעול נעליים מתאימות שלא לוחצות- בעיקר באזור הבהונות.

 

הטיפולים הפשוטים לא עזרו. מה לעשות? זה בלתי נסבל!

 

הוצאת ציפורן חודרנית - לפנות אל פודיאטור מקצועי ובעל ניסיון

 

אם אתם מעוניינים לבצע טיפול בציפורניים חודרניות, ניסיתם את השיטות השמרניות וביקרתם אצל פדיקוריסטית מקצועית יהיה עליכם לפנות אל פודיאטור מקצועי.

 

הפודיאטור הוא אדם שמתמחה בפודיאטריה- תחום שעוסק בטיפול ואבחון בעיות בכף הרגל והקרסול. הפודיאטור יכול להיות אדם שעבר הכשרה בתחום הפודיאטריה וקיבל תעודה או אורתופד שהתמחה בפודיאטריה.

 

מכיוון שאין מוסדות שמלמדים את המקצוע בארץ, מרבית בעלי המקצוע לומדים את התחום בחו"ל- שם ניתן לקבל תואר של ד"ר בתחום הפודיאטריה.

 

במרבית המקרים נמשכים לימודי הפודיאטריה כשנתיים ובמהלכם רוכש הפודיאטור ידע בנוגע לפטרת בכפות הרגליים ובציפורני הרגליים, שלפוחיות, עיוותים במבנה של העצם, יבלות וירליות, רגל סוכרתית נושאים בתחום האורתופדיה ועוד, בין היתר מקבל הפודיאטור הסמכה לביצוע ניתוחים זעירים, ביניהם- ניתוח לציפורן חודרנית.

 

הפודיאטרים המורשים רשומים באיגוד הפודיאטרים ובעמותה הישראלית לכירופודיסטים ופודיאטרים.

 

איך אוכל למצוא פודיאטור מקצועי ומנוסה?

 

חפשו את הפודיאטור באינטרנט- גלשו באתרים ובדקו את הרופאים

 

תוכלו למצוא פודיאטור מקצועי ובעל ניסיון באמצעות האינטרנט. תוכלו להקליד בשורת החיפוש את המשפטים: "טיפול בציפורן חודרנית המלצות?", " פודיאטור מקצועי מומלץ", "מומחים לטיפול בציפורן חודרנית" או "קליניקה מומלצת לטיפול בציפורן חודרנית" ותמצאו מגוון אתרים של פודיאטרים.

 

כאשר תבחנו את האתרים בדקו האם הפודיאטור רכש את ההשכלה הנחוצה, מחזיק ברישיון וצבר ניסיון. כמו כן, יש לבדוק האם הפודיאטור שומר על המרפאה נקייה וסטרילית, מעודכן בנוגע לכל השינויים והחידושים בתחום, מעניק ללקוחותיו יחס אדיב ומקצועי וגובה מחיר הוגן.

 

מרבית האתרים יאפשרו לגולשים לצור קשר באמצעות מילוי הפרטים האישיים. תוכלו למלא את הפרטים האישיים שלכם ולשאול כל שאלה שתרצו, לרבות: "כמה עולה טיפול בציפורן חודרנית?". רצוי לבדוק מהם המחירים של הטיפול בשוק. תוכלו לבדוק את המחירים על ידי הקלדת המשפטים: "עלות טיפול בציפורן חודרנית", "טיפול בציפורן חודרנית השוואת מחירים" או טיפול מקצועי בציפורן חודרנית מחיר". מומלץ לפנות אל מרפאה שגובה מחיר ממוצע.

 

פנו אל הסביבה הקרובה

 

כמו כן, תוכלו לפנות אל האנשים הקרובים לכם- אלו יכולים להיות בני המשפחה או החברים. ייתכן והם יוכלו להמליץ לכם על פודיאטור מקצועי שעובד ליד ביתכם או ליד מקום עבודתכם.

 

גלשו בפורומים מתאימים

 

תוכלו לקבל מידע גם באמצעות פורומים שעוסקים בתחום. תוכלו להקליד את המשפטים: "בעיות אסתטיות בציפורניים פורומים", "ניתוח ציפורן חודרנית פורום", "פורום ציפורן חודרנית תרופות סבתא", "שאלות ותשובות הטיפול בציפורן חודרנית פורומים" ועוד ותמצאו את הפורומים המתאימים. גולשי הפורומים יוכלו לענות לכם על השאלה: "איך נראו הציפורניים שלכם לפני ואחרי טיפול בציפורן חודרנית?" ואף לשלוח לכם תמונות של לפני ואחרי הטיפול.

 

כמו כן הם יוכלו להסביר לכם על תהליך הטיפול, לענות על השאלות :" איך מטפלים בציפורן חודרנית במצב קל?", "איזה טיפול עדיף- מהם יתרונות וחסרונות של כל שיטה?", "האם הטיפול בציפורן חודרנית כואב?" וכמובן להמליץ לכם על פודיאטור מקצועי שטיפל בהם בצורה טובה ויעילה.

 

לחדור אל שורש הבעיה - טיפול בציפורן חודרנית

 

לאחר שתערכו את הבדיקות הדרושות- תגלשו באינטרנט, תקראו מאמרים ותקבלו מידע ולאחר שתגלשו בפורומים, תקבלו המלצות מהסובבים ותערכו השוואת מחירים תוכלו לבצע את הבחירה הנכונה עבורכם ולבחור בפודיאטור המתאים שיאבחן את מצבכם, יבין מהו המקור של הבעיה ויבחר בשיטת הטיפול הנכונה.

 

 

הבהרה


*** מחירי טיפולי פטרת ציפורניים משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות ממרפאות לטיפולי פטרת ציפורניים מומלצות ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר ומרפאות מובילות מאזור מגוריכם יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.

מחירון אסתטיקה